What's new

Galeria Krzy?ka!

Status
Not open for further replies.

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Galeria Krzy?ka!
mapa1by.png

mapa2t.png
pustynia3.png
 

evon

Advanced User
Joined
Jul 9, 2009
Messages
444
Reaction score
23
Odp: Galeria Krzy?ka!

Wi?c ja skomentuje pierwszy. Hmm nie jest ?le pierwsza praca to jest naje***e tych k?pek trawek ,?e nie wiem co (dor?b krzaczk?w i drzew i b?dzie okej :>) praca 2 - do tej nie mam wielkich zastrze?e? ale idealnie te? nie jest :), Bagna na pustyni ciekawie ciekawie , tutaj masz plusa :> Jak na amatora to bardzo ?adnie daje 9/10
 

Edwand

Advanced User
Joined
Jul 16, 2010
Messages
260
Reaction score
28
Age
27
Odp: Galeria Krzy?ka!

Poniewa? ci? lubi? cholerny spamerze, to skomentuje ostro. Zacznijmy od pierwszego zdj?cia. Nie potrzebnie doda?e? ten syf na pnie drzew. Zjebany border, zrobi?e? to w ka?de strony, jak popad?o. Podoba mi si? ??czenie martwych k?pek trawy z tymi kwitn?cymi, lecz z tym nie przesad?.W drugim zdj?ciu nie mam zastrze?e?, chocia? nie nak?adaj trawy na ?ciany podziemne, bo to brzydkie jest. Trzecie zdj?cie jak dla mnie wygl?da w porz?dku, nie mam zastrze?e? chocia? te bagna nad pustyni?, raczej ruchome piaski.
Pozdrawiam!
 
Last edited:

Mr Kacper

Active User
Joined
Oct 24, 2010
Messages
82
Reaction score
8
Odp: Galeria Krzy?ka!

Jak masz tak mappowa?, to sko?cz...Nie do??, ?e najeba?e? na ka?dy sqm ile si? da, to jeszcze robisz mapy 20/20, kt?re robi si? w 5 minut...
Notka moderatorska:
Ma?owarto?ciowy post.
 
Last edited by a moderator:

Rinth

Active User
Joined
Jul 9, 2010
Messages
92
Reaction score
12
Odp: Galeria Krzy?ka!

Jak masz tak mappowa?, to sko?cz...Nie do??, ?e najeba?e? na ka?dy sqm ile si? da, to jeszcze robisz mapy 20/20, kt?re robi si? w 5 minut...

Zapraszam do za?o?enia swojej galerii, i wykazania si? jakim ty mapperem jeste?. Dlaczego ma sko?czy?? Za?o?y? ten temat ?eby si? czego? nauczy?, i ?eby sta? si? dobrym mapperem. 20/20 chyba na pocz?tku nie b?dzie robi? map na ca?y ekran ME. Niech poma?u si? uczy.

#Topic

Pierwsza praca, hmm na pierwszy rzut oka wygl?da przyjemnie, ale jak si? przyjrze? nie jest a? tak dobrze. Podoba mi si? po??czenie tych dw?ch rodzaj?w k?pek, lecz przesadzi?e? troch?, i te g?w** na pnie drzew wygl?da brzydko.

Druga praca, powiem szczerze ?e spodoba?a mi si?, takie niepowtarzalne. nie mam zastrze?e?. Jest kozacka.

Trzecia praca, nie podobaj? mi si? te g?ry, wygl?daj? tak odpychaj?co, po?wicz je, reszta ujdzie.

Zr?b dla mnie co? z architektury. ;)

PS. dzi?ki wpad?em na pomys? kolejnej mojej mapki. ;d
 
Last edited:

Grzonas 2

Banned
Joined
Jun 16, 2010
Messages
111
Reaction score
6
Odp: Galeria Krzy?ka!

Prace s? zaj**iste. Krzysiek nie wiem czemu nazywasz sie amatorem :p
Pewnie dla zwa?y xD
Co do prac - s? na bardzo wysokim poziomie. Idealnie zrobione zdj?cia dodaj? im pi?kna.
Na pierwszym ssie nie podobaj? mi sie te g?wna na pniach ;p
 

Jot Pe92

Active User
Joined
Jun 2, 2010
Messages
58
Reaction score
6
Odp: Galeria Krzy?ka!

Postaram by? si? delikatny. Przyznam si?, ?e zmarnowa?em w chuj cenn? moj? minut? zdech?ego ?ycia na pokazanie ci si?t????j fotki z twoimi jebanymi kwadratami, prostok?tami i trapezem. Gdzie zaznaczy?em ci jot twoja ma? joker oto moja praca w pszotoszopie
aorm21.jpg
.
Jednym s?owem oczy mnie rozbola?y chyba jak to robi?e? to nie zjad?e? wcze?niej snickersa.
 

MiccKaz

Advanced User
Joined
Aug 26, 2010
Messages
228
Reaction score
16
Odp: Galeria Krzy?ka!

Pier%ol wszystkie negatywne komentarze, twoje prace sa na 'dobrym' poiziomie, a widze, ze zmiarzaja ku lepszemu, dodaj cos typu '3d' w ktorym stawiasz wysokie budowle, i wznoszoce sie wie?e...

//jedyny minus? male prace... 15X15? ;d
 

evon

Advanced User
Joined
Jul 9, 2009
Messages
444
Reaction score
23
Odp: Galeria Krzy?ka!

up ^^

Nie wszystkie :)

Praca ta jest ca?kiem interesuj?ca tylko nie widz? sensu w robieniu tego bordera przy zej?ciu :/ dziwnie wygl?da z borderem trawy, natura troch? dziwnie dopasowana, ale jest ok :> 7/10 ta praca. Dawaj dalej :)
 

Ralaa

Advanced User
Joined
Mar 6, 2010
Messages
185
Reaction score
26
Odp: Galeria Krzy?ka!

Jak widzia?am, to opierdalasz ludzi r?wno za ich mapki, a sam pokazujesz tutaj g?wniany poziom. Wszystkie prace jako? tak wygl?daj? jak jaka? mieszanka wszystkiego. Do mnie to nie przemawia. Jestem na nie! Dzi?kuj?.


@edit
Krzysiu, nie wkurwiaj si?, po prostu mi si? nie podobaj?, ?wicz wi?cej, a kiedy? zobacz? jeszcze u Ciebie jakie? prace, kt?re otrzymaj? u mnie 10. To tylko moja ma?owarto?ciowa opinia :D
 
Last edited:

Gawc

User
Joined
Jun 3, 2009
Messages
10
Reaction score
0
Odp: Galeria Krzy?ka!

o to ?adne, jak dla mnie za du?o detali, ale to kwestia gustu :)
 

Frags

Mechaniczna pomara?cza
Joined
Jun 19, 2009
Messages
1,112
Reaction score
139
Odp: Galeria Krzy?ka!

Cze?? misiek, wujek Frags Ci pierdzielnie wyk?ad teraz.

Praca nr. 1
Za ma?o krzak?w, gdyby? ustawi? jeszcze tak z 5 w kupkach po 2-3 to by?oby idealnie. Wkurza mnie te? tak dziura w kt?rej o dziwo umie?ci?e? ga???, co? w nico?ci, dziwne. Og?lnie rzecz ujmuj?c, masz pomys?, brak Ci tylko odpoowiednich wybor?w.

Praca nr. 2
Znowu krzaczki, ta trawa na tych wzniesieniach wygl?da chujowo, u?yj tego drugiego borderu. Bez szale?stw ale ?wietny bordering trawy z dirt'em.

Praca nr. 3
Zmieszaj szare g?ry z tymi czerwonymi, efekt b?dzie du?o lepszy. Przy bagnach zawsze u?ywasz ich zewn?trznego borderu, spr?buj u?y? borderu cho?by piasku, ewentualnie zmieszaj ze sob? oba bordery. Nieciekawie wygl?daj? te? te 3 obiekty umieszczone w linii poziomej przy tej ruince. A, no i ro?liny nie wyrastaj? z piachu, daj tam troszk? trawki i git.

Praca nr. 4
Bordery, krzaczki i nie u?ywaj k?pek traw dw?ch kolor?w. Mniej bagiennych ro?linek, a wi?cej tych zwyk?ych.

Praca nr. 5
Twoja najlepsza praca ale pami?taj o ustawianiu krzak?w w kupkach po kilka.

Og?lnie? 7.5/10
 

Bounty Hunter

Active User
Joined
Sep 11, 2010
Messages
149
Reaction score
22
Odp: Galeria Krzy?ka!

Ja pierdole, n/c cz?owieczku, opierdalasz ka?dego za mapy(pozdro, po?wicz...), a sam g?wno robisz. Najebiesz jakiego? ?cierwa, kwadratowo. Og?lnie CHUJOWO.
 

Edwand

Advanced User
Joined
Jul 16, 2010
Messages
260
Reaction score
28
Age
27
Odp: Galeria Krzy?ka!

Praca ?adna, dobrze dobrane detale. Ale nie r?b sygnatur a mapy bo tracisz sw?j potencja?. Zaczni sobi? robi? jakie? mini projekty, a nast?pnie go realizuj. Bo jak dalej b?dziesz robi? te pixele to daleko nie zajdziesz.
Pozdrawiam
 

Volian

Advanced User
Joined
May 31, 2009
Messages
352
Reaction score
11
Odp: Galeria Krzy?ka!

Bardzo ?adnie zmieszane bordery! Bardzo mi si? to podoba, natura dobrze dobrana, jednym s?owem jest pi?knie!
Ocena 10/10.
 

Pogromca Budyniu

Advanced User
Joined
Sep 30, 2010
Messages
255
Reaction score
19
Odp: Galeria Krzy?ka!

Witam!!
Jedynie co robisz dobrego i zajebistego to borderowanie - ?wietnie Ci to idzie ;)
Co do reszty to prace denne, do dupy i nic nie przedstawiaj?ce. Robisz prace od kopa, nie wiem z nud?w czy co? To po co zak?adasz galerie? Zr?b jak?? prac? na konkretny temat, napisz temat zdj?cia wlep fote i git majonez. Narazie do kitu nie ma co komentowa?. Czekam na co? konkretnego ;)
 

DJ Sebio

New User
Joined
Nov 10, 2010
Messages
7
Reaction score
1
Odp: Galeria Krzy?ka!

Omg... Dzieci si? uradowa?y ?e ju? Mapera pojechali? Irytuje mnie to x.x'... Nikt nie jest idealny i dalej si? uczymy... Ale co do tematu to powiem tak... Zawsze m?wi?em, ?e za ma?o natury teraz przerzuc? sytuacj? o 180 stopni i powiem ?e za du?o... Wiesz uwielbiam k?pki trawy :3 ale bez przesady xD K?pki trawy wchodz? na k?pki trawy, a tak nie r?b... i staraj si? dobiera? r??ne k?pki, ?eby by?o wszystko ok (nie mam obsesji xD). Og?lnie to do niczego innego nie mam si? przyczepi? wi?c oceni?...

Ocena: 7,5/10.
 
Status
Not open for further replies.
Top