What's new

OT Expert - ten tytu? teraz mo?e by? Tw?j!

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Witajcie!
Z dniem dzisiejszym rusza nasz ma?y konkurs dla najaktywniejszych u?ytkownik?w w tym dziale, tj. pomoc z OT. Powstaje wiele w?tk?w z pytaniami, na wiele pyta? zostaje udzielonych odpowiedzi; w zwi?zku z tym postanowili?my nagrodzi? najaktywniejszych!

Jak wzi?? udzia? w konkursie?
To proste - wystarczy pomaga?! Ka?dy u?ytkownik, kt?ry cho? raz pom?g? w rozwi?zaniu czyjego? problemu, zostanie wpisany na ranking (jest on dost?pny pod tym adresem); za ka?dy pomocny post dostajecie +1 pkt. Podsumowanie konkursu b?dzie si? odbywa?o raz w miesi?cu (dok?adnie w jego ostatnim dniu), wi?c to w tym terminie zostanie wy?oniony u?ytkownik z najwi?ksz? ilo?ci? punkt?w.

W zwi?zku z tym, z tego miejsca chcieliby?my prosi? wszystkich i ka?dego z osobna - je?li zak?adacie temat z konkretnym problemem i dany u?ytkownik Wam pom?g?, napiszcie posta o tym - b?d? poinformujcie nas o tym w inny spos?b - kto zdo?a? spraw? rozwi?za?. Unikniemy w ten spos?b wszelkich nieporozumie? i niejasno?ci.

Kilka spraw organizacyjnych:
  • Stawiamy na jako??! Punkt ma szans? zdoby? ka?dy pod warunkiem, ?e jego post by? pomocny i rzeczywi?cie przyczyni? si? do rozwi?zania problemu;
  • Je?li zdarzy si? sytuacja, gdzie dwoje u?ytkownik?w poda?o mniej wi?cej t? sam? odpowied?, punkt w rankingu zostanie przyznany osobie, kt?ra pierwsza napisa?a posta;
  • W przypadku kiedy pomog?e?, a punkt w rankingu nie zosta? przyznany, napisz do kt?rego? z moderator?w dzia?u.

Czym?e by?by konkurs bez nagr?d?
Zadbali?my r?wnie? i o to, mamy nadziej?, ?e zadowolimy gusta nawet tych najwybredniejszych.
Za pierwsze miejsce przewidujemy: 100 punkt?w reputacji i podpis pod nickiem - OT Expert do czasu wyboru jego nast?pcy
Za drugie miejsce: 50 punkt?w reputacji!
Za trzecie miejsce: 25 punkt?w reputacji!

Ale, ale... to jeszcze nie koniec! U?ytkownik, kt?ry zdob?dzie tytu? OT Experta trzy razy, dostanie rang? VIP na miesi?c! Je?li za? b?dzie dobrze sprawowa? si? na tym stanowisku i godnie reprezentowa? forum, ma szanse zatrzyma? niebieski kolor na sta?e!
 

Marcinoos66

Senior User
Joined
Dec 18, 2008
Messages
1,196
Reaction score
99
Odp: OT Expert - ten tytu? teraz mo?e by? Tw?j!

Czyli jak zrozumia?em konkurs rusza od dzi? tak ? ?e od dzi? naliczane s? punkty za pomoc ?
Konkurs jak dla mnie jeden z najlepszych, bardzo dobry pomys? : )
Na pewno tym zmobilizujecie do pomagania innym..
 

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Odp: OT Expert - ten tytu? teraz mo?e by? Tw?j!

Tak, konkurs rusza z dniem dzisiejszym. ;-)
 

Marcinoos66

Senior User
Joined
Dec 18, 2008
Messages
1,196
Reaction score
99
Odp: OT Expert - ten tytu? teraz mo?e by? Tw?j!

Jeszcze jedna sprawa, bo temat jest w dziale Pomoc z OT
Czyli mo?na rozumie? ze naliczaj? si? pkt. tylko z tego dzia?u ?
Bo ja bym doda? jeszcze dzia? Request tam te? si? pomaga : )
Co o tym s?dzisz ?
 

Infernal97

Active User
Joined
Oct 1, 2010
Messages
99
Reaction score
5
Odp: OT Expert - ten tytu? teraz mo?e by? Tw?j!

Kto bedzie przyznawa? te pkt?? i skad dana osoba bedzie wiedziala czy pomoglem?? Czesto jest tak ze ktos pomoze i tamta osoba ktora chciala pomocy juz nie zaglada na forum:p
 

Roulette

Рулетка!
Joined
Nov 11, 2009
Messages
352
Reaction score
63
Odp: OT Expert - ten tytu? teraz mo?e by? Tw?j!

Punkty przyznaj? moderatorzy tego dzia?u, czyli : Kazia, Roulette i Reverse. W wi?kszo?ci przypadk?w, osoby, kt?re za?o?y?y temat, pisz? ?e jest do zamkni?cia. Je?eli jednak zdarzy si?, ?e moderator nie b?dzie mia? bladego poj?cia, kto pom?g? w danym w?tku, napisze odpowiedni? wiadomo?? prywatn?, kt?ra dostarczy mu potrzebnych informacji. ;)
 

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Odp: OT Expert - ten tytu? teraz mo?e by? Tw?j!

Jeszcze jedna sprawa, bo temat jest w dziale Pomoc z OT
Czyli mo?na rozumie? ze naliczaj? si? pkt. tylko z tego dzia?u ?
Bo ja bym doda? jeszcze dzia? Request tam te? si? pomaga : )
Co o tym s?dzisz ?

W sumie pomys? wcale nie jest z?y. Przedyskutuj? to z pozosta?ymi moderatorami, ale my?l?, ?e da rad? to zrobi?. : )
 

Jastro

Senior User
Joined
Aug 18, 2009
Messages
727
Reaction score
101
Odp: OT Expert - ten tytu? teraz mo?e by? Tw?j!

Tak, ja r?wnie? popieram pomys? Marcinoos66'a.
G??wnie te 2 dzia?y pos?uguj? do pomocy innym, je?li chodzi o OT.
Tak, na pewno to zmobilizuje ka?dego do pomocy drugiemu. Moderatorzy, szykujcie si? na Warnowanie! :D

Pozdrawiam, Jastro.
 
Last edited:

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: OT Expert - ten tytu? teraz mo?e by? Tw?j!

A ja mam takie pytanie...

Je?eli kto? napisze temat w z?ym dziale, czyli "pomoc z ot", a b?dzie potrzebowa? pomocy np. Przy komputerze i kto? mu pomo?e, to czy ten kto? dostanie za to punkt, czy nie?
 

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Odp: OT Expert - ten tytu? teraz mo?e by? Tw?j!

A ja mam takie pytanie...
Je?eli kto? napisze temat w z?ym dziale, czyli "pomoc z ot", a b?dzie potrzebowa? pomocy np. Przy komputerze i kto? mu pomo?e, to czy ten kto? dostanie za to punkt, czy nie?

Nie. Nie mo?na nazwa? kogo? takiego OT Expertem, prawda? Punkty s? przyznawane tylko i wy??cznie za pomoc w dziedzinie OTS, co obejmuje na razie dzia? pomoc z ot, by? mo?e w p??niejszym czasie i request.
 

wojtex13

Advanced User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
213
Reaction score
8
Odp: OT Expert - ten tytu? teraz mo?e by? Tw?j!

Mam takie zasadnicze pytanie.. Jak do kur** n?dzy mamy pomaga? jak dostajemy za posty Warny? "ma?o warto?ciowy post?" Chyba jako? musimy si? dowiedzie? na czym polega b??d tak? OGAR ADMINI!!!!!

//Na wst?pie chcia?abym powiedzie? Ci aby? si? uspokoi?. Skoro otrzyma?e? ostrze?enie, wydaje mi si?, ?e dany moderator mia? podstawy aby Ci je przyzna?. Zawsze jest co? takiego jak pw, mo?esz wys?a? wiadomo?? i wyja?ni? spraw? z moderatorem dzia?u, a nie od razu wyrzuca? swoje ?ale w tym temacie. Przedstawisz swoje pogl?dy, wys?uchasz r?wnie? innych argument?w i mo?e wyjdzie tak, ?e zrozumiesz sw?j b??d. // Rou
 
Last edited by a moderator:

kosmos2

Advanced User
Joined
Jul 23, 2009
Messages
339
Reaction score
48
Age
31
Odp: OT Expert - ten tytu? teraz mo?e by? Tw?j!

To przeczytaj regulamin i staraj si? rozbudowa? par? s??w w par? zda?. Czasami ?eby pom?c wystarczy par? s??w ale na tym forum potrzeba rozbudowa? te par? s??w w warto?ciowe argumenty.
 

Yoxino

Advanced User
Joined
Aug 12, 2009
Messages
478
Reaction score
51
Odp: OT Expert - ten tytu? teraz mo?e by? Tw?j!

Czy mog? do??czy? si? do "turnieju" z rang? Support? Mam dziej? ?e to nie b?dzie kolidowa? ze sob? :)

Pozdrawiam!
Yoxino
 

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Odp: OT Expert - ten tytu? teraz mo?e by? Tw?j!

Czy mog? do??czy? si? do "turnieju" z rang? Support? Mam dziej? ?e to nie b?dzie kolidowa? ze sob? :)
Pozdrawiam!
Yoxino

Oczywi?cie, ?e mo?esz, ale pami?taj, ?e zdob?dziesz co najwy?ej punkty reputacji.
 

Smeerf

Active User
Joined
Sep 27, 2010
Messages
125
Reaction score
8
Odp: OT Expert - ten tytu? teraz mo?e by? Tw?j!

No dobrze, zadam proste pytanie, w przypadku remisu punktowego obaj u?ytkownicy otrzymuj? nagrod? za 1 miejsce? Czy, np. wyst?puje przed?u?enie terminu?
 

mcfly

Advanced User
Joined
Mar 12, 2009
Messages
163
Reaction score
12
Odp: OT Expert - ten tytu? teraz mo?e by? Tw?j!

Konkurs wreszcie jaki? dla mnie chocia? i tak nie zale?y mi na ?adnej randze.
I proponuje z rankingu usun?? Dziki Johnson gdy? ma bana.

Pozdrawiam
 

Casey

Active User
Joined
Mar 12, 2010
Messages
58
Reaction score
0
Odp: OT Expert - ten tytu? teraz mo?e by? Tw?j!

yy ej a do kiedy to co? jest ?

//Konkurs b?dzie organizowany co miesi?c, p?ki co planowany czas - trzy miesi?ce, p??niej zobaczymy co dalej ;).// Rou
 
Last edited by a moderator:

Eturl

We shall know no fear!
Joined
May 21, 2008
Messages
2,280
Reaction score
463
Age
32
Odp: OT Expert - ten tytu? teraz mo?e by? Tw?j!

Mam pytanko
Ale, ale... to jeszcze nie koniec! U?ytkownik, kt?ry zdob?dzie tytu? OT Experta trzy razy, dostanie rang? VIP na miesi?c!

Widz? ?e w dziale Request jest te? taki konkurs.

Czy je?li zdob?dzie si? tytu? w tych 2 dzia?ach (w tym samym miesi?cu) to jest zliczane tak jakbym np 2 miesi?ce z rz?du uzyska? Ot experta (np w Pomoc z OT)?

//Punkty z ranking?w w dw?ch dzia?ach sumuj? si?. Daje nam to og?lny obraz tego, jak u?ytkownik pracuje. ~kazia
 
Last edited by a moderator:

GanjaFarmer95

Active User
Joined
Oct 20, 2010
Messages
146
Reaction score
1
Odp: OT Expert - ten tytu? teraz mo?e by? Tw?j!

mi si? tam podoba wszystkich to zmobilizuje do pomocy.
 
Top