What's new

Bot i Real Tibia POMOCY!

Status
Not open for further replies.

kulpa93

New User
Joined
Oct 25, 2009
Messages
6
Reaction score
0
Witam, mam taka sprawe... Gram na rl tibii mam bota dokladnie elf bot ng pod 8.6 i nie wiem jak to jest z tym delete konta za bota... Wytlumaczycie mi o co z tym chodzi? Bo nie wiem czy sie oplaca bocic jak na poczatku miesiaca dostane deleta..

Notka moderatorska:
Wyja?nione, zamykam.
 

Perif

Active User
Joined
Mar 29, 2010
Messages
118
Reaction score
6
Odp: Bot i Real Tibia POMOCY!

Jezeli konto ma mniej niz 3 miesiace to jak cie zlapia odrazu dostajesz bana,gdy ma wiecej niz 3 miesiace(lub ma pacc) i jest 1 raz zlapana to dostajesz bana na 30 dni,a gdy zlapia cie 2 raz odrazu delete.. Ogolnie mysle ze troche pobocic mozna ;d
 

Kamcius14

Active User
Joined
Jun 25, 2009
Messages
114
Reaction score
4
Odp: Bot i Real Tibia POMOCY!

No z NG napewno cie zlapi?,boc ELFEM ;]
 

kulpa93

New User
Joined
Oct 25, 2009
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Bot i Real Tibia POMOCY!

Wlasnie boce elfem jak na razie mam 13 lvl tylko padlem bo najgorsze jest to jak Ci zluruja beholdera :D
 

Czarro

User
Joined
May 8, 2008
Messages
43
Reaction score
1
Odp: Bot i Real Tibia POMOCY!

ja mysle zebys jak najwiecej skillowal dopuki nie mina te 3 miechy
 

Sebio

User
Joined
Apr 4, 2009
Messages
45
Reaction score
1
Odp: Bot i Real Tibia POMOCY!

Wed?ug mnie, oraz z informacji jakie do mnie dociera?y to jest tak: jak Ci? z?api? na bocie to dostajesz bana na 30 dni i za 3 razem jak Ci? z?api? to delete konta... Oczywi?cie to s? tylko informacje jakie do mnie dociera?y, ale nie sprawdzone przeze mnie... Nie gwarantuje Ci w 100%, ?e jest tak jak m?wi? tylko to co s?ysza?em.
Je?li si? jako? przyda?em to si? ciesz? : P

Pozdrawiam.
 

Flaay

Advanced User
Joined
Nov 23, 2009
Messages
231
Reaction score
43
Age
32
Odp: Bot i Real Tibia POMOCY!

Perif napisal poprawne informacje.
Jezeli konto ma mniej niz 3 miesiace to jak cie zlapia odrazu dostajesz bana,gdy ma wiecej niz 3 miesiace(lub ma pacc) i jest 1 raz zlapana to dostajesz bana na 30 dni,a gdy zlapia cie 2 raz odrazu delete.. Ogolnie mysle ze troche pobocic mozna ;d

Jesli pobocisz 1 dzien, nic ci sie nie stanie (elfbot), jesli chcesz bocic dluzej, to tylko czekasz na bana.
 
Status
Not open for further replies.
Top