What's new

HIT Mapa MOONOTS !

Sheena95

Advanced User
Joined
Dec 16, 2009
Messages
257
Reaction score
21
Witajcie
Oddaje wam map? MoonOTS gdy? ma ju? j? wielu ludzi to dlaczego wi?cej nie mo?e mie? :>
Mapa posiada 100% moona, ??cznie z Anio?ami :)
screeny:
2emec07.png

2ilegr4.png

2rqzm88.png

21jtwtc.png



Notka moderatorska:
Link usuni?ty, poniewa? autor mapy nie wyrazi? zgody na publikacje tej mapy.
 

Kazik53

Active User
Joined
Mar 11, 2009
Messages
86
Reaction score
1
Odp: HIT Mapa MOONOTS !

mapa jest wraz z folderem data?
 

ziom303

Advanced User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
432
Reaction score
17
Odp: HIT Mapa MOONOTS !

@up nie zadawaj nie potrzebnych pytan . Wsytarczy kliknac i pobrac a sam sie dowiesz . Co do mapy na screenach widac identycznosc , ale jak j? dok?adnie zanalizowa?em to jest kilka b??d?w . Ale to naprawde minimalne . Wed?ug mnie dobra robota ... Pozdrawiam !
 

Maciekxx

Advanced User
Joined
Nov 20, 2009
Messages
280
Reaction score
16
Odp: HIT Mapa MOONOTS !

Ja bym radzi? to usun?? poniewa? istnieje co? takiego jak prawa autorskie :>
 

GregoRex

Senior User
Joined
Dec 26, 2008
Messages
1,185
Reaction score
95
Age
29
Odp: HIT Mapa MOONOTS !

Zrozum, ?e kto? musia? po?wi?ci? sporo czasu, aby stworzy? tak? map?.
A ty do kurwy n?dzy j? zwyczajnie kopiujesz bez zgody autora.
Takich rzeczy nie wolno robi? nawet najwi?kszemu wrogowi, bo w ko?cu to niezgodne z prawem.

Mapa ?adna, du?a, sporo expowisk. 10/10
Depo pi?kne.
 

Interior

Active User
Joined
May 21, 2010
Messages
127
Reaction score
23
Odp: HIT Mapa MOONOTS !

Noto ?wiat Evo-OTS umar?. Teraz ka?dy to pobierze i zrobi sw?j beznadziejny ots...?adna mapa , szkoda, ?e j? tutaj umie?ci?e?.Co do mapy jest ciekawa i du?a...-.-
 

Bote

Advanced User
Joined
Apr 22, 2009
Messages
207
Reaction score
21
Odp: HIT Mapa MOONOTS !

Super! Niedawno chcia?em kupi? t? map? a ty za free. Mapy nie podlegaj? prawom autorskim , wi?c nie trzepa nic usuwa?. Pozdrawiam
 

Haczyq

User
Joined
Mar 14, 2010
Messages
30
Reaction score
0
Odp: HIT Mapa MOONOTS !

Czy m?g?by kto? poda? link do tej mapy? Prosz? i z g?ry dzienx a do tych noob ots co piszecie to ju? ok 89% mapek evo to w?a?nie evo by MoonOts. I oczywi??ie Eots.pl a wi?c my?l? ze lepiej da? mapk? za free ni? wystawia? na Allegro.pl za Ok 25zl:}

Pozdrawiam ;D
 

SiW

Active User
Joined
Apr 24, 2009
Messages
94
Reaction score
0
Odp: HIT Mapa MOONOTS !

jak podmieniam date na ots to pisze fatal OTBM loader -Coult open the file data/world/xxx gdy proboje go odpali?.Jak to zrobi? ?eby chodzi?o ?
 

Bote

Advanced User
Joined
Apr 22, 2009
Messages
207
Reaction score
21
Odp: HIT Mapa MOONOTS !

Zmie? w configu.lua nazw? mapy z "nazwatojejmapy" na "evolutions"
 

SiW

Active User
Joined
Apr 24, 2009
Messages
94
Reaction score
0
Odp: HIT Mapa MOONOTS !

ThX wielkie bardzo mi pomog?e? :)
 

Chicharrito

Active User
Joined
Aug 8, 2010
Messages
95
Reaction score
6
Odp: HIT Mapa MOONOTS !

Mapa na otland ju? by?a umieszczona hohoh czas temu. Zgodz? si? z Interiorem. Teraz b?dzie masa takich samych serwer?w z moon mapa..
 

RoyPL

Advanced User
Joined
Apr 29, 2010
Messages
313
Reaction score
20
Odp: HIT Mapa MOONOTS !

Ta mapa jest fajna, ale mam bardzo wielk? pro?b?, mo?e kto? to wystawi? jeszcze na , bo ja nie mam zmiennego ip na rapidshare, a tu co chwile pisze mi
Code:
This file is neither allocated to a Premium Account, and can therefore only be downloaded 10 times.

This limit is reached.

To download this file, the uploader either needs to upload the file again or first log in to his/her Premium Account and then upload the file again. The uploader just needs to click the delete link of the file to get further information.
 

Hernest

Active User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
90
Reaction score
1
Odp: HIT Mapa MOONOTS !

Kocham Ci?!!!! (Bez skojarze?) Dzi?ki wielkie! Szuka?em tej mapy d?uugo i nie mog?em znale??! Dzi?????kuje Repucik leci ;)
 

Bote

Advanced User
Joined
Apr 22, 2009
Messages
207
Reaction score
21
Odp: HIT Mapa MOONOTS !

Ta mapa jest fajna, ale mam bardzo wielk? pro?b?, mo?e kto? to wystawi? jeszcze na , bo ja nie mam zmiennego ip na rapidshare, a tu co chwile pisze mi
Code:
This file is neither allocated to a Premium Account, and can therefore only be downloaded 10 times.
This limit is reached.
To download this file, the uploader either needs to upload the file again or first log in to his/her Premium Account and then upload the file again. The uploader just needs to click the delete link of the file to get further information.

Bardzo prosz? reupload na speedyshare:
 

RoyPL

Advanced User
Joined
Apr 29, 2010
Messages
313
Reaction score
20
Odp: HIT Mapa MOONOTS !

@up
Jak mo?esz dzi?kowa?, jak nie da si? ?ci?gn??, bo sko?czy? si? limi 10 os?b, przy ?ci?ganiu, wi?c ja chce ?eby by?o na speedyshare, bo b?dzie si? da?o ?ci?gn??, omg ludzi tylko ?eby napisa? post, ale co i jak to ju? nie sprawdzi ... pzdr. warn dla cb.
 

RoyPL

Advanced User
Joined
Apr 29, 2010
Messages
313
Reaction score
20
Odp: HIT Mapa MOONOTS !

@edit
Kurde nie chodzi?o mi o Bote, tylko o Hernest, sorry wielkie i prosze sklejenie postu:)
 

Dymek15

Active User
Joined
Apr 5, 2010
Messages
115
Reaction score
2
Odp: HIT Mapa MOONOTS !

Powodzenia teraz zanim kto? zrobi do tego all skrypty bo sie z rok zejdzie ;)
 

RoyPL

Advanced User
Joined
Apr 29, 2010
Messages
313
Reaction score
20
Odp: HIT Mapa MOONOTS !

@up
To jest ca?e data, nie tylko mapa, po prostu nie ma silnika, a wszystkie skrypty s? -.- ... ; ]
 
Top