What's new

-Pozostałe Karta Graficzna????

Status
Not open for further replies.

jonyercio

Advanced User
Joined
Jun 12, 2009
Messages
158
Reaction score
4
Witam mam pewien problem od kilku miesiecy.
Kiedy ogladam jakis film na internecie albo leci jakas reklama w przegladarce to komputer sie zawiesza przez chwile slychac np: muzyke z filmu a potem ciach i komputer sie resetuje wyskakuje Informacja na niebieskim tle .
albo jak wlaczam komputer powinna by? informacja hmm pool memory czy jakos tak to sa jakies dziwne znaki jakby chinskie oraz przy guzikach monitora jak je przecisne np: rozjasnianie itd to sa jakies chinskie znaki niepisze nic po polsku !!! help
 

Chajtek

Ten prawdziwy...
Joined
Apr 20, 2008
Messages
483
Reaction score
41
Odp: Karta Graficzna????

?ci?gnij najnowsze sterowniki do swojej karty, najlepiej podaj mi jej nazw? to Ci wyszukam.
 

Dolmet

Senior User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
757
Reaction score
55
Age
30
Odp: Karta Graficzna????

czy sterowniki pomog? nie wiem
ale mo?e pasta na ch?odzeniu z karty ci si? zmy?a i si? przegrzewa? wiem z do?wiadczenia bo sam tak mia?em pasta poprostu ze staro?ci ju? nic nie dawa?a i karta osi?ga?a 100 stopni i komp si? wiesza?
je?eli to nie pomo?e to pobierz najnowsze stery do karty graficznej
je?eli to nie pomo?e to masz prawdopodobnie to co ja mia?em z moim starym geforcem ze staro?ci ju? si? wiesza? i nic nie sz?o zrobi? opr?cz reseta!
 

Tfoja Obsuga

Advanced User
Joined
Oct 10, 2010
Messages
151
Reaction score
8
Odp: Karta Graficzna????

zapewne u?ywasz firefoxa, i masz s?abego sprz?ta. Zgad?em? Tak! gdzie? na forum znalaz?em poradnikna temat "Jak zmniejszy? zu?ywanie Firefoxa!" czy co? takiego. Zabiera to czasami do 600.000MB pamieci! a jak ogladasz filmy dodatkowe 100.000 nadchodzi do firefoxa! zaraz dam edita i dam ten poradnik!

#EDIT

http://tibia.net.pl/poradniki-pozos...ywanie-komputera-przez-firefoxa-poradnik.html
 

Dolmet

Senior User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
757
Reaction score
55
Age
30
Odp: Karta Graficzna????

Nie to ?e u?ywa firefoxa nie zawiesi?o by mu pc!
nie zu?ywa on 600 mb bo by ci chyba pc o sufit dupn?? jakby tak by?o
Poprostu ma problem z kart? graficzna!
 

Masters17

User
Joined
Oct 29, 2010
Messages
14
Reaction score
1
Odp: Karta Graficzna????

Najprawdopodobniej karta graficzna jest ju? do wymiany.
Pozdrawiam,
Masters17
 

Dolmet

Senior User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
757
Reaction score
55
Age
30
Odp: Karta Graficzna????

"Masters17" Je?eli nie masz pewno?ci na co? to nie odpowiadaj bo wprowadzisz cz?owieka w b??d! kupi now? i dalej b?dzie to samo co wtedy zrobisz?...
 
Status
Not open for further replies.
Top