What's new

Krzy? przed Pa?acem Prezydenckim - usun?? czy nie?

Status
Not open for further replies.

Protek

User
Joined
Jan 27, 2010
Messages
47
Reaction score
9
Odp: Krzy? przed Pa?acem Prezydenckim - usun?? czy nie?

512_2332298ac4424cadfjez.jpg


Niech go wyjebi? do ko?cio?a, ?eby by?o git majonez, bo tak jest fajniej ni? ?eby sta? tam gdzie stoi, k ;s?

#Down
To nie ja pisa?em, znalaz?em to w necie xd!
 
Last edited:

Owca155

Active User
Joined
Dec 11, 2009
Messages
73
Reaction score
17
Odp: Krzy? przed Pa?acem Prezydenckim - usun?? czy nie?

@Protek
Wiem czepiam si? ale "Niewiem" pisz? si? oddzielnie.
Taka ma?a uwaga :) .

@Topic
Przed czym ci wszyscy ludzie broni? tego krzy?a?
Kto? im go zabierze?

Krzy? zostanie tylko przesuni?ty, ?eby zwolni? miejsce.
Nikt nie robi nic z?ego a oni wszyscy zachowuj? si? jakby.. ehh..

Brak mi s??w :x ..

Jestem za przesuni?ciem krzy?a..
 

Alianesso

Active User
Joined
Jul 7, 2010
Messages
80
Reaction score
3
Odp: Krzy? przed Pa?acem Prezydenckim - usun?? czy nie?

Po co ten krzy??

Przywr?ci to im ?ycie?
Czy ma to jakiekolwiek znaczenie?
Tak, to symbol, ale powinni zamiast niego wyku? pomnik w postaci krzy?a i na nim tabliczk? z napisem upami?tniaj?cym to. No ale czy komu? si? chce? Przecie? lepiej ?eby policja katowa?a niewinnych ludzi kt?rzy chc? kawa?ka drzewa stoj?cego na ulicy, zamiast razem wyku? jaki? pomnik (nie "jaki?", porz?dny pomnik).


Rz?d sam pochowa? sobie prezydenta stanem samolot?w, Ci ludzie nie powinni zgin??, ale zgin?li przez rz?d...
 
Last edited:

Puchar

User
Joined
Jun 30, 2010
Messages
31
Reaction score
5
Odp: Krzy? przed Pa?acem Prezydenckim - usun?? czy nie?



Polecam przeczyta? w sprawie tego krzy?a przed pa?acem.
 

Devil Faith

Active User
Joined
Jul 6, 2010
Messages
51
Reaction score
13
Odp: Krzy? przed Pa?acem Prezydenckim - usun?? czy nie?

Przejmujecie si? jakby to was co? naprawd? obchodzi?o x) Ca?e to becikowe spod krzy?a wyt?pi?, zastrzeli?, a krzy? mo?na nawet spali? i te? b?dzie dobrze. Fajnie by wam si? pracowa?o gdyby kto? przed waszym biurem aka domem stawia? codziennie ?wieczki i modli?by si?? Mowa tu o sytuacji Komorowskiego.

Gdybym mieszka? w Warszawie nie oby?oby si? bez pr?by podpalenia krzy?a zaraz po odci?gni?ciu starych szcz?kok?ap?w. C?? gdyby nie fakt, ?e mam na to wyjebane ko?cz? swoj? wypowiedz i proponuj? zamkn?? ten temat bo jak si? nudzicie to mo?ecie zadawa? pytania na samosi, a nie zak?ada? idiotyczne tematy.
 

Antoniusz

Advanced User
Joined
May 25, 2010
Messages
173
Reaction score
19
Odp: Krzy? przed Pa?acem Prezydenckim - usun?? czy nie?

Przejmujecie si? jakby to was co? naprawd? obchodzi?o x) Ca?e to becikowe spod krzy?a wyt?pi?, zastrzeli?, a krzy? mo?na nawet spali? i te? b?dzie dobrze. Fajnie by wam si? pracowa?o gdyby kto? przed waszym biurem aka domem stawia? codziennie ?wieczki i modli?by si?? Mowa tu o sytuacji Komorowskiego.
Gdybym mieszka? w Warszawie nie oby?oby si? bez pr?by podpalenia krzy?a zaraz po odci?gni?ciu starych szcz?kok?ap?w. C?? gdyby nie fakt, ?e mam na to wyjebane ko?cz? swoj? wypowiedz i proponuj? zamkn?? ten temat bo jak si? nudzicie to mo?ecie zadawa? pytania na samosi, a nie zak?ada? idiotyczne tematy.

Pierdolisz, a? nie mi?o. Powystrzela?? Zapewne dla rz?dz?cych by?aby to najlepsza opcja, gdy? zaoszcz?dziliby na tym sporo pieni??k?w. Jednak?e zwa? na to, co te pokolenie przesz?o. ?y?o w g??wnie. I w tym g?wnie, by ca?kiem nie oszale? chwycili si? nadziei. T? nadziej? okaza? si? krzy?, ko?ci??, B?g. I ta nadzieja pozwoli?a im przetrwa? te ci??kie czasy. Je?li nie potrafisz sobie tego uzmys?owi?, to stul pysk.
Mi by to nie przeszkadza?o. Ok. sto metr?w od moje bloku jest klub i jako? wytrzymuj?. Przynajmniej nie narzekam.
Chwalisz si?? Haha, ?mieszne. Naprawd? ?mieszne!
 

One

My?l?cy
Joined
Apr 6, 2008
Messages
445
Reaction score
217
Age
29
Odp: Krzy? przed Pa?acem Prezydenckim - usun?? czy nie?

W tym zdaniu mia?em na my?li ?a?osne zagrywki polityczne, kt?re zreszt? nie przynios?y skutku. Zabawa symbolami religijnymi, jakby nie by?o wa?niejszych spraw do zrobienia. Rzucamy ?wiat?o na jedn? spraw?, olewamy inn?. I na tym zarabiamy.
 
Joined
Aug 1, 2010
Messages
15
Reaction score
0
Odp: Krzy? przed Pa?acem Prezydenckim - usun?? czy nie?

Ja uwa?am, ?e krzy? do z?y pomys? je?li chodzi o symbol upami?tniaj?cy poleg?ych w katastrofie. Krzy?e powinno si? stawia? ludziom, kt?rzy przyczynili si? jako? dla ko?cio?a. Ja?niej - co? pokroju ?wi?tych.

I nie chodzi mi o osoby, kt?re na tac? daj? 100z? co niedziel?...

Wracaj?c do krzy?a, to IMO powinien by? przeniesiony i zast?piony jak?? tablic? upami?tniaj?c? t? tragedi?. Obecna sytuacja wywo?uje tylko niepotrzebne spory...

Polacy, to nar?d sk??cony, bez mo?liwo?ci rozejmu...
 

GregoRex

Senior User
Joined
Dec 26, 2008
Messages
1,185
Reaction score
95
Age
29
Odp: Krzy? przed Pa?acem Prezydenckim - usun?? czy nie?

Kogo dra?ni ten krzy??
Po co w og?le si? k??c??

Jak dla mnie, to powinni usun?? krzy? tylko wtedy, gdy kto? by? wyznawc? innej religii, np. judaizm, czy buddyzm.
Je?eli rodzinom krzy? nie przeszkadza, to niech w?adze trzymaj? ?apy z daleka.

Mi najbardziej odpowiada opcja Krzy? + tablica.

A poza tym kwestia krzy?a powinna by? rozgrywana pomi?dzy w?adzami, a rodzinami tych kt?rzy zgin?li, a nie pomi?dzy jebanymi mocherami i lud?mi obra?onymi na Boga.

Sprawa nie dotyczy nas.
 

Bubin

Senior User
Joined
May 13, 2009
Messages
1,113
Reaction score
169
Age
26
Odp: Krzy? przed Pa?acem Prezydenckim - usun?? czy nie?

Wed?ug mnie powinien tam zosta? poniewa? to jest jedna z najwi?kszych katastrof polskich (mo?liwe, ?e ?wiatowych)
Pozdrawiam
 

Eldryzif

Advanced User
Joined
Aug 21, 2009
Messages
238
Reaction score
14
Odp: Krzy? przed Pa?acem Prezydenckim - usun?? czy nie?

@GregoRex
Rodziny ofiar nie maj? nic wsp?lnego z krzy?em; w?adza ju? ustali?a z harcerzami, kt?rzy ten krzy? postawili o ko?cio?em gdzie ma sta?. Mohery to jedynie fanatyki, kt?re wiedz? swoje i dop?ki im si? nie na?le milicj? to tam b?d?.
@Budin
Hola, hola. Katastrofa wydarzy?a si? w Smole?sku, nie przed pa?acem prezydenckim.
 
Joined
Aug 1, 2010
Messages
15
Reaction score
0
Odp: Krzy? przed Pa?acem Prezydenckim - usun?? czy nie?

@up
Zgadzam si? ze stwierdzeniem o fanaty?mie.

Najlepsze jest to, ?e to 'wojna' chrze?cija?sko-chrze?cija?ska.
Ko?ci?? chce przenie??, starsze panie nie. Akt dewocji ? Z ca?? pewno?ci?, bo po co one to robi?... Na pokaz ? Dok?adnie...

Pozdrawiam...
 

Diablo9515

Banned
Joined
Feb 20, 2010
Messages
214
Reaction score
14
Age
28
Odp: Krzy? przed Pa?acem Prezydenckim - usun?? czy nie?

Wed?ug mnie krzy? powinien zosta? tam gdzie jest. Przeniesienie to nie jest dobry pomys?. Pomy?lcie ile ludzi chodzi do ko?cio?a a ilu ludzi przechodzi obok PA?ACU?? Jest r??nica prawda?? Za 20 lat czy wi?cej wszyscy powinni o tej katastrofie wiedzie?.

Takie jest moje zdanie, Pozdrawiam!
 
Joined
Aug 1, 2010
Messages
15
Reaction score
0
Odp: Krzy? przed Pa?acem Prezydenckim - usun?? czy nie?

@up

Im wi?kszy t?um, tym wi?cej zawistnych. To ?e my wypowiadamy si? tak a nie inaczej o ofiarach tej tragedii, nie znaczy, ?e nie ma ludzi, kt?rych zdanie jest inne...

Jeden powie:
'Zgin?li wielcy ludzie', a drugi doda:
 

klmn6

New User
Joined
Jan 26, 2010
Messages
7
Reaction score
0
Odp: Krzy? przed Pa?acem Prezydenckim - usun?? czy nie?

Czytaj?c wasze komentarze, (obro?c?w) ?mia? mi si?, tacy z was zak?amani ludzie. Za?o?? si?, ?e nabijali?cie si? z kaczy?skiego, praktycznie po?owa polski go nienawidzi?a, a teraz nagle pr?bujecie zwr?ci? na siebi? uwage hipokrytki i hipokryci. Ta sama sprawa jak z Michaelem Jacksonem hm? No w?a?nie, jego te? po ?mierci tak kochali?cie.

Tak was te mochery ucz? drogie dzieci.. To przykre, lec prawdziwe
 

Seylit

Ideator
Joined
Apr 18, 2009
Messages
501
Reaction score
41
Age
31
Odp: Krzy? przed Pa?acem Prezydenckim - usun?? czy nie?

By?em za tym, ?eby krzy? zosta? przed pa?acem, ale do pewnego momentu. Tak jak by?o przy wielu poprzednich wa?nych wydarzeniach jak dla przyk?adu powstanie Warszawskie, gdzie ofiary (lub jak kto woli bohaterowie) by?y upami?tniane w jaki? spos?b, tak i w tym wypadku powinno si? w jaki? spos?b pokaza?, ?e ci tragicznie zmarli ludzie co? jednak znaczyli - bez wzgl?du na to kto kogo lubia?, czy nienawidzi?.

Jest tablica, wi?c wed?ug mnie wszyscy obro?cy krzy?a powinni si? usun??, a krzy? powinien zosta? przeniesiony do ko?cio?a ?w. Anny tak jak mia?o to by? zrobione ju? dawno. Teraz, z czego? co mia?o jaki? sens i cel, robi? sobie z katolik?w po?miewisko i przedstawienie. Krzy?owi nale?y si? szacunek (bez wzgl?du na to czy kto? jest katolikiem i powinien uwa?a? go za obiekt ?wi?ty, czy te? nie jest i powinien uszanowa? prawo do wyznania innych ludzi), a to co tam si? dzieje, ca?e to targanie go na prawo i lewo, podrzucanie i deptanie powinno zosta? oficjalnie pot?pione, a krzy? zabrany do ko?cio?a.

Taka moja skromna opinia.

Regards,
Sey~
 

MoherWar

User
Joined
Aug 17, 2010
Messages
20
Reaction score
1
Odp: Krzy? przed Pa?acem Prezydenckim - usun?? czy nie?

Ale pierdolisz. Ale powolutku, od pocz?tku.

Tak jak by?o przy wielu poprzednich wa?nych wydarzeniach jak dla przyk?adu powstanie Warszawskie, gdzie ofiary (lub jak kto woli bohaterowie) by?y upami?tniane w jaki? spos?b, tak i w tym wypadku powinno si? w jaki? spos?b pokaza?, ?e ci tragicznie zmarli ludzie co? jednak znaczyli - bez wzgl?du na to kto kogo lubia?, czy nienawidzi?.

Powsta?cy Warszawscy to bestie, idioci, nie bohaterowie, tym bardziej nie patrioci. To przez nich normalni ludzie, cywile, kt?rzy broni nie mieli, musieli chowa? si? po piwnicach, ?y? na w?asnych odchodach, w dziesi?tk? na pi?ciu metrach kwadratowych. Musieli ?ywi? si? szczurami i dawno zgni?ymi zapasami. Gdy ich znajdowano, nie zale?nie od p?ci, byli gwa?ceni, bici, na ich oczach zabijano, gwa?cono im dzieci. I brzydz? si? Tob? i ka?dym kto ?wi?tuje to powstanie. Banda kretyn?w, kt?rzy zachwycaj? si? tymi, kt?rzy mieli bro?, mieli si? jak broni?, zapominaj?c o tych najzwyklejszych, kt?rzy przez decyzj? tych z broni?, cierpie? musieli. Gdybym m?g?, wszystkich powsta?c?w Warszawskich (kt?rzy jeszcze ?yj?) zes?a?bym do loch?w.


Jest tablica, wi?c wed?ug mnie wszyscy obro?cy krzy?a powinni si? usun??, a krzy? powinien zosta? przeniesiony do ko?cio?a ?w. Anny tak jak mia?o to by? zrobione ju? dawno.

Nie, nie powinno si? o tym w og?le dyskutowa?. Krzy? powinien sta?, albo zosta? usuni?ty po cichu. Jak my?lisz, dlaczego nie usuni?to go tak jak nale?y? Dlaczego w og?le dosz?o do powstania obro?c?w krzy?a? Ano dlatego, ?e rz?d chc? po cichu podnie?? VAT. Ale nie uda mu si? to.

Teraz, z czego? co mia?o jaki? sens i cel, robi? sobie z katolik?w po?miewisko i przedstawienie.

Bo katolicy z za?o?enia s? ?mieszni. Idioci, kt?rzy wierz? w Bibli?, ?wi?t? niby ich ksi?g?, a nigdy nie przeczytali Biblii. Gdyby przeczytali - dokonaliby apostazji. Ko?ci?? katolicki ma tyle wsp?lnego z Bibli?, co III Rzesza z pokojem.


Krzy?owi nale?y si? szacunek (bez wzgl?du na to czy kto? jest katolikiem i powinien uwa?a? go za obiekt ?wi?ty, czy te? nie jest i powinien uszanowa? prawo do wyznania innych ludzi), a to co tam si? dzieje, ca?e to targanie go na prawo i lewo, podrzucanie i deptanie powinno zosta? oficjalnie pot?pione, a krzy? zabrany do ko?cio?a.

Dlaczego niby? Dlatego, ?e w przesz?o?ci gin??o na nim wiele os?b? Gdyby Jezus przyszed? na ?wiat w czasach dzisiejszych, za jaki? czas ta?czy?by? w ok?? krzes?a elektrycznego? Napawasz mnie obrzydzeniem, chc? mi si? przez Ciebie wymiotowa? kretynie. Katolik... kt?ry Bibli? trzyma w r?kach 25 grudnia, podczas poga?skiego ?wi?ta na cze?? boga S?o?ca.
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Krzy? przed Pa?acem Prezydenckim - usun?? czy nie?

@MoherWar
Pierdolnij si? raz kiedy?, tak aby? ju? nigdy wi?cej nie wsta?. Takie brednie jakie tutaj wygadujesz s? dla mnie ?mieszne. Nie masz zielonego poj?cia na temat historii naszego kraju. Kto Ci? uczy? historii, takie moje pytanie? Bo domy?lam si?, ?e jaki? kretyn, kt?ry z ledwo?ci? zdoby? tytu? magistra, bez mo?liwo?ci dalszego kszta?cenia. S?uchaj chcia?by? by? nadal pod panowaniem Niemc?w, kt?rzy z rozkazu Hansa Franka zsy?a? nawet Polak?w do oboz?w koncetracyjnych? Ja bym tak nie chcia? ?y?. W tamtych czasach panowa? duch patryiotyzmu, kt?ry by? przekazywany z pokolenia na pokolenia. M?wi? te?
tutaj o szlachcie. Dlaczego by?o pospolite ruszenie, w og?le po co narodzi?a si? idea rycerstwa na starym kontynencie?
Kolejna sprawa z krzy?em - krzy? w jaki? spos?b jest symbolem ?ycia. Moim zdaniem plac przed Pa?acem Prezydenckim nie jest miejscem wystawczym dla krzy?a. Patrzcie na tych PiSowc?w i innych degenerat?w, kt?rzy chc? ci?gle pilnowa? tego krzy?a. Po co?
Kaczy?ski i inni kt?rzy zgineli w katastrofie smole?skiej ju? dawno zostali wspomnieni na licznych zebraniach, pomnikach oraz tablicach.
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Krzy? przed Pa?acem Prezydenckim - usun?? czy nie?

Koniec, zjazd, zamykam - nauczycie si? wyra?a? swoje w?asne zdanie po ludzku oraz akceptowa? innych stanowisko w danej sprawie to otworz? temat.
 
Status
Not open for further replies.
Top