What's new

ACC,MAP Editor i Baza Danych

Status
Not open for further replies.

SoulPlus

Active User
Joined
Jul 30, 2010
Messages
59
Reaction score
0
Witam wszystkich!! Teraz przedstawi? n?kaj?ce mnie pytania :( Wszystkie b?d? dotyczy? Silnika YurOTS pod 7.6 , czysty bez ?adnych b??d?w.

1. Mam RME w kt?rym, gdy ?aduje mapk? to NPC si? nie ?aduj?. Wi?c gdy gram na nim to npc s?, ale gdy przerabiam mapk? to ich nie ma i automatycznie nie mog? ich usun??, a potrzebuje to zrobi? bo chce przerobi? t? map? w 100% ;) Nie da si? ich te? importowa? z pliku tego OTS. Wie kto? w czym problem?? A mo?e spotka? si? kto? z czym? podobnym?? A mo?e mam zmienic Map Editor , ale na jaki??

Dwa kolejne pytania b?d? mniej istotne, poniewa? narazie zajmuje si? edytowaniem mapki :p
1. Potrzebny mi ?wietny poradnik jak zrobic ACC na 7.6 !! I czy by da?o si? to zrobi? w XAMPP-ie??

2.Tak samo cudowny poradnik od A do Z jak zrobi? baze danych pod 7.6 i czy by da?o si? to zrobi? w XAMPP-ie?

PS: Jak mam zbilansowa? postacie na OTS 7.6?? Gdzie mam ustawi? Fast Attack itd.... ?? Prosze potraktowa? moje pytania powa?nie, bo dopiero zaczynam przygode tworzenia OTS pod 7.6 :lol:
 

Master Xenoks

Active User
Joined
Sep 28, 2010
Messages
51
Reaction score
0
Odp: ACC,MAP Editor i Baza Danych

Kolo jak ci nie idzie importowanie to musisz wszystko z npc robi? w pliku obok mapy kt?ry nazywa si? npc.xml otwierasz go notatnikiem i zmieniasz po?o?enie npc (X= (chyba szeroko?? na mapie) Y= (chyba wysoko?? na mapie) Z= (pi?tro na mapie)) lub w og?le usuwasz go z tam t?d. Map edytor mo?esz zmieni? na Simone's map Editor ale wtedy musisz dodawa? wszystkie potwory wpisuj?c je do pliku creatures.xml og?lnie wed?ug mnie jest lepszy (sam go u?ywam) tyle ?e importowanie jest tam nie mo?liwe.

Co do drugiego pytania to mo?esz to zrobi? w Xamppie ale na Web Servie te? si? da.

A je?eli chodzi o trecie to o jak? baz? danych ci chodzi? (W senie ?e czego ma by? ta baza danych???)
 

SoulPlus

Active User
Joined
Jul 30, 2010
Messages
59
Reaction score
0
Odp: ACC,MAP Editor i Baza Danych

No poprostu baza danych do OTS-a. Zebym mogl w niej ustawiac rangi graczy no ze wiesz GM ,Tutor, senior tut itd...... Zebym miala caly spis kont ktore gracze robia i ze bym mogl robic z nimi co chce. no kazde itemy na niej zeby byly i zeby byla zwiozana z acc;/ pokazaywala jakie itemy maja gracze w dp itd poprostu zeby bylo w niej wszystko. mialem ots 8.50 to tam mialem baze danych w xamppie i moglem w niej robic all. ale jezeli tak sie nie da w 7.6 to zeby chociaz miala najwazniejsze rzeczy :confused:
 

Knes

Advanced User
Joined
Mar 5, 2010
Messages
216
Reaction score
15
Odp: ACC,MAP Editor i Baza Danych

Je?li we?miesz silnik sql pod 7.6 (avesta lub tfs) to w xampp'ie czy nawet webservie zrobisz sobie baz? danych (tak jak to robi?e? w 8.50)
 
Status
Not open for further replies.
Top