What's new

Kastracja za gwa?t, co o tym s?dzisz?

Kastracja za gwa?t, co o tym s?dzisz?

  • By?aby sprawiedliwa.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie by?aby sprawiedliwa.

    Votes: 0 0.0%
  • Tylko w ostateczno?ci.

    Votes: 0 0.0%
  • Pusty g?os/Niewiem.

    Votes: 0 0.0%
  • By?aby sprawiedliwa.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie by?aby sprawiedliwa.

    Votes: 0 0.0%
  • Tylko w ostateczno?ci.

    Votes: 0 0.0%
  • Pusty g?os/Niewiem.

    Votes: 0 0.0%
  • By?aby sprawiedliwa.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie by?aby sprawiedliwa.

    Votes: 0 0.0%
  • Tylko w ostateczno?ci.

    Votes: 0 0.0%
  • Pusty g?os/Niewiem.

    Votes: 0 0.0%
  • By?aby sprawiedliwa.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie by?aby sprawiedliwa.

    Votes: 0 0.0%
  • Tylko w ostateczno?ci.

    Votes: 0 0.0%
  • Pusty g?os/Niewiem.

    Votes: 0 0.0%
  • By?aby sprawiedliwa.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie by?aby sprawiedliwa.

    Votes: 0 0.0%
  • Tylko w ostateczno?ci.

    Votes: 0 0.0%
  • Pusty g?os/Niewiem.

    Votes: 0 0.0%
  • By?aby sprawiedliwa.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie by?aby sprawiedliwa.

    Votes: 0 0.0%
  • Tylko w ostateczno?ci.

    Votes: 0 0.0%
  • Pusty g?os/Niewiem.

    Votes: 0 0.0%
  • By?aby sprawiedliwa.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie by?aby sprawiedliwa.

    Votes: 0 0.0%
  • Tylko w ostateczno?ci.

    Votes: 0 0.0%
  • By?aby sprawiedliwa.

    Votes: 0 0.0%
  • Pusty g?os/Niewiem.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie by?aby sprawiedliwa.

    Votes: 0 0.0%
  • Tylko w ostateczno?ci.

    Votes: 0 0.0%
  • Pusty g?os/Niewiem.

    Votes: 0 0.0%
  • By?aby sprawiedliwa.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie by?aby sprawiedliwa.

    Votes: 0 0.0%
  • Tylko w ostateczno?ci.

    Votes: 0 0.0%
  • Pusty g?os/Niewiem.

    Votes: 0 0.0%
  • By?aby sprawiedliwa.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie by?aby sprawiedliwa.

    Votes: 0 0.0%
  • Tylko w ostateczno?ci.

    Votes: 0 0.0%
  • Pusty g?os/Niewiem.

    Votes: 0 0.0%
  • By?aby sprawiedliwa.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie by?aby sprawiedliwa.

    Votes: 0 0.0%
  • Tylko w ostateczno?ci.

    Votes: 0 0.0%
  • Pusty g?os/Niewiem.

    Votes: 0 0.0%
  • By?aby sprawiedliwa.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie by?aby sprawiedliwa.

    Votes: 0 0.0%
  • Tylko w ostateczno?ci.

    Votes: 0 0.0%
  • Pusty g?os/Niewiem.

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    34
Status
Not open for further replies.

Antoniusz

Advanced User
Joined
May 25, 2010
Messages
173
Reaction score
19
Odp: Kastracja za gwa?t, co o tym s?dzisz?

Pani Beoska jest ?wietnym przyk?adem podej?cia do sytuacji z dystansem i tego, i? mo?na mie? wyjebane na przyziemnych bezm?zgowc?w nawet, je?li otaczaj? ja desperacko ka?dego dnia pr?buj?c sprowadzi? do swojego poziomu, panie kolego. Bwhahaha. :3 Poza tym - niby dlaczego po mojej wypowiedzi wnioskujesz, i? kobiety nie powinny mie? prawa g?osu? Tak ?atwo tob? manipulowa?, ?e po jednym prze?miewczym po?cie wyg?aszasz 'nikomuniepotrzebne' rewolucyjne opinie rodem z sejmu IV RP? ^^

Ale pierdolisz, w dodatku nie potrafisz czyta? ze zrozumieniem. Nie, nie dzi?ki Tobie wykszta?ci?em sobie t? opini?. Ty jeste? tylko jednym z licznych dowod?w na to. Rewolucyjne? Chyba si? komisji hazardowej naogl?da?a.

PS Tak, beosiu, masz racje, "Bo BOGA STWORZYLI DZIENNIKARZE."
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Kastracja za gwa?t, co o tym s?dzisz?

I jeszcze mi udowodni?e? to, co pisa?am. xd Uwielbiam takich buntownik?w, kobiety do gar?w, m??czy?ni do sejmu. Prymitywne i p?ytkie bardziej ni? Lepper. _/ Cofnij si? w czasie i zastrzel wszystkie sufra?ystki walcz?ce o prawa kobiet, mo?e wtedy si? spe?ni twoje nierealne marzenie. xd

A, btw - argument "nie potrafisz czyta? ze zrozumieniem" to najbardziej ?a?osna wym?wka w przypadku, kiedy samemu napisze si? totaln? g?upot? i chce wyj?? z twarz? z sytuacji. Przykro mi, tobie si? to nie uda?o. ^^

Antoniusz said:
"Bo BOGA STWORZYLI DZIENNIKARZE."
No jasne. Dziennikarze w spisku z masonami i templariuszami.

Tylko po chuj to tutaj cytujesz, skoro nie ma to zwi?zku z tematem dyskusji? xd
Ech, biedna ja, ludzie tak desperacko chc? mnie wbi? w ziemi?, ?e stosuj? si? do najbardziej krety?skich zagrywek.
 
Last edited:

Flaay

Advanced User
Joined
Nov 23, 2009
Messages
231
Reaction score
43
Age
32
Odp: Kastracja za gwa?t, co o tym s?dzisz?

Jestem na nie.
Kazdy facet potrzebuje sie 'poruszac'.
Jesli nie ma jak to ktos moze poruszyc sie za daleko..

Ale jesli jest to gwalt na dziecku, albo facet robi to pare razy, to trzeba cos z tym zrobic ;x
 

Shogun Nakago

Active User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
140
Reaction score
5
Odp: Kastracja za gwa?t, co o tym s?dzisz?

Pani Beoska jest ?wietnym przyk?adem podej?cia do sytuacji z dystansem i tego, i? mo?na mie? wyjebane na przyziemnych bezm?zgowc?w nawet, je?li otaczaj? ja desperacko ka?dego dnia pr?buj?c sprowadzi? do swojego poziomu, panie kolego. Bwhahaha. :3 Poza tym - niby dlaczego po mojej wypowiedzi wnioskujesz, i? kobiety nie powinny mie? prawa g?osu? Tak ?atwo tob? manipulowa?, ?e po jednym prze?miewczym po?cie wyg?aszasz 'nikomuniepotrzebne' rewolucyjne opinie rodem z sejmu IV RP? ^^
Czemu nie? Ludzie wiek?w ?rednich mo?e i byli zacofani wzgl?dem staro?ytno?ci, ale metody tortur i zabijania mieli bardzo wymy?lne, mo?na by si? od nich uczy? jak od mistrz?w. W kolejce jestem jako pierwsza! Zawsze chcia?am wbija? ludziom szpilki pod paznokcie i s?ucha?, jak ich g?os zmienia si? w pisk skrajnego cierpienia.
Ty sama jeste? jaka? psychopatyczna, a uczysz innych?

Teraz pytanie - sk?d ty wiesz, ?e nie znam polskiego prawa i nie czyta?am go ongi?, z czystej ch?ci poznania kilku artyku??w? Sk?d mo?esz mie? poj?cie w swojej nastoletniej g??wce, czy si? na tym znam, czy nie? ...blablabla
Bo si? wypowiadasz w spos?b ma?oprawniczy, a wyrok zalezy od s?dzi i ?awnik?w a nie od prawa, a teraz pomy?l zanim co? jeszcze napiszesz

?opatologicznie pisz?c, specjalnie dla ciebie, pod warunkiem, ?e kto? go w og?le oskar?y (a bywa?o, ?e ofiara si? zwyczajnie ba?a tego zrobi?), pod warunkiem, ?e nie jest synkiem z bogatej, wp?ywowej rodziny i s?dzia zatrz?sie portkami przed skazaniem delikwenta, pod warunkiem, ?e dostanie dobrego prawnika, kt?ry zwali ca?? win? na ofiar? (a i takie przypadki by?y, poszukaj w necie, ?wiatowcu-oczyta?cu ;3), et cetera, et cetera, et cetera... ;]
TO JAKIM PRAWEM OSKAR?ASZ POLSKIE PRAWO O NIE?CIS?O?? I NIESPRAWIEDLIWO??. SAMA WIESZ, O CO CHODZI, I JESZCZE G?UPIO POST?PUJESZ. To nie prawo mo?e by? niesprawiedliwe, ale s?dzia, ?awnicy itd.
Adwokat [a nie jak napisa?a? idiotycznie prawnik] jest od obrony klienta i to jest przywilej oskar?onego, a S?dzia ma w dupie czyj?? wp?ywow? rodzin?. Jest nieskazitelny i tak ma wyglaszac wyroki. Po za tym, chyba nie wiesz, co to za HONOR wyg?asza? wyrok w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej, jak nie wiesz, to si? nie odzywaj.

Po tym fragmencie twojej wiadomo?ci mog? swobodnie, bez wyrzut?w sumienia stwierdzi?, ?e jeste? idiot?.
?aden z facet?w nie zrozumie, co czuje kobieta i to nie jest ich wina, tylko tego, ?e obydwie p?cie s? wra?liwe na milosc, facet fizyczn?, kobieta psychiczn? i si? dlatego nierozumi?.
XD Dlaczego? Poniewa? nie masz poj?cia o temacie, a pieprzysz g?upoty, kt?re w zamiarze maj? ci? postawi? w ?wietle ?wiat?ego cz?owieka, w rzeczywisto?ci czyni? z ciebie kretyna. Wyobra? sobie, ?e idziesz ulic?, napada na ciebie trzech pederast?w, r?n? ci? w dup? tak, ?e jucha z niej tryska na prawo i lewo, si?? zmuszaj?, ?eby? im obci?ga?, potem znowu ci? r?n?, potem znowu im obci?gasz, zlizuj?c przy tej czynno?ci swoj? w?asn?, odbytnicz? krew z ich pa?, potem jeszcze troch? r?ni?cia w dup?, zamkni?cie rozpork?w, zostawienie ci? wyruchanego, krwawi?cego na ulicy, w nast?pnych dniach szyderstwa, ?miech, widok twoich oprawc?w na ulicy, kiedy u?miechaj? si? do ciebie, a ich pa?y twardniej? pod spodniami z lumpeksu. A teraz jeszcze w podobnej sytuacji wyobra? sobie dziewczyn?, z natury psychicznie nieco s?absz? od m??czyzny. Niee, faktycznie, nie ma tu NIC, co mog?oby sk?oni?, powiedzmy, pi?tnastolatk? do samob?jstwa. :3 Nie ma te? nic, co zmusza do zemsty, o nie! ^^
I wtedy nie czu?bym obrzydzenia, bo nigdy go nie czu?em i czu? nie b?d?, pujd? na prokurature i od tego jest wyrok; Wi?c jaki jest problem. Jest prokuratura, s?downictwo i gitara.
Odno?nie editu - wy??cz komputer, we? g??boki oddech, wyrzu? monitor przez okno, wyjmij kart? pami?ci i rozwal j? m?otkiem, nie siadaj do internetu przez pi?? lat, rozwi? si? nieco psychicznie i wr??, kiedy nabierzesz jakiegokolwiek poj?cia o ?wiecie. xd
Ty napewno nie masz poj?cia o ?wiecie. Nie wprowadz? kary kastracji, bo to ?amie EKPC. A poza tym czytaj?c pocz?tek twego posta i zacytowany fragment, uwa?am ci? za psychiczn? osob?.
Nie, moja inteligencja radzi ci nie pieprzy? g?upot, ktore ci? o?mieszaj?.
Nie zni?e si? do twojego poziomu, powiem tylko, ?e g?upoty zawarte s? w twoich wypowiedziach, kt?re nie zawieraj? ani krzdy m?dro?ci. I ju? dosz?a? do przeklinania, s?aby umys?
Nie lubi? gwa?cicieli, pedofili, pederast?w, zoofili i jeszcze paru ludzi, kt?rych z imienia nie wymieni?. W sumie z wielk? ch?ci? sama bym ich wyr?n??a, po kolei, najpierw brudnym, t?pym skalpelem obcinaj?c jajuszka. >: D
Pstryczek w nos tobie i tobie podobnym! ^^
A teraz pos?uchaj, gdyby prokurator zobaczy? to, co ty piszesz, to by odrazu sporz?dzi? Akt oskar?enia. Dlaczego?
Grozisz publicznie [na forum] grupie os?b przest?pstwem, czyli pozbawieniem p?odno?ci. A sama gro?ba jest karalna do 2 lat pozbawienia wolno?ci. Mo?e si? ?miejesz w tej chwili, ale w?a?nie taki drobny szczeg?? i mo?esz mie? wyrok w zawiasach [?eby nie pisa? warunkowe zawieszenie kary]. W?a?nie wystarczy dow?d w postaci twojego posta i ju? prokuratura nie da?a by ci popu?ci?.
A jak by? to zrobi?a [to, co piszesz]:
je?li nienawidz?c jakiej? grupy os?b spowodujesz ci??ki uszczerbek na zdrowiu lub zabijesz tak? osob?, ...... kara p.w. od 12 do 15 lub 25 lub dozywocie.


A teraz droga Beo?ku, opanuj si? i pomy?l nad tym, co robisz. Jak pomy?lisz, napisz nast?pnego posta..

A wracajac do teamtu:
nieznalaz?em dobrego powodu, aby uzna?, ?e by?aby to sprawiedliwa kara
?amie ona EKPC, gdy? nie mo?na wymierz?? kar? ?ami?c? prawa czlowieka, nawet przestepcy...
Oczywiscie mog?aby odstrasza? potencjalnych przestepcow, ale jakby wyrokiem s?du na ni? skazany zosta? niewinny w rzeczywisto?ci, to z?ama?oby mu to ?ycie, rodzine zniszczylo itd.
A kara p.w. jest taka kar?, kt?r? mo?na finansowo odszkodowa?, a ?ycia czy plodnosci nikomu przywrocic sie nie da
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Kastracja za gwa?t, co o tym s?dzisz?

Shogun Nakago said:
Ty sama jeste? jaka? psychopatyczna, a uczysz innych?
Nooo, Meksykanin, kt?rego trzymam w piwnicy te? m?wi?, ?e jestem dziwna i teraz ju? nic nie m?wi, bo nie ma j?zyka.

Shogun Nakago said:
Bo si? wypowiadasz w spos?b ma?oprawniczy, a wyrok zalezy od s?dzi i ?awnik?w a nie od prawa, a teraz pomy?l zanim co? jeszcze napiszesz
To ty si? zastan?w, co piszesz, poniewa? ja wspomina?am o czym? zupe?nie innym, a ty mieszasz dwie kwestie. xd

Shogun Nakago said:
TO JAKIM PRAWEM OSKAR?ASZ POLSKIE PRAWO O NIE?CIS?O?? I NIESPRAWIEDLIWO??. SAMA WIESZ, O CO CHODZI, I JESZCZE G?UPIO POST?PUJESZ.
Po pierwsze - prosz? zacytowa? mi, w kt?rym miejscu oskar?am polskie prawo o nie?cis?o?. (W tym wypadku, oczywi?cie, bo to, ?e polskie prawo jest nie?cis?e to prawda powszechnie znana)
Po drugie - nie masz poj?cia, jak post?puj?, bo znasz mnie z kilku post?w na forum o Tibii, wi?c nie pieprz g?upot. :3

Shogun Nakago said:
To nie prawo mo?e by? niesprawiedliwe, ale s?dzia, ?awnicy itd.
A co powiesz z prawem Islamu, gdzie kobieta nie mo?e sprzeciwi? si? m??owi, bo ten mo?e j? obla? kwasem za niepos?usze?stwo? xd To jest wed?ug ciebie sprawiedliwe?

Shogun Nakago said:
Adwokat [a nie jak napisa?a? idiotycznie prawnik] jest od obrony klienta i to jest przywilej oskar?onego, a S?dzia ma w dupie czyj?? wp?ywow? rodzin?. Jest nieskazitelny i tak ma wyglaszac wyroki.
AHAHAHAHAHA. XD Ale wiesz, ze Utopia to fikcja i nie istnieje? Btw. prawnik to synonim adwokata inteligencie.

Shogun Nakago said:
Po za tym, chyba nie wiesz, co to za HONOR wyg?asza? wyrok w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej, jak nie wiesz, to si? nie odzywaj.
Ja wiem, co to jest honor, oni te? wiedz?, kolego. xd Ale to, ?e wiedz? nie znaczy, ?e b?da si? stosowa? do rycerskiego kodeksu, or something. ?yjesz w POLSCE, a nie w Kr?lestwie Niebieskim. Korupcja jest na porz?dku dziennym.

Shogun Nakago said:
I wtedy nie czu?bym obrzydzenia, bo nigdy go nie czu?em i czu? nie b?d?, pujd? na prokurature i od tego jest wyrok; Wi?c jaki jest problem. Jest prokuratura, s?downictwo i gitara.
Tak? A mi si? wydaje, ?e zasmarkany i upoko?ony le?a?by? w ka?u?y, we w?asnym kale, krwi i smarkach, a zanim by? si? pozbiera? min??oby duuuuuu?o czasu. :3 Nie cwaniakuj, tylko patrz na ?ycie obiektywnie.

Shogun Nakago said:
Ty napewno nie masz poj?cia o ?wiecie. Nie wprowadz? kary kastracji, bo to ?amie EKPC.
To po chuj w og?le zaczynasz temat, skoro nie interesuje ci? zdanie innych i wszystko podpierasz tylko argumenem o Konwencji Praw Cz?owieka? xD

Shogun Nakago said:
A poza tym czytaj?c pocz?tek twego posta i zacytowany fragment, uwa?am ci? za psychiczn? osob?.
Ach, te komplementy.

Shogun Nakago said:
Nie zni?e si? do twojego poziomu, powiem tylko, ?e g?upoty zawarte s? w twoich wypowiedziach, kt?re nie zawieraj? ani krzdy m?dro?ci. I ju? dosz?a? do przeklinania, s?aby umys?
Wyobra? sobie wybuch najg?o?niejszego, najbardziej sarkastycznego ?miechu, jaki mo?e tylko istnie? na ?wiecie - TO w?a?nie budz? we mnie twoje krety?skie wypowiedzi. xd Nie sil si? prosz? na intelektualne podej?cie do sprawy, bo kto?, kto na si?? chce wmawia? innym, ?e jest pijany i siedzi do 3 na tnecie, a do tego ma tak p?ytkie podej?cie do wielu spraw jest dzieciakiem o nieukszta?towanej psychice i nikim innym. xd

Shogun Nakago said:
A teraz pos?uchaj, gdyby prokurator zobaczy? to, co ty piszesz, to by odrazu sporz?dzi? Akt oskar?enia. Dlaczego?
Grozisz publicznie [na forum] grupie os?b przest?pstwem, czyli pozbawieniem p?odno?ci. A sama gro?ba jest karalna do 2 lat pozbawienia wolno?ci. Mo?e si? ?miejesz w tej chwili, ale w?a?nie taki drobny szczeg?? i mo?esz mie? wyrok w zawiasach [?eby nie pisa? warunkowe zawieszenie kary]. W?a?nie wystarczy dow?d w postaci twojego posta i ju? prokuratura nie da?a by ci popu?ci?.
A jak by? to zrobi?a [to, co piszesz]:
je?li nienawidz?c jakiej? grupy os?b spowodujesz ci??ki uszczerbek na zdrowiu lub zabijesz tak? osob?, ...... kara p.w. od 12 do 15 lub 25 lub dozywocie.

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA! XD


Jeste? lepszy ni? kabaret.


Wyrywa? chuje! Kastrowa? pedofili! Rozdwaja? cz?onki gwa?cicielom! XD

Ale? tob? ?atwo manipulowa?.
 

Xanosta

Kum kumowi kumem.
Joined
Jun 23, 2010
Messages
362
Reaction score
46
Odp: Kastracja za gwa?t, co o tym s?dzisz?

Beoska:

Jestem za. Obcina? jaja i robi? z nich naszyjniki!

Kastracja polega na chemicznym "zabiegu".
?eby gwa?ciciele nie mieli ju? "porywu";"podniety".
A twoja propozycja podpada pod tortury co w naszym
pieprzonym spo?ecze?stwie pewnie nie b?dzie mia?o miejsca...

Zdecydowanie za gwa?t s? za ma?e kary.. ;)
Cieszi? si? ?e dosz?y nie tak dawno dodatki do kary.. (pieni??ne).
 

Shogun Nakago

Active User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
140
Reaction score
5
Odp: Kastracja za gwa?t, co o tym s?dzisz?

Nooo, Meksykanin, kt?rego trzymam w piwnicy te? m?wi?, ?e jestem dziwna i teraz ju? nic nie m?wi, bo nie ma j?zyka.
...
Po pierwsze - prosz? zacytowa? mi, w kt?rym miejscu oskar?am polskie prawo o nie?cis?o?. (W tym wypadku, oczywi?cie, bo to, ?e polskie prawo jest nie?cis?e to prawda powszechnie znana)
'''''''''''Pod warunkiem, ?e w og?le zostan? skazani, bo przy polskim systemie to nigdy nic nie wiadomo. :3''''''''''''
A nie?cis?a mo?e by? tylko twoja czupryna...
Po drugie - nie masz poj?cia, jak post?puj?, bo znasz mnie z kilku post?w na forum o Tibii, wi?c nie pieprz g?upot. :3
Hipokrytka. Mnie oskar?asz o idiotyzm, a sama si? bronisz jakim? dennym tekstem. Jak krytykuj?, to przyjmij j? z honorem...
A co powiesz z prawem Islamu, gdzie kobieta nie mo?e sprzeciwi? si? m??owi, bo ten mo?e j? obla? kwasem za niepos?usze?stwo? xd To jest wed?ug ciebie sprawiedliwe?
M?wi?em o polskim prawie, INTELIGENTKO... A w islamie robi? co chc?, czasem to nie jest sprawiedliwe, ale jakby wylali na ciebie, to kto wie...
AHAHAHAHAHA. XD Ale wiesz, ze Utopia to fikcja i nie istnieje? Btw. prawnik to synonim adwokata inteligencie.
Prawnik to kazda osoba po studiach prawniczych, a adwokat to osoba, kt?ra zda?a aplikacje adwokacje i pracuje jako adwokat.
Tak? A mi si? wydaje, ?e zasmarkany i upoko?ony le?a?by? w ka?u?y, we w?asnym kale, krwi i smarkach, a zanim by? si? pozbiera? min??oby duuuuuu?o czasu. :3 Nie cwaniakuj, tylko patrz na ?ycie obiektywnie.
To po chuj w og?le zaczynasz temat, skoro nie interesuje ci? zdanie innych i wszystko podpierasz tylko argumenem o Konwencji Praw Cz?owieka? xD
Ty za to co ka?d? wypowiedz piszesz xD jakby? si? zgrywa?a. A podpieram tym argumentem, bo ?eby zosta? w Unii, musimy to akceptowa? przez te Antoniuszowe 30 lat.
Po za tym to ludzie wymy?lili EKPC, wi?c poco ludzie chc? jego ?amania. W takich przypadku okazuj? si?, ?e ludzie to idioci. A co do zgwa?cenia, to chyba m?wisz o sobie, ale niemartw si?, nie ka?dy jest s?ab? kobiet?, kt?ra ?amie ko?ci chodz?c na szpilkach.
A co do tematu, to jest dyskusja. Mam prawo cytowa? czyje? wypowiedzi i odpowiada? na nie; a ty zacytuj mi fragment, ?e przyznaj? si?, ?e nie licz? si? ze zdaniem wszystkich, nawet Twoim.
Wyobra? sobie wybuch najg?o?niejszego, najbardziej sarkastycznego ?miechu, jaki mo?e tylko istnie? na ?wiecie - TO w?a?nie budz? we mnie twoje krety?skie wypowiedzi. xd Nie sil si? prosz? na intelektualne podej?cie do sprawy, bo kto?, kto na si?? chce wmawia? innym, ?e jest pijany i siedzi do 3 na tnecie, a do tego ma tak p?ytkie podej?cie do wielu spraw jest dzieciakiem o nieukszta?towanej psychice i nikim innym. xd
Krety?skie to mo?e by? twoje post?powanie. ?miejesz si? z wypowiedzi innych, a sama jeste? dzieckiem-hipokryt?, kt?re chyba nie wie, czym jest EKPC i jakie s? prawa cz?owieka.
Nie mo?na ?ama? praw cz?owieka, nawet co do osby, kt?ra je z?ama?a.
To tylko chc? wyja?ni? twojej s?abej g?owie.
Nie wmawiam nikomu, ?e siedze do 3 na tnecie, a to z pija?stwem to by?a prowokacja; zprawdzalem jak zareagujesz, a poza tym to nie jest tematem tej dyskusji.
AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA! XD
Dojrza?o?? Beoski w dw?ch 'frazach'...
A co do tematu...
Wyrywa? chuje! Kastrowa? pedofili! Rozdwaja? cz?onki gwa?cicielom! XD
Ale? tob? ?atwo manipulowa?.
Manipulowa?? Kto? ci wm?wi, ?eby nienawidzi? przest?pc?w, ?eby zni?a? si? do ich poziomu, a ty ?ykasz wszystko.
Dalej podtrzymuje swoje stanowisko co do bezsensowno?ci kastracji, a ty, Beosko ju? zamiast konkretnych argument?w jedziesz tylko 'AHAHAHA' i pr?bujesz zamieni? idiotyzm w m?dro??, jednak niestety okazujesz si? bardzo niedojrza?a, jak na kobiete i ju? w po?owie tematu zaczynasz z przekle?stwami i demostrowaniem swojej u?omno?ci jednocze?nie zwala? j? na innych...
A teraz pomy?l, ?e kto? m?g?by Cie wysterylizowa?, jakby? ty komu? zrobi?a krzywd? na tle seksualnym.
- teraz stara?em si? puj?? Twoim tokiem rozumowania.
PS:
Antoniusz, teraz Twoja kolej wychowywania Beoski, bo ja ju? nie daje rady...
[to taki ?art oczywi?cie, a na zartach sie nie znam]




edit
To by?a taka przeno?nia.
Swoj? drog? naszyjnik z m?skich jajec musia?by si? epicko prezentowa? na ?cianie.
przypatyzm i kaziroctwo
 
Last edited:

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Kastracja za gwa?t, co o tym s?dzisz?

Xanosta said:
Kastracja polega na chemicznym "zabiegu".
?eby gwa?ciciele nie mieli ju? "porywu";"podniety".
To by?a taka przeno?nia.

Swoj? drog? naszyjnik z m?skich jajec musia?by si? epicko prezentowa? na ?cianie.

@Shogun Nakago
Ech, nudny si? robisz jak kolejny odcinek mody na sukces.
'''''''''''Pod warunkiem, ?e w og?le zostan? skazani, bo przy polskim systemie to nigdy nic nie wiadomo. :3''''''''''''
A nie?cis?a mo?e by? tylko twoja czupryna...
POLSKI SYSTEM w mojej wypowiedzi = to co napisa?am o synkach z bogatej rodziny, korpucji i zastraszonych ofiarach. Nie s?dzi?am, ?e trzeba ci to bedzie a? tak t?umaczy?. Czy ja tam napisa?am "z polskim prawem nigdy nie wiadomo"? Ech, czytanie ze zrozumieniem.
Poza tym moja czupryna jest zajebista. ;D

Shogun Nakago said:
Hipokrytka. Mnie oskar?asz o idiotyzm, a sama si? bronisz jakim? dennym tekstem. Jak krytykuj?, to przyjmij j? z honorem...
To, ze znasz mnie z kilku post?w z forum o tibii to nie denny tekst, tylko szczera prawda, tote? opanuj buzuj?ce w tobie hormony nastolatka i przyjmuj do wiadomo?ci obiektywn? prawd?. ;d


Shogun Nakago said:
M?wi?em o polskim prawie, INTELIGENTKO... A w islamie robi? co chc?, czasem to nie jest sprawiedliwe, ale jakby wylali na ciebie, to kto wie...
O, nie widzia?am nigdzie w tamtym przyk?adzie u?ci?lenia, ?e m?wimy wy??cznie o polskim prawie.
Jakby wylali na mnie zamieni?abym si? w ??dn? zemsty poczwar? wyrywaj?c? m??czyznom penisy z korzeniami. Ostro?nie z ?yczeniami, kolego.

Shogun Nakago said:
Ty za to co ka?d? wypowiedz piszesz xD jakby? si? zgrywa?a.
Mo?e po prostu bawi mnie ta ?enuj?ca konwersacja.

Shogun Nakago said:
Po za tym to ludzie wymy?lili EKPC, wi?c poco ludzie chc? jego ?amania. W takich przypadku okazuj? si?, ?e ludzie to idioci.
Konwencj? ustali?a grupka os?b, a stosuj? si? do niej wszyscy, bo zostali do tego odg?rnie zmuszeni. A to, ?e ludzie to idioci powtarzam od zawsze.

Shogun Nakago said:
A co do zgwa?cenia, to chyba m?wisz o sobie, ale niemartw si?, nie ka?dy jest s?ab? kobiet?, kt?ra ?amie ko?ci chodz?c na szpilkach.
No, ja tam nie wiem, co bym czu?a, gdyby mnie kto? zgwa?ci?, ale na pewno nie posun??abym si? do kozackiego cwaniakowania, jakiego ty si? dopu?ci?e?. :3
A sk?d pewno??, ze jestem kobiet?? >: D Mo?e jestem kangurem z przeszczepionym ludzkim m?zgiem?

Shogun Nakago said:
Krety?skie to mo?e by? twoje post?powanie. ?miejesz si? z wypowiedzi innych, a sama jeste? dzieckiem-hipokryt?, kt?re chyba nie wie, czym jest EKPC i jakie s? prawa cz?owieka.
Po raz kolejny powtarzam, i? nie wiesz, jak post?puj?, bo znasz mnie tylko z kilku prowokacyjnych post?w. Widac jednak nie dociera to do ciebie.
Tak, jestem wiecznym dzieckiem i jestem z tego dumna, fruwam po Nibylandii razem z Piotrusiem Panem i wsp?lnie chcemy Kapitanowi Hakowi wyrwa? penisa, ?eby zrobi? z niego talizman szcz??cia. Co si? za? tyczy bycia hipokrytk? jestem kr?low? hipokryt?w, wi?c nie pisz oczywistej oczywisto?ci, tylko trzymaj si? tematu.

Shogun Nakago said:
Nie mo?na ?ama? praw cz?owieka, nawet co do osby, kt?ra je z?ama?a.
To tylko chc? wyja?ni? twojej s?abej g?owie.
Bierzesz lekcje m?wienia i mistrza Yody, czy co?
A moja g?owa faktycznie jest s?aba, dwa piwa i impreza zaczyna si? rozkreca?.

Shogun Nakago said:
Nie wmawiam nikomu, ?e siedze do 3 na tnecie, a to z pija?stwem to by?a prowokacja; zprawdzalem jak zareagujesz, a poza tym to nie jest tematem tej dyskusji.
Winny si? t?umaczy, winny si? t?umaczy, winny si? t?umaczy!

Shogun Nakago said:
Dojrza?o?? Beoski w dw?ch 'frazach'...
Nie dojrza?o??, a wybuch niekontrolowanego ?miechu. ^^

Shogun Nakago said:
Manipulowa?? Kto? ci wm?wi, ?eby nienawidzi? przest?pc?w, ?eby zni?a? si? do ich poziomu, a ty ?ykasz wszystko.
Ja tylko id? zgodnie z naukami papcia Szatana!

Shogun Nakago said:
a ty, Beosko ju? zamiast konkretnych argument?w jedziesz tylko 'AHAHAHA' i pr?bujesz zamieni? idiotyzm w m?dro??, jednak niestety okazujesz si? bardzo niedojrza?a, jak na kobiete i ju? w po?owie tematu zaczynasz z przekle?stwami i demostrowaniem swojej u?omno?ci jednocze?nie zwala? j? na innych...
To, co mia?am do powiedzenia powiedzia?am w swoim drugim po?cie, ka?dy nast?pny to prze?miewcza forma mojego stanowiska w tej dyskusji, kt?r? wy cytujecie co do s?owa, rozk?adacie na czynniki pierwsze i dajecie mi tylko jeszcze wi?cej powod?w do pisania "AHAHAHA", kt?re idealnie odwzorowuj? m?j stan w chwili obecnej. xd

Shogun Nakago said:
A teraz pomy?l, ?e kto? m?g?by Cie wysterylizowa?, jakby? ty komu? zrobi?a krzywd? na tle seksualnym.
- teraz stara?em si? puj?? Twoim tokiem rozumowania.
Fajnie, nie musia?abym u?ywa? gumek.

Shogun Nakago said:
Antoniusz, teraz Twoja kolej wychowywania Beoski, bo ja ju? nie daje rady...
Mnie od dziecka wychowuj? kozie demony, nie potrzebuj? trzecego tatusia.

Shogun Nakago said:
Beoska said:
To by?a taka przeno?nia.
Swoj? drog? naszyjnik z m?skich jajec musia?by si? epicko prezentowa? na ?cianie.
przypatyzm i kaziroctwo
Gdzie tu sens, gdzie logika? ;3
Kazirodztwo – zachowanie seksualne w stosunku do osoby blisko spokrewnionej.
A przypatyzm? Neologizm jaki??

Eldryzif said:
Ciekawsze by by?y malunki na ?cianie z u?yciem farby z jajc?w... takie pentagramy odwr?cone. :d
Tempery jajeczne z wyci?giem z j?dra.
 
Last edited:

Xedrium

Active User
Joined
Mar 3, 2010
Messages
120
Reaction score
9
Odp: Kastracja za gwa?t, co o tym s?dzisz?

Swoj? drog? naszyjnik z m?skich jajec musia?by si? epicko prezentowa? na ?cianie.
BOOOOO?E!Sadystka...XD
 
Last edited:

Eldryzif

Advanced User
Joined
Aug 21, 2009
Messages
238
Reaction score
14
Odp: Kastracja za gwa?t, co o tym s?dzisz?

Swoj? drog? naszyjnik z m?skich jajec musia?by si? epicko prezentowa? na ?cianie.
Ciekawsze by by?y malunki na ?cianie z u?yciem farby z jajc?w... takie pentagramy odwr?cone. :d
 

Shogun Nakago

Active User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
140
Reaction score
5
Odp: Kastracja za gwa?t, co o tym s?dzisz?

Ech, nudny si? robisz jak kolejny odcinek mody na sukces.
POLSKI SYSTEM w mojej wypowiedzi = to co napisa?am o synkach z bogatej rodziny, korpucji i zastraszonych ofiarach. Nie s?dzi?am, ?e trzeba ci to bedzie a? tak t?umaczy?.
Wystarczy?o powiedzie? System, a nie Prawo, ale to ju? tw?j imbecylizm...

To, ze znasz mnie z kilku post?w z forum o tibii to nie denny tekst, tylko szczera prawda, tote? opanuj buzuj?ce w tobie hormony nastolatka i przyjmuj do wiadomo?ci obiektywn? prawd?. ;d
R?wnie dobrze ka?dy m?g?by to powiedzie?, ale niekt?rzy przyjmuj? spokojnie i z honorem krytyk? o sobie. Ty nie potrafisz tego robi?, wi?c tym dennym tekstem prubujesz sie usprawiedliwic.

O, nie widzia?am nigdzie w tamtym przyk?adzie u?ci?lenia, ?e m?wimy wy??cznie o polskim prawie.
Ja niewiem, nieszkamy w Polsce, m?wimy o sytuacji w Polsc, to co ci wywalilo z tym Kalifatem i prawem arabeskim...?

Jakby wylali na mnie zamieni?abym si? w ??dn? zemsty poczwar? wyrywaj?c? m??czyznom penisy z korzeniami. Ostro?nie z ?yczeniami, kolego.
Mo?e jeste? troche seksualnie niedojrza?a...
Mo?e po prostu bawi mnie ta ?enuj?ca konwersacja.
Mo?e g?upawka uderzyla ci do glowy?
Konwencj? ustali?a grupka os?b, a stosuj? si? do niej wszyscy, bo zostali do tego odg?rnie zmuszeni.
Ale to ludzie rz?dali od w?adz ustalenia tego, my?lisz ze prawo jest stworzone przez rz?dz?cych dla rz?dz?cych czy dla obywateli?... odpowied? prosta...
A to, ?e ludzie to idioci powtarzam od zawsze.
Sama si? uwa?asz za idiotk?... Gratuluj? m?dro?ci..
No, ja tam nie wiem, co bym czu?a, gdyby mnie kto? zgwa?ci?, ale na pewno nie posun??abym si? do kozackiego cwaniakowania, jakiego ty si? dopu?ci?e?. :3
Jakiego cwaniakowania? Powiedzia?em, ?e nie czu?em nigdy ohydy, a ty ju?, ?e kozacze...
A sk?d pewno??, ze jestem kobiet?? >: D Mo?e jestem kangurem z przeszczepionym ludzkim m?zgiem?
Po twoich wypowiedziach uwa?am, ?e mo?e to by? mo?liwe.
Po raz kolejny powtarzam, i? nie wiesz, jak post?puj?, bo znasz mnie tylko z kilku prowokacyjnych post?w. Widac jednak nie dociera to do ciebie.
Tak, jestem wiecznym dzieckiem i jestem z tego dumna, fruwam po Nibylandii razem z Piotrusiem Panem i wsp?lnie chcemy Kapitanowi Hakowi wyrwa? penisa, ?eby zrobi? z niego talizman szcz??cia. Co si? za? tyczy bycia hipokrytk? jestm kr?low? hipokryt?w, wi?c nie pisz oczysiwtej oczywisto?ci, tylko trzymaj si? tematu.
Wszystko sprowadzasz do urywania m.narz?d?w plciowych. Jeste? chora psychicznie i chyba powinna? sobie zalatwi? yellow papers...
Bierzesz lekcje m?wienia i mistrza Yody, czy co?
A moja g?owa faktycznie jest s?aba, dwa piwa i impreza zaczyna si? rozkreca?.
U?omno?? psychiczna i fizyczna.
Winny si? t?umaczy, winny si? t?umaczy, winny si? t?umaczy!
A ?wistak siedzi i zawija w te sreberka...
Nie dojrza?o??, a wybuch niekontrolowanego ?miechu. ^^
no niewiem, ale wybuch ?miechu jest fizyczny, niewiem jak uda?o si? ci to opisa?...
Ja tylko id? zgodnie z naukami papcia Szatana!
szatan jest mo?e m?dry, ale stoi po z?ej stronie... wi?c staraj si? chocia? by? m?dra...
To, co mia?am do powiedzenia powiedzia?am w swoim drugim po?cie, ka?dy nast?pny to prze?miewcza forma mojego stanowiska w tej dyskusji, kt?r? wy cytujecie co do s?owa, rozk?adacie na czynniki pierwsze i dajecie mi tylko jeszcze wi?cej powod?w do pisania "AHAHAHA", kt?re idealnie odwzorowuj? m?j stan w chwili obecnej. xd
Jak dla mnie to wykazujesz jedynie swoj? nieinteligencj?...

Na reszt? nie b?d? odpowiada?, bo to farsa.
Nie przedstawi?a? sensownej tezy i tylko wy?miewasz innych...
A ?aden z Twoich post?w nie jest zwi?zany z tematem, zwr?? uwag?, ?e fragment ka?dego mojego posta odzwierciedla intencj? tematu...


A wracaj?c do tematu:
Prosz? o jego zamkni?cie. Jak podejrzewa?em, wi?kszo?? os?b nie ma poj?cia o tym, o co chodzi w temacie...
Ludzie tutaj s? za karaniem kastracj?, ale nie posiadaj? konkretnym dowod?w, przemawiaj?cych ZA.
 

Slythia

Blondynka
Joined
Oct 15, 2008
Messages
626
Reaction score
107
Odp: Kastracja za gwa?t, co o tym s?dzisz?

przypatyzm i kaziroctwo
Kolego, uwielbiam ci?! Ca?y dzie? chodz? wkurwiona na wszystko, co si? rusza, a ty w tak prosty i cudowny spos?b spowodowa?e? u mnie wybuch niekontrolowanego ?miechu i (tzw) banana na twarzy. Oby tak dalej!

Wybacz mi brak tak genialnej retoryki, jak? posiada Beoska, lecz wyt?umacz mi, biednej, g?upiutkiej kobiecie, co ma kazirodztwo do naszyjnika z m?skimi jajami? Rozumiem, pr?bujesz u?ywa? m?drych poj??, kt?rych nawet wujek gogel nie zna (przypatyzm), lecz wypada?oby zna? ich znaczenie.

Dodam jeszcze, ?e czytaj?c jednego z twoich post?w zacz??am si? zastanawia?, czy na pewno ?yjemy w tym samym kraju. Co wi?cej - by?am nawet ?wi?cie przekonana, ?e tak.

Nie ma tak?e nic lepszego od faceta (ch?opca) wypowiadaj?cego si? o psychologii kobiet, ich uczuciach. To prawie to samo, jakbym ja zacz??a wyg?asza? tezy na temat 'Magnetyzm molekularny: niskowymiarowe uk?ady, przej?cia wysoko-nisko spinowe oraz struktury elektronowe centr?w aktywnych metaloenzymow'.

@topic
Jestem za. Skoro niekt?rzy nie s? w stanie utrzyma? pewnej cz??ci w?asnego organizmu w miejscu mu przeznaczonym (znaczy - we w?asnych gaciach) to trzeba im pom?c - w?a?nie chemiczn? kastracj?.
 
Last edited:

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Kastracja za gwa?t, co o tym s?dzisz?

Rozk?adanie moich wypowiedzi na czynniki pierwsze, cytowanie zda? wyrwanych z kontekstu, blah, blah, blah, nuda, poziom przedszkola, ziew, ziew. Kiep?ciutko. niee

Shogun Nakago said:
Wystarczy?o powiedzie? System, a nie Prawo, ale to ju? tw?j imbecylizm...
M?j imbecylizm? To ty nie zrozumia?e? co napisa?am i jeszcze jakie? g?upoty piszesz. xd

Shogun Nakago said:
R?wnie dobrze ka?dy m?g?by to powiedzie?, ale niekt?rzy przyjmuj? spokojnie i z honorem krytyk? o sobie. Ty nie potrafisz tego robi?, wi?c tym dennym tekstem prubujesz sie usprawiedliwic.
Blah, blah, blah, znowu po mnie powtarzasz.

Shogun Nakago said:
Ja niewiem, nieszkamy w Polsce, m?wimy o sytuacji w Polsc, to co ci wywalilo z tym Kalifatem i prawem arabeskim...?
Bo lubi? skaka? z tematu na temat jak k?zka po zwalonych drzewkach.
No i gdzie ja wspomina?am o jakim? Kalifacie? :>

Shogun Nakago said:
Mo?e jeste? troche seksualnie niedojrza?a...
Mo?e g?upawka uderzyla ci do glowy?
A mo?e mam ci? za kretyna i ?wietnie si? bawi? wykorzystuj?c ci? do zabawy?

Shogun Nakago said:
Sama si? uwa?asz za idiotk?... Gratuluj? m?dro?ci..
Ja nie jestem cz?owiekiem.

Shogun Nakago said:
Po twoich wypowiedziach uwa?am, ?e mo?e to by? mo?liwe.
Dzi?kuj?, ?e przyznajesz mi wy?szo??. : D

Shogun Nakago said:
Wszystko sprowadzasz do urywania m.narz?d?w plciowych. Jeste? chora psychicznie i chyba powinna? sobie zalatwi? yellow papers...
No, wspomina?am ju? o moim Meksykaninie, nie? Ech, komplemenciarze z was. <3

Shogun Nakago said:
U?omno?? psychiczna i fizyczna.
Nie b?d? dla siebie taki surowy.

Shogun Nakago said:
no niewiem, ale wybuch ?miechu jest fizyczny, niewiem jak uda?o si? ci to opisa?...
C??, kiedy si? ?miej? wydaj? d?wi?k brzmi?cy "hahaha", tote? przepisanie go na klawiaturze nie by?o takie trudne, jak si? wydaje.

Shogun Nakago said:
szatan jest mo?e m?dry, ale stoi po z?ej stronie... wi?c staraj si? chocia? by? m?dra...
To, ze stoi po z?ej stronie wymy?lili sobie ludzie. A mo?e to D?izas jest z?y i was mami? >: D

Shogun Nakago said:
Jak dla mnie to wykazujesz jedynie swoj? nieinteligencj?...
?eby? ludzie byli tak inteligentni jak ja, to ?wiat by?by ciekawszy. xd


A ja nie rozumiem, co wy macie przeciwko urywaniu jajec zbocze?com. Nigdy wi?cej by nikogo nie zgwa?cili. ^^

@edit
Shogun Nakago said:
Nie wmawiam nikomu, ?e siedze do 3 na tnecie

Ach, masz racj?, pomyli?am si? o ca?e 17 minut. ;x
 
Last edited:

Xedrium

Active User
Joined
Mar 3, 2010
Messages
120
Reaction score
9
Odp: Kastracja za gwa?t, co o tym s?dzisz?

No i co jak b?d? kastrowali zboczk?w?
S? tabletki na flaczka, gwa?ciciel gwa?cicielem zostanie.
 

Xanosta

Kum kumowi kumem.
Joined
Jun 23, 2010
Messages
362
Reaction score
46
Odp: Kastracja za gwa?t, co o tym s?dzisz?

Beoska:

A ja nie rozumiem, co wy macie przeciwko urywaniu jajec zbocze?com. Nigdy wi?cej by nikogo nie zgwa?cili. ^^

Je?eli wykastrowani zostan? "chemicznie", nie b?d? ju? nikogo gwa?icili.
Nie b?d? mieli poci?gu;podniety etc.
Nie wiem co ty napierdalasz w kana? ale na pewno nie zbyt co? dobrego =]
Psychol^^
 

Sebio

User
Joined
Apr 4, 2009
Messages
45
Reaction score
1
Odp: Kastracja za gwa?t, co o tym s?dzisz?

Odpowiem na to tak. Gwa?ciciel powinien zosta? ukarany, ale ukarany sprawiedliwie... Sprawiedliwo?? w tej sprawie zalicza si? do tego jak powinno si? traktowa? gwa?ciciela.

Podajmy przyk?ad: By? sobie gwa?ciciel i zgwa?ci? jak?? jedna osob?, wi?c nie by?o tu by sprawiedliwo?ci jakby za jeden gwa?t by?a by kastracja.

Podajmy inny przyk?ad: By? sobie inny gwa?ciciel i on prowadzi? masowe gwa?ty, bez opami?tania i ci?gle to robi?... Wtedy gwa?ciciel wed?ug mojego zdania powinien by? ukarany kar? bardzo surow?, co w tej sprawie tyczy si? Kastracja.

Kara powinna by? wymierzana w zale?no?ci od tego jak bardzo powa?na jest ta sprawa. Sprawiedliwo?ci na Tym ?wiecie: nie ma, nie by?o i nigdy nie b?dzie... Kastracja dla gwa?cicieli powinna wygl?da? tak, ?e od zale?no?ci jak powa?ne wykroczenie naruszy?, innymi s?owy, im wi?cej gwa?t?w wykona? tym kara powinna by? powa?niejsza.

Pozdrawiam.
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Kastracja za gwa?t, co o tym s?dzisz?

@Up
Ale gwa?t jest gwa?towi nier?wny. Jeden kole? wydyma lask? na imprezie tak szybko, ?e nie minie pi?? minut, zapnie rozporek i p?jdzie precz do domu, a inny zrobi to ze szczeg?lnym okrucie?stwem, rozsy?aj?c potem zdj?cia po internecie.

@down
O prawdziwej doktrynie satanizmu nie masz zielonego poj?cia, tote? nie wypowiadaj si? i na si?? nie bro?, bo i tak wychodzisz na coraz wi?kszego kretyna.
 
Last edited:

Shogun Nakago

Active User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
140
Reaction score
5
Odp: Kastracja za gwa?t, co o tym s?dzisz?

@Up
Ale gwa?t jest gwa?towi nier?wny. Jeden kole? wydyma lask? na imprezie tak szybko, ?e nie minie pi?? minut, zapnie rozporek i p?jdzie precz do domu, a inny zrobi to ze szczeg?lnym okrucie?stwem, rozsy?aj?c potem zdj?cia po internecie.
Dlatego kara za gwa?t jest od 2 do 12 lat p.w. to s?d ma wyb?r, a jest r??nica mi?dzy 2, a 12.
A w przypadku kastracji to zawsze by?aby jedna, wi?c s?d niemia?by wyboru.

Zawsze musi by? tak, ?e kara ma szerokie progi, bo dopiero, gdy jest mo?liwo?? wymierzenia kary r??nej i ma si? wyb?r, wtedy jest sprawiedliwo??.

edit:

Szatan, w szczeg?lno?ci w satanizmie nie ma wiele wsp?lnego piek?em, op?taniem, ofiarami z ludzi i zwierz?t i nie jest demonem ani upostaciowionym z?em. Inne wiary tylko tak sobie zmy?li?y, ?e "szatan kusi i jest be".
Tak, napewno. szatani?ci to takie bezbronne owieczki, a siatan jest takim pasterzem...
a tak na serio, to siata?i??i wiedzieli kogo bior? za wz?r, wybrali i dlatego s? u?omni
Shogun, po ostatnich, twoich wypowiedziach dochodz? do wniosku, ?e jeste? takim samym fanatykiem, jak kilka tysi?cy emeryt?w, leni i nieuk?w, kt?rzy stali przed pa?acem prezydenckim.
leni i nieuk?w? Ty nawet niewiesz o co chodzi?o. Ale postaram ci to wyja?ni?, bo ty us?yszysz tylko te pierdo?y, kt?re uslyszysz w TV, a sam niepotrafisz myslec.

teraz cala europa walczy z krzyzem. niektorzy staraja sie go wyeliminowac, a chrzescijanie maja prawo bronic swojej tozsamosci religijnej i samej 2000letniej wiary. pomysl troche, bo widze ze po ogladnieciu wiadomosci na tvn lub tvn24 stales sie cwaniakiem.
A takich nale?a?oby t?pi? tak samo, jak protestuj?cych w PRLu. :)
tak i moze wprowadzic komunizm jeszcze? moze faszyzm, socjalizm... ty czlowieku jeste? hory...
a moglbym nawet sadzic, ze glupi... myslisz, ze satanizm i idiotyzm zapewno ci cwaniactwo, dla mnie jestes kolejnym niedoinformowanym obywatelem [czyt debil]
 
Last edited:

Eldryzif

Advanced User
Joined
Aug 21, 2009
Messages
238
Reaction score
14
Odp: Kastracja za gwa?t, co o tym s?dzisz?

szatan jest mo?e m?dry, ale stoi po z?ej stronie... wi?c staraj si? chocia? by? m?dra...
Szatan, w szczeg?lno?ci w satanizmie nie ma wiele wsp?lnego piek?em, op?taniem, ofiarami z ludzi i zwierz?t i nie jest demonem ani upostaciowionym z?em. Inne wiary tylko tak sobie zmy?li?y, ?e "szatan kusi i jest be".
Shogun, po ostatnich, twoich wypowiedziach dochodz? do wniosku, ?e jeste? takim samym fanatykiem, jak kilka tysi?cy emeryt?w, leni i nieuk?w, kt?rzy stali przed pa?acem prezydenckim. A takich nale?a?oby t?pi? tak samo, jak protestuj?cych w PRLu. :)

A co w przypadku, kiedy kobieta gwa?ci m??czyzn? (przyk?adowo wpycha gumiaka takiemu facetowi w dupsko)? ^^"
Wiem, g?upie pytanie.

Tak, napewno. szatani?ci to takie bezbronne owieczki, a siatan jest takim pasterzem...
a tak na serio, to siata?i??i wiedzieli kogo bior? za wz?r, wybrali i dlatego s? u?omni
Jeste?my zwyk?ymi owieczkami, kt?re ?yj?, bo zosta?y do tego stworzone. Szatan zar?wno jak Lucyfer czy Beliar nie jest naszym pasterzem. Poczytaj z ?aski o satanizmie laveya?skim.

teraz cala europa walczy z krzyzem. niektorzy staraja sie go wyeliminowac, a chrzescijanie maja prawo bronic swojej tozsamosci religijnej i samej 2000letniej wiary. pomysl troche, bo widze ze po ogladnieciu wiadomosci na tvn lub tvn24 stales sie cwaniakiem.
Niach, niach, niach. Fanatyk, fanatyk.
haha.gif


tak i moze wprowadzic komunizm jeszcze? moze faszyzm, socjalizm... ty czlowieku jeste? hory...
a moglbym nawet sadzic, ze glupi... myslisz, ze satanizm i idiotyzm zapewno ci cwaniactwo, dla mnie jestes kolejnym niedoinformowanym obywatelem [czyt debil]
Jako, ?e si? sprzeciwiamy komunizmowi, faszyzmowi, nacjonalizmowi oraz anarchizmowi nie, ale przywr?ci? star? milicj? na takich cz?owieczk?w, jak ty bardzo ch?tnie. :)

ty czlowieku jeste? hory
iloled-pam.jpg
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top