What's new

Euro 2012

Status
Not open for further replies.

Batis

Zagramy w gr??
Joined
Sep 11, 2009
Messages
829
Reaction score
144
Age
29
Jak my?licie, ju? mamy si? wstydzi? czy co? przez 2 lata si? wydarzy w PZPNie?
Ja osobi?cie jak patrze na poziom naszych pi?karzy to nie wiem czy mam si? ?mia? czy p?aka?.
 
  • Like
Reactions: One

3niu

Active User
Joined
May 14, 2010
Messages
79
Reaction score
11
Odp: Euro 2012

Poziom Polskich pi?karzy jest przykry, my?l? ?e nic si? nie wydarzy i na Euro 2012 zn?w nie przejdziemy eliminacji.Jak nic si? nie zdarzy?o przez tyle lat w PZPNie, to teraz te? nie ma na to szans.

@down Kolejny fail z mojej strony _/
Znaj?c ?ycie, to b?dziemy grali z najlepszymi i przejebiemy 4 jajo...Jak nie wi?cej.
 
Last edited:

Batis

Zagramy w gr??
Joined
Sep 11, 2009
Messages
829
Reaction score
144
Age
29
Odp: Euro 2012

zn?w nie przejdziemy eliminacji.

Jako organizatorzy nie przechodzimy eliminacji, wchodzimy odrazu do grup...
I to jest najgorsze.
 

Vioskan

Active User
Joined
Nov 23, 2008
Messages
102
Reaction score
3
Odp: Euro 2012

Je?li chodzi o ca?? imprez? to mog? powiedzie? ?e si? uda bo ju? "robota wre" hehe .

Je?li chodzi o pi?karzy to jeszcze maj? 2 lata na sprowadzenie jaki? zza granicy i wydanie obywatelstwa . Je?li jednak nikogo nie sprowadz? to cienko ich widz? i to bardzo ale chyba ju? ca?y ?wiat wie jaki poziom reprezentuj? nasi i ?mia? si? nie b?d? .

Kolejna sprawa to ciekawe co nasi kibice poka?? bo ci najbardziej waleczni (zadymiacze)
chyba cz?sto nie jad? na mecz? polak?w za granic? a u nas to sobie podjad? jakim? "polonezem" narobi? dymu , wbiegn? na muraw? , wbij? na sektor go?ci . No i wtedy to mo?e by? jak ich ochrona nie przypilnuje bo b?d? sapy jak jaki? kibic?w np. niemiec poturbuj? .

I b?dzie "koniec imprezy" i nam Rosja zakr?ci gaz i b?dzie "koniec ?wiata" bo ludzie na wigilie nie b?d? mieli czym ogrzewa? swoich mieszka? i b?d? zamarza? .

Hmm. Jest jeszcze jedna opcja ?e przywioz? nam z Czech "stadion-kontener" 300 z? za miesi?c a jako?? x razy lepsza od naszych " stacjonarnych" .
Mog? sobie pi?karze te? poza?atwia? zielone papiery to mo?e jakie? ulgi dostan? typu 2 bramki przewagi albo dozwolone 4 czerwone kartki , mniejsza bramka , butka z piwem na boisku pod bramk? .
Chyba ?e polska przygotuje pi?k? z realu za 10 z? to wtedy wygramy bo u nich pi?ka za 10 z? jest jako?ci naszej za 100 . Wyobra?cie sobie Rasiaka strzelaj?cego wolnego z 30 metr?w wkr?caj?cego do bramki ... taki strza? z kapucyna i pi?ka zniesiona przez wiatr ! Co? pi?knego :]
 
  • Like
Reactions: One

Constantine

everybody dies
Joined
Oct 27, 2008
Messages
1,071
Reaction score
145
Age
29
Odp: Euro 2012

Wg mnie, g??wnym problemem nie s? sami pi?karze. Z?e przygotowanie pi?karzy wynika g??wnie ze s?abego przygotowania ich to takich w?a?nie imprez. Mamy przecie? tylu dobrych zawodnik?w tj. Lewandowski, Za?uska, Piszczek...

Mam nadziej?, ?e prze?ami? si? i poka?? na co ich sta?!
 
  • Like
Reactions: One

One

My?l?cy
Joined
Apr 6, 2008
Messages
445
Reaction score
217
Age
29
Odp: Euro 2012

W PZPN'ie potrzebne s? radykalne zmiany, do kt?rych pewnie nie dojdzie. Nie jestem ekspertem, nie mi to ocenia?.

Co do poziomu - ani si? ?mia?, ani nie p?aka?, tylko nie ogl?da? (z korzy?ci? dla nerw?w.)

To b?dzie:

wstyd, wstyd i jeszcze raz kompromitacja.
 

Vioskan

Active User
Joined
Nov 23, 2008
Messages
102
Reaction score
3
Odp: Euro 2012

Ale to czyja to jest wina ?e pi?karze s? po prostu daremni ?
Graj? ju? tyle lat a kur.... poda? dobrze do nogi nie potrafi? , cyrki na treningu to sobie mog? w du... wsadzi? bo nie wiem co oni tam robi? .

Wychodzi polak 30 lat vs 19 latek z np. brazyli i polak nie wiem co zrobi? i kopie na ?lepo strata pi?ki leci kontra gol i pozamiatane .


Moim zdaniem wszyscy powinni wylecie? razem z tymi trenerami i innymi doradcami bo skoro przez tyle lat nie potrafi? czego? zagra? to co? jest z nimi nie tak.
Ca?a ta impreza to b?dzie jeden wielki kabaret z naszej strony .
A? szkoda s??w wszystko przez znajomo?ci itp .
 

tapcio

New User
Joined
Jul 19, 2010
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Euro 2012

Buhauhuaha, a na co wy liczycie? :d ?e wygramy te zawody?! <lol2>

Jedynie co PZPN mo?e zrobi? to obni?y? im pensj? i zagrozi?, ?e jak nie b?d? gra? lepiej to do starych zarobk?w nie powr?c?....

P?ac? naszym tyle, co w innych krajach... Ale mo?liwo?cami i do?wiadczeniem, to 3/4 z nich by w niemczech, w?oszech, francji w 2 lidze wyl?dowa?o xd

-------------------------------------------------------------------------------

Co to za bezsensowe rozmowy typu : wydawajcie obywatelstwa Polskie!!!! Cristiano Ronaldo, Eto, Messi sprowadzcie! Napewno wygramy!! - solo nie wygraj? tych zawod?w. A wsp??praca naszych z nimi by si? tak uk?ada?a, ?e po 1 wyst?pie by odeszli xd
Poza tym wol? si? wstydzi? reprezentacji naszego kraju, ni? wyj?? na po?miewisko jak Niemcy na M?. Po?ow? os?b zza granicy sprowadzili i kozak?w przez ca?y turniej udawali..


RePrEzEnTaCjA NaRoDoWa - sama nazwa m?wi, jakie osoby i z k?d maj? gra?.
Pozdrawiam - Areal ;>
 

Cynna

Senior User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
952
Reaction score
111
Age
29
Odp: Euro 2012

Buhauhuaha, a na co wy liczycie? :d ?e wygramy te zawody?! <lol2>
A te zawody to w czym?

Jedynie co PZPN mo?e zrobi? to obni?y? im pensj? i zagrozi?, ?e jak nie b?d? gra? lepiej to do starych zarobk?w nie powr?c?....
Je?li kto? nie umie gra? to nawet je?li wy?lesz go do oboz?w pracy nie zagra dobrze. Przyk?ad Korea p?n.

Je?li nie ma w kraju dobrych trener?w to nie ma co si? dziwi?. Ja bym wola? zobaczy? reprezentacj? polski na p?? z murzynami w finale ni? takich jak teraz.
 

ZoZoLeK9164

Active User
Joined
Jun 30, 2010
Messages
84
Reaction score
58
Odp: Euro 2012

Ehh... nasz poziom grania jest ?mieszny a mimo to pi?ka no?na jest naszym sportem narodowym. Nie rozumiem tego skoro w innych dyscyplinach osi?gamy o wiele wi?cej, np. siatk?wka - zdobyli?my z?oty medal mistrzostw europy, a panie zdoby?y br?z wi?c jest to nie por?wnania z naszymi pi?karzami. Oni tylko si? o?miesz? ...:/
 

toudi96

Advanced User
Joined
Jun 27, 2009
Messages
380
Reaction score
16
Odp: Euro 2012

hmm... napewno zrobimy sobie wstyd, skroimy duzo szalikow (szczegolnie z Anglia, za 96), pokazemy sie z "najlepszej" strony :D

tu moge powiedziec szczerze: poslcy pilkarze graja jak cioty, nigdy nie slyszalem o takim czyms jak Gabon, Mali albo "Burkina Faso" (lol?)
nie wierze ze takie cos potrafi nas przegonic... gdzie jest potega z poprzednich lat... gdy gral Wlodek, Lato (kurwo, szmato), albo inni co robili to dla przyjemnosci...
polska pilka idzie na dno, jesli lato i inne debile dalej beda obejmowaly rzad pzpnu to skonczymy na ostatnim miejscu, nawte przegoni nas Sealandia
 

Deeboz

Advanced User
Joined
Dec 12, 2008
Messages
312
Reaction score
30
Odp: Euro 2012

To nie wina pi?karzy lecz podej?cia ich trenera, przecie? oni nie mog? sobie odstawi? jakiej? sol?wki na boisku bo by ich wi?cej nie powo?a? do kadry. Robi? to co im ka?? i wed?ug mnie trzeba si? modli?, ?eby w?adze PZPN akurat na rok 2012 zm?drza?y.

Pozdrawiam
 

toudi96

Advanced User
Joined
Jun 27, 2009
Messages
380
Reaction score
16
Odp: Euro 2012

nom... ale przy meczu z Kamerunem to pod koniec kibice dobrze dopingowali, "Jeszcze jeden!" dla Kamerunu :D
 

3niu

Active User
Joined
May 14, 2010
Messages
79
Reaction score
11
Odp: Euro 2012

jesli lato i inne debile dalej beda obejmowaly rzad pzpnu to skonczymy na ostatnim miejscu, nawte przegoni nas Sealandia
Zapomnia?e? o San Marino _/
 
Status
Not open for further replies.
Top