What's new

Kto z was by zagra?? [7.6]

Kto z was by zagra?? [7.6]

  • Tak, lubi? gra? na RPG.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, to dla mnie za trudna gra.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, lubi? gra? na RPG.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, to dla mnie za trudna gra.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, lubi? gra? na RPG.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, to dla mnie za trudna gra.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, lubi? gra? na RPG.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, to dla mnie za trudna gra.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, lubi? gra? na RPG.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, to dla mnie za trudna gra.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, lubi? gra? na RPG.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, to dla mnie za trudna gra.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, lubi? gra? na RPG.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, to dla mnie za trudna gra.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, lubi? gra? na RPG.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, to dla mnie za trudna gra.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, lubi? gra? na RPG.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, to dla mnie za trudna gra.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, lubi? gra? na RPG.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, to dla mnie za trudna gra.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, lubi? gra? na RPG.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, to dla mnie za trudna gra.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, lubi? gra? na RPG.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, to dla mnie za trudna gra.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, lubi? gra? na RPG.

    Votes: 124 82.1%
  • Nie, to dla mnie za trudna gra.

    Votes: 27 17.9%

  • Total voters
    151
Status
Not open for further replies.

ShadyJahoo

User
Joined
Jul 18, 2008
Messages
48
Reaction score
1
Odp: Kto z was by zagra?? [7.6]

Bardzo podoba mi sie ten projekt, sam mialem zamiar jeszcze rok temu zrobic tego typu otsa takze pod 7.6 z low expem, lecz z powodu braku ekipy, server nie wypalil.
Osobiscie chetnie zagram.

Moze ktos pamieta Avenger World z Torga. (StaraJaga here).

Jezeli potrzebujecie Mappera, piszcie PRIV lub GG : 9469825
 
Last edited:

Edwand

Advanced User
Joined
Jul 16, 2010
Messages
260
Reaction score
28
Age
27
Odp: Kto z was by zagra?? [7.6]

Bo?e, ludzie kocham was. Od zawsze chcia?em stworzy? taki server. Ale po d?u?szym namy?le odm?wi?em sobie bo bym sobie sam nie poradzi?. Tak wi?c, tak !, zagra? bym na 100%. Tak jak GregoRex, b?de sta?ym graczem.
Pozdrawiam
 

Marvolo77

Advanced User
Joined
Nov 20, 2009
Messages
159
Reaction score
11
Odp: Kto z was by zagra?? [7.6]

Mapka niczego sobie :d Dlugo czekam na porzadny server pod Tibie 7.6 ^^ Chetnie zagram jednak proponuje zwiekszenie troche rate'ow servera :p Szczegolnie expa tak do 7x :)
 

majsters

Active User
Joined
May 11, 2010
Messages
64
Reaction score
2
Odp: Kto z was by zagra?? [7.6]

Noo w ko?cu zapowiada si? co? porz?dnego. Jakkees napisz co? wi?cej jak b?dzie wygl?da?a gra.

Czy epowiska b?d? du?e i b?dzie ich du?o? (raczej preferowa? bym ma?e i ma?o expowisk - to si? nazywa klimat rpg w kt?rym b?dziemy musieli walczy? o respy) ;)

Du?e zu?ycie manas?w/bieganie z sd b?dzie czym? normalnym czy raczej tylko koksy b?d? sobie na to pozwoli?? :D

Czy rar itemki pozostan? rar? (chodzi o to ?e np. zdobycie mpa zajmie du?o czasu i tylko nieliczni b?d? go posiada? tak samo jak i inne itemki)

Te nowe czary daruj sobie. Niech b?dzie tak jak by?o dawniej w tibii. Ewentualnie zostaw polepszone exevo gran mas pox (?ywio? fizyczny a nie trucizna) z takiej racji ?eby grali ludzie r?wnie? druidami.

I ostatnia sprawa - jak id? post?py i czy planujecie ju? start?

//Napisa?e? ?e dedyk macie za darmo ale i tak proponuj? zrobi? jaki? drobny Sms-Shop bo jak b?dziecie robi? tak wszystko za darmo to stracicie w ko?cu ch?ci do tego.
Jaki? plecak Stone skin'?w, bp sd/uh (oczywi?cie w nieco wi?kszych ?adunkach i za odpowiedni? cen?) , z kilka aol'i za sms... chyba rozumiesz ocb :D
Tylko nie dawaj tam ?adnych uzbroje? ani cc bo to ju? nie b?dzie rpg.


Pozdrawiam

@edit
Wielki + za to ?e mapka b?dzie swoja. Jak najbardziej mi si? ona podoba poniewa? lubi? takie du?e i przestrzenne mapy bo maj? sw?j klimacik :) a nie nasrane na ka?dym sqm'ie ile wlezie jak to robi? co niekt?rzy i my?l? ?e s? fajni.
 
Last edited:

Jakkess

Senior User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
795
Reaction score
47
Odp: Kto z was by zagra?? [7.6]

@UP
Expowisk b?dzie du?o, bo du?a jest mapa.

Sudden Death b?dzie od LVL, ?eby nie by?o, ?e gostek co ma 8 lvl bije z SD w ludzi z wy?szym poziomem.

Tego typu itemy b?d? b. rzadko wypada?y, lub te? b?dzie ukryty quest na nie (odpowiednie rozmowy z npc wchodz? w questa).

Czary musz? by?, ?eby by? balans. Nie mo?e by?, ?e po mapie biegaj? sami sorcererowie.

Nie wiem jeszcze za bardzo, jak sko?czymy.

My?limy by doda? jedynie PACC do sms shopu, reszta nie ma sensu.
 

majsters

Active User
Joined
May 11, 2010
Messages
64
Reaction score
2
Odp: Kto z was by zagra?? [7.6]

Pacc za sms raczej nie wypali :(

Czary i runy zostawcie od m lvla. To jest w?a?nie old tibia i ca?y ten klimacik ?e jak dobrze ogarniamy to mo?e uda nam si? pokona? wy?szego przeciwnika od siebie.

Mo?e zamiast nowych czar?w dla palka polepszcie mu power bolty i dajcie od jakiego? tam levela - Palek to palek a nie mag ?eby miota? z czar?w;d Ue druida dajcie fizyczne tak jak ue sorca i druid te? b?dzie grywaln? profesj? :)
[tylko daje takie propozycje]
 
Last edited:

Jakkess

Senior User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
795
Reaction score
47
Odp: Kto z was by zagra?? [7.6]

@UP
Raczej tak.

Screen z test RookGaard'a:
 

bombolada

User
Joined
Aug 24, 2009
Messages
17
Reaction score
0
Odp: Kto z was by zagra?? [7.6]

Powiem,?e rook jest cudo,wystarczy kilka poprawek,Jakkes ssy ;] Toxic to ja ^^ Mozna powiedziec tak:

Apo- Najlepszy Fun OTS
Ten Serw- Najlepszy RPG ;]

Oceniajac go,oceniam na 100 graczy +
Mapa jest profesjonalnie zrobiona,lecz nie sko?czona,je?eli b?dzie sko?czona,polecam zajrze? w ten magiczny ?wiat
 

Jakkess

Senior User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
795
Reaction score
47
Odp: Kto z was by zagra?? [7.6]

@majsters

Jak chcesz by? lepszy ni?szym levelem od wy?szych poziomowych graczy, to zapraszam tutaj: Link
 
Last edited:

ShadyJahoo

User
Joined
Jul 18, 2008
Messages
48
Reaction score
1
Odp: Kto z was by zagra?? [7.6]

Z tego co zdazylem obejzec to Rookgard naprawde wam wyszedl, mapa trzyma poziom.
Mam nadzieje ze szybko wystartujecie =)
(Jahoo to ja jak by sie ktos nie domyslil ;ooo).
 

Wistor

New User
Joined
Jun 14, 2009
Messages
6
Reaction score
1
Odp: Kto z was by zagra?? [7.6]

Zagram , zagram i jeszcze raz zagram .
Przed 1 wrze?nia hmm najch?tniej zagra?bym ju?:D, ale wiem ile Ci to zaj??o czasu
Propsy Dla Ciebie :)
Z niecierpliwo?ci? czekam na start OTKA !
JO?
 

Dareluss

Active User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
97
Reaction score
5
Odp: Kto z was by zagra?? [7.6]

Powiem,?e rook jest cudo,wystarczy kilka poprawek,Jakkes ssy ;] Toxic to ja ^^ Mozna powiedziec tak:
Apo- Najlepszy Fun OTS
Ten Serw- Najlepszy RPG ;]
Oceniajac go,oceniam na 100 graczy +
Mapa jest profesjonalnie zrobiona,lecz nie sko?czona,je?eli b?dzie sko?czona,polecam zajrze? w ten magiczny ?wiat
Grales na apo ? Min. miesiac? Wbiles 100 lvl ? Watpie i tak gra zaczyna sie od 1k ++
@top
Gm stawia za wysokie progi jak i gracze , tak mowia wejdzie 10 osob i nic .
Mysla ze stad co tutaj napisalo osob znajdzie sie 100 ? Watpie . :<
 

Wistor

New User
Joined
Jun 14, 2009
Messages
6
Reaction score
1
Odp: Kto z was by zagra?? [7.6]

My?l?, ?e wbije wi?cej os?b.. Ja mam znajomych, kt?rzy marz? o takich OTKACH!
Nie wszyscy pisz?, niekt?rzy tylko czytaj? inni dowiaduj? si? od kogo innego
100 + ? Realne!
Trzeba promowa? otka, je?li b?dzie znany oficjalny start serva :)
JO?
 

Jakkess

Senior User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
795
Reaction score
47
Odp: Kto z was by zagra?? [7.6]

@Dareluss
APO istnieje 6 lat, a my mamy serwer RPG z w?asn? map?. Je?li mo?esz, to znajd? mi gdzie? serw RPG pod 7.6 z w?asn? map?..

Zreszt? wida?, ?e ty spostrzegasz tibi? 7.6 jako FUN. Gra?e? na RL Tibii pod ten protok???


A poza tym nie tylko z t?d ludzie b?d? gra?, ode mnie z RL b?dzie 7 os?b, tutaj kilka os?b we?mie ze sob? innych. My?lisz, ?e od razu na starcie b?dzie 100+? My?lisz, ?e na APO gra?o od razu tyle ludzi?
 
Last edited:

Jakkess

Senior User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
795
Reaction score
47
Odp: Kto z was by zagra?? [7.6]

@UP
Czy ty my?lisz, ?e jak ja si? tyle napracuj?, to potem zniszcz? w?asny serwer? To nie jest serwer 4FUN (APO, Akademicki etc.)

Zreszt? oni wiedz?, ?e nie maj? co liczy? na items ani na nic innego.


@EDIT
Banshee Quest:


Przy pewnej drodze..:


Old Catedral on RookGaard:


Trolls:


Wodospad na Cyclop Hill:


Minimapa RookGaardu:


Trolls in-game:
 
Last edited:

minus12

User
Joined
Jun 14, 2008
Messages
12
Reaction score
0
Odp: Kto z was by zagra?? [7.6]

Noo po przeczytaniu wszystkiego napalilem sie na ots'ik... Co do grywalnosci warto by bylo go promowac m.i.n na szwedzkich forach bo oni maja duzo zwolennikow dobrych 7.6 rpg ;)
Ze screenow widac ze mapa nie skonczona , ale poki nie jest gotowa prosilbym GM'a zeby nie stawial expowiska obok drugiego , zeby bylo czego szukac na mapie lub zeby ciezko bylo sie dostac na jakis resp np exani hur up czy tez odkopac kilofem dziure ;]..

Co do exp rate 3x moze byc , tylko musicie zadbac o to ze gracz ktory wejdzie na server wyjdzie z rooku i nie bedzie mial na 5 potow nie zrezygnuje z gry. Z mojego przykladu mialem bardzo ochote pograc na classictibia.com ale po wyjsciu z rooka siedzialem i nie moglem ujebac trolla po czym padlem i tyle bylo z grania ;/.

Zadbajcie tez o to zeby mozna bylo przeprowadzac nice wary , nie tylko warsystem na stronie ale tez fajne opcje w grze. A co do jakichkolwiek z mian z czarami itp jestem na nie! Niech zostanie tak jak bylo kiedys ;>.
Mozna by tez bylo zrobic ze np w Magic Shop kupuje sie sd 1x a robiac masz 5x =] zeby bylo cos takiego jak stanie przed dp i robienie runek , czy tez uh makerzy co jak wiadomo na RL tibi juz dawno odeszlo w przeszlosc
 

Oem

Ninja
Joined
Jul 20, 2010
Messages
161
Reaction score
28
Odp: Kto z was by zagra?? [7.6]

?rednio przepadam za 7.6 ale mapka schludna i ?adna. Wida? ?e w OTS w?o?ona zosta?a poka?na praca. Ch?tnie bym zagra?.

Ps. Ah te stare Trolle ;(
 

Jakkess

Senior User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
795
Reaction score
47
Odp: Kto z was by zagra?? [7.6]

@minus12
Dzi?kuj? za bardzo dobre rady.

Niekt?rych expowisk trzeba b?dzie szuka? i dobrze wyt??a? wzrok.

Co do tego wyj?cia z Rook'a, to b?dzie co? w stylu Island of Destiny, ?e wybierasz sobie profesj?, idziesz po itemy i lecisz na maina, ?eby nie by?o tej sytuacji, o kt?rej wspomnia?e?.

Co do czar?w, powt?rz? si?: Musz? by?, ?eby postacie by?y zbalansowane. Nie mo?e by?, ?e b?d? sami magowie.

Co do runy Sudden Death, nie b?dzie si? da?o kupi? runki z 100 ?adunkami, w sklepie b?dzie max 1 ?adunek, a jak si? samemu b?dzie je tworzy?o, to b?dzie po 3 ?adunki.

Jak kto? ma jeszcze jakie? pytania i rady, to prosz? ?mia?o pisa?.
 
Last edited:

majsters

Active User
Joined
May 11, 2010
Messages
64
Reaction score
2
Odp: Kto z was by zagra?? [7.6]

Odno?nie expowisk - b?d? jakie? du?e jaskinie dragon lord?w czy bardziej jakie? ma?e wzg?rza/podziemia gdzie b?dzie si? respi? kilka dl'i?

Widzia?em na niekt?rych otsach rpg o ile mo?na je tak nazwa? ?e pomimo ma?ego exp rate by?y wielkie levele w?a?nie ze wzgl?du na przesadne expowiska.
 

Jakkess

Senior User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
795
Reaction score
47
Odp: Kto z was by zagra?? [7.6]

@UP
Dragon Lord?w na ca?ej mapie jak na razie jest 6, wi?c nie s?dz?, by by?a to a? tak ogromna liczba. To jest tzw. "Rare monster" ?e tak to ujm?.
 
Status
Not open for further replies.
Top