What's new

Pomoc w dw?ch sprawach, bardzo prosz?.

Status
Not open for further replies.

Tipss

User
Joined
Dec 11, 2008
Messages
45
Reaction score
1
Witam, prosz? was forumowicze o pomoc w dw?ch sprawach :/

1. To to, ?e: posiadam silnik Evolution v3.2 By O??wek (bardzo zalezy mi na tym silniku), i chce zrobic do niego accmackera (Gesior), ten silnik to tfs 0.3.6, i wszystko ok instaluje sie, ale jakis skurwiel zartownis, zrobil tak, ze jak kliknie sie "Create Account" to przekierowuje na jakies lamerskie forum ots manger, (tzn mowie o tym create account u gory po lewej), jak kliknie sie na "create account w menu rozwijanym, to wszystko jest ok", DA SIE TO JAKOS NAPRAWIC? bardzo prosz? o pomoc :/ (u?ywam Xampa)

2.ten silnik ma takiego zalowego 1/1 accmanagera, ze nie dosc ze jest po polsku, a trzeba wszystko potwierdzac keywordem "yes", to jeszcze trzeba pisac nick z duzej litery, i nikt sie polapac w tym nie moze, wiec do tego moje pytanie to: gdzie jest plik skryptu acc managagera, zebym mogl sobie z powrotem ustawic angielski jezyk przynajmiej


jak mi nie pomozecie to chyba sobie dzisiaj w leb stzrele (nie zartuje)
 

sSlasheRs

Advanced User
Joined
Apr 30, 2010
Messages
193
Reaction score
15
Odp: Pomoc w dw?ch sprawach, bardzo prosz?.

Taa... No na pewno ci wszyscy pomog? bo szanta? robisz... Mo?e tak dasz linka do tego g?siora kt?rego u?ywasz to ci wtedy mog? pom?c.Co do acc managera to po choler? go u?ywasz je?eli masz stronk??...
Btw. Mo?e kto? umie pom?c bez linka do aac.
 

Tipss

User
Joined
Dec 11, 2008
Messages
45
Reaction score
1
Odp: Pomoc w dw?ch sprawach, bardzo prosz?.

accmacker pobralem z otsoft.pl (bardzo przepraszam jezeli robie konkurencje), ale probowalem takze innych accmackerow, (tzn z innych stron) i zawsze jest to samo, ze create account i login po lewej u g?ry przerkierowuja na tamte lamerskie forum, gdy wlaczam evolution.exe to u gory pisze ze on jest created - nazwa tego forum, wiec to chyba cos tam jest, aha sry za ten santa? ;p, ale poprostu jestem juz tak zdenerwowany, ze wiecie

z tego sciaglem acc
 

dram

Active User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
70
Reaction score
6
Odp: Pomoc w dw?ch sprawach, bardzo prosz?.

1. Sprawd? czy w swoim configu (otsa) w
Code:
url =
nie masz jakiego? "lamerskiego forum (linka)" Jak to nazwa?e?.

W twoim configu powinna siedzie? ta stronka szukaj w config.lua frazy "www." I j? usu?.
 

Tipss

User
Joined
Dec 11, 2008
Messages
45
Reaction score
1
Odp: Pomoc w dw?ch sprawach, bardzo prosz?.

KOCHAM CIE :**** BARDZO BARDZO BARDZO :), BARDZO BARDZO BARDZO, BARDZO BARDZO BARDZO, BARDZO BARDZO BARDZO, BARDZO BARDZO BARDZO, BARDZO BARDZO BARDZO, BARDZO BARDZO BARDZO, BARDZO BARDZO BARDZO, BARDZO BARDZO BARDZO, BARDZO BARDZO BARDZO, BARDZO BARDZO BARDZO, BARDZO BARDZO BARDZO, BARDZO BARDZO BARDZO, BARDZO BARDZO BARDZO, BARDZO BARDZO BARDZO, BARDZO BARDZO BARDZO, BARDZO BARDZO BARDZO, BARDZO BARDZO BARDZO, BARDZO BARDZO BARDZO, BARDZO BARDZO BARDZO, BARDZO BARDZO BARDZO, BARDZO BARDZO BARDZO, BARDZO BARDZO BARDZO, BARDZO BARDZO BARDZO, BARDZO BARDZO BARDZO, BARDZO BARDZO BARDZO, BARDZO BARDZO BARDZO, BARDZO BARDZO BARDZO

MO?NA ZAMKN??, uratowa?es w?asnie mi zycie,

Notka moderatorska:
Zamykam.
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top