What's new

-Tibia 8.42 Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Status
Not open for further replies.

Sanixq

Active User
Joined
Jan 1, 2010
Messages
133
Reaction score
2
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Nie mam za bardzo czasu szuka? po waszych forach wi?c tu zapytam
na kiedy tak mniejwi?cej planujecie start ?
w dalszym ci?gu jest to termin nie okre?lony ?
 

bronusdolar

Active User
Joined
Aug 1, 2009
Messages
76
Reaction score
0
Age
33
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Tutaj, u?ytkownicy maj? troch? racji. Z tego co wiem APO mia?o x3 a s?/by?y ponad 1k lvle. proponowa?bym od 300 levela exp zmniejszy? do x2 i wszystko by gra?o:)
 

Tricky1118

Active User
Joined
May 8, 2010
Messages
127
Reaction score
5
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Nie mam za bardzo czasu szuka? po waszych forach wi?c tu zapytam
na kiedy tak mniejwi?cej planujecie start ?
w dalszym ci?gu jest to termin nie okre?lony ?
Tak w dalszym ci?gu nie wiadomo kiedy start ale kt?ry? z Admin?w pisa? ?e zapewne do ko?ca wakacji wystartuj? na pewno, wi?c bez obaw. ;)


Tutaj, u?ytkownicy maj? troch? racji. Z tego co wiem APO mia?o x3 a s?/by?y ponad 1k lvle. proponowa?bym od 300 levela exp zmniejszy? do x2 i wszystko by gra?o

A teraz zadaj sobie pytanie od kiedy istnieje APO powiem ci ?e jest to jeden z najstarszych serwer?w w Polsce! I nie zawsze exp by? x3 wi?c maj? prawo mie? takie lvl.

@Down raportuj?
 
Last edited:

Talaria

User
Joined
Aug 3, 2010
Messages
14
Reaction score
0
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Welcome!!


Start 18:00 Friday 6.08.2010!



Tibia 8.54-8.57

1 - 50 - 200x
51 - 100 - 100x
101 - 150 - 50x
151 - 180 - 20x
181 - 200 - 10x
201 - 250 - 5x
251 - 300 - 3x
301+ ? - 2x

* Skills: 40x
* Magic: 15x
* Loot: 3x

dailyFragsToRedSkull = 8
weeklyFragsToRedSkull = 80
monthlyFragsToRedSkull = 800
dailyFragsToBlackSkull = 16
weeklyFragsToBlackSkull = 160
monthlyFragsToBlackSkull = 1600

REAL MAP new city!
- Oken
- Gengia
- Pyre
- !!!Ankhara!!!

- Free 100k in 50 lvl.
- Commands
- /serverinfo
- !tp "name"
- !bless (5cc, and gives aol)
- !buyaol (3cc)​






 

Grimek92

Advanced User
Joined
Feb 26, 2010
Messages
224
Reaction score
21
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

No panowie bez jaj z tymi reklamami. Nie macie gdzie server?w promowa??
To ju? trzecia bezczelna reklama w tym dziale dzisiaj... Wyjazd st?d... -.-
 

Marvolo77

Advanced User
Joined
Nov 20, 2009
Messages
159
Reaction score
11
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Chcialbym kolego zobaczyc jak bez znudzenia wbijasz 600 level na Grimie <hahaha>
 

pollek

New User
Joined
May 1, 2009
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Kiedy to ruszA?
 

Tricky1118

Active User
Joined
May 8, 2010
Messages
127
Reaction score
5
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Kiedy to ruszA?
Przeczyta? by? chocia? 1 stron? w tym temacie i ju? by? wiedzia? ?e dok?adna data nie jest podana!
 

Charin

Active User
Joined
Aug 18, 2009
Messages
66
Reaction score
3
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Wolisz gra? na wszystko x1?

Dok?adnie. Tak jest klimat itd. Kurde, no ale niestety potworki do skilowania rozwali? klimat. Tzn. jakby by?y jakie? klimatyczne, ale tak? Zr?b mo?e jak?? stref? only RPG, to mo?e ci troch? wi?cej os?b przyb?dzie, t?skni?cych za RPG.
 

Grimek92

Advanced User
Joined
Feb 26, 2010
Messages
224
Reaction score
21
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Dok?adnie. Tak jest klimat itd. Kurde, no ale niestety potworki do skilowania rozwali? klimat. Tzn. jakby by?y jakie? klimatyczne, ale tak? Zr?b mo?e jak?? stref? only RPG, to mo?e ci troch? wi?cej os?b przyb?dzie, t?skni?cych za RPG.

trainery te? s? klimatyczne :)
Wojownicy skilluj? na kuk?ach specjalnie do tego przeznaczonych,
a strzelcy strzelaj? do specjalnie przygotowanych do tego tarcz :)

Wszystko starali?my si? utrzyma? w realistycznym klimacie pr?cz
"Pokoju mi?dzymiastowego" gdzie pozwolili?my sobie nawet umie?ci?
Nasze fotografie, jakie? obrazki np. Troll face na ?cianie wysmarowane
czarn? smo?? :) Jakie? pomniki dziwne itp.
 

Tricky1118

Active User
Joined
May 8, 2010
Messages
127
Reaction score
5
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Mam 2 pytania...
Pierwsze to czy na stronie b?d? jakie? poradniki gdzie co jest czy trzeba b?dzie samemu wszystko wy?apywa??
Drugie za? jest takie czy b?d? nowe czary i czy b?dzie si? je wymawia? w j?zyku ojczystym Tibii czy mo?e w?asne nazwy na potrzeby Grim OTS?
 
Last edited:

Marvolo77

Advanced User
Joined
Nov 20, 2009
Messages
159
Reaction score
11
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

@up
czary z reguly nie sa wymawiane w zadnym jezyku :d
Jest to ze tak powiem kompozycja slow stworzona na potrzeby Tibii
 

Rasen94

Active User
Joined
Mar 28, 2009
Messages
121
Reaction score
18
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Co do poradnik?w to tutaj "rodzi" si? nowa opcja jak dla mnie:D Mo?na stworzy? co? na zasadzie "GrimWiki" by?aby to zwyk?a wiki na, kt?rej znajdowa?y by si? informacje, poradniki, opisy miast, npc i w og?le wszystkiego. Wiki s?ynie z tego, ze gracze j? Tworz? wi?c najbardziej aktywne osoby mia?y by plusy w przysz?o?ci je?li chodzi o jakiekolwiek wybory na tutora b?d? po prostu jaki? pacc czy item, albo co? innego(zale?y to ju? od administracji).
Mo?na te? stworzy? dzia? na forum, kt?ry zapewni? b?dzie i w tym te? dziale gracze b?d? dawali swoje poradniki:) Ja ze swojej strony mog? powiedzie? tyle, ?e je?li OTS wystartuje gdzie? w po?owie sierpnia(tak? mam nadziej?) to podejrzewam, ?e b?d? jedn? z os?b kt?ra opisuje questy i wgl:) A pami?tajcie, ?e jeden za drugim robi wi?c zanim si? obejrzycie to forum b?dzie pe?ne:)

Pozdrawiam.:)
 

Tricky1118

Active User
Joined
May 8, 2010
Messages
127
Reaction score
5
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Co do poradnik?w to tutaj "rodzi" si? nowa opcja jak dla mnie:D Mo?na stworzy? co? na zasadzie "GrimWiki" by?aby to zwyk?a wiki na, kt?rej znajdowa?y by si? informacje, poradniki, opisy miast, npc i w og?le wszystkiego. Wiki s?ynie z tego, ze gracze j? Tworz? wi?c najbardziej aktywne osoby mia?y by plusy w przysz?o?ci je?li chodzi o jakiekolwiek wybory na tutora b?d? po prostu jaki? pacc czy item, albo co? innego(zale?y to ju? od administracji).
Mo?na te? stworzy? dzia? na forum, kt?ry zapewni? b?dzie i w tym te? dziale gracze b?d? dawali swoje poradniki:) Ja ze swojej strony mog? powiedzie? tyle, ?e je?li OTS wystartuje gdzie? w po?owie sierpnia(tak? mam nadziej?) to podejrzewam, ?e b?d? jedn? z os?b kt?ra opisuje questy i wgl:) A pami?tajcie, ?e jeden za drugim robi wi?c zanim si? obejrzycie to forum b?dzie pe?ne:)
Pozdrawiam.:)

My?l? ?e robienie Grim Wiki to nie najlepszy pomys? ale na forum zrobi? dzia? poradniki i niech gracze wstawiaj? poradniki i Administracja no ale nie ingerujmy w prac? autor?w ;)
 

Marvolo77

Advanced User
Joined
Nov 20, 2009
Messages
159
Reaction score
11
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Ja ogolnie uwazam ze jest to zly pomysl ( poradniki ) :p Mysle ze jest wiele osob ktore same wola zwiedzic mape i wlasnie dlatego graja na OTSach z custom mapami :) Proponuje jak juz zrobic poradnij do jakis mega trudnych questow :p Chyba ze wolicie aby wszystko bylo tajemnica do stoponiowego odkrywania przez graczy :) Mnie by to nawet cieszylo :D
 

Tricky1118

Active User
Joined
May 8, 2010
Messages
127
Reaction score
5
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

To Questy w?a?nie powinno si? odkrywa? samemu a takie rzeczy jak npc od jedzenia, loota, etc... powinny by? opisane bo to strata cennego czasu biega? i sprawdza? npc chodzi mi o takie b?ahe sprawy ;)
 

Marvolo77

Advanced User
Joined
Nov 20, 2009
Messages
159
Reaction score
11
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

@up
Mi w calej wypowiedzi chodzilo o questy... Nie chcialbym poradnikow do kazdego questa typu : idz do tego npc napisz to potem idz do innego i napisz cos innego . Bo to bezsens nawet nie trzeba czytac dialogow ani nic wiec co to mialo by wspolnego z RPG? Poradniki jak napisalem wyzej proponuje do questow ktore naprawde moga przyspozyc wiele problemow :)
 

Grimek92

Advanced User
Joined
Feb 26, 2010
Messages
224
Reaction score
21
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Spoilowanie najtrudniejszych quest?w "na logik?, my?lenie itp" b?dzie surowo zabronione
i karane. Wi?c to odpada. A poradniki typu gdzie co i jak mog? by? jak dla mnie.
 

Marvolo77

Advanced User
Joined
Nov 20, 2009
Messages
159
Reaction score
11
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Spoilowanie najtrudniejszych quest?w "na logik?, my?lenie itp" b?dzie surowo zabronione
i karane. Wi?c to odpada. A poradniki typu gdzie co i jak mog? by? jak dla mnie.

Ciesze sie ze planujecie robic i takie questy ;D Bo takich niestety na OTSach jak i na rl tibi brakuje :S
A tak btw
Zrobiliscie jakies questy na wyzsze levele niz na RL czy tak jak tam wbijasz pewien level i nie masz juz co robic oprocz siedzenia na demonach czy innych high mobach?
 

Karabot

New User
Joined
May 28, 2009
Messages
5
Reaction score
1
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Hmm... taki poradnik "Grim Wiki" na pewno jest dobrym pomyslem ^^ chociaz cos typu "pomoc w quest'ach" jest zbednym watkiem mysle ze kazdy by chcial sam odkryc questy badz z pomoca koleg?w a jezeli komus sie niechce odkrywac quest'y tylko czeka na gotowca to raczej powinien sobie odpuscic server typu RPG, taka jest moja opinia.
 
Status
Not open for further replies.
Top