What's new

Karta Graficzna.

Status
Not open for further replies.

FckYeah

Active User
Joined
Jun 21, 2010
Messages
52
Reaction score
14
Elo, mam problem. Od pewnego czasu mam straszne lagi w Tibii oraz w Cs'sie. Zdaje mi si? ?e to Karta Graficzna, i nie wiem sk?d moge pobra? lepsz?.
Teraz mam "Intel 965 Express Chipset Family", i fspy w Tibii oraz Cs'sie dochodz? ledwo do 15...
Prosz? o pomoc, i z g?ry dzi?ki.
 

Tomoxsx

User
Joined
May 30, 2010
Messages
22
Reaction score
0
Age
28
Odp: Karta Graficzna.

Zdaje mi si? ?e to Karta Graficzna, i nie wiem sk?d moge pobra? lepsz?.-
FAIL
Przeinstaluj sterowniki/direct jak nie pomo?e format/lub wymiana.
jak masz na gwarancji to zanies do serwisu
Ale moze to byc syf na kompie
 

visbiak

Active User
Joined
Dec 22, 2009
Messages
107
Reaction score
11
Odp: Karta Graficzna.

albo sprawdz chlodzenie karty. skoro wczesniej takich problemow nie mailes moze wentyl sie zdupil i temperatury skacza. Pobierz program everest ultimate i w czujnikach wypisz jakie masz temperatury oraz sprawdz ile obrotow ma twoj wentylator od grafy... powinien miec 4k+/1min
 

snipers

Advanced User
Joined
Oct 24, 2009
Messages
366
Reaction score
20
Odp: Karta Graficzna.

Zdaje mi si? ?e jest to jedna z "szajskich" zintegrowanych kart graficznych cz?sto stosowana w ta?szych komputerach (masz laptopa czy stacjonarnego?)

Problem w tym ?e te karty graficzne cz?sto sprawiaj? problemy i znik?d powoduj? low-fpsy i zaci?cia. Sensownego rozwi?zania nie ma. Sam mia?em kiedy? do czynienia z t? i innymi kartami grafiki z tej samej serii. Je?li masz troch? szcz??cia to problem sam ustanie. Format mo?e pom?c, lecz nie koniecznie.

@UP
W 99,99% przypadk?w nie stosuje si? wiatrak?w do tej karty. W laptopie wystarczy kawa?ek radiatora, w stacjonarnym obieg powietrza wewn?trz obudowy.
 
Status
Not open for further replies.
Top