What's new

Wywiad z NPC Wille na TibiaRP.com!

Status
Not open for further replies.

vBio

Advanced User
Joined
Sep 9, 2010
Messages
418
Reaction score
67
Na mo?emy zobaczy? wywiad z NPC Wille. Zaciekawiony tym wywiadem postanowi?em go przet?umaczy? i doda? tutaj.

Oto i on:


TibiaRP: Witaj Willie i dzi?kujemy za ten wywiad z TibiaRP! :)
Willie: Ach! Podzi?kujesz mi kiedy wybij? Ci z?by!
TibiaRP: Spokojnie, nie ma potrzeby by? niegrzecznym! Teraz na dobry pocz?tek opowiedz nam co aktualnie robisz?
Willie: Tak, opowiem. Zbieram jedzenie wraz z moim bratem, i mam nadziej?, ?e wszyscy si? nim ud?awi?!
TibiaRP: C??, wiele os?b si? tego naprawd? boi. Te gospodarstwo nie nale?y do popularnych miejsc, bo nie licz?c nas, kur i jeleni, nikogo tu prawie nie ma. A skoro ju? pytam, co one tu robi??
Willie: Co wiecie! Mam klient?w w sklepie ka?dego dnia, zawsze chc? kupi? towary, kt?re s? najlepsze na Rookgaardzie. Ja jestem s?awny w przeciwie?stwie do Ciebie! Nie pytaj mnie te? o kury i jelenie, pewnie przyprowadzi?e? je za sob?!
TibiaRP: Oczywi?cie, ?e nie!
Willie: Osz ty, tak!
TibiaRP: <wzdycha> To mo?e powr?cimy do pyta?. Jakie rzeczy klienci w sklepie kupuj? najcz??ciej? Z tego co o tobie s?ysza?em, mo?e niekt?rzy z nich s? zainteresowani kupnem po?amanych z?b?w?
Willie: Kupuj? to co tu sprzedaj?. Psia krew!
TibiaRP: Mo?na si? domy?li?. A jakie rzeczy masz aktualnie na sprzedasz?
Willie: Mog? sprzeda? mn?stwo rzeczy! Najlepsze pieczywo, ser, szynka i mi?so. Jestem r?wnie? tak uprzejmy, ?e pozwalam tubylcom gotowa? chleb za darmo!
TibiaRP: <?miech> Nie wiedzia?em, ?e przyszed?em odwiedzi? pana skromnego.
Willie: Jak ?miesz?! Powinienem zla? Ci? na kwa?ne jab?ko za ten komentarz!
TibiaRP: Hoh, wygl?da, ?e wywiad dobieg? ko?ca. Dzi?kujemy za sp?dzony czas! <biegnie>


29381uf.png

Regards,
vBio.
 

Kamcio003

Senior User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
700
Reaction score
85
Age
27
Odp: Wywiad z NPC Wille na TibiaRP.com!

Ca?kiem ca?kiem, ale zamiast przysz?em, powinno by? przyszed?em ;P Ale? nieuprzejmy ten Willy ;D
 
Status
Not open for further replies.
Top