What's new

Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

Status
Not open for further replies.

Alianesso

Active User
Joined
Jul 7, 2010
Messages
80
Reaction score
3
Odp: Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

Ale zaraz, zaraz...


User "Kolega" nie zalogowa? si? ani razu, prawda?
Notka moderatorska:
Ostatnio aktywny: 17-04-08 17:34


To jak zobaczy? swojego reflinka?
Zdaje mi si? ?e poleceni s? ustawiani jako?, albo z zewn?trz kto? reklamuje forum.

Co do nagr?d s? dobre wed?ug mnie :).
 

Antoniusz

Advanced User
Joined
May 25, 2010
Messages
173
Reaction score
19
Odp: Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

U?ytkownik "Kolega" to drugie konto admina zapewne :D. "Google", r?wnie?.
 
Last edited:

Waycher

Advanced User
Joined
Nov 15, 2008
Messages
276
Reaction score
27
Odp: Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

Ludzie, ale wy jeste?cie t?pi, jako? musieli was zmobilizowa? do zapraszania ludzi, prosty chwyt, ale jak wida? skuteczny... Po tak d?ugim czasie kto? si? kapn??, jeste?cie zajebi?cie bystrzy...


Co do konkursu, pomys? fajny, aczkolwiek nie b?d? na bank si? pieprzy? z zapraszaniem ludzi ?eby zdoby? kolorek, konto premium, czy chara o kt?rym nic nie wiadomo, nawet czy istnieje.

Do tych co bior? udzia?, w tym idiotycznym wy?cigu, to GL i si? nie pozabijajcie.



@paralyzen
Jakbym bra? udzia? to bym mia? wi?cej, os?b poprostu sprawdza?em czy dzia?a xD, nawet nie wiem kto si? zarejestrowa? z tego shita?nego linku.
 
Last edited:

Paralyzen

Active User
Joined
Jun 3, 2010
Messages
76
Reaction score
21
Odp: Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

Ludzie, ale wy jeste?cie t?pi, jako? musieli was zmobilizowa? do zapraszania ludzi, prosty chwyt, ale jak wida? skuteczny... Po tak d?ugim czasie kto? si? kapn??, jeste?cie zajebi?cie bystrzy...
Co do konkursu, pomys? fajny, aczkolwiek nie b?d? na bank si? pieprzy? z zapraszaniem ludzi ?eby zdoby? kolorek, konto premium, czy chara o kt?rym nic nie wiadomo, nawet czy istnieje.
Do tych co bior? udzia?, w tym idiotycznym wy?cigu, to GL i si? nie pozabijajcie.
Wida''c'' ?e si? bawisz ^^
Twoje konto :
Osoby polecone: 2

@Co Do Konkursu .

Nie wiem po co on , te konto kolega to mo?liwe ?e to admina, bo na pewno by nie dali takiej postaci ^_^
Ranga b?dzie na pewno Aktywny lub Support.
 

TRO MEDIA SA

Właściciel
Joined
Mar 28, 2008
Messages
437
Reaction score
33
Odp: Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

U?ytkownik o nicku kolega to nie moja posta? i wygl?da podejrzanie.
Po zakonczeniu konkursu, ka?dy kto bra? udzia? w konkursie, b?dzie sprawdzony.
GL .
 
  • Like
Reactions: Nya
F

Fighting

Guest
Odp: Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

Lepszego chwytu marketingowego nie mog?e? wymy?li??
Nie jestem od krytykowania, ale powiem wam ?e ten konkurs jest bez sensu. Sam mog? i?? na cafe internetow? i z r?znych komp?w pozaprasza? mn?stwo ludzi, nie klei si? to. ElDiamond, prosz? Ci? odsprzedaj forum, temu co bardziej o nie zadba, obydwoje wiemy kto to jest.
@Down
G?wno wiesz :)
 
Last edited:

Szara Eminencja

Advanced User
Joined
Jun 28, 2010
Messages
230
Reaction score
19
Odp: Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

U?ytkownik o nicku kolega to nie moja posta? i wygl?da podejrzanie.
Po zakonczeniu konkursu, ka?dy kto bra? udzia? w konkursie, b?dzie sprawdzony.
GL .
Mogliby?cie co? jednak o tym powiedzie?, bo nie mamy ?adnej pewno?ci ty te? na forum udzielasz si? raz na tydzie?, tak?e jeste?my ma?o poinformowani, w?a?ciwie wcale i nie powiniene? si? dziwi? czemu tak ka?dy docieka - trzeba mie? pewno??.
 

Alianesso

Active User
Joined
Jul 7, 2010
Messages
80
Reaction score
3
Odp: Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

U?ytkownik o nicku kolega to nie moja posta? i wygl?da podejrzanie.
Po zakonczeniu konkursu, ka?dy kto bra? udzia? w konkursie, b?dzie sprawdzony.
GL .

To czemu nie sprawdzisz top 1,2,3 ?
Mam odpu?ci? zapraszanie wiedz?c ?e na 49,9% user "X" kt?ry by? podejrzany wygra?

Wol? mie? rywal?w prawdziwych z tnetu co normalnie w klawiatur? stukaj?.

Przecie? sprawdzenie tych trzech nie zrobi Wam chyba problemu :(

Edit:

Tak? A user kolega jak zobaczy? reflinka?

Wszystkich post?w
0
Czas sp?dzony na forum
N/A
 

Antoniusz

Advanced User
Joined
May 25, 2010
Messages
173
Reaction score
19
Odp: Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

Google, identyczna sytuacja. Panie adminie, by?o si? cho? raz zalogowa? na te konto. Przynajmniej raz, przed przyznaniem im du?ej ilo?ci zaakceptowanych zaprosze?.
 

Antoniusz

Advanced User
Joined
May 25, 2010
Messages
173
Reaction score
19
Odp: Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

Te, dIAMENCIK, mo?e by? po?wi?ci? pi?? minut na napraw? tego pierdolonego shoutboxa (pisz? tu, bo tylko do tego tematu ten diamencik zagl?da)?
 

Gamemaster Noob

Advanced User
Joined
Jun 16, 2009
Messages
371
Reaction score
8
Odp: Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

jeszcze raz napisze ten konkurs to ?ciema u?ytkownik kolega to konto admina i chc? mie? wi?cej u?ytkownik?w.Ale poco i tak mamy ich du?o?moim zdaniem ElDiamond chce sprzeda? forum za wi?cej ni? je kupi?.Moge dosta? bana za obra?anie admina lub co? w tym stylu.Ja tu tylko pr?buj? rozja?ni? umys?y tych co my?l? ?e ten konkurs jest na serio.

to tyle z mojej strony.
 

Jot Pe92

Active User
Joined
Jun 2, 2010
Messages
58
Reaction score
6
Odp: Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

Alek, wa?ek spiepszy? forum sprzeda?? mimo, ?e i tak nie wchodzi?, podziwia?em jego zaanga?owanie na punie.

#up wiesz ile ja ban?w dosta?em? na dw?ch kontach jestem bez bana, a by?o ich 6+ xDD bo legendy czy jak to tam si? zwie nie banuje si?. Mimo, ?e konto nieaktywne od tamtego roku by?by pomys? na zdegradowanie.

a tak poza tym ?eby ostrze?enia nie by?o to 0 zaproszonych dobrze mi idzie.
 

Codo7711

Active User
Joined
Jun 29, 2009
Messages
128
Reaction score
9
Odp: Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

albo jak juz robicie konkurs to jakies sensowne zadanie a nie zapraszanie znajomych na to jest bardzo duzo sposobow ze mozna nawet z swojego kompa zrobic 50 kont i nikt sie nie kapnie _/ jestem za tym zebym zmienic cel tego eventu tj. te cale zapraszanie.
 

TRO MEDIA SA

Właściciel
Joined
Mar 28, 2008
Messages
437
Reaction score
33
Odp: Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

Po zako?czeniu konkursu, ka?dy kto bra? udzia? b?dzie sprawdzony. Tak?e, osoby kt?re same sobie zak?ada?y konta zostan? zdyskwalifikowane.
Do 'prorok?w tnet', kt?rzy pisz?, ?e administracja manipuluje statystykami, nabija sobie konta ?eby nie odda? nagrody, powiem Wam, ?e o to mo?ecie by? spokojni. 31 sierpnia konkurs zostanie zako?czony, kilka dni potrwa sprawdzanie u?ytkownik?w. Dodatkowo wszystkie konta, kt?re s? nieaktywne (ma?a ilo?? post?w, zerowy czas sp?dzony na forum) kt?re zosta?y zarejestrowane z polecenia zostan? odj?te. Wyeliminuje to u?ytkownik?w, kt?rzy tworz? sami sobie konta.
 
N

Napster

Guest
Odp: Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

Po zako?czeniu konkursu, ka?dy kto bra? udzia? b?dzie sprawdzony. Tak?e, osoby kt?re same sobie zak?ada?y konta zostan? zdyskwalifikowane.
Do 'prorok?w tnet', kt?rzy pisz?, ?e administracja manipuluje statystykami, nabija sobie konta ?eby nie odda? nagrody, powiem Wam, ?e o to mo?ecie by? spokojni. 31 sierpnia konkurs zostanie zako?czony, kilka dni potrwa sprawdzanie u?ytkownik?w. Dodatkowo wszystkie konta, kt?re s? nieaktywne (ma?a ilo?? post?w, zerowy czas sp?dzony na forum) kt?re zosta?y zarejestrowane z polecenia zostan? odj?te. Wyeliminuje to u?ytkownik?w, kt?rzy tworz? sami sobie konta.
Ty bez kitu do m?drych nie nale?ysz. Jaki problem jest w stworzeniu poprzez acp paru kont, kt?re mog? wygl?da? na realistyczne tak, by oszuka? u?ytkownik?w?
 

Antoniusz

Advanced User
Joined
May 25, 2010
Messages
173
Reaction score
19
Odp: Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

[translate_na_j?zyk_Grumpy]Napster, ty prowokatorze. Tylko zia? ogniem w stron? kadry potrafisz. Zazdro?cisz im pozycji, prowokatorze! Ty my?lisz, ?e inteligentny jeste??[/translate_na_j?zyk_Grumpy]
 

Keid

New User
Joined
Jun 9, 2008
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

Ehh, szkoda, ?e wcze?niej tego nie zauwa?y?em mo?e bym mia? miejsce w czo??wce ;[
 
F

Fighting

Guest
Odp: Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

[translate_na_j?zyk_Grumpy]Napster, ty prowokatorze. Tylko zia? ogniem w stron? kadry potrafisz. Zazdro?cisz im pozycji, prowokatorze! Ty my?lisz, ?e inteligentny jeste??[/translate_na_j?zyk_Grumpy]
We? wypierdalaj. Co my?lisz ?e masz 13 lat i poprawiacz b??d?w to jeste? rox?
Z ko?cz z takimi wypowiedziami, je?eli mo?na to tak nazwa?.
Don't warn plxx!11
 

ziom303

Advanced User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
432
Reaction score
17
Odp: Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

Konkurs naprawd? , bardzo ciekawy i nawet mnie zainteresowa? . Mozna spr?bowac , moze cos z tego wyjdzie heh . A tak wgl to dobrze , ze b?d? sprawdzane Ip bo by by?o niez?e zamieszanie ... Gratulacje dla Administrator?w . Pozdrawiam :*
 

Codo7711

Active User
Joined
Jun 29, 2009
Messages
128
Reaction score
9
Odp: Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

informacje o uzytkownikach w top na miejscu 2 i 3 :
kolega:
Zarejestrowany
17-04-08
Wszystkich post?w
0
Czas sp?dzony na forum
N/A
________________

google:
Zarejestrowany
15-09-08
Wszystkich post?w
0
Czas sp?dzony na forum
N/A

.tyle =]
 
Status
Not open for further replies.
Top