What's new

B?dziecie gra??[SurfOTS]

Status
Not open for further replies.

Rajou

User
Joined
Aug 27, 2010
Messages
13
Reaction score
2
Wy?cigi na sankach, za 1, 2 i 3 miejsce lub jak wygra nasz team dostajemy expa i kase za kase kupujemy szybsze sanki[kt?re sa od lvla], nowe outfity itd.
Sterujemy Ctrl+Strza?ki[v>^<] wi?c jedziemy tam gdzie sie patrzymy.
Mapki wy?cig?w s? zrobione na 1/1, 2/2, 5/5 i 10/10 os?b.

Filmik:


Jakies SSski:
1/1:

Skok:

Sanki Szop:

Ko?o DP:
 

Krew

Active User
Joined
Aug 7, 2009
Messages
79
Reaction score
1
Odp: B?dziecie gra??[SurfOTS]

no pewno ze bede gra? :D wszystkie takie przerobione otsy czy cos albo takie fantastyczne uwielbiam a takie je?d?enie na sankach to zadko kto zrobi
 
Last edited:

Rysia

Active User
Joined
Jan 6, 2009
Messages
73
Reaction score
4
Odp: B?dziecie gra??[SurfOTS]

odpalaj i juz moge jechac :d zajebisty pomysl :D nie wpadl bym na niego. oczywiscie zagram jak taki ots powstanie :p
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: B?dziecie gra??[SurfOTS]

Nie zagram, to ju? si? robi ?a?osne, ?eby tak kaleczyc tibi?...
Kto? zobaczy jaki? film, zagra w lepsz? gr?, to ju? musi zrobic taki ots, w tym przypadku inspiracj? s? sanki o_O.

Nie licz na moj? obecnosc, na ko?cu dodam, ?e masz u mnie minusa za ma?o dopracowan? map?, reszty ocenic nie moge, bo si? nie rozpisa?e?.
 

luksonik

Advanced User
Joined
Apr 11, 2008
Messages
273
Reaction score
21
Odp: B?dziecie gra??[SurfOTS]

Pomys? bardzo dobry szkoda ?e ja jestem mu? i na to pierwszy nie wpad?em jak przeczyta?em ten temat to dosta?em takiej weny tw?rczej na taki ots ?e hej ho :) Ale nic z mojej weny bo nie chc? nikomu robi? konkurencji ani papugowa? po kogo? pomys?ach :) Na pewno wbije si? po ?ciga? :)


Do??czy?em si? do projektu jako skrypter :) M?wi? wam ten ots to b?dzie co? bardzo ciekawego :) Za oko?o tydzie? sko?czymy oko?o 5 map i niezb?dne skrypty to otworzymy test server dla was tak to to b?dziemy pisa? info ew jakie? ss :)

To nie tylko surf ots ale i kajakami p?ywanie oraz wiele wi?cej :).
Na pewno nie b?dzie nudno :)
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top