What's new

Cross 125cc

Status
Not open for further replies.

Kamcio003

Senior User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
700
Reaction score
85
Age
27
Cze?? ,mam pytanko. Czy je?eli kupie Crossa 125cc to ?eby nim je?dzi? musz? mie? prawo jazdy czy tylko kart? motorowerow? ? offtop: W jakiej cenie by?by taki ca?kiem dobry cross ?
 

Kamcio003

Senior User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
700
Reaction score
85
Age
27
Odp: Cross 125cc

Jeszcze jedno pytanko ,To ma by? A czy A1 ,ile to kosztuje mniej wiecej i od ilu lat to jest?


@Michu
Mi chodzi np. o takiego:
 
Last edited:

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
28
Odp: Cross 125cc

A1 od 16 ok. 800 z? ^^ Cross dobry za ile? U?ywany z 5k, a nowy z 15k?
@ Edit
Nie polecam Ci tego crossa ;D Lepiej kup sobie ?cigacza lub lepszego crossa ;)
 
Last edited:

FasT_User

Active User
Joined
Aug 13, 2008
Messages
123
Reaction score
4
Odp: Cross 125cc

Tak scigacza niech osi?gnie setke i sie zabije...Kup sobie aprili? 125cc.Tanie to to nie b?dzie ale super si? je?dzi.


Pozdro
 

Edwin

Advanced User
Joined
Dec 14, 2008
Messages
233
Reaction score
40
Odp: Cross 125cc

Przecie? ten cross nie ma homologacji... ?eby nim je?dzi? (NIE PO DROGACH PUBLICZNYCH!) nie potrzeba prawka. Po za tym je?li chodzi o firm? polecam Yamahy. Naprawd? dobra firma dla zwyk?ych nabywc?w.

BTW. Nie kupuj ?adnych bez firmowych cross?w!

#Up
Je?eli to jego 1 motor to w?tpi?, ?e pojedzie od razu 100 i si? zabije. Do pr?dko?ci na motorze trzeba si? przyzwyczai?.
 
Last edited:

FasT_User

Active User
Joined
Aug 13, 2008
Messages
123
Reaction score
4
Odp: Cross 125cc

@Up

Ale i tak za przeproszeniem mo?e si? wypierdoli? i po?ama? ;]
 

Xervin

Boxxy <3
Joined
Feb 7, 2010
Messages
814
Reaction score
87
Age
30
Odp: Cross 125cc

Przecie? ten cross nie ma homologacji... ?eby nim je?dzi? (NIE PO DROGACH PUBLICZNYCH!) nie potrzeba prawka.

GZ. A ?eby dojecha? na jakie? pola czy gdzie? na tor to trzeba wybudowa? dom w lesie? -,-
Po drogach publicznych nawet rowerem bez karty rowerowej nie wolno je?dzi?...

@Topic
Trzeba mie? prawo jazdy, je?li chcesz je?dzi? motorem wsz?dzie, nie jak ten cytowany przeze mnie inteligent powiedzia? nie na drogach publicznych. Karta motorowerowa dotyczy pojazd?w o pojemno?ci do 50cc, na 51> trzeba mie? ju? odpowiednie prawo jazdy.

#Edit

Najlepiej to kup motorynk?, zamontuj do niej kompletny wydech Yasuni, wariatora Polini i jed? pod szko?? wyrywa? laski;)

I worek na g?ow?, ?eby nikt nie wiedzia? kto je?dzi tym g?wnem ^,^
 
Last edited:

largo10

Active User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
93
Reaction score
14
Odp: Cross 125cc

Teoretycznie nie masz prawa je?dzi?, no ale w praktyce jest troch? inaczej :)
Ja mam quada 250 i musze dojezdzac czasami po drogach publicznych, policja mnie jeszcze nie z?apa?a, ale nawet je?li to nie wierze ?eby od razu dali mandat w wysoko?ci 500 z?. :p
Mam kolege kt?ry je?dzi swoim skuterem bez karty motorowerowej. Policja raz go z?apa?a i nic mu nie zrobili.
No ale je?li mieszkasz w du?ym mie?cie i chcesz je?dzi? po centrum to ten cross si? nie nadaje. Kup sobie 50 ccm i zdaj karte motorowerow? na policji albo w szkole (od 1 gim mo?na zdawa?).

A co do jako?ci crossa to nie kupuj ?adnych chi?czyk?w bo to ci sie rozleci po paru miesi?cach. Kup co? markowego, ew taiwan ;p
 

Heliton Pall

Advanced User
Joined
Aug 16, 2009
Messages
392
Reaction score
15
Age
26
Odp: Cross 125cc

Kup najlepiej wsk?,mz-t? lub simsona(no,za niego troch? zabulisz!)z papierami,?eby? m?g? wyrobi? kart? motorowerow? i b?dziesz ?miga? po ulicy.
 

FasT_User

Active User
Joined
Aug 13, 2008
Messages
123
Reaction score
4
Odp: Cross 125cc

Najlepiej to kup motorynk?, zamontuj do niej kompletny wydech Yasuni, wariatora Polini i jed? pod szko?? wyrywa? laski;)
 

Kla173

Active User
Joined
Aug 6, 2008
Messages
141
Reaction score
14
Odp: Cross 125cc

Um, to jest chinczol, teraz coraz wiecej slychac o tych niezawodnych maszynach (jak to brzmi,lol) bardzo duzo wypadkow, lepiej wydac na ktm 125, badz enduro 125, ale to dopiero idzie, jezdzilem, i polecam, dodasz wiecej gazu i piach wyrywa na 4 metry w gore ;)
Wi?c jak ju? inwestujesz w sprzet, to nie kupuj chinola, tylko lepszy, zawodniejszy i bezpieczniejszy sprz?t, peace.
 

adammmos

Active User
Joined
Feb 5, 2010
Messages
57
Reaction score
20
Odp: Cross 125cc

Najlepiej to kup motorynk?, zamontuj do niej kompletny wydech Yasuni, wariatora Polini i jed? pod szko?? wyrywa? laski;)

Brawo, nie wypowiadaj si? jak temat jest ci obcy, bo tylko ferment wprowadzasz (chyba, ?e to by?a forma dowcipu, kt?rego jako? nie skuma?em :p)

Jak koledzy wy?ej, je?eli mieszkasz w wi?kszym mie?cie to kup sobie motorower jaki? albo crossika 50cm^3, a je?eli w mniej ruchliwej mie?cinie to kup co? 80/125 rejestrowane jako motorower i po zdaniu karty motorowerowej wo? si? czym? takim, tylko przy wyborze bierz znane marki, dla przyk?adu motorower - Romet/Simson a co do cross?w to nie jestem zbytnio w temacie, ale to ju? sam doszukasz.
 
Status
Not open for further replies.
Top