What's new

Stara Tibia ...

Stara Tibia ...

  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 45 72.6%
  • Nie

    Votes: 17 27.4%

  • Total voters
    62
Status
Not open for further replies.

BacekxD

Advanced User
Joined
Apr 8, 2009
Messages
324
Reaction score
8
Stara tibia ka?dy t?skni nad lepszymi outfitami ni? tymi, itemami nawet potworami. Co by?cie dodali z starej tibii do nowej, chodzi o questy, grafika item?w i potwor?w lub co innego.

Je?li chodzi o ankiete to:

Lepsza - Tak
Gorsza - Nie
 

Sloik od Flaaya

Active User
Joined
Mar 5, 2010
Messages
121
Reaction score
6
Odp: Stara Tibia ...

Hmm Napewno , wprowadzi? bym stare pvp (click na rune > click na ziomka) , DMG z SD , przegryz? bym w?asnymi z?bami kable od internetu wszystkich noobom ponizej 10 lat (je?li chodzi o brazoli pr?g zawy?y? bym do lat 15) , UH'y i Wycofa? bym Hotkeye
 

Arteek

Advanced User
Joined
May 6, 2010
Messages
272
Reaction score
37
Odp: Stara Tibia ...

Ja osobi?cie nic bym nie doda?, tibia 7.6 wed?ug mnie jest i b?dzie najlepsza, ka?dy pami?ta te czasy, gdzie Tibia by?a super gr?, a teraz staje si? z ka?dego kolejnego updatu gorsza.
 

Frigo1234

New User
Joined
Aug 4, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Stara Tibia ...

stare outfity + uzywanie run z clickiem :D to bylo chyba najlepsze no i te SDki jak potem MW bil po 1700, cos pieknego
 

Oktobrasor

Advanced User
Joined
Nov 8, 2008
Messages
483
Reaction score
34
Odp: Stara Tibia ...

No c??, co m?g?bym doda? z starej tibii?

- Brak ogranicze? w treningu(mo?esz bi? jednego monstera ca?y czas i lec? ci skille w g?r?, nie musisz zadawa? im blood hit?w)
- Brak Isle of Destiny i tutoriala, znak?w.
- GM Xadam
- Mateusz Dragon Wielki
- Runy od mlvl
- Czary od mlvl :D
 

Lato_92

User
Joined
Dec 29, 2008
Messages
18
Reaction score
0
Odp: Stara Tibia ...

Ahhh... Stara Tibia i poty za uzyciek clik... cos pieknego :lol:
Pamietam te czasy gdy bralo sie war hammera w lape i wybiegales przed depo lac noobow :D
 
Last edited:

iVizze

User
Joined
Aug 6, 2010
Messages
42
Reaction score
4
Odp: Stara Tibia ...

Hmm Napewno , wprowadzi? bym stare pvp (click na rune > click na ziomka) , DMG z SD , przegryz? bym w?asnymi z?bami kable od internetu wszystkich noobom ponizej 10 lat (je?li chodzi o brazoli pr?g zawy?y? bym do lat 15) , UH'y i Wycofa? bym Hotkeye
To samo! :)
Ja jeszcze, dodalbym stary DMG knighta. Runy explosion, i wycofal Zao.
Dlaczego zao? Dlatego ze - Glupie itemy. Glupie expy. Glupie potwory, i glupie questy ;x
 

shadow21

Advanced User
Joined
Jun 13, 2010
Messages
182
Reaction score
4
Odp: Stara Tibia ...

Nowa Tibia - Jest ?wietna pod Wgl?dem Nowych Grafik np.Mosty,Items,Monster,Oupfit.

Stara Tibia - Jest Te? ?wietna,Wraca si? Do Starego ;]
 

florczak

Advanced User
Joined
Nov 25, 2009
Messages
271
Reaction score
18
Odp: Stara Tibia ...

Tutejsza wersja tibi jest dobra lecz starsza wersja by?? lepsza te stare pvp(player versus player) bez hotkeyi klikanie na poty ludzie si? ??cali o jednego sd a wi?c moim zdaniem starsza tibia by?a lepsza ta stara grafika .
 

Grumpy

Advanced User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
410
Reaction score
47
Odp: Stara Tibia ...

Trzymacie zastraszaj?co niski poziom dyskusji w temacie, wszyscy powtarzaj? wypowiedzi reszty i do tematu nic ciekawego nie dodaj?.

Na pocz?tku mojej wypowiedzi zacytuj? wypowied? CM na temat starszych wersji Tibii:
Po pierwsze, ci?gle rozwijamy Tibi? i oczywi?cie robimy to nie tylko po to, aby co? zmienia?. Oferowanie starszej wersji oznacza cofni?cie si? o kilka krok?w. Starsze wersje klienta maj? w sobie te wszystkie ma?e problemy, s?abo?ci i nawet b??dy, kt?re poprawili?my w mi?dzyczasie. Szczerze, je?eli by?my to zrobili, gracze szybko by zobaczyli, ?e nie by?o lepiej ni? jest teraz.
Po drugie, to o co w?a?ciwie gracze prosz?, jest powr?t starej mechaniki gry, ale z now? zawarto?ci?. To nie b?dzie dzia?a?, gdy? wiele z nowej zawarto?ci gry dzia?a tylko z aktualn? mechanik? gry. Aby zrobi? mo?liwym to o co prosz? gracze, trzeba by powr?ci? do starszej wersji i jednocze?nie ponownie rozwija? kod gry, aby doda? now? zawarto?? do starej mechaniki. Pomijaj?c olbrzymi? ilo?? czasu, jak? by to wymaga?o, nigdy nie dostaliby?cie prawdziwego, starego serwera, ale kolejn? zwariowan? wersj?, wymieszane stare i nowe, a tak?e co? innego.
Na koniec, patrz?c po tych pro?bach, nie ma jednej konkretnej wersji, kt?r? gracze chcieliby znowu zobaczy?. Nigdy nie byliby?my wstanie zadowoli? wszystkich, kt?rzy o to prosz?, poniewa? ka?dy gracz ma inn? opini? na to co powinno by? zrobione.
. Jak wida? zmian nie mo?na wprowadzi? poniewa? ka?dy lubi co? innego, a tak naprawd? to nie wiem czy by?a by mo?liwo?? kontynuacji gry bez hotkey's. Wyobra?acie Sobie exp magiem bez mo?liwo?ci u?ycia ich, z klikaniem na run? za ka?dym razem? Ja nie... Zapewne wiele z was m?wi tak, poniewa? dobrze wie, ?e zmiany nie zostan? wprowadzone i tyle. Jakby?cie dostali t? Tibi? 7.00 to by?by p?acz, i lamenty typu "co zrobili?cie? chcemy prawdziwej tibii!".

Ja osobi?cie uwa?am, ?e nowa Tibia jest dobra, i o wiele lepsza od starej.
 

Choxorz

Advanced User
Joined
Mar 21, 2009
Messages
181
Reaction score
4
Odp: Stara Tibia ...

Ci?gle ludzie narzekaj? ?e stara tibia by?a lepsza, a jakby CipSoft przeni?s? nas spowrotem do 7.6, to by by?o pierdolenie ci?gle ?e jest nudno, bla bla bla. W starej tibii podoba?o mi si? tylko to, ?e wszystkie poty by?y jednakowe. Nowa tibia jest o wiele lepsza.
 

The Potar

Active User
Joined
Aug 3, 2010
Messages
77
Reaction score
1
Odp: Stara Tibia ...

Nieiwem co wy gadacie.

"Ka?dy orze jak mo?e"

Jest coraz wi?cej tw?rc?w gier, i kazdy chce zdobywa? nowych i zatrzymywa? starych.
By?a lepsza to wyp****aj na otsy jakies noobskie...
 

Sloik od Flaaya

Active User
Joined
Mar 5, 2010
Messages
121
Reaction score
6
Odp: Stara Tibia ...

Lepsza ..
@up : ty idioto. na OTsah 7.6 jest po 50 os?b online mo?e na rl by?o po 900 wiec nie por?wnuj OTS'a do RL
 

Kazsha

Senior User
Joined
Jan 28, 2009
Messages
660
Reaction score
74
Odp: Stara Tibia ...

No wole nowsz? tibi?. Jak by?aby ci?gle stara to by?cie narzekali :S
Czy wed?ug ciebie stara tibia jest lepsza czy gorsza?
Inteligentne odpowiedzi... - Tak, nie
Lol
 

marcinhave

New User
Joined
Feb 5, 2010
Messages
9
Reaction score
2
Odp: Stara Tibia ...

Powiem szczerze ?e tibia 7.6 mia?a klimat fajnie si? gra?o jak co? osiagne?e? to wszyscy ci? szanowali podziwiali ale swoj? droga juz bym sie nie cofn?? do tibi 7.6 poniewa? nie chcia?o by mi si? gra? bez hot?w ;D
 

barcik

New User
Joined
Oct 21, 2009
Messages
8
Reaction score
1
Odp: Stara Tibia ...

Dok?adnie jak pan up kiedy? tibia mia?a klimat rpg a teraz jak wprowadzaj? te nowe wyspy zao yalahar itd robi sie jak noob ots 100 lvl wbijaja w 3 dni na rl to przestancie chcia?bym by cipsoft zrobil z 2 serwery 7.6 z starym systemem pvp itd
 

Pisior666

New User
Joined
Jan 21, 2009
Messages
9
Reaction score
0
Odp: Stara Tibia ...

Zgadzam si? z panami brakuje mi tibi gdzie Sd trzeba by?o wystrzeli? samemu na battle a nie na hotach wszystko i co ?adna zabawa teraz xD
 

snipers

Advanced User
Joined
Oct 24, 2009
Messages
366
Reaction score
20
Odp: Stara Tibia ...

Ja je?li bym m?g? to cofn?? bym tibi? do 7.92. Zrobi?bym FACC za pieni?dze dla Brazoli, a dla ludzi gr? od 15+ lat.

Jak by by?a ci?gle stara to by?my nie narzekali?? Facc i tak si? nie rozwija wi?c mi to oboj?tne.

Albo jeszcze inna opcja. Przeni?s? bym si? (i innych ludzi te?, ale nie brazoli i dzieci) do roku wymy?lenia Tibii.
 

Senser

Advanced User
Joined
Jul 9, 2010
Messages
171
Reaction score
14
Odp: Stara Tibia ...

Tibia 7.6 by?a najlepsz? wersj? Tibi i b?dzie. Ona ma ten klimat mia?a to co? w sobie ,ale z czasem to umiera ;/
Te inne mnie nie wci?gaj? jednym s?owem s? do dupyy.
 

Mefiks

Advanced User
Joined
Aug 30, 2010
Messages
190
Reaction score
34
Odp: Stara Tibia ...

Z pewno?ci? wole star? tibie (tzn. 7.6) nie gra?em na rl'u lecz na OTSach 7.6 rpg i fajne by?o to, ?e trzeba by?o si? m?czy? na warach ;p
 
Status
Not open for further replies.
Top