What's new

Justin Bimber dosta? headshota z butelki podczas koncertu! 9.08.2010

Status
Not open for further replies.

One

My?l?cy
Joined
Apr 6, 2008
Messages
445
Reaction score
217
Age
29
Odp: Justin Bimber dosta? headshota z butelki podczas koncertu! 9.08.2010

Ponad po?owa wypowiadaj?cych si? w tym temacie, powinna solidnie pierdoln?? si? w ?eb. Ani to ciekawe, ani to ?mieszne, ani nawet fajne, ja nie wiem co w tym widzicie. Si? piosenki nie podobaj?? S?uchaj innych, a nie r?b z siebie zakompleksionego nastolatka, kt?ry dowarto?ciowuje si? wadami innych.

Temat na na celu uzyskanie 100 odpowiedzi, jaki autor (Miszczo) jest zajebisty, dobrze zrozumia?em?
 

Miszczo

Advanced User
Joined
Nov 15, 2008
Messages
250
Reaction score
14
Odp: Justin Bimber dosta? headshota z butelki podczas koncertu! 9.08.2010

Nie. Temat mia? na celu yym tak w og?le, to znalaz?em filmik w necie, poczyta?em na forum pare temat?w o bimberze i pomy?la?em, ?e jak go tutaj udost?pni? to si? ucieszycie ;D. No i nie dodam, ?e jakby mi kto? da? reputy to bym si? nie obrazi?.
 

Quper

Advanced User
Joined
May 28, 2009
Messages
269
Reaction score
46
Age
30
Odp: Justin Bimber dosta? headshota z butelki podczas koncertu! 9.08.2010

Ludzie, kurwa jak mo?na kogo? nie lubie? ze jego piosenki? za jego ubiur? za to, ?e go nie znacie? za twarz? nie podoba wam si?? ja pierdole kurwa doro?nijcie ludzie
 

One

My?l?cy
Joined
Apr 6, 2008
Messages
445
Reaction score
217
Age
29
Odp: Justin Bimber dosta? headshota z butelki podczas koncertu! 9.08.2010

No i nie dodam, ?e jakby mi kto? da? reputy to bym si? nie obrazi?.

Ja pierdole.

Tak jak my?la?em - kolejny idiotyczny temat za?o?ony z my?l? "mo?e kto? da mi reputa, ale jestem fajny"

Wypowied? autora, perfekcyjnie ukaza?a poziom jaki panuje w tym topicu.

I aby m?j post by? 'warto?ciowy' dodam, ?e, ?aden bimber tylko Bieber.
 

Aragornkk

Senior User
Joined
Oct 11, 2008
Messages
705
Reaction score
44
Odp: Justin Bimber dosta? headshota z butelki podczas koncertu! 9.08.2010

"niesfornej fanki"
To ja jestem baltenic? i id? do baletu tam ta?czy?. Jak to nie by?o wykonane przez anty fana to ja bym straci? wiar? w ludzi. Przypadkowo wylecia?a jej butelka z r?ki i przypadkiem uderzy?a prosto w g?ow? justyna. Do?? mam tych przypadk?w. Sprawc? nie znale?li ... Akurat... Wystarczy?o skonfiskowa? par? telefon?w z sali koncertowej i by mieli jego twarz.

Mi "Bimber" nie pasuje najbardziej ze wzgl?du na w?osy, jak si? przyjrzymy to jego w?osy s? sklejone niemal do samego ko?ca. Tym samym przypominaj? po??wk? kasku od skutera.



#Topic
Za co chcesz reputa? Za to ?e z mistrz?w/komix?w zobaczy?e? i wstawi?e? tutaj.
 

M@rtin

#mistrz
Joined
Jun 30, 2008
Messages
500
Reaction score
115
Odp: Justin Bimber dosta? headshota z butelki podczas koncertu! 9.08.2010

Niee poprostu jest peda?em i lamusem,a ja nie nawidze pedalow i lamusow.

A czym popar?e? te swoje twierdzenie, ?e on jest peda?em i lamusem? :<
Mo?e i jest, ale sk?d wiesz?

Ja twierdze, ?e jeste? kretynem o wieku >14 lat.
 

toudi96

Advanced User
Joined
Jun 27, 2009
Messages
380
Reaction score
16
Odp: Justin Bimber dosta? headshota z butelki podczas koncertu! 9.08.2010

ja nie moge... kolesia nie znalezli? pewnie Al-Kaida i tyle...
chociaz raz cos dla dobra ludzksci zrobili
 

Michu ban dwa

New User
Joined
Aug 8, 2010
Messages
7
Reaction score
3
Odp: Justin Bimber dosta? headshota z butelki podczas koncertu! 9.08.2010

Ja Wam powiem jedno. Sami kurwa oceniacie ludzi po wygl?dzie, a potem piszecie jak mo?na kogo? za takie co? nie lubi?. Najpierw si? kurwa sami zastan?wcie, a potem gadajcie. Obgadywa?by? kogo? ze wsi, bo nie sta? Go na to? Pewnie tak, znam takich ludzi jak Ty, du?o ludzi mi co? o kim? m?wi?o, a zawsze im odpowiad?em pierdoli mnie to, mo?e lubi? Tak samo jest teraz kurwa z Wami. Quper, najwi?kszy kozak, nie zna Go to nie ocenia, spoko, looz. Ale sam nie raz kurwa ludzi z forum oceniasz, a te? ich nie znasz, wi?c? O czym my tu kurwa gadamy. Mercenary, te? nie wiem po co si? wypowiadasz, masz od tego PW, chcesz trollowa?? Nie polecam, sam to robi?em i dosta?em bana. Tak?e, ogarnijcie si? ludzie i sami jak kogo? oceniacie po wygl?dzie, nie m?wcie komu?, ?eby kto? inny tego nie robi?.
 

Grapolini

User
Joined
Jul 13, 2010
Messages
11
Reaction score
7
Odp: Justin Bimber dosta? headshota z butelki podczas koncertu! 9.08.2010

A mi z jednej strony szkoda tego ch?opaka. W ko?cu uda?o mu si? co? osi?gn??, nawet mo?na powiedzie?, ?e przypadkiem, bo zauwa?ono go na YouTube ;o. Nie przepadam za jego muzyk?, a na jego wygl?d czy charakter mam wyjebane. Je?li zaczniecie go wyzywa? od peda??w, to najpierw znajd?cie definicj? tego s?owa. Przegl?daj?c portale mo?na si? dowiedzie? na przyk?ad tego, ?e Bieber od niedawna szuka dziewczyny.
 
Last edited:

Quper

Advanced User
Joined
May 28, 2009
Messages
269
Reaction score
46
Age
30
Odp: Justin Bimber dosta? headshota z butelki podczas koncertu! 9.08.2010

Ja Wam powiem jedno. Sami kurwa oceniacie ludzi po wygl?dzie, a potem piszecie jak mo?na kogo? za takie co? nie lubi?. Najpierw si? kurwa sami zastan?wcie, a potem gadajcie. Obgadywa?by? kogo? ze wsi, bo nie sta? Go na to? Pewnie tak, znam takich ludzi jak Ty, du?o ludzi mi co? o kim? m?wi?o, a zawsze im odpowiad?em pierdoli mnie to, mo?e lubi? Tak samo jest teraz kurwa z Wami. Quper, najwi?kszy kozak, nie zna Go to nie ocenia, spoko, looz. Ale sam nie raz kurwa ludzi z forum oceniasz, a te? ich nie znasz, wi?c? O czym my tu kurwa gadamy. Mercenary, te? nie wiem po co si? wypowiadasz, masz od tego PW, chcesz trollowa?? Nie polecam, sam to robi?em i dosta?em bana. Tak?e, ogarnijcie si? ludzie i sami jak kogo? oceniacie po wygl?dzie, nie m?wcie komu?, ?eby kto? inny tego nie robi?.
Misiek, zakmnij kurwa pysk k? Czekam na link z tym postem wkt?rym to rzekomo kogo? oceniam.
 

Deeboz

Advanced User
Joined
Dec 12, 2008
Messages
312
Reaction score
30
Odp: Justin Bimber dosta? headshota z butelki podczas koncertu! 9.08.2010

Z niekt?rymi wypowiedziami mo?na si? zgodzi?. A z niekt?rymi nie. Czy kto? zna go osobi?cie, ?e go ocenia czy tylko z plotek lub innych tego typu wiadomo?ci. Ch?opak mia? szcz??cie, ?e urodzi? si? w tym a nie innym czasie. Na pewno po?owa zazdro?ci mu s?awy i popularno?ci. Popatrzcie na siebie i odpowiedzcie sobie czy wy by?cie doszli tak daleko?

Sam go nie s?ucham i nie mam zamiaru. To nie jest m?j tym muzyki.

Pozdrawiam kretyn?w nabijaj?cych si? z ch?opaka, kt?ry nic wam nie zrobi?. A ?al mi tego, kt?ry rzuci? w niego butelk? bo fakt - mia? cela, ale jak go znajd? to b?dzie mia? mocno przejebane.

Koniec.
 
  • Like
Reactions: One

Daming

User
Joined
Aug 11, 2010
Messages
35
Reaction score
5
Odp: Justin Bimber dosta? headshota z butelki podczas koncertu! 9.08.2010

Aahahahah, hahashahaahah, hahahaha tego go?cia co rzuci? butelka w heada frajbibera
zaczynam jego lubi?.
Ale bania :D omfg ja to mog? bez przerwy oglada? i mi sie nigdy nie znudzi :D
 

Avrellius

Senior User
Joined
Jun 8, 2009
Messages
602
Reaction score
44
Odp: Justin Bimber dosta? headshota z butelki podczas koncertu! 9.08.2010

Moje zdanie na temat tego ch?opaka jest takie: "Mam wyjebane!".
Niech sobie ?piewa, zarabia i biega ze swoimi dankami. Mi to lata. Nie m?j styl, wi?c nie interesuje si? tym i nim.

Dla tego, co trafi? i si? w og?le odwa?y? mo?na pogratulowa?. Nie wszyscy mieli by na tyle odwagi, aby zrobi? co? podobnego.
 

Jot Pe92

Active User
Joined
Jun 2, 2010
Messages
58
Reaction score
6
Odp: Justin Bimber dosta? headshota z butelki podczas koncertu! 9.08.2010

Przykro mi ale transwestytka mo?e si? spodziewa? takich pseudo-fan?w. Gratuluje celno?ci rzucaj?cemu.
 

Batis

Zagramy w gr??
Joined
Sep 11, 2009
Messages
829
Reaction score
144
Age
29
Odp: Justin Bimber dosta? headshota z butelki podczas koncertu! 9.08.2010

Ale urwa?!
Lepiej dosta? z butelki czy chuj wie co to jest ni? z dildo kt?re pow?drowa?o w stron? Komorowskiego. ;p
Bo bym ze ?miechu nie wyrobi? gdyby dosta? z gumowej zabawki w banie.
 

DamYan

Administrator
Staff member
Joined
Sep 22, 2008
Messages
342
Reaction score
15
Odp: Justin Bimber dosta? headshota z butelki podczas koncertu! 9.08.2010

Dla mnie to nic smiesznego... ma ch?opak piosenki ze stylem a po?owa spo?ecze?stwa mu zazdro?ci s?awy m?wi?c o nim gej.
 

Fragles

JOKER
Joined
Apr 4, 2008
Messages
305
Reaction score
66
Age
33
Odp: Justin Bimber dosta? headshota z butelki podczas koncertu! 9.08.2010

Nast?pnym razem prosi?bym o ci?ni?cie p?yt? chodnikow?. Tylko tak ?eby nie zabi?, bo by?aby to ?mier? m?cze?ska i pedalstwo mia?oby gdzie pielgrzymki urz?dza?. Tak dobrze nie b?dzie.. niech siorbi? torb?! I p?to im w oko, bo w dupe za przyjemnie! D?astin WYPIERDALAJ na biegun xD



(...)nawet go nie s?uchacie wi?c ju? nie wiem o chuj wam chodzi(...) Nie s?ucham tego typu muzyki, ale mimo wszystko jako? nie mam takich odruch?w jak niekt?re pajace wypowiadaj?ce si? na g?rze. ?piewa to co chce i chuj mi do tego i tak go nie s?ucham i wy te? nie(anty-fani). Troszk? ogaru.

Te? kiedy? my?la?em, ?e go nie s?ucham, ale wchodz? do supermarkeu - leci d?astin, w??czam radio - leci d?astin, podpierdalam siostrze mp3 - leci d?astin. Teraz widz? d?wi?ki. Wygl?daj? jak ooo beeejbee beejbeee =///

Ty kurwo zjebana? Ja pierdole wed?ug mnie ty jeste? lamusem i lezbijk?.
Nie znam biebera wi?c go nie oceniam.. Peace

A tego to znasz, ?e oceniasz? xDDDD
 

Miauuuu

Advanced User
Joined
Jan 21, 2010
Messages
206
Reaction score
27
Odp: Justin Bimber dosta? headshota z butelki podczas koncertu! 9.08.2010

Brawa dla rzucaj?cego!
M?g? rzuci? ceg?wk?!
Powinni doda? odg?os: "Head Shot!"

Pozdrawiam,

Miauuuu
 

Do Mycia

Advanced User
Joined
Apr 19, 2008
Messages
455
Reaction score
12
Odp: Justin Bimber dosta? headshota z butelki podczas koncertu! 9.08.2010

Ju? widzia?em ten filmik ale szkoda ?e mu si? nic nie sta?o nie lubi? dzieciaka bejbe hahah jaki g?os ale szkoda ?e to nie by?o co? ci??kiego i uwierzcie jakbym mia? okazje zrobi? bym to samo
 

Xanosta

Kum kumowi kumem.
Joined
Jun 23, 2010
Messages
362
Reaction score
46
Odp: Justin Bimber dosta? headshota z butelki podczas koncertu! 9.08.2010

Justina nie lubicie poniewa? wy nie ma cie tego co on.
Brak wam g?osu,s?awy,pieni?dzy i kochaj?cych dziewczyn.
Co on wam zrobi?? to ?e ma talent, to przez 99% ch?opak?w ma by?
nienawidzony? pff.. dzieciaki.

Jest m?ody, niech ?piewa tyle ile chce.
Dorobi si? i b?dzie sobie spokojnie ?y? =].
Przecie? kiedy? straci ten g?os..
Kto wam ka?e go s?ucha??


Od tego co on wykonuje uszy mnie bol?,dlaczego?
Nie lubi? tego typu muzyki.. ale to nie pow?d by go olewa?/wyzywa? skoro niczym nie zawini?.




Sutesas:

G?wno by? zrobi?.
Jeste? kolejnym pozerem,hejterem przez internet.
Wi?c nie pierdol =].




Regards,
Xanosta
 
Status
Not open for further replies.
Top