What's new

Kastracja za gwa?t, co o tym s?dzisz?

Kastracja za gwa?t, co o tym s?dzisz?

  • By?aby sprawiedliwa.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie by?aby sprawiedliwa.

    Votes: 0 0.0%
  • Tylko w ostateczno?ci.

    Votes: 0 0.0%
  • Pusty g?os/Niewiem.

    Votes: 0 0.0%
  • By?aby sprawiedliwa.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie by?aby sprawiedliwa.

    Votes: 0 0.0%
  • Tylko w ostateczno?ci.

    Votes: 0 0.0%
  • Pusty g?os/Niewiem.

    Votes: 0 0.0%
  • By?aby sprawiedliwa.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie by?aby sprawiedliwa.

    Votes: 0 0.0%
  • Tylko w ostateczno?ci.

    Votes: 0 0.0%
  • Pusty g?os/Niewiem.

    Votes: 0 0.0%
  • By?aby sprawiedliwa.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie by?aby sprawiedliwa.

    Votes: 0 0.0%
  • Tylko w ostateczno?ci.

    Votes: 0 0.0%
  • Pusty g?os/Niewiem.

    Votes: 0 0.0%
  • By?aby sprawiedliwa.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie by?aby sprawiedliwa.

    Votes: 0 0.0%
  • Tylko w ostateczno?ci.

    Votes: 0 0.0%
  • Pusty g?os/Niewiem.

    Votes: 0 0.0%
  • By?aby sprawiedliwa.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie by?aby sprawiedliwa.

    Votes: 0 0.0%
  • Tylko w ostateczno?ci.

    Votes: 0 0.0%
  • Pusty g?os/Niewiem.

    Votes: 0 0.0%
  • By?aby sprawiedliwa.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie by?aby sprawiedliwa.

    Votes: 0 0.0%
  • Tylko w ostateczno?ci.

    Votes: 0 0.0%
  • By?aby sprawiedliwa.

    Votes: 0 0.0%
  • Pusty g?os/Niewiem.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie by?aby sprawiedliwa.

    Votes: 0 0.0%
  • Tylko w ostateczno?ci.

    Votes: 0 0.0%
  • Pusty g?os/Niewiem.

    Votes: 0 0.0%
  • By?aby sprawiedliwa.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie by?aby sprawiedliwa.

    Votes: 0 0.0%
  • Tylko w ostateczno?ci.

    Votes: 0 0.0%
  • Pusty g?os/Niewiem.

    Votes: 0 0.0%
  • By?aby sprawiedliwa.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie by?aby sprawiedliwa.

    Votes: 0 0.0%
  • Tylko w ostateczno?ci.

    Votes: 0 0.0%
  • Pusty g?os/Niewiem.

    Votes: 0 0.0%
  • By?aby sprawiedliwa.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie by?aby sprawiedliwa.

    Votes: 0 0.0%
  • Tylko w ostateczno?ci.

    Votes: 0 0.0%
  • Pusty g?os/Niewiem.

    Votes: 0 0.0%
  • By?aby sprawiedliwa.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie by?aby sprawiedliwa.

    Votes: 0 0.0%
  • Tylko w ostateczno?ci.

    Votes: 0 0.0%
  • Pusty g?os/Niewiem.

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    34
Status
Not open for further replies.

Shogun Nakago

Active User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
140
Reaction score
5
Witam! To has?o jest coraz bardziej popularne, wi?c chcia?bym to z Wami om?wi?...

Obecnie w Polsce nie ma takiego '?rodka karnego'. Nie jestem pewien, czy w innych krajach tak jest.

Czy kastracja za gwa?t jest sprawiedliwa?

Ja jestem na NIE, a o to powody:
1. Ja mo?e jestem facetem i niewiem, co czuje taka kobieta. Ale ludzie to robi? ci?gle w domach, ka?da para, ju? nawet nastolatkowie to robi?. A jak kto? zrobi to bez zgody drugiej osoby to ju? jest kara od 2 do 12 lat pozbawienia wolno?ci, wi?c po co jeszcze go kara?.
2. Jak prawo ma chroni? przed jego ?amaniem, to dlaczego samo ma wyrz?dza? szkody? Czy to nie by?by paradoks prawa?
3. Nie chodzi o to, by si? m?ci?. Bo kara na tle seksualnym za przest?pstwo na tle seksualnym to ju? jest zemsta. Kara pozbawienia wolno?ci i to jeszcze jaka du?a to kara sprawiedliwa, a ?aden s?dzia dobry nie kara dla zasady, tylko dla wychowania kogo?, ?eby przestepca sie nawrocil. Oczywi?cie jest ma?a do tego szansa, dlatego kara pozbawienia wolno?ci jest takim ostatecznym ?rodkiem, kt?ry sie stosuje do prawdziwych z?oczy?c?w.
4. ?atwo??. Czy ?atwa droga jest zawsze dobra? Nie s?dze, zwykle ?atwe rozwi?zanie jest czym?, co naprawd? mo?e przynie?? z?e skutki.
5. Krzywdzenie kogo? za to, co zrobi?, nawet jak pope?ni? przest?pstwo to zni?anie si? do jego poziomu i poziomu jego g?upoty.

My?l?, ?e tyle starczy, a teraz wy powiedzcie, co o tym s?dzicie?
 

Eldryzif

Advanced User
Joined
Aug 21, 2009
Messages
238
Reaction score
14
Odp: Kastracja za gwa?t, co o tym s?dzisz?

To by?o znane 2-3 lata temu, ale pod innym has?em - kastracja za pedofili? (pomys? premiera Tuska).
Co do gwa?tu - obecne prawo dzia?a poprawnie, jednak?e w skali 50%/50%. Stosowanie kar wi?zienia powinno by? sta?e i bez zmiany (pierwsze fifty), jednak?e okres wi?zienia wy?szy i skuteczniejszy. Bo jak wiadomo dzisiejsze s?dy s? zbyt ?agodne (drugie fifty).
 
Last edited:

Antoniusz

Advanced User
Joined
May 25, 2010
Messages
173
Reaction score
19
Odp: Kastracja za gwa?t, co o tym s?dzisz?

Morderca powinien zosta? stracony, gwa?ciciel - zgwa?cony (jednak?e skoro to raczej ma?o realne, to...), ew. wykastrowany. Oczywi?cie powinna to by? kara przyznawana g??wnie tym, kt?rzy dok?adnie zaplanowali gwa?t, nie szarga?y nimi ?adne emocje, brak rozs?dnego motywu.
Zemsta? Je?li kto? jest porywaczem, to umieszczenie go w wi?zieniu (jakby na to nie patrze? to jest porwanie) jest zemst?? Nie, jest sprawiedliwo?ci?.
 
A

AOTG

Guest
Odp: Kastracja za gwa?t, co o tym s?dzisz?

1. Ja mo?e jestem facetem i niewiem, co czuje taka kobieta. Ale ludzie to robi? ci?gle w domach, ka?da para, ju? nawet nastolatkowie to robi?. A jak kto? zrobi to bez zgody drugiej osoby to ju? jest kara od 2 do 12 lat pozbawienia wolno?ci, wi?c po co jeszcze go kara?.

Tyle, ?e dobrowolne poddanie si? a napa?? na kogo? i zgwa?cenie jej to dwie r??ne sprawy.

Co do ankiety:
Tylko w ostateczno?ci.

Je?li kto? to robi? ci?gle.
 

Raliyen

Active User
Joined
Apr 24, 2010
Messages
117
Reaction score
13
Odp: Kastracja za gwa?t, co o tym s?dzisz?

Zemsta? Je?li kto? jest porywaczem, to umieszczenie go w wi?zieniu (jakby na to nie patrze? to jest porwanie) jest zemst?? Nie, jest sprawiedliwo?ci?.

Ja traktowa?bym to raczej jako kar?.

Typowy gwa?ciciel ju? raczej nie za?o?y rodziny wi?c wykastrowany czy nie po wyj?ciu z wi?zienia b?dzie do ko?ca ?ycia wytykany palcem. Taki delikwent nie za?o?y ju? rodziny, chyba ?e zostanie wykastrowany chemicznie.
 

Arteek

Advanced User
Joined
May 6, 2010
Messages
272
Reaction score
37
Odp: Kastracja za gwa?t, co o tym s?dzisz?

Tylko w ostateczno?ci.
Wybra?em t? opcje dlatego, ?e osoby, kt?re gwa?c? mog? zrobi? to raz, a mog? zrobi? to kilkaset razy. Osoby, kt?re nagminnie, by gwa?ci?y to mo?na by?oby je wykastrowa? i wtedy zostaj? tylko drewniany patyk lub gumowa pa?ka, a osobom, kt?rym przydarzy?y by si? takie sytuacje raz to my?l?, ?e wiezienie to i tak pewna nauczka dla nich.
 

NarutoFan123

Active User
Joined
May 1, 2010
Messages
54
Reaction score
12
Odp: Kastracja za gwa?t, co o tym s?dzisz?

Wielu spiner?w si? zacznie spina? po mojej wypowiedzi, ale chuj to w ko?cu kochane tnp. Dla mnie kastracja to za ma?a kara. Jak dla mnie to krzes?o, po chuj trzyma? takiego w wi?zieniu lub kastrowa? skoro mo?na szybko i sprawnie ?atwo problem za?atwi?? Kara ?mierci to co? wspania?ego wymy?lone ju? dawno temu i powinna by? stosowana do ko?ca tego chorego ?wiata, ale oczywi?cie bez przesady np. w chinach kara ?mierci grozi za oszustwa podatkowe - co jest ju? przesad?. ;)
1. Ja mo?e jestem facetem i niewiem, co czuje taka kobieta. Ale ludzie to robi? ci?gle w domach, ka?da para, ju? nawet nastolatkowie to robi?. A jak kto? zrobi to bez zgody drugiej osoby to ju? jest kara od 2 do 12 lat pozbawienia wolno?ci, wi?c po co jeszcze go kara?.
2. Jak prawo ma chroni? przed jego ?amaniem, to dlaczego samo ma wyrz?dza? szkody? Czy to nie by?by paradoks prawa?
3. Nie chodzi o to, by si? m?ci?. Bo kara na tle seksualnym za przest?pstwo na tle seksualnym to ju? jest zemsta. Kara pozbawienia wolno?ci i to jeszcze jaka du?a to kara sprawiedliwa, a ?aden s?dzia dobry nie kara dla zasady, tylko dla wychowania kogo?, ?eby przestepca sie nawrocil. Oczywi?cie jest ma?a do tego szansa, dlatego kara pozbawienia wolno?ci jest takim ostatecznym ?rodkiem, kt?ry sie stosuje do prawdziwych z?oczy?c?w.
4. ?atwo??. Czy ?atwa droga jest zawsze dobra? Nie s?dze, zwykle ?atwe rozwi?zanie jest czym?, co naprawd? mo?e przynie?? z?e skutki.
5. Krzywdzenie kogo? za to, co zrobi?, nawet jak pope?ni? przest?pstwo to zni?anie si? do jego poziomu i poziomu jego g?upoty.
1. Wiesz co czuje? Niekt?rym tak siada psychika, ?e nie wychodz? z domu i l?kaj? si? chodzi? same po ulicy, a jak ju? si? zdecyduj? na to i spotkaj? faceta to dostaj? takiego strza?a strachu, kt?ry nie jest mi?ym uczuciem. Podsumowuj?c styrana psychika i strach. Nie wyje?dza? z psychologami, bo on tyle potrafi? ile nic, a je?eli nawet to co to kurwa ma by? by cz?owiek przez jakiego? chuja, kt?ry powinien usma?y? si? na krze?le ju? dawno ma mie? styrane ?ycie.
2. Wyrz?dza? krzywdy? Sory ale tw?j tok my?lenia w tej sprawie jest na poziomie hmm 1klasy podstaw?wki. Takich rzeczy nie por?wnuje si? w taki spos?b.
3. Na tyle seksualnym? kurwa tyle to ma do tego ile nic. Nawr?ci?? Daj pieni?dze b?d? o?rodku na pewno, a teraz to mo?na marzy?, bo samo wi?zienie takiego skurwysyna tylko nakr?ci do kontynuowania tego co zacz??.
4. Kastracja nie jest jeszcze ?atw? drog?. Jak ju? wcze?niej wspomnia?em. Krzes?o jest ?atwym rozwi?zaniem.
5. next tw?j argument na poziomie 1 podstaw?wki.
 

Parabols

Banned
Joined
Oct 1, 2009
Messages
264
Reaction score
11
Odp: Kastracja za gwa?t, co o tym s?dzisz?

Zgadzam si? z u?ytkownikiem @ NarutoFan123
Za takie co? powinna by? wi?ksza kara ni? kastracja , przecie? jak kto? zgwa?ci kobiet? , to ona mo?e si? za?ama? psychicznie i w najgorszym wypadku mog?aby si? powiesi? ;/
 
A

AOTG

Guest
Odp: Kastracja za gwa?t, co o tym s?dzisz?

Zgadzam si? z u?ytkownikiem @ NarutoFan123
Za takie co? powinna by? wi?ksza kara ni? kastracja , przecie? jak kto? zgwa?ci kobiet? , to ona mo?e si? za?ama? psychicznie i w najgorszym wypadku mog?aby si? powiesi? ;/
Ale nie zawsze, kara ?mierci lepsza by?aby dla mordercy. Ale wtedy pod??amy wg kodeksu "oko za oko, z?b za z?b" co by?o bardzo brutalne a nie na tym polega dzi? ponoszenie konsekwencji.
 

Xayan

Senior User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
2,608
Reaction score
390
Age
28
Odp: Kastracja za gwa?t, co o tym s?dzisz?

Zwyk?e wi?zienie. Dlaczego ma si? kastrowa? gwa?cicieli, skoro morderc?w si? nie zabija, a z?odziejom nie ojebuje si? dom?w (oczywi?cie chodzi o to, co legalne)?
 

Shogun Nakago

Active User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
140
Reaction score
5
Odp: Kastracja za gwa?t, co o tym s?dzisz?

Co do kary ?mierci:
Nigdy tego nie wprowadz?, bo ?amie to Europejsk? Konwencj? Praw Cz?owieka, a akceptacja jej to podstawa w Unii Europejskiej.

Aha i to jest zbyt powa?na kara za gwa?t. Przecie? gwa?t jest czym?, co niezniszczy danego cz?owieka na zawsze, a ?mier? to co innego.
Zabija? za jedno zgwa?cenie to naprawd? troch? surowa kara.
 

Antoniusz

Advanced User
Joined
May 25, 2010
Messages
173
Reaction score
19
Odp: Kastracja za gwa?t, co o tym s?dzisz?

Zwyk?e wi?zienie. Dlaczego ma si? kastrowa? gwa?cicieli, skoro morderc?w si? nie zabija, a z?odziejom nie ojebuje si? dom?w (oczywi?cie chodzi o to, co legalne)?

Cz?onk? gang?w, przemytnikom narkotyk?w - ju? si? domy "ojebuje", a z?odzieje najcz??ciej musz? oddawa? sum? na jak? zosta?y wycenione ukradzione rzeczy. Czas na to by morderc?w wraz z pedofilami si? zabija?o, gwa?cicieli - kastrowano.


Co do kary ?mierci:
Nigdy tego nie wprowadz?, bo ?amie to Europejsk? Konwencj? Praw Cz?owieka, a akceptacja jej to podstawa w Unii Europejskiej.

Spokojnie, Unia d?ugo nie przetrwa. Ju? za jakie? pi?tna?cie lat b?dzie mo?na wprowadzi? kar? ?mierci.

Aha i to jest zbyt powa?na kara za gwa?t. Przecie? gwa?t jest czym?, co niezniszczy danego cz?owieka na zawsze, a ?mier? to co innego.
Zabija? za jedno zgwa?cenie to naprawd? troch? surowa kara.

Dlaczego? Natomiast wsadzenie do wi?zienia i odnotowanie w jego papierach, ?e by? karany za gwa?t - nakazuje mu kra??, stacza? si? jeszcze dalej. A? kiedy? kogo? zabij?, miejmy nadziej?, ?e jakiego? zwolennika "tolerancji".
PS tak, jestem zdania, ?e kara ?mierci nie powinna by? humanitarna. Nabi? delikwenta na pal i niech zdycha dwa dni.
 
Last edited:

Xervin

Boxxy <3
Joined
Feb 7, 2010
Messages
814
Reaction score
87
Age
30
Odp: Kastracja za gwa?t, co o tym s?dzisz?

Ja traktowa?bym to raczej jako kar?.
Typowy gwa?ciciel ju? raczej nie za?o?y rodziny wi?c wykastrowany czy nie po wyj?ciu z wi?zienia b?dzie do ko?ca ?ycia wytykany palcem. Taki delikwent nie za?o?y ju? rodziny, chyba ?e zostanie wykastrowany chemicznie.

I co z tego, ?e nie za?o?y rodziny? Taki osobnik b?dzie gwa?ci? wiele razy, bo nikt dobrowolnie nie b?dzie chcia? z nim uprawia? seksu.

@Topic
Tylko w ostateczno?ci.

Je?li jaki? idiota zgwa?ci kogo? raz, to kara pozbawienia wolno?ci by?aby na miejscu. JEDNAK je?li po wyj?ciu z wi?zienia nadal b?dzie to robi?, to wykastrowa? skurwysyna, wtedy mo?e uzmys?owi sobie co zrobi?.
 

Frags

Mechaniczna pomara?cza
Joined
Jun 19, 2009
Messages
1,112
Reaction score
139
Odp: Kastracja za gwa?t, co o tym s?dzisz?

Tu nie chodzi o ewentualn? zemst?, to ma dzia?a? jako ?rodek zapobiegawczy. Ja by?ym za kastracj? w przypadku:
*Gwa?tu na nieletnich
*Gwa?tu ze szczeg?lnym okrucie?stwem
*Kilkukrotnego gwa?tu

Gwa?t jest bardzo ci??kim przest?stwem i przkle?stwem do ko?ca ?ycia dla tych ludzi kt?rzy stali si? ofiarami, tote? kara powinna by? bardziej ustosunkowana do zbrodni.
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Kastracja za gwa?t, co o tym s?dzisz?

Czy kastracja za gwa?t jest sprawiedliwa?
Ja jestem na NIE, a o to powody:
1. Ja mo?e jestem facetem i niewiem, co czuje taka kobieta. Ale ludzie to robi? ci?gle w domach, ka?da para, ju? nawet nastolatkowie to robi?. A jak kto? zrobi to bez zgody drugiej osoby to ju? jest kara od 2 do 12 lat pozbawienia wolno?ci, wi?c po co jeszcze go kara?.
2. Jak prawo ma chroni? przed jego ?amaniem, to dlaczego samo ma wyrz?dza? szkody? Czy to nie by?by paradoks prawa?
3. Nie chodzi o to, by si? m?ci?. Bo kara na tle seksualnym za przest?pstwo na tle seksualnym to ju? jest zemsta. Kara pozbawienia wolno?ci i to jeszcze jaka du?a to kara sprawiedliwa, a ?aden s?dzia dobry nie kara dla zasady, tylko dla wychowania kogo?, ?eby przestepca sie nawrocil. Oczywi?cie jest ma?a do tego szansa, dlatego kara pozbawienia wolno?ci jest takim ostatecznym ?rodkiem, kt?ry sie stosuje do prawdziwych z?oczy?c?w.
4. ?atwo??. Czy ?atwa droga jest zawsze dobra? Nie s?dze, zwykle ?atwe rozwi?zanie jest czym?, co naprawd? mo?e przynie?? z?e skutki.
5. Krzywdzenie kogo? za to, co zrobi?, nawet jak pope?ni? przest?pstwo to zni?anie si? do jego poziomu i poziomu jego g?upoty.
BWHAHAHAHA. xD Pog?askajmy ich jeszcze po g??wce i dajmy lizaka, ?eby nie p?akali po og?oszeniu wyroku. Pod warunkiem, ?e w og?le zostan? skazani, bo przy polskim systemie to nigdy nic nie wiadomo. :3

Shogun Nakago said:
Przecie? gwa?t jest czym?, co niezniszczy danego cz?owieka na zawsze, a ?mier? to co innego.
Taaaak? A te wszystkie s?absze psychicznie dziewcz?ta, kt?re po gwa?cie zabija?y si?, bo nie mog?y sobie z tym poradzi?? :3 My?l co piszesz, dzieciaku.


Antoniusz said:
Spokojnie, Unia d?ugo nie przetrwa. Ju? za jakie? pi?tna?cie lat b?dzie mo?na wprowadzi? kar? ?mierci.
A sk?d twoja pewno??, prowadzisz konspiracyjny spisek przeciwko UE? XD Bwhaha!



Jestem za. Obcina? jaja i robi? z nich naszyjniki!
 
Last edited:

Viper xD

Senior User
Joined
Jun 22, 2009
Messages
693
Reaction score
110
Odp: Kastracja za gwa?t, co o tym s?dzisz?

Jestem za.
Obcina? ch**e zbocze?com!
 

Antoniusz

Advanced User
Joined
May 25, 2010
Messages
173
Reaction score
19
Odp: Kastracja za gwa?t, co o tym s?dzisz?

A sk?d twoja pewno??, prowadzisz konspiracyjny spisek przeciwko UE? XD Bwhaha!

Pani Beoska jest ?wietnym przyk?adem tego, i? kobiety nie powinny mie? praw wyborczych "XD Bwhaha!".
 

Shogun Nakago

Active User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
140
Reaction score
5
Odp: Kastracja za gwa?t, co o tym s?dzisz?

BWHAHAHAHA. xD Pog?askajmy ich jeszcze po g??wce i dajmy lizaka, ?eby nie p?akali po og?oszeniu wyroku.
A MO?E ICH ZABI????!!!
Pod warunkiem, ?e w og?le zostan? skazani, bo przy polskim systemie to nigdy nic nie wiadomo. :3
O kurde, prawnik si? znalaz?, BUHAHAHAHAA! Nie czyta?a? polskiego prawa, wi?c co ty mo?esz wiedziec poza tym, co ci media powiedz?... A wi?c w prawie jest jedynie napisane, ze kto zmusza podst?pem lub przemoc? osob? do obcowania plciowego, podlega karze pozbawienia wolnosci od 2 do 12 lat. A wi?c prawo m?wi, ?e ka?dy gwa?ciciel podlega karze, wi?c co ty masz do prawa? nie znasz si?, wi?c si? nie odzywaj.
Taaaak? A te wszystkie s?absze psychicznie dziewcz?ta, kt?re po gwa?cie zabija?y si?, bo nie mog?y sobie z tym poradzi??
Z czym poradzi?, jaki jest problem? Co w tym niby jest straszliwego? Takiego, co zmusza albo do samob?jstwa albo do zemsty??!!
edit: A po za tym ludzie s?abi zawsze byli, czy kto? zm?czony ?yciem czy zgwa?cony si? zabije, to jest to samo.
:3 My?l co piszesz, dzieciaku.
Tak, i mo?e twoja inteligencja ka?e mi poszuka? w google? -;-
Jestem za. Obcina? jaja i robi? z nich naszyjniki!
A mo?esz to jako? sensownie wyargumentowa?, bo w twojej wypowiedzi widz? tylko nienawi??...
 
Last edited:

Raliyen

Active User
Joined
Apr 24, 2010
Messages
117
Reaction score
13
Odp: Kastracja za gwa?t, co o tym s?dzisz?

A mo?esz to jako? sensownie wyargumentowa?, bo w twojej wypowiedzi widz? tylko nienawi??...

Nie mo?e, ona jest kr?low? lansu i musi niestety odpierdala? ; c

I co z tego, ?e nie za?o?y rodziny? Taki osobnik b?dzie gwa?ci? wiele razy, bo nikt dobrowolnie nie b?dzie chcia? z nim uprawia? seksu.
@Topic
Tylko w ostateczno?ci.
Je?li jaki? idiota zgwa?ci kogo? raz, to kara pozbawienia wolno?ci by?aby na miejscu. JEDNAK je?li po wyj?ciu z wi?zienia nadal b?dzie to robi?, to wykastrowa? skurwysyna, wtedy mo?e uzmys?owi sobie co zrobi?.

To ?e dla wi?kszo?ci rodzina to ostoja, sens ?ycia i sama przyjemno?? a gwa?ciciel niestety ju? nie znajdzie sobie partnerki poniewa? wyrobi? sobie marke no i do ko?ca ?ycia b?dzie sam jak palec. Jak dla mnie to wystarczaj?ca kara za jednorazowy gwa?t.
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Kastracja za gwa?t, co o tym s?dzisz?

Antoniusz said:
Pani Beoska jest ?wietnym przyk?adem tego, i? kobiety nie powinny mie? praw wyborczych "XD Bwhaha!".
Pani Beoska jest ?wietnym przyk?adem podej?cia do sytuacji z dystansem i tego, i? mo?na mie? wyjebane na przyziemnych bezm?zgowc?w nawet, je?li otaczaj? ja desperacko ka?dego dnia pr?buj?c sprowadzi? do swojego poziomu, panie kolego. Bwhahaha. :3 Poza tym - niby dlaczego po mojej wypowiedzi wnioskujesz, i? kobiety nie powinny mie? prawa g?osu? Tak ?atwo tob? manipulowa?, ?e po jednym prze?miewczym po?cie wyg?aszasz 'nikomuniepotrzebne' rewolucyjne opinie rodem z sejmu IV RP? ^^

Shogun Nakago said:
A MO?E ICH ZABI????!!!
Czemu nie? Ludzie wiek?w ?rednich mo?e i byli zacofani wzgl?dem staro?ytno?ci, ale metody tortur i zabijania mieli bardzo wymy?lne, mo?na by si? od nich uczy? jak od mistrz?w. W kolejce jestem jako pierwsza! Zawsze chcia?am wbija? ludziom szpilki pod paznokcie i s?ucha?, jak ich g?os zmienia si? w pisk skrajnego cierpienia.

Shogun Nakago said:
O kurde, prawnik si? znalaz?, BUHAHAHAHAA! Nie czyta?a? polskiego prawa, wi?c co ty mo?esz wiedziec poza tym, co ci media powiedz?... A wi?c w prawie jest jedynie napisane, ze kto zmusza podst?pem lub przemoc? osob? do obcowania plciowego, podlega karze pozbawienia wolnosci od 2 do 12 lat. A wi?c prawo m?wi, ?e ka?dy gwa?ciciel podlega karze, wi?c co ty masz do prawa? nie znasz si?, wi?c si? nie odzywaj.
Teraz pytanie - sk?d ty wiesz, ?e nie znam polskiego prawa i nie czyta?am go ongi?, z czystej ch?ci poznania kilku artyku??w? Sk?d mo?esz mie? poj?cie w swojej nastoletniej g??wce, czy si? na tym znam, czy nie? I sk?d u ciebie my?l, ?e sam si? na tym znasz? XD Podobnie jak kolega Anotniusz wyg?aszasz opinie, kt?re nie maj? ?adnego poparcia w niczym (i nie jest to jedyny temat, w kt?rym tak robisz, wnosz? wi?c, i? po prostu nie potrafisz przywo?ywa? odpowiednich argument?w w dyskusji) i chcesz, ?ebym przytakn??a ci g??wk? mrucz?c pod noskiem "tak, ma racj?, p?jd? plewi? ogr?dek, bo na niczym si? nie znam"? Przepraszam, za?miej? si? pod nosem i ju? pisz? dalej.
Co mog? wiedzie? poza tym, co media powiedz?... C??, przeanalizuj fakt, i? nie ogl?dam telewizji chyba, ?e daj? jaki? fajny film, nie s?ucham wiadomo?ci w radiu (a jak lec?, to i tak jednym uchem s?ucham, a drugim wypuszczam, wi?c po?owa informacji do mnie nie trafia), a portale informacyjne w internecie omijam szerokim ?ukiem. Dociera powoli? Wi?c id?c dalej powiem, ?e to, co wiem, wiem nie z medi?w, kt?re w manipulacji prze?cigaj? si? nawzajem, panie kolego. Zreszt? nie rozumiem, po co w og?le wplot?e? ten fragment do swojej wypowiedzi, skoro nijak nie wi??e si? z g??wnym tematem rozmowy. ^^ A podlega? karze niech sobie podlega, nic mi do tego! Przeczytaj jednak dok?adnie to, co napisa?am - pod warunkiem, ?e zostanie skazany. CZYLI, ?opatologicznie pisz?c, specjalnie dla ciebie, pod warunkiem, ?e kto? go w og?le oskar?y (a bywa?o, ?e ofiara si? zwyczajnie ba?a tego zrobi?), pod warunkiem, ?e nie jest synkiem z bogatej, wp?ywowej rodziny i s?dzia zatrz?sie portkami przed skazaniem delikwenta, pod warunkiem, ?e dostanie dobrego prawnika, kt?ry zwali ca?? win? na ofiar? (a i takie przypadki by?y, poszukaj w necie, ?wiatowcu-oczyta?cu ;3), et cetera, et cetera, et cetera... ;]

Shogun Nakago said:
Z czym poradzi?, jaki jest problem? Co w tym niby jest straszliwego? Takiego, co zmusza albo do samob?jstwa albo do zemsty??!!
edit: A po za tym ludzie s?abi zawsze byli, czy kto? zm?czony ?yciem czy zgwa?cony si? zabije, to jest to samo.
Po tym fragmencie twojej wiadomo?ci mog? swobodnie, bez wyrzut?w sumienia stwierdzi?, ?e jeste? idiot?. XD Dlaczego? Poniewa? nie masz poj?cia o temacie, a pieprzysz g?upoty, kt?re w zamiarze maj? ci? postawi? w ?wietle ?wiat?ego cz?owieka, w rzeczywisto?ci czyni? z ciebie kretyna. Wyobra? sobie, ?e idziesz ulic?, napada na ciebie trzech pederast?w, r?n? ci? w dup? tak, ?e jucha z niej tryska na prawo i lewo, si?? zmuszaj?, ?eby? im obci?ga?, potem znowu ci? r?n?, potem znowu im obci?gasz, zlizuj?c przy tej czynno?ci swoj? w?asn?, odbytnicz? krew z ich pa?, potem jeszcze troch? r?ni?cia w dup?, zamkni?cie rozpork?w, zostawienie ci? wyruchanego, krwawi?cego na ulicy, w nast?pnych dniach szyderstwa, ?miech, widok twoich oprawc?w na ulicy, kiedy u?miechaj? si? do ciebie, a ich pa?y twardniej? pod spodniami z lumpeksu. A teraz jeszcze w podobnej sytuacji wyobra? sobie dziewczyn?, z natury psychicznie nieco s?absz? od m??czyzny. Niee, faktycznie, nie ma tu NIC, co mog?oby sk?oni?, powiedzmy, pi?tnastolatk? do samob?jstwa. :3 Nie ma te? nic, co zmusza do zemsty, o nie! ^^

Odno?nie editu - wy??cz komputer, we? g??boki oddech, wyrzu? monitor przez okno, wyjmij kart? pami?ci i rozwal j? m?otkiem, nie siadaj do internetu przez pi?? lat, rozwi? si? nieco psychicznie i wr??, kiedy nabierzesz jakiegokolwiek poj?cia o ?wiecie. xd

Shogun Nakago said:
Tak, i mo?e twoja inteligencja ka?e mi poszuka? w google? -;-
Nie, moja inteligencja radzi ci nie pieprzy? g?upot, ktore ci? o?mieszaj?.

Shogun Nakago said:
A mo?esz to jako? sensownie wyargumentowa?, bo w twojej wypowiedzi widz? tylko nienawi??...
Nie lubi? gwa?cicieli, pedofili, pederast?w, zoofili i jeszcze paru ludzi, kt?rych z imienia nie wymieni?. W sumie z wielk? ch?ci? sama bym ich wyr?n??a, po kolei, najpierw brudnym, t?pym skalpelem obcinaj?c jajuszka. >: D

Raliyen said:
Nie mo?e, ona jest kr?low? lansu i musi niestety odpierdala? ; c
Pstryczek w nos tobie i tobie podobnym! ^^
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top