What's new

Macie mo?e zdj?cie Norbiego ?

Status
Not open for further replies.

Mafioz1212

Active User
Joined
Jul 8, 2010
Messages
95
Reaction score
2
Pewnie znacie mo?e i nie "Norbiego" kt?ry nagrywa pijak?w i wrzuca ich na YT ;p wiele z tych pijak?w znam i kojarze okolice ;p w ko?cu Norbi jest z mojego miasta ;] Macie mo?e jego zdj?cie ? ;p chcia?bym obloka?, czy go widzia?em kiedy? w mie?cie ;] za pomoc oczywi?cie reput i "podzi?kuj"
 

SzeryFFF

Advanced User
Joined
Dec 2, 2008
Messages
404
Reaction score
66
Age
29
Odp: Macie mo?e zdj?cie Norbiego ?

Kole? we? si? ogarnij ! Nie znamy Norbiego. Jak Ci? tak jara, to zapraszamy na forum o ?ulach. Dzi?kuj?, dobranoc.
 

Exedras

Senior User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
701
Reaction score
25
Odp: Macie mo?e zdj?cie Norbiego ?

@Mafioz1212
Je?li tak lubisz ch?opc?w to nie jest forum od tego .

@topic
Nie ,nie znam go
 

Mafioz1212

Active User
Joined
Jul 8, 2010
Messages
95
Reaction score
2
Odp: Macie mo?e zdj?cie Norbiego ?

Google nie gryzie.


Szuka?em idioto i nie ma, poza tym na google szuka si? czego? innego, bo tak to to wyskakuj? takie pytania jak moje i s? bez odpowiedzi. Raportuje tw?j g?upi post.
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
28
Odp: Macie mo?e zdj?cie Norbiego ?

We? si? ogarnij, jak tak bardzo chcesz jego foto to napisz do niego na yt, a nie jak jaka? kurwa ch?tna do sexu szukasz na forach o Tibii, nie wierz? ^.-
 

Sheena95

Advanced User
Joined
Dec 16, 2009
Messages
257
Reaction score
21
Odp: Macie mo?e zdj?cie Norbiego ?

Mafioz1212
Jak cie tak kurwa ruszaj? te pijaczki to te? zacznij pi?, mo?e b?dziesz na YT bo nakr?ci Ci? ten tw?j "Norbi".
 

Mafioz1212

Active User
Joined
Jul 8, 2010
Messages
95
Reaction score
2
Odp: Macie mo?e zdj?cie Norbiego ?

Mafioz1212
Jak cie tak kurwa ruszaj? te pijaczki to te? zacznij pi?, mo?e b?dziesz na YT bo nakr?ci Ci? ten tw?j "Norbi".


Ty jebany idioto Norbi jest z mojego miasta, kreci filmiki z pijakami dla menele.tv i by? w telewizji, jestem po prostu ciekawy jak on wygl?da, bo mo?e go znam z real, widzia?em kiedy? rozumiesz? Idioto...
 

Xayan

Senior User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
2,608
Reaction score
390
Age
28
Odp: Macie mo?e zdj?cie Norbiego ?

No to jak jest z twojego miasta, to popytaj w mie?cie?
 

Eldryzif

Advanced User
Joined
Aug 21, 2009
Messages
238
Reaction score
14
Odp: Macie mo?e zdj?cie Norbiego ?


Bo samemu poszuka? nie ?aska, idioto? ;)
 

LuriseQ

Advanced User
Joined
May 24, 2010
Messages
281
Reaction score
70
Odp: Macie mo?e zdj?cie Norbiego ?

Mafioz, mafioz...W og?le ten nick do ciebie nie pasuje, bo jste? zwyk?ym dzieciaczkiem ;<.

Wkuriwasz mnie ju? od dawna, te twoje dziecinne posty, kt?re maj? zero przekazu, pomocy, a ortografii i interpunkcji nie wspomn?...
We? stul pysk i zajmij si? ?yciem realnym, a nie tylko kurwa za?miecasz forum g?wnem.

~~top.
Nie znam tego zjeba i nie zamierzam poznac, nik go tu nie zna, bo na tym forum nie ma takich dzieci jak ty, a jak cie tak chlopcy interesuja to sa odpowiednie strony i fora od tego. -.-
 

Bezimienny741

Advanced User
Joined
Jul 22, 2009
Messages
172
Reaction score
9
Age
26
Odp: Macie mo?e zdj?cie Norbiego ?

Kole?,bana by? nie chcia? dosta??Po jakiego ludzi obra?asz? Tak pokazujesz swoje "zachowanie"!Wypierdalaj mo?e z tego forum,hmm?

O bo?e,popytaj na mie?cie czy nikt go nie widzia?...
 

wezyk122p

Advanced User
Joined
Oct 14, 2009
Messages
277
Reaction score
20
Odp: Macie mo?e zdj?cie Norbiego ?

Ty jebany idioto Norbi jest z mojego miasta, kreci filmiki z pijakami dla menele.tv i by? w telewizji, jestem po prostu ciekawy jak on wygl?da, bo mo?e go znam z real, widzia?em kiedy? rozumiesz? Idioto...
Skoro by? w telewizji, widzia?e? go ty jeste? a? tak g?upi czy tylko udajesz? By? w telewizji nie widzia?e? go? hym? Dziwne...
MIeszkasz pewnie w jakiej? wiosce 50 os?b mieszka i sk?d mamy go zna?? Pewnie nikt Interwencji nie ogl?da tu same maniaki w Tibie r?n?!



Flame war czas zacz?? ;D!/Napster
 

Import

Active User
Joined
Jun 5, 2010
Messages
56
Reaction score
15
Odp: Macie mo?e zdj?cie Norbiego ?

jestem po prostu ciekawy jak on wygl?da, bo mo?e go znam z real, widzia?em kiedy? rozumiesz? Idioto...
Powiedzmy, ?e wiesz ju? jak wygl?da, co dalej? Wynajmiesz go??bia pocztowego kt?ry rozpoznaje ludzi po wygl?dzie i wy?lesz nim kanapke z sol?? A mo?e chcesz si? z nim spotka?, uw?dzicie sobie schabowe przy ognisku.


Pewnie nikt Interwencji nie ogl?da tu same maniaki w Tibie r?n?!
Ja gram w zegarek windowsa.
 

Mafioz1212

Active User
Joined
Jul 8, 2010
Messages
95
Reaction score
2
Odp: Macie mo?e zdj?cie Norbiego ?

Powiedzmy, ?e wiesz ju? jak wygl?da, co dalej? Wynajmiesz go??bia pocztowego kt?ry rozpoznaje ludzi po wygl?dzie i wy?lesz nim kanapke z sol?? A mo?e chcesz si? z nim spotka?, uw?dzicie sobie schabowe przy ognisku.
Ja gram w zegarek windowsa.


Bo chc? wiedzie?, czy go kiedy? widzia?em, czy mieszka par? blok?w ode mnie i itd. Wida?, ?e jaki? dojebany jeste? ;/
 

FasT_User

Active User
Joined
Aug 13, 2008
Messages
123
Reaction score
4
Odp: Macie mo?e zdj?cie Norbiego ?

@Up

to ty jeste? dojeb**** ... jak jest z twojego miasta to popytaj ludzi mo?e kto? go widzia? a nie za?miecasz forum tymi tematami .. nied?ugo mafioz b?dzie zak?ada? tematy o tym czy wiemy jak otworzy? lod?wk? ..

@topic
widzia?em filmiki go?cia ale nie wiem jak on wygl?da.
 

Viper xD

Senior User
Joined
Jun 22, 2009
Messages
693
Reaction score
110
Odp: Macie mo?e zdj?cie Norbiego ?

jestem po prostu ciekawy jak on wygl?da, bo mo?e go znam z real, widzia?em kiedy? rozumiesz? Idioto...
Napewno go znasz.M?wi? mi,?e widzia? jak ci? mama do przedszkola odprowadza.

@topic


Wida? ?e szuka?e?.Po wpisaniu w google grafika "norbi" wyskoczy?o kilkaset odpowiedzi.




A wracaj?c do twojej osoby to dam ci rad?-
 
Last edited:

Mafioz1212

Active User
Joined
Jul 8, 2010
Messages
95
Reaction score
2
Odp: Macie mo?e zdj?cie Norbiego ?

Napewno go znasz.M?wi? mi,?e widzia? jak ci? mama do przedszkola odprowadza.
@topic


Wida? ?e szuka?e?.Po wpisaniu w google grafika "norbi" wyskoczy?o kilkaset odpowiedzi.

A wracaj?c do twojej osoby to dam ci rad?-


Wiesz co, szkoda mi na Ciebie s??w, naprawd? po prostu "ja pierdol?" te zdj?cie, kt?re da?e? to zdj?cie piosenkarza ...
 

LuriseQ

Advanced User
Joined
May 24, 2010
Messages
281
Reaction score
70
Odp: Macie mo?e zdj?cie Norbiego ?

Dobra, nie b?d? takim chujem za jakiego mnie masz i dam ci to zdj?cie:
norbi.jpg

Wyskoczy?o w google grafika, strona 3.

My?l?, ?e to on...
 

Mafioz1212

Active User
Joined
Jul 8, 2010
Messages
95
Reaction score
2
Odp: Macie mo?e zdj?cie Norbiego ?

Dobra, nie b?d? takim chujem za jakiego mnie masz i dam ci to zdj?cie:
norbi.jpg

Wyskoczy?o w google grafika, strona 3.
My?l?, ?e to on...


To jest jaki? ksi?dz -.- A nie seryjny nagrywacz ?uli
 

Kryshnas

User
Joined
Jul 30, 2010
Messages
10
Reaction score
0
Ogl?da?em wiele jego filmik?w ale w ?adnym nie ujawni? swej twarzy ;d. By? kiedy? pokazany w reporta?u tvn24 i opowiada? o d?ejsonie ?e Norbiemu ?al go by?o tak zostawi? i pom?g? mu wyj?? na prost? i wcale nie pi? i normalnie zy?! Niestety co? si? sta?o ?e zn?w zaczo? pi? i ju? niewytrzyma?. Ju? nie ?yje [*]. Jest gdzie? ten reporta? na YT ale polecam warto obej?e? o cz?owieku kt?ry chcia? ju? nie pi? i uda?o mu si? to ale nie m?gl ju? wytrzyma? i odszed?.
@UP^ to nie on, Norbi nie mia? br?dki wog?le to blodyn z tego co pami?tam, a no i je?dzi Fiatem Punto I, na filmikach by?o wida? ;d
O prosze bardzo znalaz?em fotke Norbiego :) (tzn to z filmiku na YT jest)
norbiv.jpg

A tutaj filmik, polecam, kiedy go obej?ycie to zmienicie zdanie o Norbim:

aTam w propozycjach te? s? o nim filmiki polecam tak?e ;).
Notka moderatorska:
Post pod postem, ??cze
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top