What's new

-Tibia 8.42 Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Status
Not open for further replies.

draxoth

Active User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
72
Reaction score
2
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

@Oskar Ludzie sie tutaj moga zniechecic do gry przez niekompetencje teamu - mam na mysli 123542452 dat startu. Masz racje jezeli chodzi o to ze nooby nie beda chcialy grac na low rate i custom map - z definicji, bo to nooby.
 

Tricky1118

Active User
Joined
May 8, 2010
Messages
127
Reaction score
5
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Nie probuj udawac filozofa, bo Ci nie wychodzi. Ale z Ciebie zajebisty matematyk. Chyba sam Pitagoras Cie uczyl. To oczywiscie byl sarkazm, postanowilem Ci to uswiadomic, poniewaz logicznego myslenia rowniez nikt Cie nie nauczyl. Szef16 Konto zalozone w 2009 roku - nawet gdyby mial 16 lat zakladajac konto, to obecnie ma lat 17, chyba ze czasowstrzymywaczem i nie starzeje sie o.0 Przejdzmy dalej.... 15 dni wakacji ;> Kto ma 15 dni ten ma, co nie Nergson ? ^^
Ups widz? ?e si? ju? denerwujesz na sam? my?l ?e kto? jest m?drzejszy od ciebie ;)
Tekst z Filozofem jest naprawd? kozak.

Co do zdj?cia te niebo wygl?da nawet ciekawie, chocia? sam budynek ju? nie.

Szczym ryj i nie li? juz dupsa kurwa nie dojebie pierdolony oO, jak mnie wkurwiaj? takie niedojebane lizodupy, na co ty liczysz ?e grimek da ci tutora czy pog?aszcze cie po g??wce??
Ju? ci pisa?em co? na temat twojego wieku i zachowania tak wi?c nie komentuj? tego postu!
 

Grimek92

Advanced User
Joined
Feb 26, 2010
Messages
224
Reaction score
21
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Jakby nie by?o to anio? zosta? stworzony przez Krissova (nie wiem jak si? to pisze), w sumie mo?na by oskar?y? was o plagiat, ale to nie moja sprawa.

Ja jak dosta?em tego anio?a od kumpla to mia? tylko jedn? grafik?, w?a?nie
t? kt?ra jest na Ssie. W?asnor?cznie rysowa?em ty?, i ruchy.
 

Eriatox

New User
Joined
Aug 17, 2010
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Brawo!!!
Gratuluje Panom za pomys?. Napewno odwiedze.
 

Grim90

Active User
Joined
Jul 11, 2008
Messages
81
Reaction score
6
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

@Oskar Ludzie sie tutaj moga zniechecic do gry przez niekompetencje teamu - mam na mysli 123542452 dat startu. Masz racje jezeli chodzi o to ze nooby nie beda chcialy grac na low rate i custom map - z definicji, bo to nooby.

Id?c twoim tokiem rozumowania, wielu ludzi powinno si? zniech?ci? do Blizzarda (i tu bynajmniej nie por?wnuj? siebie, ani nas, ani naszego projektu do tej ?wietnej firmy). W ko?cu oni te? przek?adali mas? termin?w swoich gier. O dziwo wypu?cili GRUBO po terminie, a produkty do dzi? s? ?wietne.

A wiesz, jak to wygl?da? Szacujesz dat? startu sprawdzaj?c, co jest do roboty. Okre?lasz, ile ci to zajmie ?rednio dni, po czym przyst?pujesz do dzia?ania. Niestety, czasem jest tak, ?e co?, co teoretycznie zajmie dzie?, w praktyce zajmuje tydzie?. Dlatego szacowana data startu zosta?a prze?o?ona do nieznanej, a my wci?? pracujemy, a serwer jest otwarty dla wybranych tester?w, kt?rzy sprawdzaj? ka?dy piksel, ka?d? czynno??, oraz pomagaj? nam.

I nie, to nie jest tak, ?e kompetentny zesp?? by okre?li? i wypu?ci? produkt w wyznaczonym terminie - tak robi? ci, kt?rzy wypuszczaj? niestabilny bubel, kt?ry wkr?tce si? rozsypie. W przypadku zwyk?ych gier wypuszczaj? p??niej nieko?cz?ce si? ?atki, w przypadku serwer?w - ko?czy si? to zwini?ciem interesu ze wzgl?du na nieustaj?ce b??dy, crashe i tym podobne. Pierwotna data wypuszczenia produktu na rynek jest szacunkow?, gdzie przy dobrym wietrze uda si?, c??, w wi?kszo?ci przypadk?w los sprawia, ?e NIE udaje si?.

Gdyby?my pierwszego dnia wakacji, czy chocia?by nawet miesi?c p??niej wypu?cili serwer, to na dzie? dzisiejszy NIKT by na nim nie gra?, bo by?by pe?en bug?w, crash?w i b??d?w u NPC, kt?re dzie? w dzie? poprawia?em / poprawiam, a serwer staje si? powoli coraz stabilniejszy, wydajniejszy i og??em - lepszy. I co, o taki serwer wam chodzi, gdzie po?o?enie si? do ???ka, czy nadepni?cie na fielda daje crasha? Czy chodzi o dopracowany? Je?li o dopracowany, czekajcie cierpliwie i nie srajcie o dat?.

Silnik ten jest w 60% przerobiony przeze mnie, bo ta dystrybucja by?a pisana maksymalnie pod wygod? kosztem wydajno?ci, c??, musia?em ca?y silnik poprawia? po tw?rcach. Owszem, przez to s? bugi, ale beta testy s? po to, by je ponaprawia? i do tego d??ymy.

Uwierz mi, ?e jeste?my bardziej zgrani, ni? ci si? mog?o ?ni? i wystartujemy, bo znamy si? wiele lat, a na wszelki p?acz dzieciaczk?w, kt?rzy graj? prowokator?w, zlewamy. Pracujemy nad OTSem od dw?ch lat, pracujemy dzie? w dzie?, nie mo?emy go nie sko?czy?.
 

draxoth

Active User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
72
Reaction score
2
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Ja to widze troche inaczej, aczkolwiek nie mowie ze nie masz racji, poniewaz byc moze poczesci ja masz. Jezeli szacujesz przyblizona date startu, to zrozumiem jezeli ulegnie ona zmianom. Dlatego po tylu przekladaniach daty startu, odnosze wrazenie, ze robisz cos, a potem stwierdzasz, ze Ci sie nie chce, zmeczony jestes po godzinie robienia czegos przy projekcie. I w ten oto sposob to co moglbys zrobic w 1 dzien robisz tydzien. Jak to wyglada naprawde wiesz tylko Ty, a ja przedstawilem Ci jak to widze ja.
Nie porownuj tego projektu, ani jakiegokolwiek innego do tego co robi Blizzard. Robiac MMORPG od poczatku musza napisac kazda 1 akcje, kazdy skrypt praktycznie od poczatku (czesc silnika pewnie biora z poprzednich swoich gier). Z OTS tak nie jest, co takiego robisz co Ci zajmuje lata? Milionow linijek skryptow nie masz do napisania. Dlatego do tego inaczej podchodze i nie powinienes siebie porownywac do Blizzardu.
Swoja droga dla chcacego nic trudnego. Nie wiem czy znasz Xamash OTS, ale nie to sie liczy. Hoster tego servera za duzo pracy nie wkladal w urozmaicenie gry, a jak zapowiadal jakis Update to wygladalo to tak jak z waszymi datami startu. Ale jednak na programowaniu to on sie znal i widzial co robi. Mowisz crashe tak? Po wprowadzeniu swojego silnika na Xamash OTS crashe byly co 10 min. Jeden, drugi, a potem trzeci restart servera i uptime 100h. Jakby tylko chcialo mu sie od czasu do czasu dodac kilka kawalkow mapy, czy tez questow to zapewne duzo ludzi by tam chcialo grac. Peunta jest taka, ze jak znasz sie na tym co robisz, to nie powinienes miec zadnych problemow z dokonczeniem servera. Zlokalizowac i naprawic blad to przy naprawde wysokim stopniu skomplikowania problemu nie powinno zajac wiecej niz godzina. Co innego jak z problemami piszesz posty na innym forum zeby Ci pomogli o.0


Dlatego jak rzeczywiscie tak malo wam brakuje do dokonczenia to bierzcie dupe w troki i dokonczcie to i nie zwlekajcie. Poswieccie sie, kilka dni po 6h i startujcie.

Btw, jakby jakies zdania byly trudne do rozszyfrowania to peszek ;P Nie chce mi sie wszystkiego od poczatku czytac, a trudno jest sie skupic na pisaniu i rozmawianiu rownoczesnie ;S
 
Last edited:

Marvolo77

Advanced User
Joined
Nov 20, 2009
Messages
159
Reaction score
11
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Ja to widze troche inaczej, aczkolwiek nie mowie ze nie masz racji, poniewaz byc moze poczesci ja masz. Jezeli szacujesz przyblizona date startu, to zrozumiem jezeli ulegnie ona zmianom. Dlatego po tylu przekladaniach daty startu, odnosze wrazenie, ze robisz cos, a potem stwierdzasz, ze Ci sie nie chce, zmeczony jestes po godzinie robienia czegos przy projekcie. I w ten oto sposob to co moglbys zrobic w 1 dzien robisz tydzien. Jak to wyglada naprawde wiesz tylko Ty, a ja przedstawilem Ci jak to widze ja.
Nie porownuj tego projektu, ani jakiegokolwiek innego do tego co robi Blizzard. Robiac MMORPG od poczatku musza napisac kazda 1 akcje, kazdy skrypt praktycznie od poczatku (czesc silnika pewnie biora z poprzednich swoich gier). Z OTS tak nie jest, co takiego robisz co Ci zajmuje lata? Milionow linijek skryptow nie masz do napisania. Dlatego do tego inaczej podchodze i nie powinienes siebie porownywac do Blizzardu.
Swoja droga dla chcacego nic trudnego. Nie wiem czy znasz Xamash OTS, ale nie to sie liczy. Hoster tego servera za duzo pracy nie wkladal w urozmaicenie gry, a jak zapowiadal jakis Update to wygladalo to tak jak z waszymi datami startu. Ale jednak na programowaniu to on sie znal i widzial co robi. Mowisz crashe tak? Po wprowadzeniu swojego silnika na Xamash OTS crashe byly co 10 min. Jeden, drugi, a potem trzeci restart servera i uptime 100h. Jakby tylko chcialo mu sie od czasu do czasu dodac kilka kawalkow mapy, czy tez questow to zapewne duzo ludzi by tam chcialo grac. Peunta jest taka, ze jak znasz sie na tym co robisz, to nie powinienes miec zadnych problemow z dokonczeniem servera. Zlokalizowac i naprawic blad to przy naprawde wysokim stopniu skomplikowania problemu nie powinno zajac wiecej niz godzina. Co innego jak z problemami piszesz posty na innym forum zeby Ci pomogli o.0
Dlatego jak rzeczywiscie tak malo wam brakuje do dokonczenia to bierzcie dupe w troki i dokonczcie to i nie zwlekajcie. Poswieccie sie, kilka dni po 6h i startujcie.
Btw, jakby jakies zdania byly trudne do rozszyfrowania to peszek ;P Nie chce mi sie wszystkiego od poczatku czytac, a trudno jest sie skupic na pisaniu i rozmawianiu rownoczesnie ;S

Zadam ci jedno pytanie... A czy Blizzard robi MMORPG w 2 osoby... :|? Czy maja zespol liczacy (szacuje z 20+) duza liczbe osob...? Takie porownywanie nie ma sensu i mozna je robic bez konca :S
 

Grimek92

Advanced User
Joined
Feb 26, 2010
Messages
224
Reaction score
21
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Nie mamy ?adnego problemu z b??dami kt?re jeszcze s? na serwerze. Spokojnie jeste?my je w stanie ponaprawia? ale to zajmuje troszk? czasu. Na przyk?ad to, ?e zbroja zbroi nie jest r?wna zmusi?o nas by zrobi? inny system sprzedawania ekwipunku u npc. To z kolei (ekwipunek wyk?ada si? na lad?, b?d? na przyk?ad lotbaga i npc to skupuje) zaj??o troszk? czasu. Potem trzeba by?o doda? do mapy specjalne lady, a? w ko?cu przetestowa? to wszystko. To nie jest tak "hop siup". Do tego nie zapominajcie, ?e ka?dy z nas dwojga ma swoje ?ycie.
Ja czasem wyskocz? na pla?? pogra? w siatk?wk?, albo na quada, a Radek co? innego na co ma ochot?. Przy kompie i tak siedzimy z 6h dziennie, wi?c nie wymagajcie od nas tego, czego sami nie byliby?cie w stanie zrobi? :)

Tymczasem id? spa?, bo jestem zm?czony po ca?ym dniu pracy.
Bu?ka ;*
 

Grim90

Active User
Joined
Jul 11, 2008
Messages
81
Reaction score
6
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Ja to widze troche inaczej, aczkolwiek nie mowie ze nie masz racji, poniewaz byc moze poczesci ja masz. Jezeli szacujesz przyblizona date startu, to zrozumiem jezeli ulegnie ona zmianom. Dlatego po tylu przekladaniach daty startu, odnosze wrazenie, ze robisz cos, a potem stwierdzasz, ze Ci sie nie chce, zmeczony jestes po godzinie robienia czegos przy projekcie. I w ten oto sposob to co moglbys zrobic w 1 dzien robisz tydzien. Jak to wyglada naprawde wiesz tylko Ty, a ja przedstawilem Ci jak to widze ja.
Nie porownuj tego projektu, ani jakiegokolwiek innego do tego co robi Blizzard. Robiac MMORPG od poczatku musza napisac kazda 1 akcje, kazdy skrypt praktycznie od poczatku (czesc silnika pewnie biora z poprzednich swoich gier). Z OTS tak nie jest, co takiego robisz co Ci zajmuje lata? Milionow linijek skryptow nie masz do napisania. Dlatego do tego inaczej podchodze i nie powinienes siebie porownywac do Blizzardu.
Swoja droga dla chcacego nic trudnego. Nie wiem czy znasz Xamash OTS, ale nie to sie liczy. Hoster tego servera za duzo pracy nie wkladal w urozmaicenie gry, a jak zapowiadal jakis Update to wygladalo to tak jak z waszymi datami startu. Ale jednak na programowaniu to on sie znal i widzial co robi. Mowisz crashe tak? Po wprowadzeniu swojego silnika na Xamash OTS crashe byly co 10 min. Jeden, drugi, a potem trzeci restart servera i uptime 100h. Jakby tylko chcialo mu sie od czasu do czasu dodac kilka kawalkow mapy, czy tez questow to zapewne duzo ludzi by tam chcialo grac. Peunta jest taka, ze jak znasz sie na tym co robisz, to nie powinienes miec zadnych problemow z dokonczeniem servera. Zlokalizowac i naprawic blad to przy naprawde wysokim stopniu skomplikowania problemu nie powinno zajac wiecej niz godzina. Co innego jak z problemami piszesz posty na innym forum zeby Ci pomogli o.0
Dlatego jak rzeczywiscie tak malo wam brakuje do dokonczenia to bierzcie dupe w troki i dokonczcie to i nie zwlekajcie. Poswieccie sie, kilka dni po 6h i startujcie.
Btw, jakby jakies zdania byly trudne do rozszyfrowania to peszek ;P Nie chce mi sie wszystkiego od poczatku czytac, a trudno jest sie skupic na pisaniu i rozmawianiu rownoczesnie ;S


Na samym pocz?tku zaznaczy?em, ?e nie por?wnuj? si? do Blizzarda, ale da?em to jako przyk?ad, ?e oni przek?adali daty.

Je?li chodzi o OTS, to tak, jak pisa?em wcze?niej. Silnik jest pod starsz? wersj? Tibii, musia?em go praktycznie ca?ego przerobi?, bo dystrybutorzy szli w wygod? kosztem wydajno?ci, wi?c duuuu?o czasu zaj??o mi przebudowane silnika pod w?asne potrzeby, wi?c praktycznie sam napisa?em 60% funkcji w nim.

C??, co nam zaj??o tyle czasu? Napisz? to najog?lniej, jak to tylko mo?liwe:
- zrobienie mapy od zera
- om?wienie nowych przedmiot?w
- dodanie nowych przedmiot?w
- przetestowanie nowych przedmiot?w
- zbalansowanie wszystkich profesji i przetestowanie czar?w i ich si?y
- wymy?lenie quest?w
- om?wienie fabu?y quest?w
- napisanie quest?w, wprowadzenie ich do mapy
- oskryptowanie quest?w
- przetestowanie quest?w
- wymy?lenie r??nych system?w (np. targowisko, w?asny NPC system, kt?ry u?atwia ich pisanie, przerobienie skrypt?w LUA na w?asne potrzeby i wiele innych rzeczy, kt?re graczowi nie s? przydatne, lecz mi jako temu, kt?ry si? w tym obraca - BARDZO)
- stworzenie wielu r??nych system?w na serwerze
- przetestowanie tych system?w
- om?wienie NPC?w
- dodanie NPC?w i ich celu w grze
- przetestowanie NPC?w
- spolszczenie CA?EGO serwera i klienta
- przetestowanie spolszczenia
- om?wienie nowych potwor?w
- narysowanie nowych potwor?w
- napisanie nowych potwor?w
- dodanie nowych potwor?w
- przetestowanie nowych potwor?w
- zbalansowanie nowych potw?row, by nie dawa?y za du?ego, czy za ma?ego loota
- napisanie strony OTSa od zera
- przetestowanie strony

To nie idzie jak z p?atka, wiele z tych rzeczy zajmuje dni, tygodnie, by sko?czy?.
 

draxoth

Active User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
72
Reaction score
2
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Ale nie wspomniales ile wykorzystales z juz gotowych NPC, questow, potworow i innych skryptow/ kawalkow mapy etc.
 

Grim90

Active User
Joined
Jul 11, 2008
Messages
81
Reaction score
6
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Ale nie wspomniales ile wykorzystales z juz gotowych NPC, questow, potworow i innych skryptow/ kawalkow mapy etc.

Wszystko robimy od zera.
 

Charin

Active User
Joined
Aug 18, 2009
Messages
66
Reaction score
3
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Szczym ryj i nie li? juz dupsa kurwa nie dojebie pierdolony oO, jak mnie wkurwiaj? takie niedojebane lizodupy, na co ty liczysz ?e grimek da ci tutora czy pog?aszcze cie po g??wce??

PL?

Czas leci, a was duma b?dzie bole? coraz bardziiiiiiieeeeeeejjjj.
 

Grimek92

Advanced User
Joined
Feb 26, 2010
Messages
224
Reaction score
21
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Ale nie wspomniales ile wykorzystales z juz gotowych NPC, questow, potworow i innych skryptow/ kawalkow mapy etc.

Nie mamy ani jednego "gotowego" npc, wszystko pisali?my sami, mapa robiona przeze mnie i kilka skrawk?w os?b, kt?re chcia?y nam w tym pom?c, nie mamy ?adnego "gotowego" questa. Ani PoI ani Ani, Wszystko robili?my sami. Potwory owszem s? z "gotowe" ale ich lot w 100% robiony przeze mnie, by by? dok?adnie taki jak powinien. Co do sktypr?w - tu si? zgodz?. Mieli?my gotowe skrypty na rope, shovel, mailbox, drabiny, schody itp :p Nawet kupowanie domk?w musieli?my robi? od zera.
 

Collerk

Active User
Joined
Jul 12, 2010
Messages
96
Reaction score
2
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Czy m?g?by? odpowiedzie? na moje pytanie?
Kiedy ots mniejwi?cej wystartuje(przypuszczenia)?
 

Lucaseq

Active User
Joined
Dec 19, 2009
Messages
62
Reaction score
2
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Ja Ci odpowiem za niego.
Mia? startowac na pocz?tek wakacji. Mia? startowac po 1 sierpnia i potem w po?owie sierpnia, a teraz nie wiadomo...
 

Tricky1118

Active User
Joined
May 8, 2010
Messages
127
Reaction score
5
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Ja Ci odpowiem za niego.
Mia? startowac na pocz?tek wakacji. Mia? startowac po 1 sierpnia i potem w po?owie sierpnia, a teraz nie wiadomo...
Ale ty pierdzielisz g?upoty, by?a tylko jedna data startu 25 Czerwca, a ?e si? nie wyrobili to napisali "Po 1 Sierpnia"
wi?c prosze ci? nie pisz g?upot...o_O
 

Grimek92

Advanced User
Joined
Feb 26, 2010
Messages
224
Reaction score
21
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Ja Ci odpowiem za niego.
Mia? startowac na pocz?tek wakacji. Mia? startowac po 1 sierpnia i potem w po?owie sierpnia, a teraz nie wiadomo...

BY?A TYLKO JEDNA DATA KT?RA NIE WYPALI?A!
P??niej dali?my dat? ?e po 1 sierpnia, by do 1 sieprnia
nikt nam nie zawraca? g?owy kiedy start. Tylko po to.
Tyle na ten temat...
 

Charin

Active User
Joined
Aug 18, 2009
Messages
66
Reaction score
3
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Bum cyk cyk, parara bum cyk cyk. Ciekawe kiedy atmosfera si? roz?aduje. Wreszcie.
 

Walkman

Active User
Joined
May 1, 2010
Messages
98
Reaction score
8
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Kto mo?e, niech usi?dzie.

Nie wiem czy b?dziecie chcieli mnie s?ucha? czy mnie skrytukujecie ale to jest forum i mog? si? wypowiedzie?.

A wi?c ..

Zaczn? od tematu startu serwera. To bardzo dobrze, ?e staracie si? aby serwer ruszy? i "gra?" a nie za dzie? do?wiadczy? crasha po kt?rym po?owa serwa straci?aby "co?" z sms shopu i by?by p?acz. Najlepiej wystartowa? i mie? spok?j i rado?? a nie niepotrzebne nerwy. Ale nie mo?na te? krytykowa? tych napale?c?w pisz? 'kiedy start'? Nie denerwujcie si? (wiem, ?e tego nie robi team GrimOts ale m?wi? to te? do u?ytkownik?w forum. Powiem wi?cej - takie zachowania ingorujcie. Grim moim zdaniem powinienie? nie traci? czasu na t?umaczenie tym przepraszam za wyra?enie 'kretynom' ci?gle tego samego o tym ?e chcecie wszystko dopracowa?, po prostu wejd? i napisz 'wszystko idzie zgodnie z planem, ju? nied?ugo.. wrzu? jakiego? ss na zach?t? czy tam sprity'. Fajnie si? ogl?da wasze prace :pP Ja nie ukrywam, ?e te? z zaciekawieniem czekam na ten serwer, wcze?niej pisa?em kiedy start ;p ale to by?o wyrazem mojej niecierpliwo?ci - nie obra?a?em was.

Poczekajcie napije si? wody.. (gul, gul) O.K !

Teraz co? o serwerze. Przyznam, ?e systematycznie ?ledz? wasze dokonania na waszym forum. Jest bardzo ciekawie. RPG jest bardzo fajne, ciekawe zagadki w kt?rych trzeba m?zgu a nie 250 levela ?eby przebiec te demony i naci?n?c na skrzynk?. Tylko taka uwaga, hmm.. mo?e nie uwaga ale przypomnienie. Nie zr?bcie tych zada? zbyt trudnych, bo to mo?e najzwyklej w ?wiecie zniech?ci?. Og?lnie O.K tylko ja bym troch? tak nie przesadza? z takim dodawaniem pierd??ek :p

Kurde jako? mnie kole brzuch tu gdzie serce..Czekajcie..O.K

Og?lnie to pisa?em to dlatego ?e nasz?a mnie ch?? napisania jakiego? wypracowania <- haha on t?skni za szko?? <<

Nie no dobra. Dzi?ki, ?e chcia?o wam si? czyta?

?ycz? wytrwa?o?ci dla GRIM OTS TEAM ;)

#EDIT:
Zapomnia?em, mo?ecie te? dopisa? ile szacuj?c % pracy wam zosta?o w por?wnaniu czego dokonali?cie ;p
 
Last edited:

HoRdeS

User
Joined
Jan 27, 2010
Messages
31
Reaction score
3
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Ja tam wierzy?em w tego OTS'a od pocz?tku, cieszy?em si?, ?e zagram zaraz po zako?czeniu szko?y... Ale c?? :) M?wi si? trudno... Czekam wytrwale i nie mam zamiaru pyta? kiedy start bo wol? mie? niespodziank? i wej?? na serwer bez stres?w. B??dy si? napewno zdarzaj?, nie ka?dy jest idealny.

?ycz? wam powodzenia w tworzeniu !!!
Napewno zagram, nie mog? si? doczeka?.
 
Status
Not open for further replies.
Top