What's new

- TibiaAuto [TA] Tibia Auto nie chce si? uruchomi?

Status
Not open for further replies.

Jenin

User
Joined
Jun 24, 2009
Messages
10
Reaction score
0
M?j problem polega na tym, ?e odpalam Tibia Auto, wybieram posta?, klikam OK i to tyle. ?aden program si? nie otwiera....
W ctrl+alt+delete jest jego proces, 11,000 cos zabiera i nic nie pojawia mi si?...

Nie wiem co mam zrobi?, pr?bowa?em ju? chyba wszystkiego.
Mo?e jest tu jaka? osoba, kt?ra mia?a ten sam problem co ja i sobie z nim upora?a, to mo?e mi powie co i jak zrobi?... ^^?

Jeszcze elfbot.
Zainstalowa?em tego no... triala pobra?em na 3 dni, aby wypr?bowa?. Nie mog? go zainstalowa?.
Pisze, ?e trzeba mie? 32-bit, ALE ja mam 32 bit... =/
Co zrobi??

Notka moderatorska:
Brak tagu. Zach?cam do zapoznania si? z tym tematem: http://tibia.net.pl/boty-pomoc/447615-przeczytaj-tagi.html
 

Areckii

Advanced User
Joined
Oct 9, 2010
Messages
154
Reaction score
45
Odp: [TA] Tibia Auto nie chce si? uruchomi?

Pom?g?bym ci jakby? napisa? jaki masz system i dok?adniej opisa? na czym polega b??d. Opisz to postaram ci si? pom?c.
// Bez warna plax:D
 

Jenin

User
Joined
Jun 24, 2009
Messages
10
Reaction score
0
Odp: [TA] Tibia Auto nie chce si? uruchomi?

Tak jak m?wi?em... ^^

Odpalam Tibia Auto pod 8.6
Wybieram swoj? posta?
Klikam OK
I... ju? ?adne okno wi?cej si? nie pojawia, chocia? tibia auto jest w??czona xd ale nigdzie jej nie ma opr?cz w procesach (w ctrl+alt+delete)

A z tym no.. elfbotem, to go zainstalowa? nie mog?, b??d
Klikn? na t? ikonk? "loader" ?eby zainstalowa?
A tu zonk. B??d, ?e musz? mie? 32-bit PC czy jako? tak.
Ale ja mam wszystko ?adnie ustawione, 32 bity i wgl... wi?c nie ogarniam tego ;/
 

Tibionauta

Advanced User
Joined
May 8, 2008
Messages
388
Reaction score
43
Odp: [TA] Tibia Auto nie chce si? uruchomi?

Z Tibi? Auto mo?esz mie? problem przez brak jakiej? biblioteki systemowej, z?ej konfiguracji og?lnej wszystkich aplikacji lub wadliwej wersji/instalacji. Co do Elfbota to wszystko mo?e zale?e? do systemu z jakiego korzystasz oraz jakiego procesora u?ywasz. Procesory jedno-rdzeniowe s? 32-bitowe, ale je?eli posiadasz procesor typu 1000 mHz to mo?e by? uznawany za procesor 16-bitowy.
 

Elitarny

Active User
Joined
Nov 11, 2010
Messages
58
Reaction score
15
Odp: [TA] Tibia Auto nie chce si? uruchomi?

po 1. dobra wersja bota? jaka?
po 2. czy chcesz odpala? na mc?
po 3. moze z?a tibie wybra?es przy instalacji?
po 4. Odinstaluj i zainstaluj ponownie mo?e to co? da
po 5. masz viste?
po 6. mo?e ?le pythona zainstalowa?es albo go wgl nie zainstalowa?es?
chodzi mi o tibie auto
 
Last edited:

Reverse

Advanced User
Joined
Jul 11, 2010
Messages
191
Reaction score
46
Odp: [TA] Tibia Auto nie chce si? uruchomi?

Widz? ?e dw?ch support?w walczy uporczywie z jak?e trudnym problemem.

@Jenin najprawdopodobniej po Twoim kompie ?miga(?) wirusik kt?ry zmienia pliki rejestru windowsa, i dlatego TA jest tylko w procesach i nie odpala - sam tak mia?em, i upora?em si? z tym poprzez formatowanie systemu.

Mo?esz spr?bowa? te? skanowa? komputer anty-wirusami w poszukiwaniu i usuni?ciu tej usterki ale to wg. mnie ma ma?e szanse powodzenia i stracisz tylko czas.

Pozdrawiam,
Fidero.
 
Status
Not open for further replies.
Top