What's new

Internet Netia

Kvbvs

New User
Joined
Dec 6, 2008
Messages
5
Reaction score
0
Mam problem chcia?bym za?o?y? internet z Netii 1mb tylko ?e na stronie jest oferta 4mb, 8mb i 20mb. Prosz? o jak? kolwiek podpowie? jak moge to za?o?y?.









-----------------------------------------------------------------------------
[GRACZ]TIBIA JEST ALE NIE MA NETA :( PROSZ? O POMOC[/GRACZ]
 

DamYan

Administrator
Staff member
Joined
Sep 22, 2008
Messages
342
Reaction score
15
Odp: Internet Netia

1) 4mbit/s - 49z? - Tanio p?acisz 49z?
2) 8mbit/s - 59z? - jest to 8mbit/s czyli 2x wi?cej ni? w ofercie nr 1 - p?acisz 59z? o 10z? wi?cej ni? w ofercie nr1
3) 20mbit/s - 69z? - jest to 20mbit/s czyli 2.5x wi?cej ni? w ofercie nr 2 - p?acisz 69z? czyli o 10z? wi?cej ni? w ofercie nr 2 a za 20mbit/s powinno by? oko?o 80z?

Czyli wychodzi na to ?e lepiej zap?aci?za 20mb 69z? bo je?eli oferta nr 3 by?a by podniesiona 2x to by?o to tylko 16mbit/s a nie 20mbit/s i to jeszcze 10z? w g?re a nie np.20z?
 
Last edited:

Kvbvs

New User
Joined
Dec 6, 2008
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Internet Netia

Ale to jest na serio czy tylko jak we?miesz 4mb np. to 2 miesiace masz za 49z? a potem 80z? bo ja osobi?cie w to nie wierz?
 

Maciekxx

Advanced User
Joined
Nov 20, 2009
Messages
280
Reaction score
16
Odp: Internet Netia

M?j brat ma neta z neti 4mb(bo u niego si? nie dalo wi?cej co? z liniami ;/)
I ci?gle p?aci sta?? cene
 

DamYan

Administrator
Staff member
Joined
Sep 22, 2008
Messages
342
Reaction score
15
Odp: Internet Netia

?alezy jak jest w umowie bo jak 4mb i p?acisz 49 to masz gratis a p?zniej p?acisz normalnie co miesi?c tylko ?alezy ile masz mbit/s

4mbit/s to 49z?
Mo?na te? zapytac si? supportu netii
 

Marcinoos66

Senior User
Joined
Dec 18, 2008
Messages
1,196
Reaction score
99
Odp: Internet Netia

Hmm.. od nowego roku szkolnego mam bra? ten internet 4mb i jak polecacie go ?
Bo ma?o si? na razie o nim s?yszy, ale co raz wi?cej..
 

Marvolo77

Advanced User
Joined
Nov 20, 2009
Messages
159
Reaction score
11
Odp: Internet Netia

Moim zdaniem internet z Netii jest tak samo denny jak z Neostrady gdyz idzie na tych samych laczach i z tego co wiem czesto sa z nim problemy :| Osobiscie polecalbym UPC (jesli obejmuje twoje miasto ) Sam mam ten internet i nigdy nie mialem z nim zadnych problemow :) Rowniez nie oszukuja na predkosci :)
 

Quper

Advanced User
Joined
May 28, 2009
Messages
269
Reaction score
46
Age
30
Odp: Internet Netia

Moim zdaniem internet z Netii jest tak samo denny jak z Neostrady gdyz idzie na tych samych laczach i z tego co wiem czesto sa z nim problemy :| Osobiscie polecalbym UPC (jesli obejmuje twoje miasto ) Sam mam ten internet i nigdy nie mialem z nim zadnych problemow :) Rowniez nie oszukuja na predkosci :)


Kurwa, wypierdalaj. Z tego co wiem, kurwa nic nie wiem. Pi?knie neo chodzi a netia pewnie te?. Polacam Ci NETIE I NEO. Najlepiej dowiedz si? czy cena b?dzi? ci?gle sta?a czy te? nie.
 
Top