What's new

Jest szansa?

Status
Not open for further replies.

Krzesimira

User
Joined
Aug 15, 2010
Messages
10
Reaction score
0
Witam, wlasnie z kolegami konczymy prace nad ots rl mapa pod 8.6, niski staly exp, w sms shop tylko pacc. I mam pytanie zwiazane z tak jakby "problemem".
Otoz, problem polega na tym ze nie mam na wykupienie dedyka, i wpadlem na pomysl aby wlaczyc go na jakies 8-10 godzin dziennie zeby ludzie zobaczyli co ten serv jest wart i moze by kupili pacc zeby bylo na jakiegos dedyka ( znalazlem w google promocje z w miare dobrym dedykiem za 200zl/mies). Ale problem w tym ze mam stale ip i gracze musieliby miec hamachi. Czy takie cos ma szanse wypalic??
 

Constantine

everybody dies
Joined
Oct 27, 2008
Messages
1,071
Reaction score
145
Age
29
Odp: Jest szansa?

Uwa?am, ?e nie, ale jest to tylko moje zdanie. Uwa?am, ?e taki OTS nie ma zbytniej szansy istnie?, aczkolwiek zdarzaj? si? wyj?tki.
 

Krzesimira

User
Joined
Aug 15, 2010
Messages
10
Reaction score
0
Odp: Jest szansa?

Mozliwe ze nie ma szans ale moim zdaniem jakies szanse ma dlatego probuje ;p Wydaje mi sie ze gdyby byl dedyk byloby ok, poniewaz kiedy tak przegladam te otsy z rl mapkami, to wszedzie jest exp stage 500-4 a w sms shopie pelno itemow , poprostu otsy robione dla kasy, a tutaj bylby staly exp nie wiekszy niz 6, a w sms shop tylko pacc zeby bylo na utrzymanie serva. Ale moze mi sie tak tylko wydaje.
 

Constantine

everybody dies
Joined
Oct 27, 2008
Messages
1,071
Reaction score
145
Age
29
Odp: Jest szansa?

Serwery hamachi ciesz? si? popularno?ci?, wi?c nie wiem czy nie lepiej by?o by wam w jaki? inny spos?b uzbiera? pieni?dze. To chyba nie jest jaki? wielki problem, w ko?cu s? wakacje...
 

adriian104

Advanced User
Joined
Apr 6, 2009
Messages
472
Reaction score
27
Age
39
Odp: Jest szansa?

Niestety jestem tego samego zdania jak kolega up to nie wypali by? musia? spr?bowa? inaczej odpali? otesa na swoim kopie za darmo i po prostu popyta? si? graczy czy b?d? zainteresowani graniem na dedyku 24/dob? ale oczywi?cie pacc ju? wtedy p?atny albo da? im mo?liwo?? wykupienia np tudora w zamian za np 30 z? oczywi?cie na twoich warunkach a morze znajdzie si? osoba kt?ra wyda na 150 za udzia?y po prostu trzeba po kombinowa? !!!
 

Arteek

Advanced User
Joined
May 6, 2010
Messages
272
Reaction score
37
Odp: Jest szansa?

Taki server nie ma jak najmniejszej szansy, nie ma co dawa? nadziei na istnienie takiego servera, gdy? gracze szukaj? server?w takich gdzie nie ma lag?w, gra du?o os?b oraz server jest 24/7 i jest d?ugoterminowy.
 

Krzesimira

User
Joined
Aug 15, 2010
Messages
10
Reaction score
0
Juz szukalem kogos kto by np. udostepnil na kilka dni dedyka w zamian za staly zysk z sms shopi posade na ots, pisalem do eots.pl ale nie dali mi szansy ;p nie wiem dlaczego bo prawie wszystkie otsy ktore hostuja to kompletne niewypaly ;p tylko na kilku gra ~50 osob. Ale jakos nikt nie byl chetny do wspolpracy wiec kombinuje na wlasna reke.
Odpowied? brzmi: nie.
A to dlaczego????
Notka moderatorska:
Sklejone
 
Last edited by a moderator:

majsters

Active User
Joined
May 11, 2010
Messages
64
Reaction score
2
Odp: Jest szansa?

Skoro masz czas na siedzenie przed komputerem to znajdziesz r?wnie? chwil? czasu z kolegami na to aby znale?? sobie chwilow? prac?.

@top
"Czy takie cos ma szanse wypalic?? "

Odpowied? brzmi: nie.
 

wagery12

Advanced User
Joined
Aug 8, 2008
Messages
197
Reaction score
5
Odp: Jest szansa?

No logiczne ?e nie, komu chce si? bawic w hamachi .. Real map jest kupe ka?da taka sama pewnie nikogo niczym nie zaskoczysz. Daj spok?j z hamachi .. Odp brzmi NIE
 

Krzesimira

User
Joined
Aug 15, 2010
Messages
10
Reaction score
0
Odp: Jest szansa?

Nie chodzi mi o to ze na stale hamachi tylko zeby na poczatek na swoim kompie to zrobic, a potem przeniesc na dedyka.
 
Status
Not open for further replies.
Top