What's new

[Vergil] Thread

Status
Not open for further replies.

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: [Vergil] Thread

Wko?cu dobrze wykonany screenshot. Je?eli to jest o?tarz to brakuje tam jakich? krzy??w, ksi??ek, cia? i krwi. Brakuje r?wnie? paj?czyn czy czego? co by wskazywa?o na to i? to jest o?tarz.
Pozdrawiam!
 

evon

Advanced User
Joined
Jul 9, 2009
Messages
444
Reaction score
23
Odp: [Vergil] Thread

H? ? co to ma by? ;p przypuszczam ?e o?tarzyk.
C?? za du?o tutaj nie pokaza?e? ale zapowiada si? ciekawie , tlyko po co tam ta balista ;9?

Edit@

W?a?nie si? skapowa?em po napisaniu tego komentarza , tak patrze hmm czemu nie ma tam tego przodu... a editowa? mi si? nie chcia?o bo jestem leniem ;PP i post by by? kr?ciutki :(
 
Last edited:

Vergil93

Advanced User
Joined
Jun 19, 2010
Messages
263
Reaction score
6
Odp: [Vergil] Thread

To nie jest Ballista, jakbys nie zauwazyl, sa tam 2 konce ballisty, jest to cos zupelnie nowego. Juz wnet zamieszcze pare nowych zdjec z Krolestwa Krasnoludow, oczywiscie jesli bd komentarze.
 

ZoZoLeK9164

Active User
Joined
Jun 30, 2010
Messages
84
Reaction score
58
Odp: [Vergil] Thread

Prace na wysokim poziomie :)

PS. strzelnica rz?dzi :D

Oby TAK DALEJ ! :)
 

Vergil93

Advanced User
Joined
Jun 19, 2010
Messages
263
Reaction score
6
Odp: [Vergil] Thread

Dziekuje za wszytskie komentarze, mam nadzieje ze bedzie ich wiecej!
Tutaj 2 nowe zdjecia z krolestwa krasnoludow:
29p9is7.png

Brama:
2rqd20k.png
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: [Vergil] Thread

Wog?le mi to nie pasuje pod klimat krasnolud?w. Za bardzo mieszane klimaty, nie pasuj? mi tutaj bia?e budowle oraz te pos?gi. Og?lnie nie pasuje ca?a ?ciana, kt?ra wesz?a w Tibii 8.54
Pozdrawiam!
 

seab

Advanced User
Joined
Jun 5, 2008
Messages
209
Reaction score
12
Odp: [Vergil] Thread

zgadzam si? z fluosem (krasnoludzkie miasta czy te? kopalnie to moim zdaniem raczej jakie? drewniane szkielety budowli z kamiennymi ?cianami, ale to tylko chyba moja opinia :p) dodam jeszcze ?e og?lnie ca?a brama to troche niewypa?, podoba mi si? za to wykorzystanie tutaj tym takich a'la jaskiniowych ground?w :#
 

flexfit1

Active User
Joined
Jun 1, 2010
Messages
127
Reaction score
4
Odp: [Vergil] Thread

Og??em niezle dajesz troche za ma?o k?pk?w trawy!!! Wiecej wiecej!!! sam zobacz efekt!

Twoja strzelnica jest boska <33!
Gratuluje pomys?u , pokaz cos neff

8/10

Pozdrawiam , Kanciak.
 

Sharpie

User
Joined
Aug 5, 2010
Messages
37
Reaction score
7
Odp: [Vergil] Thread

Mieszasz klimat orientalny z klimatem krasnolud?w, jak wida? - wygl?da to ?le. Bordery s? nudne, nie ma jakich? fajnych trick?w. Jedyne co mi si? spodoba?o, to architektura, to ona jedynie podtrzymuje poziom tej mieszanki oriento-krasnoludzkiej bramy. I jeszcze jedno, jak na bram? w podziemiach, to dajesz za ma?o kamyczk?w.
 

Vergil93

Advanced User
Joined
Jun 19, 2010
Messages
263
Reaction score
6
Odp: [Vergil] Thread

W rl tibi wlasnie nie rozumiem faktu ze krasnoludy sa przedstawione w ten sposob, mi one bardziej podobaja sie z powiesci Tolkiena czy tez badz ze swiata Warhammera, gdzie sa przedstawione w poterznych twierdzach. Te walle orientalowe sa uzywane w roznych klimatach, ja nie przypisuje z gory okreslonej funkcji dla danego sprita. Coz nie udalo sie mowi sie trudno, zaczne od poczatku, dzis mozecie spowdziewac sie troche pozniej nowych ss.

@Up: Ogladnij sobie cala galerie dokladnie.
Pozdrawiam wszystkich, dziekuje za komentarze!
 
Last edited:

Arteek

Advanced User
Joined
May 6, 2010
Messages
272
Reaction score
37
Odp: [Vergil] Thread

Wed?ug mnie prace s? na dobrym poziomie, estetycznie wykonane, du?o szczeg???w oraz fajnie urozmaicona, og??em fajne, dobre prace.
 

Vergil93

Advanced User
Joined
Jun 19, 2010
Messages
263
Reaction score
6
Odp: [Vergil] Thread

Tak jak obiecalem pokaze wam dzis nowe ss, tym razem jest to Hogsmade stworzone dla mojego serva Magic Ots.
Natura nie jest w pelni skonczona.
2niur2w.png

2q8tshz.png

2z3uxav.png
Pozdrawiam!
 
Last edited:

flexfit1

Active User
Joined
Jun 1, 2010
Messages
127
Reaction score
4
Odp: [Vergil] Thread

Najladniejszy jest 3 ss.
Wiecej kepek trawy , og??em ?adnie.
7/10
TYLKO JEDNO ROB DOBRE SCREENSHOTY!!!!
 

Vergil93

Advanced User
Joined
Jun 19, 2010
Messages
263
Reaction score
6
Odp: [Vergil] Thread

Bring up my post!
Zapraszam do komentowania, dzis wieczorem dam kolejne zdjecia!
 

PaT2

Banned
Joined
Jul 9, 2010
Messages
199
Reaction score
26
Odp: [Vergil] Thread

Wiesz co. Robisz mapki dziwnie Jedna praca mi si? podoba potem 2 kolejne nie. I tak ci?gle. xD. Niekt?re elementy do siebie nie pasuj?. W niekt?rych pracach brak element?w troch? pusto sie robi.
Bordery wystaj?ce z tych "domk?w" w pracy wy?ej wgl nie pasuj? tak jak i te li?cie . Moim zdaniem powiniene? popracowa? troszk? nad natur? bo jest troch? uboga.
Powodzenia w dalszym mappingu
Cya !

Edit#
Patrz masz te bordery od trawy takie "grube" staraj sie je miesza? z innymi tymi "cienkimi" A b?dzie to lepiej wygl?da?.
 

rege stail

Senior User
Joined
Dec 8, 2008
Messages
683
Reaction score
32
Odp: [Vergil] Thread

Po?wicz troch? ; ) Brakuje detali 1,5/10
 

Zwolinek

User
Joined
Aug 8, 2010
Messages
39
Reaction score
2
Odp: [Vergil] Thread

Prace po prostu zajebiste.

R?b tak dalej.



Nied?ugo mo?e b?dziesz w jakims projekcie;p
 

Ethee

New User
Joined
May 28, 2010
Messages
6
Reaction score
0
Odp: [Vergil] Thread

Wo, brzydko. Nie mieszaj tylu klimat?w, za kolorowe wszystko. Troch? przystopuj z tymi wynalazkami, na trzecim screenie wstecz ?adnie Ci to wc wysz?o, na prawd?. Natura u Ciebie le?y, chyba. O?tarz ?adny, no i strzelnica.
 
Status
Not open for further replies.
Top