What's new

-Tibia 8.57 Nastoria Start 31 Lipca Wszystkie Wyspy

Status
Not open for further replies.

Thisdonald

Active User
Joined
Sep 6, 2009
Messages
60
Reaction score
2
64374650.jpg



Witam, przedstawiam zapowied? OTS Nastoria.net
WIELKIE OTWARCIE Nastoria.net OTS
ZAPRASZAMY
START 31.07.2010 16:00

!-- Szukasz Ots'a, kt?ry pozwoli Ci znalesc wielu przyjaci??, dobra zabawe, a jednoczesnie rywalizacje??
!-- TO wszystko mozesz znalesc na Ots'ie nastoria.net

Mapa :
!-- Mapka posiada wszystkie wyspy z rl tibi, a nawet Gengia, Pyre, Zao, Oken i 3 nowe wyspy.
Wszystkie questy jak i mniej wazne, mozna wykonac bez problem?w!

Informacje og?lne:
* IP: nastoria.net
* Port: 7171
* Klient Tibii: 8.54 - 8.57
* Typ Serwera: RPG
* Godziny online: 24/7
* War System taki jak w rl Tibi z tarczami.
* Balans profesji.

Stages:
1-50 x350,
51-100 x180,
101-150 x140,
151-180 x70,
181-200 x45,
201-220 x25,
221-250 x8,
251-300 x5,
< 301 x3
Mlvl rate: x20,
Skill rate: x30,
Loot rate: x3,
Spawn rate: x2

Kilka zdj??:







 

Hexon92

User
Joined
Jul 29, 2010
Messages
31
Reaction score
0
Odp: Nastoria Start 31 Lipca Wszystkie Wyspy

Gowno a nie ots!
Nie polecam
 
Last edited:

Cgf

Advanced User
Joined
Aug 17, 2009
Messages
334
Reaction score
8
Odp: Nastoria Start 31 Lipca Wszystkie Wyspy

Ja osobi?cie zagram. Wszed?em na chwil? na serwer bo by?y testy i powiem szczerze mapa zaje.... Dopracowana i wgl :)
Dla tych co nie wiedz? to s? tp na wyspy :)

We?cie jaki? fajny serwer b?dzie mo?na jakiego? wara ogarn?? kto ch?tny :))))??
 

Thisdonald

Active User
Joined
Sep 6, 2009
Messages
60
Reaction score
2
Odp: Nastoria Start 31 Lipca Wszystkie Wyspy

Zapraszam na ots :) Warto zagra? poniewa? ots nie jest robiony dla pieni?dzy i postoi d?ugo :D.
Zapraszam wszystkich graczy jak i teamy :), czeka was masa event?w,konkurs?w!
 

Lagimen

Advanced User
Joined
Jun 5, 2010
Messages
189
Reaction score
3
Odp: Nastoria Start 31 Lipca Wszystkie Wyspy

hmm cos mi to jest podejrzane ten ots pasuje mi do otsow pana DarkTowera ktory stawial ok 5 otsow w ciagu tygodnia i robil ich na smsy.. taki sam layout , styl pisania cos mi to podejrzane.
 

Szusi

Advanced User
Joined
Jul 20, 2010
Messages
196
Reaction score
17
Odp: Nastoria Start 31 Lipca Wszystkie Wyspy

Nast?pny serwer z Rl mapa.. Ile mo?na, ludzie przesta?cie tworzy? takie serwery bo jest to wr?cz wkurwiaj?ce. Ka?dy inny serwer z w?asna map? i nowymi systemami mia?by powodzenie u wi?kszej liczby graczy. Na pewno nie zagram.
 

Thisdonald

Active User
Joined
Sep 6, 2009
Messages
60
Reaction score
2
Odp: Nastoria Start 31 Lipca Wszystkie Wyspy

hmm cos mi to jest podejrzane ten ots pasuje mi do otsow pana DarkTowera ktory stawial ok 5 otsow w ciagu tygodnia i robil ich na smsy.. taki sam layout , styl pisania cos mi to podejrzane.

No niestety ale musz? Ci? za zmuci? bo to nie jest prawda. Taki layout jest darmowy w necie i du?o ots?w ich ma wi?c o ka?dym to mo?na powiedzie?.
Troch? mnie co? takiego denerwuje jak ty napisa?e? bo w 3 pracowali?my ci??ko nad tym OTSem a ty tak? gadk? pu?ci?e?...
Na pewno nikt nie ma takiej mapy jak my poniewa? jest przerobiona, takim gadaniem mo?esz mi tylko odstrasza? graczy ;/ szkoda jeszcze raz cz?owiek si? na pracuje a drugi mu zepsuje to na co pracowa? godzinami :(

Nast?pny serwer z Rl mapa.. Ile mo?na, ludzie przesta?cie tworzy? takie serwery bo jest to wr?cz wkurwiaj?ce. Ka?dy inny serwer z w?asna map? i nowymi systemami mia?by powodzenie u wi?kszej liczby graczy. Na pewno nie zagram.

Nikt Ci? nie zmusza do grania. Ludzie robili takie otsy i robi? b?d? wi?c nie wiem o co ci chodzi :) Tu si? liczy komfort graczy,a ja mam z tego satysfakcje ,?e ludzie wybrali akurat m?j serwer a nie inny i graja!
 
Last edited:

Hexon92

User
Joined
Jul 29, 2010
Messages
31
Reaction score
0
Odp: Nastoria Start 31 Lipca Wszystkie Wyspy

Zapraszam na ots :) Warto zagra? poniewa? ots nie jest robiony dla pieni?dzy i postoi d?ugo :D.
Zapraszam wszystkich graczy jak i teamy :), czeka was masa event?w,konkurs?w!

skoro nie jest zrobiony dla pieniedzy to usun sms shop -.-
winny sie tlumaczy
 

Thisdonald

Active User
Joined
Sep 6, 2009
Messages
60
Reaction score
2
Odp: Nastoria Start 31 Lipca Wszystkie Wyspy

skoro nie jest zrobiony dla pieniedzy to usun sms shop -.-
winny sie tlumaczy

Widz? ,?e jeste? kolejnym dzieckiem.. Ja si? t?umacze?? Cz?owieku walnij si? lepiej w ten g?upi ?eb i idz pograj w pi?k? albo por?b co? innego, jak masz takie g?upoty gada? ^^
Po wida? nie znasz znaczenia "serwer nie jest dla pieni?dzy" dobra, usun? sms shop jak ty mi co miesi?c dasz na op?acenie dedyka :* Sms shop jest tylko po to ,aby go utrzyma?.

Jak macie si? wypowiada? tak jak te dzieci wy?ej z Hexonem na czele to nic nie piszcie...
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Cgf

Cgf

Advanced User
Joined
Aug 17, 2009
Messages
334
Reaction score
8
Odp: Nastoria Start 31 Lipca Wszystkie Wyspy

Ludzie wy jeste?cie popier...?? OTS-ta na oczy nie widzieli?cie a gadacie takie g?upoty
!!!!! By?cie zobaczyli map? i wgl. inaczej by?cie gadali.. No c?? nie doro?li?cie , bo oceniacie ksi??ki po ok?adce
 
Last edited:

burn11

Active User
Joined
Jan 3, 2010
Messages
51
Reaction score
0
Odp: Nastoria Start 31 Lipca Wszystkie Wyspy

G?wniany Ots . Wi?kszego G?wna na oczy nie widzia?em . nie ruszy? jeszcze a ju? widze ?e Support to nie ogary ... Ots rpg ale tp s? . Pozdro , Nauczcie si? co znaczy ots RPG... expowiska , jak widzimy na 3 zdj?ciu s? do dupy ... Puste miejsca , sam autoboarder... 0 Raw , 0 szczeg???w . Daje temu Otsowi jakie? 3 dni i padnie z powodu atak?w na baze danych ... albo z powodu braku graczy . Thisdonald analfabeta... "musz? Ci? za zmuci?" wi?c ten ots ju? z g?ry jest oznaczony mianem PORA?KI!! Cfg pisze ?e ots zaje...... bo li?e dupe godowi o posade Tutorka ;) A co do Cfg to taka sama sytuacja co pisa?e? na Thornera.net... Tak samo robisz dzieciaku ;) Pozdrawiam i Nie polecam Ots-a...
 

Hexon92

User
Joined
Jul 29, 2010
Messages
31
Reaction score
0
Odp: Nastoria Start 31 Lipca Wszystkie Wyspy

Widz? ,?e jeste? kolejnym dzieckiem.. Ja si? t?umacze?? Cz?owieku walnij si? lepiej w ten g?upi ?eb i idz pograj w pi?k? albo por?b co? innego, jak masz takie g?upoty gada? ^^
Po wida? nie znasz znaczenia "serwer nie jest dla pieni?dzy" dobra, usun? sms shop jak ty mi co miesi?c dasz na op?acenie dedyka :* Sms shop jest tylko po to ,aby go utrzyma?.
Jak macie si? wypowiada? tak jak te dzieci wy?ej z Hexonem na czele to nic nie piszcie...

najpierw pedale dowiedz sie ile osoba do ktorej piszesz ma lat,zeby nazywac go dzieckiem.Po twojej ortografii widze ze jestes zajebistym ogarem,ten ots postoi jakies 2 dni i nie bedzie to nic dziwnego, bo god robi go tylko dla hajsu.Dedyk? dam sobie noge uciac ze nawet nie wiesz jak wykupic dedyka dzieciaku.To tyle, zaraz start i zobaczymy co z tego gowna ulepicie ;D

EDIT:
jeszcze zapomnialem dodac jedna rzecz,a mianowicie wpierdalales sie w kazdy temat innych otsow i dawales tam swoja reklame tego daremnego otsa
n/c 2 gim obstawiam max twoj wiek
 
Last edited:

Cgf

Advanced User
Joined
Aug 17, 2009
Messages
334
Reaction score
8
Odp: Nastoria Start 31 Lipca Wszystkie Wyspy

To odliczaj zobaczymy za ile padnie ; o
 

Cgf

Advanced User
Joined
Aug 17, 2009
Messages
334
Reaction score
8
Odp: Nastoria Start 31 Lipca Wszystkie Wyspy

ots wystartowal zapraszamy!!!!!!!!!!!!!
 

burn11

Active User
Joined
Jan 3, 2010
Messages
51
Reaction score
0
Odp: Nastoria Start 31 Lipca Wszystkie Wyspy

Tak faktycznie ots zajefajny ;) mapki puste ;) Sms shop nie sprawdzany ;) zamawiam axe a dostaje softy ;D na 100lvl ms z sd bije po 200dmg ;) Administracja to nie ogary , traktuja nowego gracza jak smiecie i jeszcze te LAGIIII!!!!
 

Cgf

Advanced User
Joined
Aug 17, 2009
Messages
334
Reaction score
8
Odp: Nastoria Start 31 Lipca Wszystkie Wyspy

hehe no gadaj sobie ;)))) I tych 60 graczy nie zdoby?em z lagami jako? .. No pogadaj sobie jeszcze :))))
 

Hexon92

User
Joined
Jul 29, 2010
Messages
31
Reaction score
0
Odp: Nastoria Start 31 Lipca Wszystkie Wyspy

koles jest zadowolony bo w dzien startu gra 60 osob :D
pozdro 600^^
do jutra obstawiam ze zostanie 20+
bez pozdrowien dla was
 

flatroneu

User
Joined
Jul 26, 2010
Messages
14
Reaction score
0
Odp: Nastoria Start 31 Lipca Wszystkie Wyspy

Wbilbym gdybys zrobil kod url bo nie chce mi sie kopiowac...
 

Cgf

Advanced User
Joined
Aug 17, 2009
Messages
334
Reaction score
8
Odp: Nastoria Start 31 Lipca Wszystkie Wyspy

Hexon po?udnie jest i Players Online: 43 Zobacysz co bedzie wieczorem ;*;*;* Zapraszam na otsa!
 

Hexon92

User
Joined
Jul 29, 2010
Messages
31
Reaction score
0
Odp: Nastoria Start 31 Lipca Wszystkie Wyspy

boze ;D
brak mi slow na was AHAHAH
korci mnie zeby to dac na mistrzowie.org ;p
 
Status
Not open for further replies.
Top