What's new

Programik zdalnie wy??czaj?cy kompa... Router

piotrek39

User
Joined
Apr 16, 2008
Messages
12
Reaction score
0
Czy znacie jaki? programik dzi?ki, kt?remu b?d? m?g? wy??czy? komputer innej osobie, kt?ra jest po??czona z moim routerem ? Wiecie, taki ma?y ?arcik np. rodze?stwu.
 

Parabols

Banned
Joined
Oct 1, 2009
Messages
264
Reaction score
11
Odp: Programik zdalnie wy??czaj?cy kompa... Router

Nie ma takiego programu chyba , ?e by? jej wgra? wirusy czy tam nawet keyloggera do kompa i wtedy b?dziesz m?g? robi? ?arty ;]
 

SzeryFFF

Advanced User
Joined
Dec 2, 2008
Messages
404
Reaction score
66
Age
29
Odp: Programik zdalnie wy??czaj?cy kompa... Router

Nie s?ysza?em o takim programie. Co nie znaczy, ?e taki nie istnieje ; ) Od??cz kabel od routera ; D
 

Raliyen

Active User
Joined
Apr 24, 2010
Messages
117
Reaction score
13
Odp: Programik zdalnie wy??czaj?cy kompa... Router

Nie s?ysza?em o takim programie. Co nie znaczy, ?e taki nie istnieje ; ) Od??cz kabel od routera ; D

Jest taki program do odcinania internetu w sieci LAN, w kt?rym nie musisz od??cza? kabelk?w wi?c kurwa nie wkr?caj ?e jak ty czego? nie znasz to co? nie istnieje.
 

Magic

3+3=3!
Joined
Aug 4, 2008
Messages
1,338
Reaction score
180
Odp: Programik zdalnie wy??czaj?cy kompa... Router

Jest taki program do odcinania internetu w sieci LAN, w kt?rym nie musisz od??cza? kabelk?w wi?c kurwa nie wkr?caj ?e jak ty czego? nie znasz to co? nie istnieje.
Mistrzu, on zaproponowa? wyci?gni?cie kabla, a autor tematu chcia? wy??czy? komputer drugiej osobie.
@Topic
Mo?esz neta im wy??czy?, usuwaj?c ich adres mac ze strony routera. Innym wyj?ciem jest wirus.
 

Viper xD

Senior User
Joined
Jun 22, 2009
Messages
693
Reaction score
110
Odp: Programik zdalnie wy??czaj?cy kompa... Router

Ja znam program,kt?ry zdalnie wy??cza tw?j komputer.Nie wiem,mo?e czyi? te? si? da.Nazywa si? gooff!
 

Vvex

Banned
Joined
Jun 28, 2009
Messages
460
Reaction score
91
Odp: Programik zdalnie wy??czaj?cy kompa... Router

Mo?esz stworzy? plik (skrypt) wy??czaj?cy komputer, a potem go przes?a? na ten komputer. On w??cza i off ;>
 

Raliyen

Active User
Joined
Apr 24, 2010
Messages
117
Reaction score
13
Odp: Programik zdalnie wy??czaj?cy kompa... Router

Mistrzu, on zaproponowa? wyci?gni?cie kabla, a autor tematu chcia? wy??czy? komputer drugiej osobie.
@Topic
Mo?esz neta im wy??czy?, usuwaj?c ich adres mac ze strony routera. Innym wyj?ciem jest wirus.

Wiem mistrzu, ale odpowiada?em na post Szeryfa a nie autora tematu.

down.
kurwa, jak ja chce sie zabawic i pojechac to musisz sie chuju wbic, won stad, rob swoje flamewary.
 
Last edited:

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
28
Odp: Programik zdalnie wy??czaj?cy kompa... Router

@ Up
Nie i chuj! Chce si? do??czy? :<

Flame war? Flame war?! Mog? do Was do??czy?, prosz? ;<

@ Topic
Google nie gryz?, nie znam ?adnego programu ;D

@ Down

Du?o ludzi mi to m?wi :/
 
Last edited:

NarutoFan123

Active User
Joined
May 1, 2010
Messages
54
Reaction score
12
Odp: Programik zdalnie wy??czaj?cy kompa... Router

Flame war? Flame war?! Mog? do Was do??czy?, prosz? ;<
@ Topic
Google nie gryz?, nie znam ?adnego programu ;D
jeste? zajebisty!!
#topic
Netcut - mo?esz od??czy? ka?demu neta z sieci o ile dobrze wiem tylko 2 komputery max na free i musi by? ci?gle w??czony program. Mi?ych poszukiwa? ?ycz? linkami nie rzucam ;) Co do wy??czenia komputera to hmm my?l?, ?e mo?esz zrobi? prosty trick z shutdownem :D na youtube jest miliony filmik?w na ten temat. Mo?esz powiedzie? rodze?stwu, ?e to jest fajna gra albo chuj wie co ewentualnie pod gg binderem wjeba? chocia? nie wiem czy b?dzie si? da?o binderem nie pr?bowa?em.
down.
kurwa, jak ja chce sie zabawic i pojechac to musisz sie chuju wbic, won stad, rob swoje flamewary.
haha Rybol jeste? boski ^^
 
Last edited:
Top