What's new

D?ugie Lagi,Kicki

Status
Not open for further replies.

maniek14

Active User
Joined
Dec 30, 2009
Messages
91
Reaction score
6
Witam. Od jakich? 2 tygodni "wesz?em w posiadanie" d?ugich lag?w oraz kick?w.
Jest to server Luminera.
Moi kumple maj? tak?e kicki ale tylko niekt?rzy i to w tym samym momencie co i ja, wi?c od czego to mo?e by? ?

@@Czyta?em ju? z milion poradnik?w i dalej nic.Gdy mam laga lub kicka to pingi oraz po??czenie z internetem jest w porz?dku,przeinstalowywa?em Tibi? wielokrotnie,pr?bowa?em "bawi? si? grafik?" i nic :(


Czy kto? mo?e pom?c? Za pomoc lec? reputy ;)
 

RoberTecH

Active User
Joined
Sep 14, 2009
Messages
79
Reaction score
7
Odp: D?ugie Lagi,Kicki

My?l? ?e tu znajdziesz przyczyn?.
 

maniek14

Active User
Joined
Dec 30, 2009
Messages
91
Reaction score
6
Odp: D?ugie Lagi,Kicki

Cz?owieku sam to przeczytaj, a p??niej dawaj ... tam s? tylko przyczyny kick?w ,a nie ma jak usun?? ich skutki lub co? w tym rodzaju i jest to wyja?nione bardzo og?lnikowo :(

Zreszt? napisa?em, ?e czyta?em ju? tysi?ce poradnik?w ( ten te?)
 

RoberTecH

Active User
Joined
Sep 14, 2009
Messages
79
Reaction score
7
Odp: D?ugie Lagi,Kicki

Jakby? to przeczyta? to by? widzia? ?e pisz? czemu tak i tak jest...
 

kosmos2

Advanced User
Joined
Jul 23, 2009
Messages
339
Reaction score
48
Age
31
Odp: D?ugie Lagi,Kicki

Mo?e spr?buj wej?? w opcje/graphics/advanced/ i:
1. Select graphics engine: ustaw na Direct X5
2. Adjust Framerate limit: ustaw na 25

Je?eli nie pomo?e to ty i twoi kumple macie co? nie tak z ko?ciami pami?ci.
 

ntix3hcb

Active User
Joined
Jan 3, 2009
Messages
75
Reaction score
4
Odp: D?ugie Lagi,Kicki

Ja i m?j kumpel mamy ten sam problem lecz my gramy na Trimerze. do??czam si? do pro?by za?o?yciela tematu.
 

sSlasheRs

Advanced User
Joined
Apr 30, 2010
Messages
193
Reaction score
15
Odp: D?ugie Lagi,Kicki

No to tak. Na pocz?tku to mo?e powiesz ile masz RAMu oraz pr?dko?? ??cza internetowego. Podaj te? te informacje odno?nie tego 2 kolegi.
Co do poradnika umieszczonego tam UP. Je?eli tam nie ma jak go rozwi?za? to napisz tutaj z pro?b? o rozwi?zanie go , tylko najpierw podaj przyczyn? kt?ra to jest najbardziej prawdopodobna.

Jeszcze jedno. Je?eli on ma lagi i ty te? w tym samym momencie to s? tylko 2 mo?liwo?ci(A przynajmniej tak mi si? zdaje). Albo macie identyczne parametry komputera i internetu albo to wina CipSoftu i lagi s? og?lnie na serverze a nie tylko u was wi?c nic nie poradzicie.
 

maniek14

Active User
Joined
Dec 30, 2009
Messages
91
Reaction score
6
Odp: D?ugie Lagi,Kicki

Kurde jednak nie znik?y te kicki ;/ nie mia?em przez jeden dzie? kicka a teraz znowu s? ;/ Jest to taki kick, ?e wyloguje mnie z gry i odrazu mog? ponownie si? zalogowa? bez ?adnego czekania :( Pom??cie plx



@up To nie sprawy ramu... jakby to by?y sprawy ramu to zawsze mia?bym kicki ;/ a tylko od jakiego? czasu mam te kicki
 

kampo2

User
Joined
May 14, 2010
Messages
22
Reaction score
1
Odp: D?ugie Lagi,Kicki

Ram nie ma nic wsp?lnego z kickami :O. O ile si? nie myle,Luminera jest ameryka?skim serwerem.Sprawd? jaki masz ping (nie wiem jak to w windowsie,ale w Linuxie jest to komenda "ping") dla np. (i to samo,nie wiem jak w windowsie,ale mi pisze ile pakiet?w utracono,ile wys?ano no i ile to zaj??o).

Je?li b?dzie du?y to jest to wina Twojego neta.Sprawd? w procesach czy nie masz czego? co obci??a mocno ??cze.Je?li ping b?dzie normalny,to jest to raczej wina serwera.
 
Status
Not open for further replies.
Top