What's new

-Inne PokemonWorldOnline

Status
Not open for further replies.

dominikms1

Senior User
Joined
Feb 6, 2010
Messages
696
Reaction score
66
Odp: PokemonWorldOnline

No tak, sama nazwa juz wskazuje ze ots ty plagiat, open tibia, wykorzystywanie tylko pliku exe do innych cel?w jest juz ?amaniem prawa autorskiego cip softu.
Dziwi? mnie zdania typu "kradniecie grafike! Zuodzieje!"
 

Eldiane

Advanced User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
490
Reaction score
45
Odp: PokemonWorldOnline

Dost?pno?? powierzchni terenu na serwerze

grounds.png
 

SpidoX

Advanced User
Joined
Jul 27, 2008
Messages
427
Reaction score
17
Odp: PokemonWorldOnline

Eldiane, ?e tak g?upio zapytam... kiedy mniej wi?cej start ? :p bo jakos na 45 stronie przesta?em ?ledzi? temat poniewa? znudzi?y juz mnie komentarze na w?a?nie ten temat.
 
Joined
Jan 8, 2010
Messages
28
Reaction score
0
Odp: PokemonWorldOnline

Serwer wystartuje w okresie czasu nie d?u?szym ni? 2 tygodnie (mo?e nawet tydzie?-p??torej, ale nie mamy pewno?ci odno?nie tego, dlatego wol? oficjalnie m?wi?, ?e dwa i da? sobie kilka dni zapasu).

Wi?kszo?? rzeczy jest zrobiona, teraz wype?niamy game-content i przygotowujemy serwer na beta testy.
 

Grzonas

Senior User
Joined
Feb 1, 2010
Messages
579
Reaction score
45
Odp: PokemonWorldOnline

?wietny serwer.

Mam pytanie. Testerem mo?e zosta? ka?dy czy tylko wyznaczone osoby?

Czekam z niecierpliwo?ci? =)
 
Joined
Jan 8, 2010
Messages
28
Reaction score
0
Odp: PokemonWorldOnline

decyzja jeszcze nie jest podjeta gdyz to zalezy od tego czy przed betatestami bedziemy dopracowywac klienta do maximum czy raczej testowac na wersji "alpha". jesli bedzie klient dopracowany w 100%, razem z szyfrowaniem tibia.dat i tibia.spr, dodatkowym interfejsem i obsluga dzwiekow, wtedy test serwer bedzie prywatny ale nabor bedzie prowadzony miedzy innymi na tym forum, i kazdy bedzie mial szanse.

jesli jednak zdecydujemy sie testowac na wersji alpha, wtedy jest ryzyko ze tibia.dat i tibia.spr wyjdzie poza naszego klienta zanim jeszcze serwer ruszy, co nie ukrywajac, jest nam troche nie na reke.

tak wiec poki co radze oczekiwac na info :)
 

Eldiane

Advanced User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
490
Reaction score
45
Odp: PokemonWorldOnline

Pierwsze elementy mapy.

grafik1s.jpg



P.s
Prosz? o wyrozumia?o?? pierwszy raz mapuje z tymi itemkami musze doj?? do wprawy.

Pozdrawiam Kregox
 

Xart Irok

Senior User
Joined
Sep 7, 2008
Messages
2,925
Reaction score
419
Age
32
Odp: PokemonWorldOnline

Jak na pierwszy raz to i tak dobrze ci to wysz?o, po czekamy zobaczymy, ale stawiam Kregox ?e jak wpadniesz w trans z tymi itemami, to mo?e nawet zrobicie testy jeszcze w sierpniu.
 

Jensej

Senior User
Joined
Mar 30, 2009
Messages
1,252
Reaction score
161
Odp: PokemonWorldOnline

heh. Pomys? orginalny. Wida? ,?e si? staracie i pracujecie. ?ycz? Wam ?eby to wypali?o.
Lecz ta grafika mnie odstrasza. Nie jestem fanem GBA, czy czego? podobnego jednak dla mnie to wygl?da nie za fajnie. Chod? wiem ?e na pewno znajd? si? odpowiedni gracze do tego typu gry, s?dz? ?e grafika "Tibijska" jest lepsza od tej. Ale i tak ++ Dla Was za Ten projekt.
Powodzenia.
 
Joined
Jan 8, 2010
Messages
28
Reaction score
0
Odp: PokemonWorldOnline

jensej:

po prostu zdecydowalismy ze skoro tak bardzo modyfikujemy tibie i caly system gry to pojdziemy calkowicie na calosc - i zrobimy inna grafike. niekoniecznie kazdemu musi sie to podobac, sa gusta takie i owakie, aczkolwiek na przyklad na brazylijskim serwerze widac bylo ze grafiki pokemonow sa z innej epoki niz reszta grafiki - chociazby po orientacji przestrzennej. pokemony u brazilyjczykow sa w rzucie plaskim natomiast tibia to cos w kierunku izometrii bardziej, dlatego te pokemony (szczegolnie niektore) u brazoli wygladaja jakby lezaly na ziemi a nie staly. my zdecydowalismy sie uzywac grafiki o takim samym wektorze jak pokemony, aby to wszystko pasowalo :))
 

SpidoX

Advanced User
Joined
Jul 27, 2008
Messages
427
Reaction score
17
Odp: PokemonWorldOnline

Tak Larva ja mysle ze lepiej by bylo zaszyfrowac .dat i spr. i odpalic pozniej serwer niz tak odpalic ze wszystkim plikami oddzielnie. 2tyg 1,5 tyg? no widze ze nareszcie sie cos dzieje :p

PS: a z reszt? chyba czym wi?cej ludzi na testy tym lepiej bo znajd? wi?cej bug?w nieprawda?? :D
 

Alexis

Advanced User
Joined
Aug 5, 2008
Messages
183
Reaction score
9
Odp: PokemonWorldOnline

Mam nadziej? ?e opcja "Set ambied Light" b?dzie dobrze dzia?a?a, gdy? te kolory tak ra?? w oczy ?e masakra :D

Ja ju? czekam kilka, kilkana?cie ?adnych miech?w na ten POKEMON OTS.
Poczekam jeszcze. Mam nadziej? ?e wystartuje jak najszybciej.
 

Marvolo77

Advanced User
Joined
Nov 20, 2009
Messages
159
Reaction score
11
Odp: PokemonWorldOnline

Powiem ci stary ze jestem pod duzym wrazeniem i mimo ze nie jestem zbyt wielkim fanem pokemonow to chetnie wbije i obczaje twoj server ;)
 

Eldiane

Advanced User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
490
Reaction score
45
Odp: PokemonWorldOnline

Oto wersja beta klienta :)
proba1c.jpg



Oczywiscie okienko ktore pokazuje aktualnie na zdjeciu Charmandera zamyka sie po schowaniu pokemona ;) i analogicznie otwiera sie po wypuszczeniu pokemona z pokeballa :)
Prosze o jakies komentarze :p
 
Last edited:

Habi1994

Active User
Joined
Dec 9, 2008
Messages
84
Reaction score
2
Odp: PokemonWorldOnline

No no ?adnie to wygl?da :) z niecierpliwo?ci? czekam na start :)
 

Xgambit

User
Joined
Aug 5, 2010
Messages
30
Reaction score
1
Odp: PokemonWorldOnline

Super ,podoba mi si?.
Czekam na start.
 

Nakus xD

Active User
Joined
Jun 14, 2009
Messages
111
Reaction score
11
Odp: PokemonWorldOnline

Ta funkcja... raczej nie zbyt dobra graficznie, nie mog? si? rozczyta? ile ma hp... popraw to, + na pocz?tku hp/mp na cholere dodatek ?wiat?a, tylko gorzej wygl?da ;o
 

Xart Irok

Senior User
Joined
Sep 7, 2008
Messages
2,925
Reaction score
419
Age
32
Odp: PokemonWorldOnline

Fakt strasznie wygl?da to dodatkowe okno, ale jest jego plus zapewni? w tych okienkach b?d? pokazane ataki danego Moba, zdj?cie poka jest za du?e jest ma?o proporcjonalne do tego okienka, ale pe?en szacunek z tymi grafikami oby tak dalej, tylko mam pytanie czy na pasku hp i mp w kliencie b?dzie si? pokazywa? stan gracza czy pokemona, bo jak na razie widz? to pokemona pokazuje i jeszcze jedno co to jest za statystyka ATB Timer.
 
Joined
Jan 8, 2010
Messages
28
Reaction score
0
Odp: PokemonWorldOnline

Ta funkcja... raczej nie zbyt dobra graficznie, nie mog? si? rozczyta? ile ma hp... popraw to, + na pocz?tku hp/mp na cholere dodatek ?wiat?a, tylko gorzej wygl?da ;o

spokojnie, kwestia graficzna nie jest rozstrzygni?ta. paski z pewno?ci? poprawimy, tzn. bia?e piksele na bokach oraz niewidoczne "hp" i "mp".

natomiast to, ?e nie da si? rozczyta?, to wina faktu, ?e screen jest w JPG - w grze tekst jest ca?kowicie czytelny.

paski hp i mp, te prawdziwe, nie s? jeszcze rozstrzygni?te. prawdopodobnie b?dzie tam co? innego.
 
Status
Not open for further replies.
Top