What's new

Real Global Map 8.60 (task, zao, etc)

Status
Not open for further replies.

Cgf

Advanced User
Joined
Aug 17, 2009
Messages
334
Reaction score
8
Odp: Real Global Map 8.60 (task, zao, etc)

Jak postawisz baze to bedizesz wiedzial.....
 

Joke1991

Active User
Joined
Sep 12, 2008
Messages
97
Reaction score
6
Odp: Real Global Map 8.60 (task, zao, etc)

Po co wrzucasz co? czego wog?le nie sprawdzi?e? to jest 8.54-8.57
 

adi4443

User
Joined
Dec 28, 2008
Messages
12
Reaction score
0
Odp: Real Global Map 8.60 (task, zao, etc)

po SS widze ze ots jest spoko juz zasysam 9/10:D
 

Sanero

New User
Joined
Jan 9, 2010
Messages
7
Reaction score
0
Odp: Real Global Map 8.60 (task, zao, etc)

Ok ju? sam si? nauczy?em jak dawa? Vipa Ots zajebisty ale mam pytanie Jaki do tego jest acc maker Z g?ry dzi?ki :)
 

Golotalolek

Advanced User
Joined
Sep 19, 2009
Messages
163
Reaction score
1
Odp: Real Global Map 8.60 (task, zao, etc)

Ok wszystko by bylo dobrze gdyby nie duza ilosc brak?w typu poi nie do zrobienia lub na inq nie ma nagr?d oraz bugi mapy przy dp (nie pod ten items.otbm) Nie polecam chyba ze chce ktos jeszcze przy tym siedziec i pracowac dlugo
 

waciakswdn77

New User
Joined
Aug 1, 2010
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Real Global Map 8.60 (task, zao, etc)

Witam mam problem ...sciagnelem otsa wlaczam go i po chwili mi wyskakuje taki blad na konsoli "Allocation failed, server out of memory! Decrease size of your map or compile in a 64 bit mode " prosze o pomoc ;/
 

czosnek996

User
Joined
Feb 14, 2010
Messages
28
Reaction score
0
Odp: Real Global Map 8.60 (task, zao, etc)

dzieki za silnik.. Takiego szukalem, pogram se sam jak na RL
 

czosnek996

User
Joined
Feb 14, 2010
Messages
28
Reaction score
0
Odp: Real Global Map 8.60 (task, zao, etc)

Sorry, ze pisze w kolejnym poscie, ale jakos nie moglem dac edita.
Jednak mylilem sie co do tego silnika ... po 1 nie ma 95 % mapy RL, jest moze z 80 % !!! Po 2 Npc Addonowe Nie dzialaja ... po 3 nie ma niektorych questow ... Gowno i tyle ... !!!
 

ArtekXD

Active User
Joined
Jun 11, 2008
Messages
57
Reaction score
1
Odp: Real Global Map 8.60 (task, zao, etc)

Siema. Mam pytanie, czy znajduje si? ty ca?e Zao? Chodzi mi o nowe miasto "Razachai" i "Northern Zao". Je?li kto? posiada te miejsca, prosz? o kontakt.
 

niecik

User
Joined
May 28, 2008
Messages
26
Reaction score
12
Odp: Real Global Map 8.60 (task, zao, etc)

Jakie s? pasy na goda ???
http://tibia.net.pl/data/338697-jakie-sa-passy-do-goda-gma.html
Sorry, ze pisze w kolejnym poscie, ale jakos nie moglem dac edita.
Jednak mylilem sie co do tego silnika ... po 1 nie ma 95 % mapy RL, jest moze z 80 % !!! Po 2 Npc Addonowe Nie dzialaja ... po 3 nie ma niektorych questow ... Gowno i tyle ... !!!
Wszystko dzia?a jak nale?y po prostu zjeba?** i nie dzia?a.
Ok wszystko by bylo dobrze gdyby nie duza ilosc brak?w typu poi nie do zrobienia lub na inq nie ma nagr?d oraz bugi mapy przy dp (nie pod ten items.otbm) Nie polecam chyba ze chce ktos jeszcze przy tym siedziec i pracowac dlugo
Jedyny b??d jaki posiada to, ?e w depozytach zamiast zapadaj?cych si? pod??g pojawiaj? si? s?upki, lecz mo?na to szybko wywali? przez map edytor.
POI jest questem do przej?cia trzeba tylko umie? go przej??, jest to FULL REAL POI. Jak go przej?? mo?esz sprawdzi? na
Teraz co do INQ. Ten quest te? dzia?a tylko nie jest to ten room z nagrodami w thais. Przejd? sobie go od pocz?tku i zobaczysz, ?e trafisz do dzia?aj?cego INQ chest room.
 

Aqvis

User
Joined
May 19, 2008
Messages
33
Reaction score
1
Odp: Real Global Map 8.60 (task, zao, etc)

Silnik pod tibie 8.57
Sprawdzi?em ... moja ocena 3/5
 

gaewu123

New User
Joined
Jan 27, 2010
Messages
7
Reaction score
0
Odp: Real Global Map 8.60 (task, zao, etc)

Ogulnie fajnie sie prezentuje... Mia?em k?opot z tym Vip ale poprostu przerobilem statek i npc-ka heh... :D Ale nadal mam problem... Jaki acc manager na ten silnik trzeba bo to chyba nie jest raczej tfs... Prosze o odpowiedz
 

Flipper

Active User
Joined
Sep 4, 2010
Messages
93
Reaction score
2
Odp: Real Global Map 8.60 (task, zao, etc)

Mam 2 problemy z tym silnikiem.
1. Przy u?yciu czaru zwyk?? postaci? np. exura lub utani hur pojawia si? lag i po chwili wyrzuca wszystkich graczy do listy postaci. Co jest nie tak? Jak to naprawi??
2. Szukam dobrego accmakera pod ten silnik pr?bowa?em gesiora ale albo przy instalacji mam b??d albo przy zak?adaniu postaci.
3. Mo?e wie kto? jak naprawi? b??d z has?ami w Modern AAC? Przy zak?adaniu konta wpisuje accname: stefan , has?o: kamasutra123 i przy logowaniu na ots pisze Invalid Password. Patrzy?em w bazie danych to has?o nie jest kamasutra123 ale jakie?: jfayfhafmafy4faf8fn1mflamf8rrqorq9. Ka?dy ma to po za?o?eniu konta.
 

KredaPSK

New User
Joined
Nov 11, 2009
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Real Global Map 8.60 (task, zao, etc)

Yo mam tego servera sci?gnientego ale czemu nie moge zmieni? np exp stage's ani nie mog? znale?c passow do gm lub god?
 

Demonix92

New User
Joined
Apr 26, 2008
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Real Global Map 8.60 (task, zao, etc)

Siema ots jest zajebisty : ) tylko jak mozna prosic jak dostac sie do vip city ?
 

The Crow

New User
Joined
Jun 29, 2010
Messages
1
Reaction score
2
Odp: Real Global Map 8.60 (task, zao, etc)

@xX Ninja Xx

ty chyba cos do mnie cierpisz tylko ciekawe czemu :p bo jakos niewiem
 
Status
Not open for further replies.
Top