What's new

- Pozostałe Problem z magebomb

Status
Not open for further replies.

KirQ

Active User
Joined
Mar 12, 2010
Messages
66
Reaction score
2
Witam.

Mam problem z magebomb.
Widzia?em na filmikach ?e od razu po zalogowaniu si? postaci atakuj? z SD
gdy ja chc? atakowa? innych to musz? si? nimi zalogowa? i wpisa? komendy i do tego nie wal? z SD mo?e kto? mi pom?c z nim ?? co zrobi? po kolei ????
co? np:
( W??cz magebomb, wpisz komende /login itd..... )

Prosz? o pomoc :)
 

Sokolll

Active User
Joined
Apr 4, 2010
Messages
120
Reaction score
1
Odp: Problem z magebomb

wi?c tak jest du?o powod?w czemu ci nie dzia?a magebomb np.(Nie masz lvl albo twoje postacie nie maj? lvl'a).
Wrazie info: W?anczasz tibie (nie logujesz si?) , w?anczasz magebomb , logujesz si? w tibi , wpisujesz w mage bomb passy do postaci oraz nicki , na dole wybierasz funkcj? attack SD , dajesz accept i gdy juz wszystlp jest gotowe piszesz /login zaznaczasz cel i walisz g??wn? postaci? z sd i wtedy wszyscy waln? z sd :>
 

Kaczorex1

Active User
Joined
Dec 10, 2009
Messages
66
Reaction score
1
Odp: Problem z magebomb

Wystarczy w zakladce przesunac na sd i po zaznaczeniu danej postaci wszystkie zalogowane twoje chary zaczynaja bic z sd :)
 

KirQ

Active User
Joined
Mar 12, 2010
Messages
66
Reaction score
2
Odp: Problem z magebomb

Napisa? Sokolll
wi?c tak jest du?o powod?w czemu ci nie dzia?a magebomb np.(Nie masz lvl albo twoje postacie nie maj? lvl'a).
Wrazie info: W?anczasz tibie (nie logujesz si?) , w?anczasz magebomb , logujesz si? w tibi , wpisujesz w mage bomb passy do postaci oraz nicki , na dole wybierasz funkcj? attack SD , dajesz accept i gdy juz wszystlp jest gotowe piszesz /login zaznaczasz cel i walisz g??wn? postaci? z sd i wtedy wszyscy waln? z sd

Robi? podobnie jak napisa?e? tylko ?e ja robi? tak:
Wchodz? w Tibie, loguje si?, w??czam magebomb, daje load ( mam zapisane ), wpisuje /login i bije kogo? to bij? z rod...
Przed chwil? mia?em w?a?nie takie co? ?e bi?em kolesia dla zabawy tak o 4 charami ( PVP od 100 lvl ) Moja posta?: 200 lvl, 1 posta? magebomb: 200lvl, 2. 165, 3. 120, 4. 110
i gdy bi?y go z SD po 5 minutach przesta?y go bi? z SD i byli z rod'a

Takie zaci?cie jak by ;/ albo wchodz? postacie i bij? tylko z rod'a a nie z SD gdy ja bije z SD ;//
 
Last edited:

aliv1822

New User
Joined
Jul 31, 2010
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Problem z magebomb

ej pomozcie w pisuje /login ale to niedziala;/
 

Sobol

Advanced User
Joined
Oct 3, 2008
Messages
162
Reaction score
9
Odp: Problem z magebomb

up# Powiedz jaki masz system operacji , ilu bit?wk? / Mo?e spapra?e? co? w tym pliku configuration.ua~ ?

Jak odpowiesz na 2 pytania co s? wy?ej , postaram si? pom?c na razie nie jestem w stanie tego uczyni?.

Enyoj.
 
Status
Not open for further replies.
Top