What's new

Nie dzia?aj? mi passy

Asmartosuka

Banned
Joined
Jul 19, 2010
Messages
27
Reaction score
0
Ot?? gram na ots .. Wszystko by?o normalnie do p?ki nie wy??czy?em tibi siedzia?em na trainerach i wszystko by?o ok wy??czy?em tibi? i w??czy?em ponownie wpisa?em pasy i nie dzia?a nie by?o by to dziwne gdyby na stronce otsa te? nie dzia?ay moje pasy wtedy po prostu bym stwierdzi? ?e zosta?em shackowany ale passy mi nie dzia?aja w tibi a na stronie otsa dzia?aj? hm konkretnie na otsie Azonera.com m?j kumpel ma identyczny problem inni kumple wgl nie maj? problemu si? z zalogowaniem wiecie co to mo?e by? za problem zmienia?em pasy itp na stronie wpisywa?em nowe i nic nie dzia?a dalej a na stronie jak dzia?a?y tak dzia?aj? ....

Notka moderatorska:
Przenosz?.
 

adalash

Active User
Joined
Jun 1, 2010
Messages
129
Reaction score
13
Odp: Nie dzia?aj? mi passy

Mo?e masz z?e ip wpisane w ip-changera lub zle wybrany protok?? tibi w ip changer.
 

Asmartosuka

Banned
Joined
Jul 19, 2010
Messages
27
Reaction score
0
Odp: Nie dzia?aj? mi passy

Mo?e masz z?e ip wpisane w ip-changera lub zle wybrany protok?? tibi w ip changer.

IP wpisuje dobrze a protok?? mam na opcj? "AUTO" u?ywam Tibia MULTI-IP changer :/... Tak nagle przesta?o dzia?a? :/
 

Soranus23

New User
Joined
Jun 6, 2009
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Nie dzia?aj? mi passy

Tak te? mi nie dzia?a ... We?cie nie piszcie jaki? oczywistych komentarzy kt?re tak czy siak nie pomagaj? . Nie jestem tak zwanym "NOOBEM" -.-.


Tak W?asnie, nie jeste?my nobami a jadnak?e nam nie dziala :)
 

Kuszczyk

Advanced User
Joined
Apr 14, 2010
Messages
155
Reaction score
7
Odp: Nie dzia?aj? mi passy

Lub mo?e acc maker tylko dzia?a a nie mo?ecie zobaczy? czy kto? mo?e nie jest zalogowany?? protok?? tibi jeste?cie pewni, ?e macie dobra tibi???
 

Asmartosuka

Banned
Joined
Jul 19, 2010
Messages
27
Reaction score
0
Odp: Nie dzia?aj? mi passy

Lub mo?e acc maker tylko dzia?a a nie mo?ecie zobaczy? czy kto? mo?e nie jest zalogowany?? protok?? tibi jeste?cie pewni, ?e macie dobra tibi???

Tak nawet ?ci?ga?em drugi raz tibie 8.54... heh nikt nie jest zalogowany po prostu nic tak to wiesz wiedzia? bym ?e hack . G?upi nie jestem :> .
 

OSKI1992

User
Joined
Jul 14, 2010
Messages
45
Reaction score
2
Odp: Nie dzia?aj? mi passy

Tak nawet ?ci?ga?em drugi raz tibie 8.54... heh nikt nie jest zalogowany po prostu nic tak to wiesz wiedzia? bym ?e hack . G?upi nie jestem :> .

Skoro nikt nie jest zalogowany, to mo?e wina OTS? Poczekaj a? kto? si? zaloguje, po czym b?dziesz wiedzia?, ?e serwer jest ON line, nast?pnie wpisz Tw?j nick w "Community" "Characters" i zobacz, czy istnieje, je?eli tak, to spr?buj si? zalogowa?, je?eli nie p?jdzie, to u?yj opcji "Odzyskiwanie Has?a", b?d? popro? Support o pomoc.

Pozdrawiam OSKI1992^^!
 
Top