What's new

Odzyskanie pass?w. BARDZO WA?NE!!!

Status
Not open for further replies.

Doctor Blancik

Active User
Joined
Jun 9, 2009
Messages
83
Reaction score
7
Age
29
Siema, ot?? mam taki problem. Zepsu? mi sie komp i musia?em zanie?? go do naprawy. Zosta? on naprawiony ale oczywi?cie by? zrobiony format. Straci?em passy do wszystkich char?w (nie piszcie ?e mog?em zapisa? na kartce albo gdzie?, poprostu zapomnia?em o tym).
Mam do was takie pytanie.
Czy znacie jaki? zaufany program do odzyskiwania plik?w tekstowych lub og?lnie do odzyskiwania danych. Je?li tak to prosz? poda? nazw?.
My?l? ?e mi pomo?ecie bo bardzo mi na tym zale?y.

Z g?ry dzi?ki.
Pozdrawiam.
 

The Potar

Active User
Joined
Aug 3, 2010
Messages
77
Reaction score
1
Odp: Odzyskanie pass?w. BARDZO WA?NE!!!

W?tpie ?e odzyskasz...
Przypomnij sobie mo?e chocia? maila, to b?dzie po?owa sukcesu.
 

Doctor Blancik

Active User
Joined
Jun 9, 2009
Messages
83
Reaction score
7
Age
29
Odp: Odzyskanie pass?w. BARDZO WA?NE!!!

@up sorry ale je?li sie nie znasz to si? nie wypowiadaj. Kiedy? ziomek odzyskiwa? sobie dane takim programem, oczywi?cie nie odzyska?o 100% tylko oko?o 50, a ja chce odzyska? tylko pliki tekstowe i chc? ?eby kto? mi poleci? jaki? zaufany program do odzyskiwania danych.
 

sSlasheRs

Advanced User
Joined
Apr 30, 2010
Messages
193
Reaction score
15
Odp: Odzyskanie pass?w. BARDZO WA?NE!!!

... O co ci chodzi ?e si? go?ciu niby nie zna? Je?eli to twoje chary a nie jakie? ukradzione to powinien by? dobry spos?b. Moim zdaniem to nie chcesz odzyska? char?w tylko co? innego lub chary i co? innego.

Co do tematu to wystarczy w googlach wpisa?. O prosz?:

Lub te? mo?na i?? do jakiego? serwisu. Np.
 

snipers

Advanced User
Joined
Oct 24, 2009
Messages
366
Reaction score
20
Odp: Odzyskanie pass?w. BARDZO WA?NE!!!

Wa?ne ?eby? nie pr?bowa? nic zapisywa? na sformatowanym dysku.
?ci?gnij jaki? program do odzyskiwania danych tylko dobry (czyt. Trial), ale najlepiej u kogo?. Zainstaluj program z pendriva, i go uruchom. Powinno pom?c, lecz je?li w miejscu na dysku gdzie by? tw?j plik zosta? zapisany inny, to nic nie pomo?e opr?cz specjalistycznej firmy zajmuj?cej si? odzyskiwaniem danych.

M?wi? to, bo sam mia?em podobne do?wiadczenie. Dane uda?o si? na szcz??cie odratowa?, cho? nie wszystkie.
 

Doctor Blancik

Active User
Joined
Jun 9, 2009
Messages
83
Reaction score
7
Age
29
Odp: Odzyskanie pass?w. BARDZO WA?NE!!!

... O co ci chodzi ?e si? go?ciu niby nie zna? Je?eli to twoje chary a nie jakie? ukradzione to powinien by? dobry spos?b. Moim zdaniem to nie chcesz odzyska? char?w tylko co? innego lub chary i co? innego.
Co do tematu to wystarczy w googlach wpisa?. O prosz?:

Lub te? mo?na i?? do jakiego? serwisu. Np.


1. Tak, to moje chary ale has?a do maila te? nie pami?tam bo ten char jest z przed oko?o roku, a teraz wr?ci?em do gry i chcia?em wzi??? z niego itemki.
2. Twoim zdaniem nie chce odzyska? char?w tylko co? innego albo chary i co? innego. Tak? Chyba wyra?nie napisa?em w temacie co chce odzyska?.
3. Nie chce wpisywa? w google i ?ci?ga? jakiego? g?wna z wirusem. Wole zapyta? u?ytkownik?w czy mieli ju? takie sytuacje i czy znaj? nazw? zaufanych program?w do odzyskiwania plik?w.

To by by?o na tyle.

@up
Dzi?ki za pomoc, spr?buje tak zrobi?.

Temat do zamkni?cia.
 
Status
Not open for further replies.
Top