What's new

-Tibia 7.60 Dragon Ball Reaktywacja

Status
Not open for further replies.

Debiec12

Active User
Joined
Mar 10, 2009
Messages
110
Reaction score
34
Odp: Dragon Ball Reaktywacja

Tak wida? jeste? obeznany. DBR'owi jest bli?ej do DBL'a ni? do DBV WoDBO DBKO itd...
Pacc na godziny to skok na kas?? Chyba jeste? chory. Ludzie jest rok szkolny wi?kszo?? graczy mo?e gra? kilka h dziennie i my?lisz ?e pacc na dni jest bardziej op?acalny dla nich? Je?eli kto? ma nawa? sprawdzian?w kartk?wek nie ma dost?pu do kompa bo co? si? sta?o pacc na dni ucieka a godziny zostaj?. Nic si? nie marnuje. Wida? jak si? orientujesz. Ten sam system dzia?a na DBL'u od kilka lat i jako? nikt nie p?acze.
Wida? ?e naczyta?e? si? gdzie? ?e DBL jest najlepszy(akurat z tym si? zgadzam DBL dla mnie jest najlepszym serwerem DB ale DBR go przebije ;d) DBR jest jak DBV itd a nawet nie masz zielonego poj?cia o czym m?wisz. Pograj na r??nych serwerach powbijaj chocia? te 100 lvle ?eby m?c powiedzie? ?e chocia? w jakim? stopniu pozna?e? ?wiat gry i dopiero potem si? wypowiadaj.
DBR jest serwerem trudnym dla Ciebie pewnie za trudnym wolisz grac na DBV kt?ry jest serwerem for fun i dlatego DBR Ci si? nie spodoba?.. okaza?o si? ?e ci??ko Ci wbi? 10 lvl i ju? pojazd musi by?. I skoro jeste? taki obeznany to podaj mi 10 rzeczy kt?re ??czy tylko i wy??cznie DBV i DBR. Na pewno s? jakie? podobie?stwa ale te podobie?stwa wyst?puj? na ka?dym serwerze DB jak np profesje albo transy. Dziwne ?eby na serwerach o tematyce DB co? takiego nie wyst?powa?o nie?;>
Poza tym gdyby?my robili wszystko dla kasy to osoby kt?re wys?a?y 'pre order' ?eby?my mogli postawi? serwer na dedyku nie dosta?y by pacc4ever bo to oni byli by najpewniejszym ?r?d?em zysku. Skoro wys?ali przed startem serwera to by?o pewne ?e b?d? te? wysy?a? po jego starcie a jednak. W nagrode za zaufanie dostali nie ograniczon? ilo?? godzin pacca na jedno konto i my?l? ?e to powinno zamkn?? temat 'pazerno??i' administracji DBR'a
DBV mo?e i jest serverem 4fun, ale nie jest przecie? z?ym serverem.
Ma wiele ciekawych system?w, kt?re odnosz? si? ca?kowicie pod db.
Teraz z update'm wprowadzili system latania, fakt, nic nowego, ale pod ow? tematyk?, to hit !

Oczywi?cie, wszed?em na dbr, zagra?em, spodoba?o mi si?.
Fakt, nie wiedzia?em dlaczego na 5 lvlu nie mog? u?yc "Regeneration" ale to szczeg??, zainteresowa? mnie system ki blastingu, kt?ry mo?na w??czy? klikaj?c na balanced attack.
Je?li dbr b?dzie na dedyku, jest mo?liwe, i? b?dzie lepszy ni? DBL.
Pozdrawiam
 

Octavo

User
Joined
Oct 2, 2008
Messages
38
Reaction score
0
Odp: Dragon Ball Reaktywacja

Black Goku b?d?my szczerzy... Serw kt?ry postawili?cie to po prostu chujnia. Jak si? padnie to znowu trzeba snake waya robi? i nie wiadomo jak wyj?? zza ?wiat?w. Mogliby?cie zrobi?, ?e gra si? na mainie odrazu. A tak po za tym to ten serw to jest taki NIEWYPA? , ?e szkoda s??w co wy kurwa robili?cie przez te nie wiem dwa miesi?ce? Bo ju? DBR 2 jest lepszy. Pozdro & spierdalaj.
 

Black Goku

User
Joined
Jul 24, 2010
Messages
43
Reaction score
3
Odp: Dragon Ball Reaktywacja

Debiec12 oczywi?cie nie m?wi? ?e DBV jest z?y czy co?. M?wi? tylko ?? DBR nie jest do niego podobny.
A co do regeneration to trzeba na nie 600 ki i to jest co? ko?o 10 lvla ;)

@Octavo
Drogi w??a wcale nie trzeba robi?. Po deadzie piszesz do King Yamy 'hi>>earth' i jeste? w depo >.< Co do zaczynania od razu na mainie to przy robieniu postaci wybierasz czy chcesz robi? 'tutorial' je?eli we?miesz ?e nie chcesz to zaczniesz od razu na mainie. Wida? jeste? nast?pnym pro ogarem kt?ry zalogowa? si? na DBR'a pad? 3x i ju? serwer dla niego to dno i b?dziesz mnie teraz wyklina?. ?a?osne.. Pomimo tego ?e serwer jest online kilka godzin dziennie a to jest jedyna reklama tego serwera to mamy non stop w dzie? 45-50 os?b online a serwer stoi od 2 dni to chyba znaczy ?e serwer jest dosy? dobrze zrobiony. Ciesze si? szczerze m?wi?c ?e tobie si? nie podoba bo takich graczy jak ty nie chcemy. Kt?rzy nie potrafi? si? gra? kochaj? zapewne exp x10000000000 sms shop ze wszystkimi itemami itd. Tobie dzi?kujemy za gr? i ?e tak powiem pozdro & id? pograj na nob otsach na kt?rych dajesz rade.

A na DBR'a zapraszamy graczy kt?rzy lubi? gra? i umiej? gra? ;) ju? za kilka dni powinni?my mie? serwer dedykowany i DBR b?dzie sta? 24/7 ;)
 
Last edited:

Wichura

Active User
Joined
Apr 21, 2008
Messages
60
Reaction score
1
Age
36
Odp: Dragon Ball Reaktywacja

Serwer jest robiony pod kase i nic wi?cej, ja by by? robiony z przyjemno?ci by?cie zrobili w?asne spr, :) tyle na temat. syfku DBR
 

Black Goku

User
Joined
Jul 24, 2010
Messages
43
Reaction score
3
Odp: Dragon Ball Reaktywacja

Dla twojej wiadomo?ci DBR nie ma grafika. A jaki ma sens robienie w?asnego spr przez ludzi kt?rzy grafiki nie umiej? robi??. Jedynie ja czasem co? narysuje ale ja nie lubi? robi? outfit?w.

Nie lubi? tego m?wi? ale zr?b lepszy 'syfek' z w?asnym spr to pogadamy ;)
 

Octavo

User
Joined
Oct 2, 2008
Messages
38
Reaction score
0
Odp: Dragon Ball Reaktywacja

Black Goku nie moja wina, ?e mapa nie wiadomo gdzie i nie wiadomo co... Po za tym "OGARZE" dlaczego od 1 lvla jest pvp hahahahahaha dupny serw
 

Wichura

Active User
Joined
Apr 21, 2008
Messages
60
Reaction score
1
Age
36
Odp: Dragon Ball Reaktywacja

Black Goku nie moja wina, ?e mapa nie wiadomo gdzie i nie wiadomo co... Po za tym "OGARZE" dlaczego od 1 lvla jest pvp hahahahahaha dupny serw

Mapa to nic w por?wnaniu do respawnu serwera, wychodzisz z miasta wyltuje Mecha Fly zabija low lvle na hita :D
Triceratops tak samo dedasz na hita, Tigerman to samo :D

Normalnie jeste?cie THE BEST! powodzenia w dalszym robieniu syfu.

@Down
Code:
1. Tre?? post?w nie ma prawa narusza? dobra innych u?ytkownik?w ani ich obra?a?, nie powinna tak?e narusza? ?adnych zasad kultury osobistej.

Czytaj Regulamini dziecko.
 
Last edited:

Kamcio003

Senior User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
700
Reaction score
85
Age
27
Odp: Dragon Ball Reaktywacja

@Wichura
Ogarnij frajerze, je?eli nie podoba Ci si? server i nie chcesz na nim gra?, to nie wypowiadaj si? jak bardzo tego nie chcesz i pewnie zazdro?cisz, ?e uda?o im si? zrobi? tak dopracowany server.

@top
Server ruszy?, bardzo podoba mi si? samouczek. Na razie gram Videl i mam 12lvl. Nick w grze: Mrs Videl. Potwory maj? troszk? za du?o hp, ale da si? prze?y?. Pozdrawiam i zapraszam do gry.
 

diwisnia

User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
15
Reaction score
0
Odp: Dragon Ball Reaktywacja

G?upoty gadacie, to jest trudny server nie dla dzieci wi?c si? nie wypowiadajcie jak nie potraficie gra?. Co do reszty ots Dragon Ball to ten jest ca?kiem inny i tyle na ten temat. Mapa i respy maj? by? zagadk? i tak jest a nie wszystko podane na tacy...

@Wichura: Ty wszystko krytykujesz z czego widz? z w Twoim profilu, mia?e? ci??kie dzieci?stwo czy jeste? kolejnym internetowym napinaczem??
 

Black Goku

User
Joined
Jul 24, 2010
Messages
43
Reaction score
3
Odp: Dragon Ball Reaktywacja

Octavo pvp zosta?o ju? przesuni?te poza tym mo?na bi? ludzi do 25 lvli r??nicy czyli ?eby? zrozumia? napisze ?e 50 lvl mo?e bi? ludzi z przedzia?u 25-75 :)

Wichura trzeba umie? te? ucieka?. Mapa kt?ra na 1 poziomie b?d? tylko weak wolfy jest bez sensu. Dlatego trzeba coraz mocniejsze mobki ustawia?.. Ale i tak mecha fly i tigerman s? do ubicia ko?o 10-15 lvla.

Kamcio i Diwisnia dzi?kujemy za dobre s?owo :)
 

Anastazjo

Advanced User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
291
Reaction score
22
Odp: Dragon Ball Reaktywacja

Hmmm...
Powiem tak.
Serwer jak dla mnie jest nie wypa?em... Mam nadziej? ?e tylko chwilowo i pozwol? sobie zauwa?y? ?e z ka?d? now? wersj? jest coraz gorzej.

Best wersj? by? DBR v1.
By? idealny, mapa ma?a ale ogarni?ta, 0 przesady, profy by? zbalansowane, pvp zajebiste, og?lnie Pr0.

I zamiast pierdoli? si? z nowymi wersjami i dodawanie tych syf?w kt?re wcale nie robi? serwera lepszym tylko gorszym, powinni?cie zabra? si? za DBR v1, dorobi? nowe transy, Profym spelle, sagi, tereny i lepszy efekt b?dzie.

Postawili?cie na Hardcore Exp Game - Fail
Znajd? si? osoby kt?rym to si? podoba, s? to osoby ogarni?te i nie s? noobami, ale nie zapominajcie ?e 90% spo?ecze?stwa OTS to noooby kt?re jak nie wbij? 100 w tydzie? to dla nich serw jest fuuj blee i w og?le.

Nast?pna sprawa - zjebany balans mobk?w, no sorry bardzo ale jak mnie z armorem 44 i legami 24 arma tricek ci?nie po 150 to sorry...

Ogarnijcie serwer bo na razie to klapa.
 

Black Goku

User
Joined
Jul 24, 2010
Messages
43
Reaction score
3
Odp: Dragon Ball Reaktywacja

Anastazjo skoro DBR 1 jest takim nie wypa?em to czemu nikt na nim nie gra?? przez ostatnie 2 tygodnie DBR 1 ten oryginalny sta? 24/7 i w ci?gu dnia by?o mo?e 5 os?b.

Co do Expa to nie wiem czy to fail mi si? podoba ale zobaczymy. Og?lnie na serwerze nie chcemy mie? nobk?w i wolimy 100 os?b ogarni?tych ni? mie? 1000 graczy znobia?ych. Liczy si? jako? a nie ilo??. Jedynie aby?my mieli na dedyka i b?dzie dobrze.

A co do mob?w no to niestety nie mieli?my innego wyboru.. Mieli?my strasznie ma?o mob?w dlatego to wygl?da tak jak wygl?da ale postaramy si? to jak najszybciej poprawi? doda? nowe moby ?eby by?o dobrze.
 

Anastazjo

Advanced User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
291
Reaction score
22
Odp: Dragon Ball Reaktywacja

Nie wiem czy gra?e? od pocz?tku DBR, ale ja tak i by?y 2 serwery po 200 typa i kolejki.
Teraz jest on na necie i my?lisz ?e kto? na normala wejdzie? Czytaj co napisa?em, przer?bcie go i b?dzie dobrze.

100 os?b? Jak b?dziecie mieli 40 sta?ych to wam pogratuluj?, je?eli dalej b?dziecie jecha? na swoim to DBR3 upadnie tak szybko jak DBR2, nie zapominajcie ?e to wy powinni?cie si? dostosowa? do graczy, a nie gracze do was.
 

Black Goku

User
Joined
Jul 24, 2010
Messages
43
Reaction score
3
Odp: Dragon Ball Reaktywacja

To ju? nam mo?esz pogratulowa? bo pomimo tego ?e DBR jest online 2x dziennie po kilka godzin to mamy praktycznie ca?y czas 40+ os?b. A na razie nie mo?emy reklamowa? serwera ze wszystkich si? bo niestety nie ma dedyka. Skoro teraz jest 40 os?b sta?ych kt?re graj? z tego forum lub od dawna interesuj? si? DBR'em to co b?dzie jak zaczniemy serwer reklamowa? wsz?dzie gdzie si? da? My?l? ?e spokojnie znajdziemy ludzi do grania.
 

Debiec12

Active User
Joined
Mar 10, 2009
Messages
110
Reaction score
34
Odp: Dragon Ball Reaktywacja

Hmmm...
Powiem tak.
Serwer jak dla mnie jest nie wypa?em... Mam nadziej? ?e tylko chwilowo i pozwol? sobie zauwa?y? ?e z ka?d? now? wersj? jest coraz gorzej.
Best wersj? by? DBR v1.
By? idealny, mapa ma?a ale ogarni?ta, 0 przesady, profy by? zbalansowane, pvp zajebiste, og?lnie Pr0.
I zamiast pierdoli? si? z nowymi wersjami i dodawanie tych syf?w kt?re wcale nie robi? serwera lepszym tylko gorszym, powinni?cie zabra? si? za DBR v1, dorobi? nowe transy, Profym spelle, sagi, tereny i lepszy efekt b?dzie.
Postawili?cie na Hardcore Exp Game - Fail
Znajd? si? osoby kt?rym to si? podoba, s? to osoby ogarni?te i nie s? noobami, ale nie zapominajcie ?e 90% spo?ecze?stwa OTS to noooby kt?re jak nie wbij? 100 w tydzie? to dla nich serw jest fuuj blee i w og?le.
Nast?pna sprawa - zjebany balans mobk?w, no sorry bardzo ale jak mnie z armorem 44 i legami 24 arma tricek ci?nie po 150 to sorry...
Ogarnijcie serwer bo na razie to klapa.
I kto to kurwa m?wi?
Co z twoim Naruto Legend Online? hauhaushuahs ! omg!

#Topic
Ja owszem, czekam a? b?dzie dedyk, b?dzie ekipa i ogar na otsie :)
 

Black Goku

User
Joined
Jul 24, 2010
Messages
43
Reaction score
3
Odp: Dragon Ball Reaktywacja

Jutro lub pojutrze DBR wystartuje oficjalnie na serwerze dedykowanym :)
 

mcs

Active User
Joined
Apr 25, 2010
Messages
122
Reaction score
3
Odp: Dragon Ball Reaktywacja

dzis dedyk? :) jak tak to o ktorej mozna sie spodziewac online?
 

Sk1ba

Active User
Joined
Jun 28, 2009
Messages
51
Reaction score
1
Odp: Dragon Ball Reaktywacja

pozwol? sobie zauwa?y?, ?e acc maker nie dzia?a ? =)
 

Black Goku

User
Joined
Jul 24, 2010
Messages
43
Reaction score
3
Odp: Dragon Ball Reaktywacja

obraz2z.png

Uwaga! Serwer Dragon Ball Reaktywacja rusza oficjalnie ju? dzi?!
Serwer zostanie odpalony o godzinie 12:00 i b?dzie sta? 24h 7 dni w tygodniu 30-31 w miesi?cu itd!!
Acc zostanie odpalony oko?o godziny 11:15!
Nie d?ugo dostaniecie te? link do nowego klienta!
A ju? w niedziel? oko?o godziny 12 odb?dzie si? I Turniej Sztuk Walki!!
DBRTeam ?yczy wszystkim graczom dobrego expienia, ciekawych pojedynk?w PvP i masy zabawy p?yn?cej z gry!

Tak wi?c drodzy wojownicy:
DO ZOBACZENIA W GRZE!!

DBR Team

Wszystkie informacje uzyskacie na forum!! zapraszam!!

 

siniok93

Advanced User
Joined
Jul 6, 2009
Messages
379
Reaction score
47
Age
30
Odp: Dragon Ball Reaktywacja

no i oto mi chodzi?o nareszcie online na test serwerze gra?em chwile i moje zdanie jest takie ?e ots przebija dbl i inne ?cierwa postara?e? sie goku:D
 
Status
Not open for further replies.
Top