Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
Wątek: Spike Sword(Sword of Fury) Rookgard
    Przybysz
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 0
    Podziękował(a)
    0
    Podziękowań 0 w 0 postach

Spike Sword(Sword of Fury) Rookgard

Witam, wiem że ten temat był już wiele razy maglowany, więc jeśli nie chcesz tego czytać to nie czytaj i proszę nie komentuj głupimi tekstami typu: noob, itd...

Więc kiedyś już próbowałem zdobyć spike, niestety bez skutecznie... Ostatnio natknąłem się ponownie na ten temat na jednym forum i natchniło mnie by spróbować jeszcze raz, lecz potrzebuje pomocy... Przeczytałem dużo postów o npc związanymi z spike, o książkach z biblioteki. Moim zdaniem trzeba to inaczej skleić w całość. Quest istnieje moim zdaniem, ponieważ nawet sam CM powiedział ze jesteśmy bliżej odgadnięcia zagadki niż myślimy czy jakoś tak i to niebyła jedno razowa wypowiedź, więc proszę o pomoc i wszelkie wypowiedzi na ten temat, oczywiście oprócz głupich wyzwisk i komentarzy :)

Zły dział, przenoszę //Dziki~~
    Ostatnio edytowane przez Dziki Johnson ; 05-03-13 o 16:03

Delegat Awatar achiru
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 234
    Nagrody i wyróżnienia:
    Podziękował(a)
    5
    Podziękowań 16 w 13 postach

Domyślnie Odp: Spike Sword(Sword of Fury) Rookgard

Z tego co mi wiadomo istnieje tylko 1 spike sword ale poza nim istnieje jescze pare itemow np blue legs i sa tam przez to ze jeden z senior tutorow zostal wy****** z maina do rookgardu po powrocie z gm island ;p a tak to nie wiem ale mi sie wydaje ze ten quest istnieje moze byc bardzo zaawansowany jak np klikniecie prawym w odpowiedniej kolejnosci 500 blokow na calym rooku a potem robienie czegos innego :D raczej szybko tego sie nie odnajdzie.

Przybysz
    Reputacja:
    Podziękował(a)
    0

Odp: Spike Sword(Sword of Fury) Rookgard

To też ciekawa teza :) ja myślę że ten cały quest niema nic wspólnego z mino magiem, a jeśli tak to wiesz gdzie nad mino helem w tym pomieszczeniu z orkami sa takie dziury zatkane takimi kamieniami (niewiem jak sie nazywaja) da rade to rozwalić?

Przodownik Awatar KMLK
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 26
    Podziękował(a)
    2
    Podziękowań: 1 w 1 poście

Patrzcie co ciekawego na yt z komentarzy jednych osób znalazłem w filmiku spike sworda

ziomalski2141 2 lata temu

Zal mi go trzeba miec 50 + i innego questa wykonac na spike sword quest to sa tajemnice rookgaard wsyzstko nawet resp jest 1 GS na rookgaard dla premium account bramka jest od 35+ a co ja zreszta bd nie znacie sie na rookgaard a mowicie pozdro 58 rookslayer

GS Na rooku ciekawe,a z tym spike musi być quest może jest powiązany z tymi wyspami co znika spike sword, a pojawia się gdzieś inndziej np

Kafar Awatar Dziki Johnson
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 1478
    Nagrody i wyróżnienia:
    Podziękował(a)
    129
    Podziękowań 218 w 129 postach

Cytat:
    Cytat Zamieszczone przez KMLK Zobacz post
    Patrzcie co ciekawego na yt z komentarzy jednych osób znalazłem w filmiku spike sworda

ziomalski2141 2 lata temu

Zal mi go trzeba miec 50 + i innego questa wykonac na spike sword quest to sa tajemnice rookgaard wsyzstko nawet resp jest 1 GS na rookgaard dla premium account bramka jest od 35+ a co ja zreszta bd nie znacie sie na rookgaard a mowicie pozdro 58 rookslayer

GS Na rooku ciekawe,a z tym spike musi być quest może jest powiązany z tymi wyspami co znika spike sword, a pojawia się gdzieś inndziej np
    Co jak co, ale pierwsze słyszę o bramce poziomowej od 35 poziomu, chyba że dodali ją podczas aktualizacji z Rookie The Guard Quest, lecz komentarz jest z przed 2 lat a wtedy go jeszcze nie było :P
    Ogólnie też się w to kiedyś bawiłem lecz mało co z tego wyszło.
    Wiem tyle, że kiedyś wykradziono mapę 7.6 i wszystkie oskryptowane kratki wyświetlały się na czarno, dzięki temu znaleziono metodę na ,,zatapianie" spike sworda.
    Innych oskryptowanych kratek nie znaleziono, więc prawdopodobnie wtedy Questa jeszcze nie było więc szukałbym w miejscach odrestaurowanych lub nowych - wiem że to niewiele pomoże bo praktycznie wszystko zostało odnowione lecz nigdy nie wiadomo ^^

Pozdrawiam

Przybysz
    Reputacja:
    Podziękował(a)
    0

Odp: Spike Sword(Sword of Fury) Rookgard

Szukałem wiele teraz w internecie i znalazlem cos na jednym forum... Mianowicie wszystko posklejane w kupe, wszystkie fakty... Jeżeli przeczytamy to uważnie zauważymy co napisał stwórca rookgardu, Knightmare - pan i stwórca Rookgaardu. W wywiadzie dla tibia-news powiedział, że szukamy za daleko, że rozwiązanie mamy pod nosem, przez to równocześnie poświadczając, że quest istnieje.
    GM Exilyi na zapytanie o Spike Sworda powiedział, że jest on do zdobycia na Rookgaardzie
    GM Roland Deshaine ten, który zabrał Potty'iemu jedyny prawdziwy egzemplarz Spike Sworda na Rookgaardzie (który w sumie pochodził z głównego kontynentu). Odchodząc napisał ogólnikową solucję do Questa. Skoro powiedział jak zrobić Questa, nie ma wątpliwości, że on istnieje. ------- Jest to dowód że quest jest napewno i istnieje i może nie trzeba szukac w tak skomplikowny sposób jak np. ukladanie tych ciał w kolejnosci z odpowiednia wagą poniewarz mamy zagadke pod nosem...
    Czyli quest istnieje i mam prośbę jeżeli jest ktoś zapalonym poszukiwaniem przygód i ma czas proszę o post lub kontakt gg:46408990 i zapraszam do wspolpracy w poszukiwaniu SoF w postaci wspólnej gry ... Jeżeli nie wszystko jest opisane na stronce dco ktorej link zaraz podam, poszukajcie informacji o beer roomie, bibliotece na rooku w kilku ksiazkach jest zawarte kilka informacji o mino magu i spike swordzie. oto link: http://www.forum.tibia.pl/showthread.php?t=219974

Przodownik Awatar Jestemlegenda
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 47
    Podziękował(a)
    0

@rogal17
    Mam krwawe oczy przez ten twój tekst, pwnt.

A co do SoF'a to niech se leży, komuś przeszkadza to se go usunie (kratki) i radocha.
    Nie mówię, że jest on osiągalny, ale też nie mówię że jest niedostępny.
    PS. puknij się w łeb, nie było żadnej solucji (trolololoooo!)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)