What's new

[8.1][bot]

Status
Not open for further replies.

Sharky

Active User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
97
Reaction score
11
ot?z w tym temacie prosz? o to aby?cie mi powiedzieli na jakim ?wiecie najlepiej sie "botuje" (chodzi mi glownie o nazwe swiata a nie to czy jest pvp czy non)
mozecie tez dodac jakich botoq uzywac
 
Last edited:

Drexav

Zas?u?ony
Joined
Apr 2, 2008
Messages
429
Reaction score
170
Age
32
Og?lnie rzecz bior?c lepiej botuje si? na ?wiatach non pvp (jesli umiesz botowa? polecam honere) nikt Ci? tam nie zabije tylko do?c cz?sto trapuj? przez co mo?na ?atwo pa?c wi?c zostawianie na noc to troch? ryzyko. Z darmowych bot?w to Tibia Auto a z p?atnych Black D Proxy.
 

urbexx

Active User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
109
Reaction score
3
Polecam non pvp gdy? na takim najlepiej sobie za botowa? no i jak najlepiej najstarszy server gdy? na nowych non pvp jest bot?w od chu.... i Gm-owie dosy? cz?sto sprawdzaj? miejsc?wki.
 

Chelsea_Hools

New User
Joined
May 28, 2008
Messages
1
Reaction score
0
Ja Tam 0 Botuw Bo KIedys Uzwylam TIbi NG I GM Sie wkurwil I mialem bana na 3minionce a Har BYl nA rooku z 37lvl :)
 

ZS1906

Active User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
53
Reaction score
2
To zale?y, nie gra?em na ?adnym serwie by botowa?... Na no-pvp i pvp jest ryzyko, ale na no-pvp mniejsze, bo tylko mog? Ci? trapn??, a na pvp zabi?. Ale to ju? zale?y od Ciebie. Odradzam Guardia - pe?no ludzi gra i du?o bot?w na s?abszych stworach i boty na fibula roty - w nocy tam nie da si? gra?, bo bot?w bardzo du?o.
 

Kirelek

Advanced User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
243
Reaction score
13
Botuj na menerze tam itak wiele noobow
Uwazaj tylko czasami (jak jestes na chacie) to lokaj na kompa kiedys trapowalem takich ludzi:p niezle nalocilem itemek;]
 

olekturbo

Advanced User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
192
Reaction score
7
Age
34
Szczerze...? Lepiej botuje si? na ?wiatach NoN-PvP. Jako i? troch? znam si? na botowaniu polecam Ci Candi?.
 

Czempion

Senior User
Joined
May 18, 2008
Messages
656
Reaction score
71
Polecam ?wiat Harmonia (botuj tylko w nocy) Chod? up i down


To jest wej?cie




Og?lnie jest tam du?o rot?w, tylko musisz chodzi? up i down =p
 
Last edited:

Wariatinio

New User
Joined
May 28, 2008
Messages
8
Reaction score
4
Polecam botowanie na angielskich n-pvp szczeg?lnie w dzie?, gdy brazole id? spa? ;)
 

Sharky

Active User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
97
Reaction score
11
OK wielki dzieki ze pomoc zagram na honerze (rzeczywiscie swietny serwer non pvp a plusem jest to ze jest on "niby" full wiec mniej noobkow zaznacza show all worlds,malo kolejek)
mam jeszcze jedno pytanie jaka profesja polecacie grac? zastanawiam sie miedzy rycerzem a jakas magiczna profesja)
 

Woristin

Forum friend
Joined
Apr 6, 2008
Messages
540
Reaction score
86
Botuje si? najlepiej knigtem - du?o capa, du?a ilo?? HP, nie potrzebuje jedzenia aby atakowa?.
 

Paciozek

User
Joined
May 29, 2008
Messages
19
Reaction score
0
Jakie z was nooby....... najlepiej sie botuje na pvp poniewaz kazdy respektuje 2 na non pvp nie pisze na cahracterdead kto cie zabil takze... pvp kazdy respektuje kazdego , gracie na npvp to wiesz takie kozaki, odradzam menere powniewaz tam grasuje pewnien traper " Sevon Enne " oraz " Versaith"

Sevon Enne to ja ;d jestem 2rd best traper roku 07 xd
 

Drexav

Zas?u?ony
Joined
Apr 2, 2008
Messages
429
Reaction score
170
Age
32
@up s?uchaj - je?li kto? ma inne zdanie ni? ty to nie zonacza, ?e jest noobem. Ja mam troch? inne zdanie bo na non pvp mo?na zabi? tylko przez trapa i trzeba si? troszk? pom?czy?. A na pvp widze bottera wchodz? na jakiego? 20 - 30 lvl noob chara i go zabijam i co z tego, ?e mam fraga i hunta? Skoro i tak to tylko noob chary...
 

Sharky

Active User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
97
Reaction score
11
w zwi?zku z wyj?ciem nowej tibii ponawiam pytanie jednak chodzi mi oto aby?cie powiedzieli na jakim ?wiecie pvp najlepiej sie "botuje" ("boci?").
Prosz? poda? je?eli oczywi?cie mo?ecie w jakiej porze dnia.
prosz? nie wstawia? mi warna poniewa? my?l? ze wiele os?b skorzysta z tego temat i z waszej pomocy.
Kto? powie ze nic sie nie zmieni?o, a jednak mo?e co? uleg?o zmianie (nie czepia? sie potworzenia ;p) i warto o tym powiedzie?.
 

Heroito

User
Joined
Jul 7, 2008
Messages
15
Reaction score
0
Moim zdaniem z dost?pnych bot?w za darmo jest TibiaTekBot, ma du?o mo?liwo?ci, ale jest jedna wada! Powodzenia w szukaniu bez key loger?w, hacka itp. badziew. :)

(Sam jecha?em na Tibiateku, i wbi?em do?? spory level, hehe... do czasu...)

Pozdrawiam...:)
 

Adi Mucha

New User
Joined
Jul 11, 2008
Messages
9
Reaction score
0
ej mam pytanie dlaczego jak wchodze na konto to mi pisze : Account blocked for 5 minutes . Please wait
 
Status
Not open for further replies.
Top