Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
Wątek: Edala - jak zdobyć Diapason?
    Przybysz
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 4
    Podziękował(a)
    1
    Podziękowań 0 w 0 postach

Edala - jak zdobyć Diapason?

Siema wyczytałem na necie, że grając jej/mu na Lyre przez 7 dni co 24h dostaniemy Diapason, ale ona nie odpowiada na żadne mission quest music lyre crystal wolf ani nic co mi przychodzi do głowy. Wystarczy co 24h stanąć obok niej i kliknąć na Lyre?

@ jeszcze jedno pytanie. Z jaką dokładnością ma być to "co 24h" ? Do godziny, minuty, 2 godzin?
    Ostatnio edytowane przez Stefania Mage ; 24-03-13 o 17:11

Przewodniczący Awatar Kaco
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 25
    Podziękował(a)
    13
    Podziękowań 26 w 21 postach

Domyślnie Odp: Edala - jak zdobyć Diapason?

Zdaje mi sie ze jak np o 19 zagrasz to na nastepny dzien mozesz grac u niego oby po 19
    Oznaka tego ze ci "zaliczylo" zagranie bedzie chyba zmiana przywitania. Nie jestem pewny ani nie wiem tez gdzie to wyczytalem ;D Moze to tylko moja chora wyobraznia

Kafar Awatar Dziki Johnson
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 1387
    Nagrody i wyróżnienia:
    Podziękował(a)
    127
    Podziękowań 215 w 127 postach

Domyślnie Odp: Edala - jak zdobyć Diapason?

Cytat:
    Cytat Zamieszczone przez Kaco Zobacz post
    Zdaje mi sie ze jak np o 19 zagrasz to na nastepny dzien mozesz grac u niego oby po 19
    Oznaka tego ze ci "zaliczylo" zagranie bedzie chyba zmiana przywitania. Nie jestem pewny ani nie wiem tez gdzie to wyczytalem ;D Moze to tylko moja chora wyobraznia
    Tak, to prawda ;)
    Wystarczy stanąć obok elfa, pograć trochę obok niego a następnie do niego napisać hi.
    Tak będą brzmiały jego odpowiedzi:
    Cytat:
    1st day: Edala: Ashari, Player. How... nice to see a human taking interest in a beautiful art such as music.
    2nd day: Edala: Ashari, Player... that sound was.. interesting.
    3rd day: Edala: Ashari, Player. You've made some... progress playing the lyre, haven't you..? I want to believe you have.
    4th day: Edala: Player. My regular visitor. I certainly... appreciate your efforts to entertain me, but let me assure you, I'm quite comfortable up here by myself. Alone. In silence.
    5th day: Edala: Ashari, Player. I'm starting to feel a little sorry... for your lyre. Being forced to produce such noise must be a tragic fate.
    6th day: Edala: Player! You're driving me insane! I beg you, take your lyre away from this sacred and peaceful place.
    7th day: Edala: AAAARGH! Player! My ears! I'd prefer listening to drunken dwarves rambling all day to the sound of your lyre! Please, at least get it tuned. Here, you can have this elvish diapason.
    Pozdrawiam

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)