What's new

Ko? w Tibii

Status
Not open for further replies.

SZaKaLkiller

Active User
Joined
May 10, 2008
Messages
136
Reaction score
18
Tak ostatnio czyta?em sobie legendy tibijskie i wpad?em nie wiem sk?d na pewny pomys?. Chcia?bym zna? wasze zdanie o nim. Ot?? pomy?la?em sobie ?eby CipSoft wprowadzi? konie do tibii. Zrobi?o by si? w jakim? mie?cie na Thais stajnie i w niej np. za 5k mo?na by by?o sobie kupi? konia, kt?ry pojawia? by si? np. po pzycisni?ciu danego (nowo dodanego) przycisk gdzi?? w menu np. pod Man? i HP i po klikni?ciu ponownym znika? by. A po ?mierci traci?o by si? go. W celu by by? do przemieszczania si? z pr?dko?ci? np. 500lvl Elite Knighta.

Czekam na wasze wypowiedzi.
Pozdrawiam SZaKaL.
 

Avrellius

Senior User
Joined
Jun 8, 2009
Messages
602
Reaction score
44
Odp: Ko? w Tibii

W?asny ko?, potem pies i kot. Mo?e jeszcze w?asny Drag?
Pomys? zupe?nie do bani. Je?li nawet kto? wprowadzi? by konie, to tylko jako element dekoracji i w ?aden spos?b nie mia?y by udzia?u w grze.
A jak chcesz pobiega? jak 500 Ek wejd? na OTS z exp 99999...+ i b?dziesz mia?.
 

Timek

Active User
Joined
Apr 17, 2008
Messages
89
Reaction score
6
Odp: Ko? w Tibii

To po co wtedy b?da bohy itp. - pomys? wyj?ty z Metina - nie ma sensu w tibii - nie zawa?y?e? - ?e to nie symulacja jazdy na koniu - tylko prawdziwy ?wiat RPG - zaraz b?dziesz chcia? dodawa? krowy - bo sk?d sie bierze mleko w sklepach (od byka "minotaura" :>)
 

XhakerX

New User
Joined
Jan 31, 2009
Messages
7
Reaction score
0
Odp: Ko? w Tibii

Z ko?mi fajny pomys?. W ko?cu by?y konie. Co do speeda to mniejszy taki jak 150lvl oczywi?cie za jakie? 60k.
 

ziom303

Advanced User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
432
Reaction score
17
Odp: Ko? w Tibii

Ojej ... Kompletnie mi sie to nie podoba . Gdyby by?y dodane konie to powsta?y by komentarze co do zmiany Tibi w Metina 2 . Ka?da gra musi miec sw?j urok - urokiem TIbi jest ta grafa . Dlatego te konie s? naprawde nie potrzebna rzecza ... Pozdrawiam !
 

Joke1991

Active User
Joined
Sep 12, 2008
Messages
97
Reaction score
6
Odp: Ko? w Tibii

Ja uwa?am ?e mogliby doda? konie tibie zepsuli 4 lata temu nie da jej si? ju? bardziej zniszczy? m?g? by to by? jaki? dodatek kt?ry dodawa?by np 50speeda
 

Choxorz

Advanced User
Joined
Mar 21, 2009
Messages
181
Reaction score
4
Odp: Ko? w Tibii

W?asny ko?, potem pies i kot. Mo?e jeszcze w?asny Drag?
Pomys? zupe?nie do bani. Je?li nawet kto? wprowadzi? by konie, to tylko jako element dekoracji i w ?aden spos?b nie mia?y by udzia?u w grze.
A jak chcesz pobiega? jak 500 Ek wejd? na OTS z exp 99999...+ i b?dziesz mia?.

My?l?, ?e CipSoft jest na tyle rozgarni?ty ?e nie ponios?oby ich i nie wprowadziliby smok?w, chocia? mo?e lepiej by by?o gdyby wprowadzili potworki do zbierania loota, ale zbiera?yby one np. tylko gp. Fantazje... : p
 

Grapolini

User
Joined
Jul 13, 2010
Messages
11
Reaction score
7
Odp: Ko? w Tibii

Wszystko zale?y od CipSoftu, tibia ca?y czas si? rozwija.
Na tibii 7.6 nie pomy?la?bym nawet, ?e b?dzie co? takiego jak addon, czy nawet, ?e b?d? stakowane potiony. Wracaj?c do tematu, nie chcia?bym, by konie zosta?y wprowadzone, co jest dosy? mo?liwe, czemu? Dlatego, ?e ten pomys? jest zaczerpni?ty z innej gry - Metina 2.
Z reszt?, sami zobaczymy co czas poka?e.

@Choxorz
Ale tibie wiele charakteryzuje i ja wol?, ?eby tak pozosta?o.
Wiem, ?e gry si? do siebie upodabniaj?, a szczeg?lnie te online.
Maj? jeden cel i wiele je ??czy, mimo wszystko wola?bym, aby CipSoft wprowadzi? co? bardziej orginalnego, co b?dzie odr??nia?o tibie od innych tego typu gierek. D=
 
Last edited:

Bubin

Senior User
Joined
May 13, 2009
Messages
1,113
Reaction score
169
Age
26
Odp: Ko? w Tibii

Wed?ug mnie w Tibi jest to zb?dne, poniewa? traci to urok RPG. Oraz Cipy tracili by zb?dny czas.
Taki 8level by mia? konia i biega? jak 100+? To by by?o 0 pvp poniewa? ka?dy by sobie zrobi? posta? i kupi? konia i nikt by go nie ubi?...
Pozdrawiam
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
8
Odp: Ko? w Tibii

Jestem prawie pewny ze nie bedzie koni w tibi :)
Lepiej zeby ich nie bylo bo sa bez sensu, moglo by byc cos podobnego ale wlasny pomysl a nie dokkladnie to samo co w innej grze.
@up co do zmian
to kto by pomyslal o przechodzeniu przez ludzi, o warach bez fragow, o wbijaniu 480 lvli, o zniknieciu game masterow, ze gmowie beda sprzedawac rare itemy(solar axe)... duzo by wymieniac :] Wiec moga nawet dodac konie albo wynajmowanie smokow zeby mozna bylo sie szybciej poruszac? Wszystko im moze przyjsc do glowy :p
 

Alianesso

Active User
Joined
Jul 7, 2010
Messages
80
Reaction score
3
Odp: Ko? w Tibii

Czy my rozmawiamy teraz o metinie? Zaraz po ?mierci nic nie b?dzie si? traci? jak w metinie (tylko 2-10% do?wiadczenia :|).

Potem b?d? propozycje ulepszania miecza i b?dzie sta? taki NPC "Kowal" ludzie b?d? u niego ulepsza? itemy z +0 na +1 itd.


Chyba przesta? bym gra? jak by by?y konie w tibi.
 

Choxorz

Advanced User
Joined
Mar 21, 2009
Messages
181
Reaction score
4
Odp: Ko? w Tibii

Wszystko zale?y od CipSoftu, tibia ca?y czas si? rozwija.
Na tibii 7.6 nie pomy?la?bym nawet, ?e b?dzie co? takiego jak addon, czy nawet, ?e b?d? stakowane potiony. Wracaj?c do tematu, nie chcia?bym, by konie zosta?y wprowadzone, co jest bardzo mo?liwe przy tempie rozwoju tibii, czemu? Dlatego, ?e ten pomys? jest zaczerpni?ty z innej gry - Metina 2.
Z reszt?, sami zobaczymy co czas poka?e.

Du?o pomys??w jest "zgapionych" z innych gier. Np. r?wnie dobrze mogliby?my powiedzie? ?e grafika 2D jest zgapiona z Ultimy/Mu Online i jeszcze wielu, wielu gier, tak samo jak i konie "s? zgapione" z Metina, Silkroada itd. itp.
Gdy ci?gle si? do siebie upodobniaj? :p
 

Pisior666

New User
Joined
Jan 21, 2009
Messages
9
Reaction score
0
Odp: Ko? w Tibii

Konie w tibi .. za przeproszeniem czy wy chcecie kurwa zrobi? Wowa z tej gry pomy?l jakie by to by?o g?upie 20 level na koniu zapiernicza jak 500 level -.- jak dla mnie kompletna bzdura
 

Piotrek155

Active User
Joined
Apr 11, 2008
Messages
55
Reaction score
0
Odp: Ko? w Tibii

Moim Zdaniem Tibia to Tibia i koni nie bendzie a metin to metin i te 2 gry wogole maja inny klimat dlatego w m2 sa konie a w Tibi nie ma i tak mam nadzieje zostanie. Widzalem raz na youtubie ots z koniami i wyglodalo to fatalnie
 

SZaKaLkiller

Active User
Joined
May 10, 2008
Messages
136
Reaction score
18
Odp: Ko? w Tibii

Wy tak tu m?wicie o tym Metin2 ,a ja dopiero pozna?em t? gre dzieki wam. To by? m?j pomys? xD dla ?ip Sowtu mog?by yo by? pomys? na zysk ?eby wykupi? konia za dni premium, a by?y by np. 3 u?ycia konia :)
 

snipers

Advanced User
Joined
Oct 24, 2009
Messages
366
Reaction score
20
Odp: Ko? w Tibii

Dziwny pomys? i kompletnie nie potrzebny. Ka?dy by chodzi? jak strza?a. Lepiej niech wprowadz? jakie? itemki +speed.
 
Joined
Aug 10, 2010
Messages
35
Reaction score
2
Odp: Ko? w Tibii

wg mnie spoko pomys?, ale z pr?dko?ci? przesadzi?e?, najlepiej aby zwi?ksza? pr?dko?? o np 50% pr?dko?ci gracza.
 

Gwel Lyco

Active User
Joined
Sep 22, 2008
Messages
123
Reaction score
4
Odp: Ko? w Tibii

Mog?y by by? konie ale musia? by? p?aci? np 1kk za dzie? i zrobi? quest kt?ry si? robi z 5 miesiecy i w ostatnim roomie nawet najlepsi padaja na hita to by by?o bardzo dobre
A tak naprawde to jest poj... pomys? to jest wgl bez sensu klimat tibi by ju? do ko?ca by znikna?
 

Marvolo77

Advanced User
Joined
Nov 20, 2009
Messages
159
Reaction score
11
Odp: Ko? w Tibii

Pomysl moim zdaniem marny :d Zgadzam sie w zupelnosci z Avrelliusem :d
A tak dodatkowo to jakos nie smacznie by to wygladalo w Tibijskiej grafice :S Nie sadzisz?
 

DamYan

Administrator
Staff member
Joined
Sep 22, 2008
Messages
342
Reaction score
15
Odp: Ko? w Tibii

Jedyny Ko? to z za?ozyciela tematu po co kolejne ?????
 
Status
Not open for further replies.
Top