What's new

Acc Maker- WoDBO

TenTypSwir

NNSTORY.EU Developer
Joined
Jun 8, 2010
Messages
1,657
Reaction score
117
Wi?c robi?em wszystko dok?adnie wszystko to co jest w filmie :



i OTS dzia?a poprawnie ale acc!Wyskakuje mi co? takiego gdy zrobie new account wpisze email i haslo i kod naciskam next czy tam ok i nic nie wyskakuje tylko to : img530.imageshack.us/img530/8929/bugacc.png

Aha i dzisiaj patrzy?em czy co? si? zmieni?o i MySql nie dzia?a w Xampie naciskam czekam z 10min nic!A inne jak w??czam dzia?aj?...Apache,FileZilla,Mercury dzia?aj? ale nie w??czam ich tylko Apache i MySql, Apache dzia?a ale MySql nie tylko jak nacisn? podw?jnie to si? w??cza na sec a po tem wy??cza :/ Co robi??!
BARDZO PROSZ? O SZYBK? POMOC!
 

TenTypSwir

NNSTORY.EU Developer
Joined
Jun 8, 2010
Messages
1,657
Reaction score
117
Odp: Acc Maker- WoDBO

~r~
~e~
~f~
~r~
~e~
~s~
~h~
 

TenTypSwir

NNSTORY.EU Developer
Joined
Jun 8, 2010
Messages
1,657
Reaction score
117
Odp: Acc Maker- WoDBO

R
E
F
R
E
S
H

Prosz? o szybk? pomoc ;[
 

Idk

Senior User
Joined
Aug 5, 2009
Messages
546
Reaction score
68
Age
29
Odp: Acc Maker- WoDBO

Zaimportuj database.sql z folderu Nicaw Acc.
 

TenTypSwir

NNSTORY.EU Developer
Joined
Jun 8, 2010
Messages
1,657
Reaction score
117
Odp: Acc Maker- WoDBO

A opiszesz jak to zrobi??Ja jestem jak wy to m?wicie Zielony
 

Sopel12

Active User
Joined
Nov 29, 2009
Messages
76
Reaction score
1
Odp: Acc Maker- WoDBO

Witaj, wiem czego Ci brakuje nie przejmuje si? bardzo ?atwo naprawi? t? usterk? zaraz Ci powiem co i jak. Wi?c zaczynajmy, brakuje Ci tabeli w bazie danych a wi?c musisz je zrobi?. Mo?na to zrobi? w taki spos?b:
Na g?rze masz nawigacje i tam b?dziesz mia? przycisk importuj kliknij go a nast?pnie pojawi Ci si? pole do szukania pliku wejd? w folder z plikiem i importuj plik sgl.co? tam :p I kliknij ok o b?dzie wszystko dzia?a?... Jak pomog?em daj reputa i pisz na moje gg:3280738 jak ots wystartuje... Powodzenia!
 

TenTypSwir

NNSTORY.EU Developer
Joined
Jun 8, 2010
Messages
1,657
Reaction score
117
Odp: Acc Maker- WoDBO

Je?li by? m?g? napisz na gg: 22769283 Bo nie pomog?e? ;[
 

mateusz2010

Active User
Joined
Mar 26, 2010
Messages
124
Reaction score
10
Odp: Acc Maker- WoDBO

Po mojemu to ze nie chce sie wlaczyc Mysql to wina zapory (przynajmniej ja tak mialem :lol: ). A to z acc to brakuje ci tabeli nicaww_accounts itp. To zalezy jakiego acc makera uzywasz bo jak zwyklego to baza danych jest zla, ale jak tego acc z silnika Wodbo by arkam (niby:>) to tam sa 2 pliki bazy danych a ty zaimportowales tylko 1 :lol:
Pozdro
 

TenTypSwir

NNSTORY.EU Developer
Joined
Jun 8, 2010
Messages
1,657
Reaction score
117
Odp: Acc Maker- WoDBO

THX MySql dzia?a ju? to by?o przez zapor? ale teraz problem z tym database mogli by?cie wrzuci? na speedyshare ten prawid?owy database by? bym bardzo wdzi?czny...
 

wodbo95

User
Joined
Aug 13, 2009
Messages
16
Reaction score
1
Odp: Acc Maker- WoDBO

to nie chodzi tylko o baze danych masz poprostu ja zle skonfigurowana w acc w pliku "config.lua.inc"<< chyba tak sie pisze nie wiem trzeba zmienic na jakie ip ma byc
 
Top