What's new

Rasizm? To ?mieszne!

Status
Not open for further replies.

Antoniusz

Advanced User
Joined
May 25, 2010
Messages
173
Reaction score
19
Wczorajszej nocy o godzinie 0.15 niemiecka pa?stwowa telewizja ARD wyemitowa?a wstrz?saj?cy i bulwersuj?cy niemieck? opini? publiczn? dokument na temat multi-kulti w szko?ach w Nadrenii i P??nocnej Westfalii. Materia? nekr?cony przez dziennikarki telewizji ARD pokazuje tragiczn? sytuacj? niemieckich dzieci w szkole w Essen (Hauptschule Karnap), gdzie wi?kszo?? stanowi? muzu?manie, dzieci imigrant?w, w wi?kszo?ci z Libanu i Turcji.

Regularne bicie niemieckich dzieci, mobbing, prze?ladowanie, zastraszanie ich i szykanowanie, to dzie? powszedni w tej plac?wce. W szkole utworzy?y si? dwie grupy, jedna licz?ca 70 % dzieci, z?o?ona z imigant?w z Bliskiego Wschodu (Liban, Turcja) i druga 30 %, z?oz?ona z niemieckich dzieci. Nie trudno si? domy?li?, kto prze?laduje kogo.

Ucze? szko?y Sebastian (16 lat):
"- Jestem bardzo cz?sto bity przez tureckich uczni?w. Rozmowa z nimi nic nie daje". Jego matka Anita dodaje: "- Ostatnio pobili mi syna krzes?em".

Dyrektorka szko?y Roswitha Tsch?ter (58 lat):
"- Winni przemocy w szkole s? liba?scy uczniowie, ale tak?e Turcy s? agresywni wobec Niemc?w".

Dziennikarki Nicola Graef (40 lat) i G?nar Balci (35 lat), kt?re nakr?ci?y dla ARD materia?, m?wi? otwarcie: "- Niemieccy uczniowie oraz imigranci ?yj? w szkole w totalnej izolacji. To s? dwie odmienne grupy. Ten problem jest tu bardzo rozpowszechniony, my same pyta?y?my si? w 50 szko?ach o pozwolenie nakr?cenia reporta?u na ten temat. Pozwolenie otrzymali?my tylko w tej w Essen. Pozosta?e szko?y si? po prostu boj?, chc? zosta? anonimowe".

Nauczycielka Brigitta Holfort, kt?ra ju? od 27 lat pracuje w tej szkole, wielokrotnie probowa?a negocjowa?, aby rozwi?za? problemy, ale jak twierdzi "Z muzulmanami nie da si? rozmawia?. Oni maj? zupe?nie inn? mentalno??. A politycy kt?rzy mowi? o klamliwej propagandzie wok?? integracji muzu?man?w powinni na 2 tygodnie przyjecha? do szko?y i zobaczy? co tu si? dzieje".
Bardzo mocne s?owa, jak na niemieckiego urz?dnika (w Niemczech nauczyciel ma status urz?dnika).

Mali Niemcy, kt?rzy s? tu w mniejszo?ci staraj? si? nie prowokowa? muzulmanskich uczni?w, staraj? si? im schodzi? z drogi, przemykaj? bokiem, boj? si? wypowiada? g?o?no w klasach, czy na korytarzu. Tak?e przed kamer?. A muzulmanie sa butni i bezczelni "- nie mamy zamiaru rozmawiac z niemieckimi szmatami (chodzi o niemieckie nauczycielki), a czas Ramadanu jest dla nas czasem walki."

Muzu?manie posun?li si? do tego, ?e w szkolnej sto??wce pluli do posi?kow, tym kt?rzy nie uszanowali ich postu. Jedna z nauczycielek w anonimowej wypowiedzi stwierdzi?a, ?e "imigranci cz?sto zarzucaj? nam Niemcom, ?e ich dyskryminujemy. W tej szkole jest zupelnie inaczej." Inny nauczyciel, arabskiego pochodzenia twierdzi otwarcie, ?e "nasze (arabskie) dzieci zupe?nie nie akceptuj? niemieckiego stylu ?ycia. Odrzucaj? go ca?kowicie. One sa dumne ze swojej to?samo?ci".

Niestety miejscowe kuratorium zdaje si? nie dostrzega? problem?w w miejscowych szko?ach, a takie sytuacje jak opisana, to nie tylko problem Nadrenii-Westfalii, ale tak?e innych land?w w Niemczech.
Wypada tylko wsp??czu? niemieckim rodzicom, kt?rzy s? zmuszeni wysy?a? swoje dzieci do tego piek?a.

I pomy?le? do czego doprowadzi?a Niemc?w parszywa poprawno?? polityczna i uleg?o?? wobec obcych, cz?sto wrogich nam kultur. A z tej sytuacji plynie jeden, za to bardzo oczywisty wniosek. Uczmy si? na b??dach innych i wyci?gajmy wnioski z tego co dzieje si? dzi? po drugiej stronie Odry, aby znowu kto?, gdzie? i kiedy? w niedalekiej przysz?o?ci nie powiedzia? o nas, trawestuj?c znane przys?owie, ?e "Polak g?upi i przed szkod? i po szkodzie".

za Bild
Prosto w oczy
PS: Z uwagi na szeroki wyd?wi?k reporta?u, niemiecka TV planuje powt?rk? dnia 16.wrzesnia 2010 o 22.30 na kanale WDR, oby tylko politycznie poprawni idioci nie storpedowali tego pomys?u, jako niepotrzebnie j?trzacego.

Ja osobi?cie uwa?am, i? imigranci sami w sobie nie s? ?li. Jednak?e trzeba wprowadzi? selekcje (tak, nie b?jmy si? u?ywa? tego s?owa). Jak?? Ano tak?, ?e wiz? dostaj? tylko ludzie, kt?rych iloraz inteligencji jest nie ni?szy, ni? przeci?tnego polskiego obywatela. Je?eli tego nie wprowadzimy, to w naszym kraju zacznie si? dzia? tak samo, jak w Niemczech.
PS gdybym by? premierem rz?du Niemiec, nie patrzy?bym na, ble, polityk? poprawno?ci. Po prostu wygna?bym muzu?man?w z kraj?w, a tych, kt?rzy by pozostali tu nielegalnie - spopieli?bym. Osobi?cie, je?eli kiedykolwiek dziecko poskar?y?oby mi si?, ?e jest prze?ladowane przez imigranta-dupka - pobi?bym i tego g?wniarza, i jego ojca.
 

3niu

Active User
Joined
May 14, 2010
Messages
79
Reaction score
11
Odp: Rasizm? To ?mieszne!

Zdarza si?, ale nie rozumiem co oni chc? osi?gn?? poprzez bicie bia?ych dzieci(zazwyczaj ciemne nacje zn?caj? si? nad bia?ymi).Najgorsze w tym wszystkim, ?e nikt z tym nic nie robi, w ko?cu mo?e doj?? do tragedii.
Wed?ug mnie powinni wypierdoli? muzu?man?w i turk?w do swoich kraj?w.Nie b?d? musieli gada? z "Niemieckimi szmatami".
 

Xayan

Senior User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
2,608
Reaction score
390
Age
28
Odp: Rasizm? To ?mieszne!

Jego matka Anita dodaje: "- Ostatnio pobili mi syna krzes?em".

Wida? nie tylko Tibii broni? krzes?ami :D

@Topic:

Wyjeba? ze szko?y i problem rozwi?zany, co w tym takiego trudnego? Dyrektor(ka) ma takie prawo, czy? nie?

a czas Ramadanu jest dla nas czasem walki.

Czas czego?
 
Last edited:

Antoniusz

Advanced User
Joined
May 25, 2010
Messages
173
Reaction score
19
Odp: Rasizm? To ?mieszne!

Wyjeba? ze szko?y i problem rozwi?zany, co w tym takiego trudnego? Dyrektor(ka) ma takie prawo, czy? nie?

A potem media robi? reporta? o "rasistowskiej szkole".
 

Eldryzif

Advanced User
Joined
Aug 21, 2009
Messages
238
Reaction score
14
Odp: Rasizm? To ?mieszne!

Wyjeba? ze szko?y i problem rozwi?zany, co w tym takiego trudnego? Dyrektor(ka) ma takie prawo, czy? nie?
Problem nast?puje w dw?ch frontach - z medi?w oraz z samych muzu?man?w. Z medi?w ju? osoba wy?ej wymieni?a przyk?ad, natomiast z samych muzu?man?w polecia?aby fala gr??b na stron? dyrektora/ki, wr?cz nie by?aby ta osoba bezpieczna nawet we w?asnym domu. Mam styczno?? z ciapatymi co krok i wiem, jacy oni s?. Sam otrzyma?em od kilku takich pogr??ki, na szcz??cie ko?czy?o si? ich samo-rezygnacj?.
Ich religia niestety inna, z ka?dego punktu widzenia wr?cz nie do przyj?cia. Ale jak si? okazuje oni si? rozrastaj?, pa??taj? po ?wiecie i stwarzaj? wielki problem dla innych pa?stw. Francja wida? zaczyna walk? z nimi, poczynaj?c od zakazu burek w miejscach publicznych. Oczywi?cie islam ju? oburzony, bo to zniewaga. Je?eli oni mog? kamienio?owa? (czy jak to tam si? wymawia...) imigrant?w to czemu Francja nie mo?e kaza? im si? przystosowa? do swoich zasad?
Oni maj? zasad? - sami decyduj?, robi? wszystko na w?asn? korzy??, co oni sobie mog? pozwoli? reszta nie. Innymi s?owy - chora wiara.
 

Puchar

User
Joined
Jun 30, 2010
Messages
31
Reaction score
5
Odp: Rasizm? To ?mieszne!

Niech bij? niemc?w :) To kara za II wojne ?wiatow?.

Ciekaw jestem ile by to si? w Polsce utrzyma?o, jak jeden z drugim by zaprosi? ?ysych koleg?w w glanach i boj?wkach.
 

Xervin

Boxxy <3
Joined
Feb 7, 2010
Messages
814
Reaction score
87
Age
30
Odp: Rasizm? To ?mieszne!

Zdarza si?, ale nie rozumiem co oni chc? osi?gn?? poprzez bicie bia?ych dzieci(zazwyczaj ciemne nacje zn?caj? si? nad bia?ymi).Najgorsze w tym wszystkim, ?e nikt z tym nic nie robi, w ko?cu mo?e doj?? do tragedii.

Dosz?o ju? do wielu tragedii kolego.

Wed?ug mnie powinni wypierdoli? muzu?man?w i turk?w do swoich kraj?w.Nie b?d? musieli gada? z "Niemieckimi szmatami".

A Niemcy niech zasiedlaj? ca?y ?wiat? Jak wszyscy to wszyscy. ; >

Wyjeba? ze szko?y i problem rozwi?zany, co w tym takiego trudnego? Dyrektor(ka) ma takie prawo, czy? nie?

Ale niestety trz?sie portkami jak szwaby.

@Topic
Niemcom si? obrywa za Hitlera, co jest totaln? g?upot?, bo kto? typu Hitlera na ?wiecie rodzi si? co 50~ pokolenie (gratulacje - Hitler i Stalin o_O), wi?c t?pienie Niemc?w w szko?ach to idiotyzm i pr?ba bycia fajnym.
Co wi?cej, tacy idioci powinni od razu wylecie? ze szko?y, jak w ka?dej innej, gdzie jeden ucze? dr?czy innego/innych.
 

Eldryzif

Advanced User
Joined
Aug 21, 2009
Messages
238
Reaction score
14
Odp: Rasizm? To ?mieszne!

Niech bij? niemc?w :) To kara za II wojne ?wiatow?.
Chyba ci? pogi??o totalnie.
W 1945 pewne nazwisko znikn??o z alianckiej listy zbrodniarzy wojennych: Haj Mohammeda Amina al-Husseiniego, muftiego Jerozolimy i dawnego przyw?dcy Najwy?szej Rady Muzu?ma?skiej w Palestynie. W maju 1941 roku og?osi? d?ihad przeciwko Brytyjczykom i przesun?? si? w stron? Berlina po tym, jak Anglicy zablokowali jego pr?b? stworzenie pronazistowskiego rz?du w Iraku przez zamach stanu. 21 listopada spotka? si? z Hitlerem i oznajmi? mu, ?e Arabowie s? naturalnymi przyjac??mi Niemc?w, gotowymi na wsp??prac? z Rzesz? i sformowanie Legionu Arabskiego. Hitler obieca?, ?e gdy tylko jego armia zdob?dzie po?udniowy Kaukaz, Arabowie zostan? uwolnieni od angielskiego jarzma. Mufti doprowadzi? do wybuchu powsta? muzu?ma?skich w ZSRR, na Ba?kanach i ?rodkowym Wschodzie. Zorganizowa? radiow? propagand? rozpowszechniaj?c? program przez sze?? stacji, antybrytyjskie szpiegostwo i sie? “pi?tych kolumn” na ?rodkowym Wschodzie.
 

Alianesso

Active User
Joined
Jul 7, 2010
Messages
80
Reaction score
3
Odp: Rasizm? To ?mieszne!

Wszyscy co tu pisz? to bia?e dzieci kt?re mia?y wiecznie dostatek.

A wiecie jak naprawd? jest? Jako czarny jestem wyzywany przez Wasz? ras? od brudas?w, murzyn?w, niemyciak?w, ?mieszne nie? Oczywi?cie nie dla mnie.
Raz zosta?em zaatakowany przez Polaka i sprawa trafi?a na policj?, dla mnie to "a?" policja.

Nie szkoda mi ju? polak?w, za to rasizmu w innych krajach nie znam, pr?cz Norwegii, wiem ?e w owej nie panuje.

?mieszny co najwy?ej jeste? Ty ?e przy s?owie rasizm u?ywasz s?owa "?mieszny"

Udajecie ?e wsp??czujecie innym?! Jacy jeste?cie codziennie? Jak widzicie czarnego to robicie jakie? komentarze, ale po co?

Ci?gle s?ysz?: szwaby, szwaby.
A mo?e ja b?d? wyzywa? polak?w za to ?e nie byli tyle w UE ?

Ka?dy kraj co? zrobi? w "kadencji" je?eli si? mu tego nie wybaczy to znienawidzi si? ka?dy kraj, nawet sw?j.
 
Last edited:

Antoniusz

Advanced User
Joined
May 25, 2010
Messages
173
Reaction score
19
Odp: Rasizm? To ?mieszne!

G?ra: murzyn, hahahahahah.

Opowiem Ci bajk?. Niegdy? ponad dwadzie?cia dekad temu, na terenie obecnych W?och, rozwija?a si? pierwsza tak wielka cywilizacja. Oczywi?cie by?a to cywilizacja ludzi bia?ych, stworzycieli obecnego ?wiata. Powsta?y nar?d nazw? "Rzym" si? og?osi?. Pi?kny to by? kraj. Imperium, w kt?rym nawet niewolnik nie umiera? z g?odu.
Min??o dwadzie?cia dekad, mo?na by wywnioskowa?, i? zapewne na ziemi ju? nie mieszkamy, i? ju? dawno skolonizowali?my inn?, wi?ksz?, pi?kniejsz? ziemi?.
- Co to kurwa jest? - krzykn??em zrozpaczony, gdy przez przypadek dane by?o mi spojrze? na wielki kontynent, Afryk?. - Ci idioci nadal - niczym dzieci - biegaj? i napierdalaj? si? patyczkami? - Obr?ci?em g?ow?. - Nic tu po mnie - stwierdzi?em. Pstrykn??em palcami. Scenografia si? zmieni?a. Znajdowa?em si? w ?rodku Europy, Polsce. Sporo tu ludzi, zwa?ywszy na to, i? wi?kszo?? jest na innej planecie, pomy?la?em. Spojrza?em na tablic? przed kt?r? si? znajdowa?em. -Wiejska? - przeczyta?em na g?os. Zdecydowanym krokiem ruszy?em przed siebie. Ujrza?em wielu m??czyzn wchodz?cych do okr?g?ego budynku. To pewnie radni, ucieszy?em si?. Kobiety? Tam wchodz? kobiety, zdziwi?em si?. Jednak?e najgorsze zdziwienie dopad?o mnie wtedy, kiedy ujrza?em czym zajmuj? si? owi radni; globalnym ociepleniem, zasi?kami dla czeczen?w, pomoc? dla murzyn?w i peda??w...
O co mi chodzi? Wypierdalaj do kraj?w Afryki i tam sobie ?yj. Moi przodkowie nie gin?li po to, by? teraz si? panoszy? i pragn?? pracy, i zasi?k?w. Tam buduj sobie cywilizacj?, z dala od z?ych, bia?ych ludzi.
PS jedyne cywilizowane pa?stwo Afryki to RPA. Tak zosta?o za?o?one przez bia?ych, kt?rzy potem zostali tam bestialsko zamordowani. Zwierz?ta.
 

Alianesso

Active User
Joined
Jul 7, 2010
Messages
80
Reaction score
3
Odp: Rasizm? To ?mieszne!

Czyli mo?ecie wyzywa? czarnych?

A powiedz mi, kto zbudowa? te Twoje imperium rzymskie? Nie biali, to byli czarni bici i zniewoleni zmuszani do pracy.

Ludzie zdychaj? w Afryce, masz zero szacunku dla innych ras.

Gdyby? urodzi? si? czarny to co? Mi?o by Ci by?o?

Ja nauczy?em si? szacunku do bia?ych, Ty si? naucz do czarnych.

Tymczasem zg?aszam Tw?j post z oczywistych powod?w.

Co? jeszcze, wiedzia?e? ?e jeste? rasist??

Edit:

Niestety, ale to niestety spale Ci? teraz na "stosie publicznym".
Jestem czarnym Polakiem :).

I co powiesz na to? Teraz zamilcz mam identyczne prawa do mieszkania tutaj jak Ty
 
Last edited:

LuriseQ

Advanced User
Joined
May 24, 2010
Messages
281
Reaction score
70
Odp: Rasizm? To ?mieszne!

Eee tam po chuj si? k??cicie.
Gdyby? urodzi? si? czarny to co? Mi?o by Ci by?o?
No, dla mnie to bez r??nicy.
Niestety, ale to niestety spale Ci? teraz na "stosie publicznym".
Jestem czarnym Polakiem .
GZ, dlaczego? Czarni maj? wi?ksze pa?y :D i tego nikt nie zmieni, wi?c si? nie k???cie.
 

Eldryzif

Advanced User
Joined
Aug 21, 2009
Messages
238
Reaction score
14
Odp: Rasizm? To ?mieszne!

@Alianesso
G??wnym problemem jest to, ?e dzisiejszy rasizm wyjawia si? na osobach, kt?rzy nie potrafi? si? przystosowywa? do kultury danego kraju. W Wielkiej Brytanii pomimo, ?e jest wysoka tolerancja w rzeczywisto?ci nienawi?? do poszczeg?lnych ras, wyzna? czy obywatelstwa wzrasta. Bo wida?, ?e oni zachowuj? si? tak, jakby dany kraj uwa?ali za swoj? w?asno??.
Sam osobi?cie do czarnych os?b nic nie mam... no mo?e poza gustem muzycznym :p... jednak?e z takimi ciapatymi nie da si? wsp??pracowa?, bo wiedz? lepiej i nikt inny nie mo?e im wm?wi? innej racji. Akurat takowej sytuacji, ?e nienawi?? w Polsce jest w stopniu zaawansowanym nie ma, bo liczba pakoli jest bardzo ma?a.

@down
Paradoks. Nie mo?esz by? czarny i jednocze?nie by? Polakiem.
Gdybym ci? spotka? ju? by? kwicza? na ziemi.
 
Last edited:

Antoniusz

Advanced User
Joined
May 25, 2010
Messages
173
Reaction score
19
Odp: Rasizm? To ?mieszne!

Czyli mo?ecie wyzywa? czarnych?

Nie, nie wyzywa?, m?wi? prawd?. Murzyni to lenie i z?odzieje (pragn?cy tego, czego im nie jest dane posiada?).

A powiedz mi, kto zbudowa? te Twoje imperium rzymskie? Nie biali, to byli czarni bici i zniewoleni zmuszani do pracy.

Pojeba?o Ci si? co? w g??wce. Imperium Rzymskie zosta?o zbudowane za pomoc? bia?ych r?k. Kontakt Rzymu z Afryk? to praktycznie koniec lat ?wietno?ci Imperium (nawet wtedy murzyni, lenie, nie potrafili obroni? si? przed trupem).

Ludzie zdychaj? w Afryce, masz zero szacunku dla innych ras.

Zdychaj? przez w?asn? g?upot?.

Gdyby? urodzi? si? czarny to co? Mi?o by Ci by?o?

Nie, nie by?o. By?bym zrozpaczony, ?e praktycznie nie mam historii, ?e moi przodkowie to zwierz?ta potrafi?cy tylko i wy??cznie kopulowa? i zara?a? si? chorobami wenerycznymi. Jednak?e nie przyw?aszcza?bym sobie praw do cudzego mienia (w tym przypadku cudzego r?wna si? bia?ego).

Ja nauczy?em si? szacunku do bia?ych, Ty si? naucz do czarnych.

Ty si? nauczy?e? szacunku do bia?ych? To tak jakby pies nauczy? Pana podawa? ?ap?, a nie na odwr?t. Niech Wasza nacja da mi pow?d do wykazania jej szacunku. Niech zaprzestanie kra??, gwa?ci? i mordowa?, a zacznie si? rozwija? (i nie pierdol, ?e to stereotypy).

Tymczasem zg?aszam Tw?j post z oczywistych powod?w.

Hm? Zachowujesz si? jak idiota. Jak ta posta? z kresk?wki, kt?ra przed pope?nieniem zbrodni m?wi wszystkim dooko?a co i jak zamierza zrobi?.

Co? jeszcze, wiedzia?e? ?e jeste? rasist?

Ta. Jestem rasist? tylko i wy??cznie w stosunku do czarnej nacji, do murzyn?w. A, i jestem z tego dumny!

Jestem czarnym Polakiem :).

Paradoks. Nie mo?esz by? czarny i jednocze?nie by? Polakiem.

I co powiesz na to? Teraz zamilcz mam identyczne prawa do mieszkania tutaj jak Ty

Nie masz ?adnych praw. Dlaczego? Ano dlatego, ?e gdy moja rodzina cierpia?a i ca?? wojn? (a nawet ca?e wojny, rozbiory itd.) ?y?a na w?asnych odchodach w 5 metrowym pokoiku, byleby miana polski nie zgnie??, to tw?j ojciec kopulowa? z os?ami.

GZ, dlaczego? Czarni maj? wi?ksze pa?y :D i tego nikt nie zmieni, wi?c si? nie k???cie.

Rzeczywi?cie, pow?d do dumy. W przypadku czarnych najcz??ciej dochodzi do jeszcze jednej r?wno?ci. Mianowicie im wi?ksza pa?a, tym wi?ksze prawdopodobie?stwo zara?enia si? jakim? chujstwem.

Gdybym ci? spotka? ju? by? kwicza? na ziemi.

Ale? ty jeste? gro?ny, brr!
 
Last edited:

Alianesso

Active User
Joined
Jul 7, 2010
Messages
80
Reaction score
3
Odp: Rasizm? To ?mieszne!

A wi?c tak Blada Twarz co? Ci wyjawi?.

Polak mo?e by? czarny poprzez zawarto?? melaniny, kt?rej Ty mia?e? mniej.


Czarny my?lisz ?e to zwierz? i jeszcze w dodatku kradnie? Dlaczego piszesz to o ca?ej rasie? Nie wszyscy s? z?odziejami, Polacy to te? z?odzieje, a kto ukrad? czo?g i na z?om wywi?z?? Czarny takiego czego? nie zrobi?. Wi?c rekord z?odziejstwa pobity przez Polak?w.

Wywy?szasz si?, ale wiesz kim jeste? jako rasista? Nikim, nigdy nie osi?gniesz sukcesu bez poparcia ???tych, czarnych, bia?ych, czerwonych i jeszcze nie wiem czy jacy? s?.

Wyobra?am sobie, pracujesz w biznesie jakim? i musisz robi? interesy z czarnym, tak wtedy go wyzwij od z?odzieji i ?e jego Ojciec robi? to z os?em. Wtedy poznasz cios czarnego cz?owieka kt?ry rozpoznasz czy jest lepszy od bia?ego czy te? nie, w sumie sprawd? kt?ra czerwona plama b?dzie wi?ksza.

Powtarzam, jestem Polakiem, moja rodzina te? by?a w obozie koncentracyjnym i te? widzia?a to wszystko, my?lisz ?e tylko Tobie to si? sta?o?

Wiesz gdzie byli czarni kiedy Polsk? okupywano?! Zdychali szybciej ni? w obozach koncentracyjnych na g??d, w m?czarniach i zdychaj?c wi?cej ni? dzie?.

Ja jako czarny na terenie bia?ych mog? zobaczy? sytuacj? rasizmu.
Jest taka jak w sytuacji Antoniusza, czyli chora.
 

Antoniusz

Advanced User
Joined
May 25, 2010
Messages
173
Reaction score
19
Odp: Rasizm? To ?mieszne!

A wi?c tak Blada Twarz co? Ci wyjawi?.

Nie szczekaj.
W zasadzie nie chc? mi si? odpisywa? na ten psi be?kot. Widocznie moi przodkowie pope?nili wielki b??d, popu?cili ?a?cucha psom (oczywi?cie na terenie Starego Kontynentu, w tej swojej Afryce to i kaganiec mog? sobie zdj??). Jednak?e mam nadziej?, i? doczekam czas?w, gdy na naszej arenie politycznej pojawi si? kto?, kto niczym Aleksander Wielki - przypomni innym ras?, jak ?wiat?ymi lud?mi s? biali.
 

Puchar

User
Joined
Jun 30, 2010
Messages
31
Reaction score
5
Odp: Rasizm? To ?mieszne!

Murzynie, nie zmienisz tego. Jeste?cie g?upsi(udowodnione naukowo, czarni maj? ?rednio 15 punkt?w IQ mniej ni? biali!) i ?erujecie tylko na osi?gni?ciach bia?ych, no chyba, ?e wolicie dalej ?miga? w li?ciach zamiast gaci i dmucha? w wuwuzele.

Nie ma czarnych naukowc?w, nie ma czarnych papie?y, nie ma czarnych autorytet?w.
?piewacie idiotycznie piosenki, mordujecie si? w slamsach i chcecie by? traktowani jak ludzie? A co z waszymi nygusami w Afryce? Czemu im nie pomagacie? ?aden bia?y cz?owiek nie ?yje tak jak ci w Murzyni w Afryce.


Co do rasizmu to, dlaczego macie by? nam r?wni? To my odkryli?my was, zniewolili?my, nie na odwr?t. To wy byli?cie zwierz?tami, kt?re ?apano w siatki. Historii nie zmienisz, teraz gdy biali wywalczyli wam prawa chcecie jeszcze wi?cej.
A przejawy rasizmu? Dobrze, jestem rasist?, ale nie przeszkadza mi to, ?e jeste? czarny, b?d? jaki chcesz. B?d? ci? traktowa? z g?ry dop?ki lepiej nie poznam, je?li b?dziesz kim? na poziomie, nie dmuchaj?cym w wuwuzele przyg?upem, na pewno nie b?d? cie dyskryminowa?. Jednak ci??ko mi to sobie wyobrazi?.
Murzyni mieli szans? pokaza?, ?e s? normalni na mundialu 2010, a pokazali to, ?e s? biedni, g?upi i nie umiej? si? zachowa? - bez kultury.
BZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZzzzz...
 

Timek

Active User
Joined
Apr 17, 2008
Messages
89
Reaction score
6
Odp: Rasizm? To ?mieszne!

Kurde- dajcie spok?j tym murzynom - nauczcie si? ludzi traktowa? nie tylko jebanymi stereotypami - ja tam do nikogo nienawi?ci? nie pa?am - ale dla mnie - nie ma czego? takiego jak rasizm - mam to gdzie? czy w Polsce ?yje murzyn,azjata,marsjanin.
Wa?ne - aby pracowa? uczciwie - nie krad? - i zarabia? na ?ycie zak?ada? rodzin? - zgodnie z prawem Polskim - reszta mnie g?wno obchodzi - wa?ne jaki jest cz?owiek w ?rodku - a nie jaki na zewn?trz.

To samo by?o w Europie ze 200 - 300 lat temu - kiedy to kobiety si? chcia?y uczyc - a im nie pozwalano (co? w stylu rasizmu) - bo uwa?ano ?e s? g?upie i tylko do bachor?w i gar?w. Teraz sytuacja si? zmienia - wszyscy nabywaj? r?wne prawa - nawet ci geje i lzebijki.

Mam tu tak? smieszna sytuacj? - kt?r? mi ojciec opowiada? - dzia?o si? to w latach 80 ! :D
A wi?c tak - Tata i koledzy byli w miescie (nie podam nazwy bo zaraz bedzie wam co? nie pasowa?o) i na dworcu zobaczyli murzyna z walizkami - oczywi?cie zrobili takie "woow ?aa?" - i si? chcieli zapyta? czy m?wi po Polsku - z k?d pochodzi itp. i zacz?li do neigo biec - a murzyn w tym czasie pomy?la? ?e mu chc? wpierdoli? - i zacz?? przed nimi ucieka? i walizke zostawi? - jednak sprawa si? wyja?ni?a - a murzyn ju? si? nie ba? o swoj? walizk? xD.
 

Waycher

Advanced User
Joined
Nov 15, 2008
Messages
276
Reaction score
27
Odp: Rasizm? To ?mieszne!

Czytam ten temat i my?l? sobie " o ja pierdol? co za idioci tu pisz? (nie m?wi? o wszystkich)" i p?acz? ?e wi?kszo?? z was jest polakami, nie nada? bym wam nawet mienia cz?owieka rozumnego- homo sapiens, pr?dzej nazwa?bym was pitekantropami...

Piszecie rasistowskie bzdury, o tym ?e biali s? lepsi, ?e to my odkryli?my kontynenty, mamy tyle wynalazk?w, a tak na serio wasza wiedza si?ga podstaw?wki, a ?wiatopogl?d jeszcze wcze?niej. Narzekacie na osoby o innym kolorze sk?ry, tylko ze wzgl?du na kolor, pojeba?o was dzieci do reszty? Popro?cie rodzic?w o od??czenie tv i internetu, dobrze wam to zrobi.

Kolor sk?ry uwarunkowany jest przede wszystkim klimatem, w jakim te osoby ?yj?, co prawda jest to r?wnie? w genach, aczkolwiek kolor sk?ry pochodzi od klimatu jak wcze?niej powiedzia?em, jak kto? nie wierzy niech si? do nauki we?mie a nie na forum napina...

Kolejna sprawa pierdolicie o tym ?e biali s? zajebi?ci, a tak naprawd? od lud?w z kontynentu zwanego Afryk? ( nie m?wi?c ju? o innych) zaporzyczyli?my wiele rzeczy, dla ciekawskich "Google", mi si? nie chce rozpisywa?. Narzekacie na czarnych, a to tacy sami ludzie, identyczni w ?rodku, posiadaj? przecie? p?uca, m?zg, serce itp, oraz uczucia... Was obchodzi tylko w?asny ty?ek i nic wi?cej, obra?? czarnego, b?d? ???tego, mam to gdzie?.


"Jestem polakiem i jestem bia?y, i jestem z tego dumny...", ale jak patrze na posty niekt?rych z was zastanawiam si? czy byli?cie planowani.


@Ali
Nie przejmuj si? tymi zidiocia?ymi lud?mi, oni nie weszli jeszcze w XVII wiek nawet.

@Luriseq

M?j brat cioteczny maj?cy 2 lata, jest m?drzejszy od ciebie, i umie porozmawia? na poziomie, chcesz za?atwie ci u niego korki. Przydadz? ci si?.
 

Timek

Active User
Joined
Apr 17, 2008
Messages
89
Reaction score
6
Odp: Rasizm? To ?mieszne!

Opisze jeszcze jedn? spar? - na temat : ?yd?w - tak to nazw? - tych ludzi - to s? tacy sami ludzie jak my - ale ludzie ju? nie chc? tej wiary!

Na pocz?tek - napisz? - czemu nie nawidz? tej religi/tych ludzi :Ot?? - sparawa prosta - podczas gdy my obdudowywali?my kraj po 1 wojnie swiateowej/rozbiorach - to oni mieli woln? r?k? - i panoszyli si? po naszym kraju - ruchaj?c pieni?dze(zarabiaj?c) - i nie p?ac?c podatk?w - bo nie museli (a powinni) z czego z Polski zrobi? si? kraj tzw Dzisiejszych Niemiec/Francji (gdzie by?o nadwy?ka ?yd?w nad Polakami) - i oni nie p?acili podatow - przez to Polska rozwija?a si? woldniej - i nie by?a przygotowana do 2 wojny ?wiatowej - ponadto - wi?kszo?? ?yd?w - dosta?o za to kar? - i dobrze im za to - ale dziwi? si? czemu Polacy pomagali ?ydom - gdy oni w tym czasie - kapowali - kto by? w AK/innego podziemiu/a - oraz kradli co si? da?o.
 
Status
Not open for further replies.
Top