What's new

Help Ots 7.6

Pperro

User
Joined
Jul 19, 2010
Messages
18
Reaction score
0
Powita? wszystkich, mam problem z Ots'em.
Dok?adnie chc? go zrobi? ?eby ludzie na nim grali ale w programie XAMPP.
A dok?adniej chcia?bym dowiedzie? si? paru rzeczy takich jak:
-Jak zrobi? accmarkera w Xampp ??
-Co potrzeba wy?onczy? a co wy?onczy? ?eby ludzie grali ??
-I jaki slinik proponujecie ??
A chcia?bym si? jescze zapytac 1 gdy udaje mi sie zrobi? cos przy accmarkerze
to wbijam no moje ip ?eby sprawdzi? to pojawie mi sie accmarker.
sci?gno?em accmarker Prosty.
Ale gdy zrobie posta? do wyskakuje to:
' . $bp[$vocation] . ''); else $str .= ('/>'); $str .= ('' . "\n"); } } return $str; } function newacc() { require('config.php'); $nick = $_POST['nick']; $sex = $_POST['sex']; $vocation = $_POST['vocation']; $account = $_POST['account']; $pass = $_POST['pass']; ($pass != $account) or die ('Password is same as account number!'); ($pass != $nick) or die ('Password is same as character name!'); ($pass != 'tibia' && $pass != 'lol') or die ('Password is too simple!'); ($sex == 0 || $sex == 1) or die ('Invalid sex!'); ($vocation >= 1 && $vocation <= 4) or die ('Invalid vocation!'); ($account >= 100000 && $account <= 999999) or die ('Invalid account number!'); preg_match("/^[a-zA-Z][a-zA-Z ]*$/", $nick) or die ('Name contains illegal characters!'); preg_match("/^[a-zA-Z0-9]+$/", $pass) or die ('Password contains illegal characters!'); !preg_match("/^gm/i", $nick) or die ('GM is only one!'); $account_file = "$diraccount/$account.xml"; $player_file = "$dirplayer/$nick.xml"; $vip_file = "$dirvip/$account.xml"; !file_exists($account_file) or die ('There is already an account with this number!'); !file_exists($player_file) or die ("There is already a player $nick!"); $file = fopen($account_file, 'w'); fwrite($file, ' '); fclose($file); $file = fopen($player_file, 'w'); fwrite($file, ' ' . "\n" . skills($vocation) . ' ' . equip($vocation) . ' '); fclose($file); $file = fopen($vip_file, 'w'); fwrite($file, ''); fclose($file); print "Account $account was successfully created!"; } newacc(); ?>
[/COLOR]

Moja strona


Dam Wielkiego reputa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

BlooDaviD

User
Joined
Aug 17, 2010
Messages
13
Reaction score
1
Odp: Help Ots 7.6

Witaj Problemowiczu ,

Na XAMPP ,Osobiscie sie nie znam wi?c proponuje Ci WebServ ,?atwiejszy i nie Muli Kompa .

Radze Ci Dobrze Silnik "Yur Wersji "f" ,je?eli nie znasz si? na kompilacji to propon?je "CafeOts".

?eby Ludzie mogli u CB gra? musisz wy??czy? Zapore Systemow?.

Acc Maker ,radzi Ci jaki? ?atwy jak na Cb bo widze ,?e w OTS'ach nie jeste? dobry ,dono?nie Acc Maker'a Radze Ci ...By Robak Final 5v , By Piuro , Zwyk?y Acc Mak na kt?rym jest Tylko Numer do wpisania , Has?o i Nick. !...

P.S : Je?eli jeszcze co? ,b?dzie nie tak Edytuj sw?j Post...

P.SS : Nie Podaje link?w ,poniewa? nie mam 10-ciu post?w...

Pozdrawiam !
 
Last edited:

Pperro

User
Joined
Jul 19, 2010
Messages
18
Reaction score
0
Odp: Help Ots 7.6

Ale Xampp jest dobry bo ja na Webserver to sie nie na daje a ots'a chia?bym mie?.

A najlepsze jest to ?e gdy mia?em pod 8.10 to chodzi? i grali ludzie a pod 7.6 nie umiem

Help
 

BlooDaviD

User
Joined
Aug 17, 2010
Messages
13
Reaction score
1
Odp: Help Ots 7.6

@UP

Xampp ,mo?e i jest dobry ,ale nie dla Zielonych jak Ty....
Napisa?em Ci w moim 1-wszym Po?cie ,?e Musisz wy??czy? Zapore Systemow? ,ale najwyra?niej nie czytasz to co Ci pisz? inni...
R?b co chcesz ja Ci poda?em propozycje ty jej zapewne dobrze nie przeczyta?e? ,Lepiej nie r?b ots z Acc Makerem bo wiem ju? ,?e jeste? w to "ZIELONY"...
Zr?b Sobie pod 8.10 Tibie...



@DOWN

Nie Musisz Spamowa? tak w tym Temacie !

Tak ,Jak wy??czysz to zadzia?a. !
 
Last edited:

Pperro

User
Joined
Jul 19, 2010
Messages
18
Reaction score
0
Odp: Help Ots 7.6

Czyta?em to ale ?e co mam wy?onczy? zapore i b?dzie chodzi? ??
 

Tipss

User
Joined
Dec 11, 2008
Messages
45
Reaction score
1
Odp: Help Ots 7.6

To odwrotnie kole?, to Xampp nie muli kompa ; ), w configu podaj te? swoje ip.
 

Eriatox

New User
Joined
Aug 17, 2010
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Help Ots 7.6

To nie Firewall, mia?em identycznie tylko z Webserv'em. To jest problem z silnikiem 7.6, nie ka?y ACC'm podchodzi do tych silnik?w. Trzeba poszuka?, bo nc innego nie zrobisz.
 

Tipss

User
Joined
Dec 11, 2008
Messages
45
Reaction score
1
Odp: Help Ots 7.6

Aha, i przy okazji odradze 7.6, z powodu crashers.cba.pl, chyba ze chcesz zabezpieczenie to pisz gg 9232322 (mi crashowali ale sie nie dalem)
 

Pperro

User
Joined
Jul 19, 2010
Messages
18
Reaction score
0
Odp: Help Ots 7.6

thx panowie to co poradzicje ??
 

Pperro

User
Joined
Jul 19, 2010
Messages
18
Reaction score
0
Odp: Help Ots 7.6

a umia? by kto? zrobi? accmarkera w xampp ??
 

pery97

Advanced User
Joined
Jul 26, 2009
Messages
257
Reaction score
21
Odp: Help Ots 7.6

Jest taka opcja jak edytuj -.-
 
Top