What's new

Firma - jaka to piosenka?

Status
Not open for further replies.

Pako13

Advanced User
Joined
Aug 20, 2009
Messages
188
Reaction score
10
Age
29
Witam. Ostatnio s?ysza?em piosenk? firmy (mo?e feat kto? :p). ?piewali w tej piosence , ?e jaka? babka sz?a po ulicy , zobaczy?a jak kto? napada na jak?? knajp?? , potem wzi?li j? na komend? , wymierzy?a palcem niewinnego go?cia i poszed? siedzie?... Dalej ju? nie pami?tam o czym by?a :p Wiem jeszcze , ?e o jakim? zatrutym jedzeniu czy czym? takim... Znacie mo?e tytu? tej piosenki?? Jak s?uchacie firmy to na pewno wiecie kt?ra to piosenka ;)

Z g?ry dzi?kuj?. Oczywi?cie plus b?dzie :D
 

Miauuuu

Advanced User
Joined
Jan 21, 2010
Messages
206
Reaction score
27
Odp: Firma - jaka to piosenka?

Witam. Ostatnio s?ysza?em piosenk? firmy (mo?e feat kto? :p). ?piewali w tej piosence , ?e jaka? babka sz?a po ulicy , zobaczy?a jak kto? napada na jak?? knajp?? , potem wzi?li j? na komend? , wymierzy?a palcem niewinnego go?cia i poszed? siedzie?... Dalej ju? nie pami?tam o czym by?a :p Wiem jeszcze , ?e o jakim? zatrutym jedzeniu czy czym? takim... Znacie mo?e tytu? tej piosenki?? Jak s?uchacie firmy to na pewno wiecie kt?ra to piosenka ;)
Z g?ry dzi?kuj?. Oczywi?cie plus b?dzie :D

Kurde po opisie to mi to jedynie Lady Gage & Bianse firmy nie s?ucham, wi?c mo?e dlatego nie wiem.

Pozdrawiam,

Miauuuu
 

Pako13

Advanced User
Joined
Aug 20, 2009
Messages
188
Reaction score
10
Age
29
Odp: Firma - jaka to piosenka?

Hmmm... Dodam , ?e piosenka sz?a co? 6/7+ minut... By?a do?? d?uga.
 

Jot Pe92

Active User
Joined
Jun 2, 2010
Messages
58
Reaction score
6
Odp: Firma - jaka to piosenka?

Ty znam wszystkie piosenki i takiego czego? nie kojarz? mo?e to jest z kraka3 (wyda? go w tym roku bosski romek) kt?rej za du?o nie s?ucha?em.
 

Pako13

Advanced User
Joined
Aug 20, 2009
Messages
188
Reaction score
10
Age
29
Odp: Firma - jaka to piosenka?

Kurde... Ja to s?ucha?em mo?e z miesi?c-dwa miesi?ce temu. Teledysk by? taki obrazkowy. Taki jakby anime :p
 

Cynna

Senior User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
952
Reaction score
111
Age
29
Odp: Firma - jaka to piosenka?

A mo?e znasz cho? kilka s??w z tej piosenki? Wtedy by?oby ?atwiej.

@Down
To sorry, ale nie pomog?. Nie s?ucham firmy od dawna.
 
Last edited:

Pako13

Advanced User
Joined
Aug 20, 2009
Messages
188
Reaction score
10
Age
29
Odp: Firma - jaka to piosenka?

No w?a?nie niestety nie znam :/ Wiem tyle , ?e ?piewaj? w niej o jakiej? starszej pani , i 2 go?ciach (kolegach) :p Nawet nie pami?tam jak oni si? nazywaj? :/ Po prostu dawno tego s?ucha?em i ju? nie pami?tam...
 

Pako13

Advanced User
Joined
Aug 20, 2009
Messages
188
Reaction score
10
Age
29
Odp: Firma - jaka to piosenka?

Dzi?kuj? !!! A my?la?em ?e to firma ?piewa... Sorry , ?e wprowadzi?em w b??d... Dzi?kuj? ;))
 
Status
Not open for further replies.
Top