Zobacz wyniki ankiety: Czy byby zainteresowany/a rozgrywkami League of Legends organizowanych przez Tibia.net.pl?

Gosujcych
39. Ankieta zamknita
  • Tak

17 43.59%
  • Nie

22 56.41%
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Poka wyniki od 16 do 30 z 34
Wtek: Czy byby zainteresowany udziaem w rozgrywkach League of Legends organizowanych przez Tibie.net.pl?
    Naczelny programista tibia.net.pl Awatar Zheyr
    Doczy
    10 Aug 2012
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 1182
    Nagrody i wyrnienia:
    Podzikowa(a)
    218
    Podzikowa 206 w 147 postach

Domylnie Odp: Czy byby zainteresowany udziaem w rozgrywkach League of Legends organizowanych przez Tibie.ne

Zainteresowany udziaem w takiej lidze Tnetu (xd) nie bybym zainteresowany, poniewa nie grywam w LoL'a.
    Prosz Was - przestacie pieprzy z t tematyk. Forum musi si rozwija. Zawsze mona doda kilka dziaw w Offtopie, np. League of Legends, Counter Strike.. Metin2, Silkroad Online i zmieni odrobin Design strony. Wtedy wzi do ekipy kilku EKSPERTW, nie "ekspertw", ktrzy wzbogacali by te dziay w najnowsze nowoci, nowinki, poradniki, nie poradniki oraz inne pierdoy.
    Pozdrawiam.

#edit
    A mnie kurwica (za przeproszeniem) bierze, gdy widz komentarze typu:
    "Forum ma by pod tematyk Tibii i koniec tematu" - kim Ty do cholery jeste, aby ustala tutaj zasady? Dam Ci tak rad - wypie/ uciekaj std, tylko si powietrzem nie zachynij.

#edit2

Widz, e 15 osb jest chtnych do tego typu rozgrywek. Zorganizowa mona sprbowa, lecz trzeba by byo ustali z ludmi KTO NA PEWNO wemie udzia w rozgrywkach. Zrobi jak adn rozpisk, tabel, dzia, kategorie "1/4", "1/2", "Final" etc. (czy cokolwiek, aby wszystko byo dopite na ostatni guzik, a nie jak w przypadku wikszoci eventw - chtnych W ****, a jak dochodzi co do czego to udzia bior 2 osoby).

#edit3 (kolejny...)
    W moim bie jest taki pomys, aby zrobi ju odpowiedni dzia z kategoriami dotyczcymi rnych gier, np. MMO, FPS. Counter Strajki, Metiny, Lole, Silki, Wowy (koniecznie <3) oraz inne. Zrobi co co naprawd by przycigno ludzi na nasze forum. Jakie paczki z super-zajebistymi dodatkami, nie dodatkami.. kategoria z cheatami moe? Spjrzcie na forum CSHacked (to nie reklama). Ma swoj sie i dzia z cheatami - uytkownikw jest multum dziki temu dziaowi. Jaki odnonik w Menu do listy serwerw nalecej do Tnetu.. na niej: lista serwerw Counter-Strike (co w stylu wiaderka), GTA:SAMP, Majnkrafty.. oraz Tibie. Zauwacie, e otservlist ju powoli upada. Lista serwerw ogranicza si do 2-3 kart z polskich serwerw. Ludzie mog zacz szuka jaki nowych stron do szukania serwerw.

Wracajc do tych dziaw z grami.. z dziaem downloadu gdzie pobra trzeba si zarejestrowa i mie, np. 10 postw. Ludzie zarejestruj si, wbij 10 postw, pobior - pjd. Gdy zrobimy co naprawd INNEGO, co.. co zajebistego, co czego na innym forum nie ma to ludzie tutaj bd wchodzi.

Mam nadzieje, e ogarniecie to co napisaem.. przepraszam za liczn cz wulgaryzmw z mojej strony ostatnio, lecz troch problemw mam (lecz jakie problemy gimbus moe mie...).

Pozdrawiam po raz ktry ju chyba.
    Ostatnio edytowane przez Zheyr ; 19-03-13 o 17:03

Delegat Awatar Nevox
    Doczy
    22 Aug 2012
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 163
    Podzikowa(a)
    33
    Podzikowa 37 w 36 postach

Domylnie Odp: Czy byby zainteresowany udziaem w rozgrywkach League of Legends organizowanych przez Tibie.ne

Wedug mnie, nie powinno by tutaj takich rozgrywek. Jest to forum o tematyce tibijskiej, zawsze tak byo, i niech tak bdzie:p

Towarzysz Stalin Awatar Faklop
    Doczy
    09 Mar 2013
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 24
    Podzikowa(a)
    0
    Podzikowa 18 w 11 postach

Naprawd nie rozumiem co poniektrych w tym temacie. Skoro to jest forum o tibii, po co wam Hyde Park, SOTM albo inne konkursy nie uderzajce w t tematyk? (mao to byo meczy CS?) Prawda jest taka, e monotematyczno - a waciwie to mczenie jednego i tego samego jest nudne. Oburzacie si, jakby co najmniej administracja chciaa zmieni tematyk forum. Przecie spore grono z tej spoecznoci gra w Lol'a i jest to bardziej pytanie "czy zagraby w turnieju TNET'u, jeli miaby szans?" ni "czy wyraacie zgod, wy, wielcy i mdrzy uytkownicy, aby wasi unieni sudzy administratorzy mogli zrobi turniej".

Never Give Up! Awatar Xinum
    Doczy
    23 Dec 2009
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 732
    Nagrody i wyrnienia:
    Podzikowa(a)
    98
    Podzikowa 21 w 18 postach

A potem narzekacie czemu forum upada? Czemu nie wprowadzamy adnych zmian? Dlaczego nie dodamy innej tematyki?

Towarzysz Stalin Awatar Faklop
    Doczy
    09 Mar 2013
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 24
    Podzikowa(a)
    0
    Podzikowa 18 w 11 postach

Polska mentalno pdzi do absurdu w absurdzie, bowiem na przykadzie spoecznoci TNETU wida, jak z jednej skrajnoci popadaj w drug. Dlatego czasem lepiej pozosta przy fakcie, e demokracja forum to gupi pomys - bo i tak nigdy nie dogodzisz wszystkim, a i tak wikszo z nich za chwil zmieni zdanie.

Przodownik Oczekujcy Aktywacji
    Doczy
    05 Mar 2013
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 42
    Podzikowa(a)
    75
    Podzikowa 19 w 17 postach

Chtnie poznca bym si nad niektrymi uytkownikami :> Lol zaczyna dominowa wszystkie gry po kolei ,a naprawd nic si nie stanie jak od czasu do czasu kto walnie rundk. Btw. forum nic nie traci , jedynie zyskuje. Banda kretynw piszcych co w stylu "nie gram w lola, wic jestem na nie" niech si wypcha. Skoro nie umiesz gra w lola to na **** si odzywasz? eby byo mieszniej temat znajduje si w kocowej czci forum i nikomu nie przeszkadza, lol jest popularny wic jak najbardziej jestem na tak.

Hennessey Awatar Drags
    Doczy
    05 Aug 2008
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 824
    Podzikowa(a)
    6
    Podzikowa: 1 w 1 pocie

Mimo, e sam pykam w LoL'a to jednak jestem na nie. Znajc ycie byby strasznie zrnicowany poziom gry (przykadowo ja jestem bardzo pocztkujcy) co prowadzio by do mnstwa flamw i ragw na forum :)
    Takie jest moje zdanie.

Raise up and don't let them see you cry.

Delegat Awatar Nosfera
    Doczy
    04 Jul 2012
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 276
    Podzikowa(a)
    8
    Podzikowa 33 w 17 postach

Moim zdaniem powinnicie doda jakie innowacje dot. tylko i wycznie Tibi, a nie innych gier (dzia League of Legends powinien pojawi si w Tawernie).

Przodownik Oczekujcy Aktywacji
    Doczy
    05 Mar 2013
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 42
    Podzikowa(a)
    75
    Podzikowa 19 w 17 postach

Chtnie poznca bym si nad niektrymi uytkownikami :> Lol zaczyna dominowa wszystkie gry po kolei ,a naprawd nic si nie stanie jak od czasu do czasu kto walnie rundk. Btw. forum nic nie traci , jedynie zyskuje. Banda kretynw piszcych co w stylu "nie gram w lola, wic jestem na nie" niech si wypcha. Skoro nie umiesz gra w lola to na **** si odzywasz? eby byo mieszniej temat znajduje si w kocowej czci forum i nikomu nie przeszkadza, lol jest popularny wic jak najbardziej jestem na tak.

Never Give Up! Awatar Xinum
    Doczy
    23 Dec 2009
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 732
    Nagrody i wyrnienia:
    Podzikowa(a)
    98
    Podzikowa 21 w 18 postach

Cytat:
    Cytat Zamieszczone przez Drags Zobacz post
    Mimo, e sam pykam w LoL'a to jednak jestem na nie. Znajc ycie byby strasznie zrnicowany poziom gry (przykadowo ja jestem bardzo pocztkujcy) co prowadzio by do mnstwa flamw i ragw na forum :)
    Takie jest moje zdanie.
    A kto powiedzia, e nie moe by podziau? Przecie mona podzieli na pocztkujcych i lepszych. To problem nie jest.

Cytat:
    Moim zdaniem powinnicie doda jakie innowacje dot. tylko i wycznie Tibi, a nie innych gier (dzia League of Legends powinien pojawi si w Tawernie).
    To czekamy na jakie "innowacje", przecie nikt nie zabroni Wam proponowania. Propozycje zmian

Delegat Awatar Nosfera
    Doczy
    04 Jul 2012
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 276
    Podzikowa(a)
    8
    Podzikowa 33 w 17 postach

Tak Xinum, napisaem ju duo propozycji, ale nie dostaem, ani jednej odpowiedzi od Imp/ Imp+

Delegat Awatar Kaisus
    Doczy
    21 Jan 2012
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 364
    Podzikowa(a)
    76
    Podzikowa 92 w 66 postach

To kurwa jest forum o Tibii czy o League of Legends ?
    Chcecie tu zrobi za przeproszeniem, burdel ?
    Na nie !

Okres prbny Awatar Kuzyn
    Doczy
    01 May 2013
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 995
    Podzikowa(a)
    151
    Podzikowa 188 w 135 postach

Jak najbardziej na tak.
    Kade szanujce si foru poszerza swoje horyzonty ; )

Czy to, e forum jest o Tibii zabrania tworzenia takich konkursw? Byy ligii w pvp z tego co pamitam, ale chyba ju nie byo chtnych?

Mona zintegrowa userw we wsplnej rywalizacji, co prawda przez Internet, ale jednak bo to cecha for. Pniej si dziwicie czemu tu jest taka wujowa atmosfera, po postach na nie wanie wida czemu, ograniczeni ludzie.

14. Za ten post podzikowa:  

Vxr

PeNeR Awatar Kenor
    Doczy
    23 May 2009
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 863
    Nagrody i wyrnienia:
    Podzikowa(a)
    23
    Podzikowa 24 w 23 postach

Zdecydowanie tak,
    Lepiej eby forumowicze TNET w koncu zajeli si czym porzdnym, a nie obijaniem si po subforach kadego dziau i wypisywaniu byle gwna.
    Mnie osobicie nie bawi takie gry jak LOL, bo to jest gorsze od Metina, graem w to na niejednej lekcji, jak koczyem zasrane Technikum. I musz powiedzie e taki sobie metin jest sto razy lepszy, ale jak jest na to moda - prosz bardzo.
    Forum jest tibii, a martwi mnie inteligencja, jak dysponuj co po niektrzy uytkownicy, nie mwie tu o staych dobrych forumowiczach, bo jasne jest e kto kto wkada wysiek w to forum, sucha sie kadry to moze zdziaa wiele, podwyzszajc IQ forum. Kazde forum powinno by oglnodyskusyjne. Dlatego radzibym zrobi rozgrywki nie tylko LoLa ale np. Doty, WoWa, CODa, CSa - to interesuje ludzi.
    Pomys jak najbardziej trafny - jestem na TAK .
    Szukam Dziewczyny!

Sekretarz Awatar Xevis
    Doczy
    28 May 2008
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 394
    Podzikowa(a)
    32
    Podzikowa 71 w 50 postach

Jak najbardziej :)

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Informacje o wtku

Uytkownicy przegldajcy ten wtek

Aktualnie 1 uytkownik(w) przeglda ten wtek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 goci)

Podobne wtki

1. League of Legends
    Przez Dicanio w dziale Rozmowy ogle
    Odpowiedzi: 416
    Ostatni post / autor: 28-06-13, 12:06
  2. league of legends konto do gry za sms/cc
    Przez raviuuzek w dziale Mini-market
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 05-02-13, 03:02
  3. 17 lvl eune league of legends
    Przez buuu92 w dziale Mini-market
    Odpowiedzi: 5