What's new

[1/8] Evon vs. Seylit

Status
Not open for further replies.

Seylit

Ideator
Joined
Apr 18, 2009
Messages
501
Reaction score
41
Age
31
? Temat pojedynku:
G?ra Synaj

? Opis:​
Wikipedia said:
Synaj, G?ra Moj?esza – g?ra w Egipcie, w po?udniowej cz??ci P??wyspu Synaj (...).Wysoko?? 2285 m n.p.m. Jest to poszarpany nagi masyw z szaroczerwonego granitu.
Tradycyjnie uto?samiana z biblijn? g?r? Horeb i Synaj, gdzie, wed?ug Starego Testamentu, B?g Jahwe przekaza? Moj?eszowi kamienne tablice z dziesi?ciorgiem przykaza? i zawar? przymierze z narodem izraelskim.

Praca numer 1:

209m6ax.png



Praca numer 2:

gorasyjan.png


______________________
Powodzenia!​
 

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: [1/8] Evon vs. Seylit

Zdecydowanie praca numer 1 - bardziej kojarzy si? z Egiptem, na pewno jest bardziej dopasowana do opisu owej g?ry, poza tym, du?o ?adniej si? prezentuje - praca numer dwa to po prostu kwadratowy klocek, w pracy numer jeden dostrzec mo?na jakie? urozmaicenia terenu i co? poza sam? g?r?.

1.
 

Popej

Active User
Joined
Aug 2, 2010
Messages
120
Reaction score
7
Odp: [1/8] Evon vs. Seylit

1.Jest wykonana starannie i zgodnie z tematem, tak jak wy?ej ju? wymieniono bardziej to przypomina Egipt ni? praca nr. 2.
W 2 wida? ?e kto? si? postara?, szkoda tylko, ?e to nie piaszczysty klimat. Praca ?adnie si? prezentuje, ale jak wiadomo ?atwiej mo?na co? przedstawi? pomagaj?c sobie natur?.

G?os na 1 ,bo bardzo ?adnie jest zrobiona i co najwa?niejsze trzyma si? klimatu staro?ytnego Egiptu (piach itp.).

PozdrO!
Popej.
 

Batis

Zagramy w gr??
Joined
Sep 11, 2009
Messages
829
Reaction score
144
Age
29
Odp: [1/8] Evon vs. Seylit

Ciekawe osoby, ciekawe prace. Jednak wybra? jak?? musz?. Praca numer 1, bardziej oddaje temat pojedynku, ?adne bordery, nic doda?, nic uj??. Praca numer 2 te? nie nale?y do najbrzydszych, jednak G?ra Synaj, kojarzy si? bardziej, z pustyni?, z jej ogromem.

G?os na 1!
 

Szusi

Advanced User
Joined
Jul 20, 2010
Messages
196
Reaction score
17
Odp: [1/8] Evon vs. Seylit

G?os na prace numer 1, ?adnie i starannie zrobiona mapa. Bardziej pasuje do opisu z Wikipedii.
Pozdrawiam Szusi.
 

Frags

Mechaniczna pomara?cza
Joined
Jun 19, 2009
Messages
1,112
Reaction score
139
Odp: [1/8] Evon vs. Seylit

No, a ja mam dylemat. Druga praca jest lepsza, jak dla mnie przynajmniej ale jest niezgodna z tematem i dlatego g?os na 1.
 

Reverse

Advanced User
Joined
Jul 11, 2010
Messages
191
Reaction score
46
Odp: [1/8] Evon vs. Seylit

Obie prace s? por?wnywalnie dobre, ale najbardziej do zamieszczonego w pierwszym po?cie opisu pasuje praca numer 1, na kt?r? oddaje sw?j g?os.

Pozdrawiam,
 

Czarna Mamba

New User
Joined
Feb 13, 2009
Messages
8
Reaction score
2
Odp: [1/8] Evon vs. Seylit

Tak na pocz?tek: okropne g?ry! I jedne, i drugie. Nie wiem sk?d si? wzi??a moda na ca?kowicie proste g?rki, rozumiem gdzieniegdzie nie doda? tej 'skarpy', ale ?eby 90% by?o niewyko?czone? Hm.
Pod wzgl?dem wykonania dw?jeczka bije na g?ow? prac? pierwsz?. Autor stara? si? zastosowa? cho? troszk? urozmaice?, przyk?adowo te malinki na krzaczkach, cuuudne! <3
G?os oddaj? na jedyneczk?, lecz tylko dlatego, gdy? jest zgodna z tematem, kt?ry mo?na by?o przedstawi? o wiele ciekawiej. Gdzie te tablice z przykazaniami czy cho?by gorej?cy krzew? Nuuuda!
 

kloc

Advanced User
Joined
May 13, 2008
Messages
172
Reaction score
13
Age
11
Odp: [1/8] Evon vs. Seylit

G?osuj? na prac? nr.1, cho? praca nr.2 te? jest dobra ale.... no c?? jest w z?ym klimacie.
My?l? ?e praca nr.1 bardziej oddaje klimat tej g?ry.

Regards
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: [1/8] Evon vs. Seylit

Oddaj? g?os na jedynk?, poniewa? bardziej przypomina Egipt, jest lepiej wykonana i ?adniejsza.Szkoda, ?e autor dw?jki nie dostosowa? si? za bardzo do tematu :/.
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: [1/8] Evon vs. Seylit

Ja nie wiem czy temat by? G?ry Synaj czy G?ra Synaj, bo to wida? go?ym okiem, ?e 1 to zrobiona na "od jeb si? pan" praca. Par? g?r, par? g?wienek rzuconych dooko?a by zrobi? iluzj? zajebistej pracy poprzez wygl?d, a nie nawi?zanie do tematu. Jak dla mnie dw?jka bardziej przypomina G?R? - liczba pojedyncza chocia? ta trawa... Rozumiem gdyby jedynka wygl?da?a co? w stylu jedna wyr??niaj?ca si? g?ra, a dooko?a inne, bo G?ra Synaj mimo tam tych religijnych blablablabla to nie jest wolno stoj?ca g?ra. Czasem by zrobi? prac? trzeba skorzysta? z wikipedi czy te? g?upiej google grafika, ale okej. G?osuj? na dw?jk? chocia? gryzie mnie ta trawa i brak border?w g?r tych boczk?w, o kt?rych wspomnia? Czarna Mamba.
 

DaViDeQ24

Advanced User
Joined
Jul 13, 2008
Messages
274
Reaction score
6
Odp: [1/8] Evon vs. Seylit

G?osuj? na prac? z numerem 1-wszym, poniewa? zdecydowanie bardziej odnosi si? do tematu ni? praca druga =]
 

Racket

Active User
Joined
Sep 3, 2010
Messages
120
Reaction score
15
Odp: [1/8] Evon vs. Seylit

Wybieram prac? numer 1.
Przypomina Egipt , w pracy numer 2 autor nie zrozumia? tematu pracy.
Pozdrawiam.
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: [1/8] Evon vs. Seylit

Po pierwsze powiem, ?e nie wygl?da to fajnie, gdy kadra zajmuje miejsca w turnieju, dodatkowo osoba prowadz?ca owy konkurs sama w nim startuje, chyba jest co? nie tak.

G?os na jedynke bo autor pracy drugiej zjeba? sprawe z borderami g?r.
 

miszel13

User
Joined
Aug 8, 2010
Messages
36
Reaction score
1
Odp: [1/8] Evon vs. Seylit

<tre?? usuni?ta>
 
Last edited by a moderator:

Keryot

User
Joined
Sep 6, 2010
Messages
30
Reaction score
6
Odp: [1/8] Evon vs. Seylit

Wybieram prac? nr 2 poniewa? i tak wygra jedynka.

Obie mapki s? na kiepskim poziomie. Licho ze szczeg??ami, kszta?ty jeszcze gorsze. Evona nie znam, ale po Seylicie spodziewa?bym si? czego? du?o, du?o lepszego.

miszel13 said:
po co wogule jest cytat z wikipedi?
?eby tacy jak Ty zrozumieli co jest tematem pracy, chocia? w kolejnym temacie powinien znale?? si? r?wnie? cytat ze s?ownika ortograficznego z dedykacj? dla Ciebie.

Fluos2 said:
nie wygl?da to fajnie, gdy kadra zajmuje miejsca w turnieju
Nie widz? powod?w dla kt?rych mia?oby by? inaczej. Od kiedy mapper nie mo?e by? moderatorem albo odwrotnie? Kadra zajmuje miejsca w turnieju poniewa? u?ytkownicy g?osuj? na prace danego kadrowicza. Trzeba by? naprawd? ograniczonym, ?eby rozpatrywa? takie rzeczy wy??cznie w kategorii "w?adza".
 

Popej

Active User
Joined
Aug 2, 2010
Messages
120
Reaction score
7
Odp: [1/8] Evon vs. Seylit

Ludzie bez nerw?wki ja te? nie widz? w tym problemu. Oceniajcie prace!
@down
Ty chyba nie czytasz post?w przecie? ju? raz zag?osowa?em ;/
 
Last edited:

sSlasheRs

Advanced User
Joined
Apr 30, 2010
Messages
193
Reaction score
15
Odp: [1/8] Evon vs. Seylit

@UP: Jak by? pomy?la? , to by? m?g? napisa? to i do tematu i by? nie dosta? ostrze?enia.
@Topic: Praca nr 1. , jako jedyna nawi?zuje do tematu. Ta g?ra nie by?a na obszarze , na kt?rym jest trawa , wi?c od razu si? j? dyskwalifikuje.

G?os na prac? nr. 1.
 

GoD Liver

Active User
Joined
Aug 1, 2010
Messages
53
Reaction score
2
Odp: [1/8] Evon vs. Seylit

Praca numer I jest najlepsza bo to bardziej do Egiptu si? kojarzy, ale troch? za ma?o detali i jako? tak nie wiem... jest ma?y b??d tak wg, nie jestem pewien ale chyba chcia?e? zrobi? wodospad a na g?rze Synaj nie by?o ?adnego chyba wodospadu ale mniejsza z tym nie doko?czy?e? go ale zakry?e? go ska?ami i nie skasowa?e? jego ko?ca -.-

On jest w ?rodku g?ry, to nie jest b??d. //Sey~
 
Last edited by a moderator:

Seylit

Ideator
Joined
Apr 18, 2009
Messages
501
Reaction score
41
Age
31
Odp: [1/8] Evon vs. Seylit

Pojedynek wygrywa Seylit i przechodzi do nast?pnej rundy.
 
Status
Not open for further replies.
Top