What's new

-Inne TibiaServer

Status
Not open for further replies.

Esio1991

Advanced User
Joined
Oct 31, 2008
Messages
426
Reaction score
8
Z wielk? przyjemno?ci? mam zaszczyt og?osi? IV edycje TibiServer. Do?o?yli?my wszelkich stara?, aby rozrywka na naszym serwerze by?a ekscytuj?ca i jedyna w swoim rodzaju.
Gwarantujemy du?? spo?eczno??, dopracowan? map?, du?? ilo?? misji, wyr?wnane profesje oraz nagrody dla najlepszych graczy! Dodatkowo dla pierwszych kilkudziesi?ciu os?b, kt?re zaloguj? si? jako pierwsze w poniedzia?ek o 16:00 przewidzieli?my prezenty!

1508104.jpg

Dlaczego warto gra? na tym serwerze? Przygotowali?my dla Was list?, kt?ra pozwoli wam zdecydowa? czy chcecie gra? na tym serwerze:
  • Dedykowany serwer - serwer umieszczony jest w najwi?kszej profesjonalnej serwerowni w Europie.
  • Zbalansowane profesje - ?adna nie ma znacz?cej przewagi, ka?d? gra si? w zupe?nie inny spos?b.
  • Automatyczny zapis co 20 minut - nawet go nie zauwa?ysz - stan gry jest zapisywany w tle co 20 minut. W ten spos?b nawet w przypadku awarii Twoja posta? ocaleje.
  • Kopie bezpiecze?stwa - w przypadku powa?nej awarii lub w?amania nie ma obawy: Twoje konto jest bezpieczne!
  • System ulepszania broni - mo?esz ulepsza? przedmioty, dzi?ki czemu stan? si? pot??niejsze ni? kiedykolwiek!
  • Zosta? bohaterem - mo?esz zosta? bohaterem ocalaj?c miasto przed inwazj? potwr?w.
  • Inwazje - ?wiat TibiaSerer cz?sto nawiedzaj? inwazje strasznych potwor?w. To doskona?a okazja do zebrania przyjaci?? i zdobycia nowych przedmiot?w!
  • Bossy - Wielki krok do przodu - system boss?w zosta? tak stworzony, aby ka?dy dosta? losowoy przedmito z besti.
  • Bonusy - Obecnie na serwerze, znajduj? si? dwa bonusy, Event oraz Golden Stone.
  • Wojny - Rozumiemy potrzeby graczy dla kt?rych Tibia wi??e si? z nieustaj?c? walk? i wojnami. Specjalnie dla Was przygotowali?my system wojen, w kt?rym zabicie cz?onka przeciwnej gildii nie jest doliczane do ilo?ci frag?w. Dzi?ki temu nie musisz si? martwi? czy zabicie przeciwnika spowoduje kar? Twojej postaci!
  • Mn?stwo domk?w - praktycznie ka?dy mo?e wynaj?? tu swoje cztery k?ty.

1708104.jpg

Lubisz rozwi?zywa? zagadki? To ?wietnie! Nasze misiej zosta?y stworzone tak, aby gracz m?g? si? wykaza? nie tylko wysi?kiem, ale r?wnie? sprytem. Dodatkowo posiadamy 18 rozbudowanych misji, kt?re na pewno wam umil? gr? na naszym serwerze.
  • [*]Annihilator,
    [*]Azerus Outfit Quest,
    [*]Apocalypse Quest,
    [*]Demon Helmet Quest,
    [*]Demon Oak Quest,
    [*]Force Quest,
    [*]Fountain Quest,
    [*]Labyrinth of Shadow's Quest,
    [*]Loop Time Quest,
    [*]Lunargent Quest,
    [*]Morgaroth Quest,
    [*]Nobles Quest,
    [*]Orshabaal Quest,
    [*]Spirit Quest,
    [*]Teleport Quest,
    [*]The Pits of Inferno Quest,
    [*]Wzystkie outfity/addony,
    [*]Zhu Quest,
    [*]300 podocznych Quest?w.

1407103.jpg

Dla naszych graczy przygotowali?my "To wszystko jest takie proste - Grasz? Wygrywasz!". Graj?c na TibiServer mo?na wygra? nagrody rzeczowe (kubki, d?ugopisy itp.) lub finansowe. Nasz system b?dzie losowa? jedn? osob?, kt?ra by?a zalogowana w ci?gu tygodnia i zdoby?a do?wiadczenie. Wszystkie osoby, kt?re zosta?y wylosowane zostan? og?oszone pod koniec ka?dego miesi?ca.
W ka?dym miesi?cu s? przewidziane inne nagrody, dlatego te? jest o co walczy?.
Najlepsza rozgrywka toczy si? na niskich poziomach, dlatego wprowadzamy ni?szy mno?nik punkt?w do?wiadczenia.
  • lvl 1-50 - 50x
    lvl 51-100 - 25x
    lvl 101 - 200 - 15x
    lvl 201 - 300 - 8x
    lvl 301 - 350 - 4x
    lvl 351 - + - 2x
  • Rate loot: 1x
    Rate skill: 10x
    Rate mlvl: 7x
    World: PvP

Start IV edycji 23 sierpnia 2010 roku o godzinie 16:00

IV edycja TibiServer startuje 23 sierpnia 2010 roku o godzinie 16:00. Mo?na ju? zak?ada? konta na nowym serwerze - prosz? zapisa? numer konta oraz recovery key na kartce. Jak ju? wy?ej wspomnieli?my dla pierwszych zalogowanych os?b mamy skromne prezenty, ale r?wnie? dla os?b, kt?re wyka?? si? wysi?kiem. Dla pierwszych 5 os?b, kt?re zaloguj? si? jako pierwsze przewidziana jest ranga bohater - osob?, kt?rym uda si? zdoby? rang? bohater mog? by? siebie dumne poniewa?, aby zdoby? t? rang? trzeba wykaza? si? ogromnym wysi?kiem. Dodatkowo dla najlepszego gracza w ka?dej dziedzinie jest przewidziana nagroda rzeczowa - d?ugopis, o??wek oraz notes z logiem TibiServer - gracze maj? czas do 1 wrze?nia 2010 roku do godziny 15:00 w?a?nie wtedy zostan? og?oszone wyniki. Oczywi?cie to nie wszystkie bonusy - wi?kszo?? bonus?w b?dziemy organizowa? w trakcie gry, oczywi?cie wcze?niej was informuj?c.

Aby gra? na serwerze TibiaServer jest wymagany klient 2.40 mo?esz go pobra? na naszej stronie g??wnej. Klient b?dzie dost?pny do pobrania 23 sierpnia 2010 roku o godzinie 12:00

Wraz z startem 4 edycji zostanie wprowadzona letnia aktualizacji, kt?ra przyniesie wiele zmian oraz nowo?ci. Szczeg??owe informacje tutaj:Jak wida? czeka was wiele pozytywnych zmian. Nie zwlekaj za??? ju? konto i graj razem ze znajomymi!
 

Patrykoseqrox

Advanced User
Joined
Jul 12, 2009
Messages
359
Reaction score
18
Odp: TibiaServer

O jak fajnie startuje nowa edycja super OT :) Wbije na pewno i zobacze jak si? trzyma OT :)
Pozdrawiam
 

Wdowka

User
Joined
Feb 24, 2010
Messages
46
Reaction score
3
Odp: TibiaServer

Nie wbijajcie tam.... Administrator mnie zbanowa? na IP nie wiadomo za co? Napisa?em do niego aby si? skontaktowa? i takie co?...

itemynieoddass.png


Administracja faworyzuje znajomych (DeVoNeK - dosta? ca?ego m seta 100% bo to jego s?siad)

Serwer chodzi na windowsie wi?c windows = lag (jaki pacan hostuje ots na windowsie ;D) Posiada bardzo ma?o b??d?w (luk a nie b??d?w!!!) na stronie i forum :/

bladz.png


Nie polecam lagi ?e ?al....


@do esio
jak mi b?dziesz pisa? ?e nie masz lag?w to na 100% grasz na dedyku przez localhosta ;D

we? kup dedyka a nie serwer hostujesz na tosterze pod??czonego do myszy co biegnie w ko?o po wyciekaj?cy ser i tylko patrzysz ?eby si? nie przypali?o...
 
Last edited:

Esio1991

Advanced User
Joined
Oct 31, 2008
Messages
426
Reaction score
8
Odp: TibiaServer

Nie wbijajcie tam.... Administrator mnie zbanowa? na IP nie wiadomo za co? Napisa?em do niego aby si? skontaktowa? i takie co?...
itemynieoddass.png

Administracja faworyzuje znajomych (DeVoNeK - dosta? ca?ego m seta 100% bo to jego s?siad)
Serwer chodzi na windowsie wi?c windows = lag (jaki pacan hostuje ots na windowsie ;D) Posiada bardzo ma?o b??d?w (luk a nie b??d?w!!!) na stronie i forum :/
bladz.png

Nie polecam lagi ?e ?al....
@do esio
jak mi b?dziesz pisa? ?e nie masz lag?w to na 100% grasz na dedyku przez localhosta ;D
we? kup dedyka a nie serwer hostujesz na tosterze pod??czonego do myszy co biegnie w ko?o po wyciekaj?cy ser i tylko patrzysz ?eby si? nie przypali?o...

Dla Twojej informacji zosta?e? ukarany, za rozsy?anie jakiego? syfu, a co za tym idzie ban na ip? Wybacz, ale wchodz?c przez zbugowane proxy wszystko mo?e si? zdarzy?, dla Twojego bezpiecze?stwa darowa? bym sobie :confused:
 
Last edited:

Querana

Active User
Joined
Feb 13, 2010
Messages
69
Reaction score
1
Odp: TibiaServer

W sumie gra?em na tym serwie nie polecam!!! lagi s?. A jak robi?em dossy serwer crashowa?o :)

To samo b?dzie w poniedzia?ek, w sumie mam programy do pingowania takie jak sasir tylko brakuje mi serwer?w dedykowanych ;)

Ale my?l? ?e 28 serwerami dedykowanymi jak bede pingowa? to nic nie zostanie po nim :)

Tak?e przygotujcie sie serwa nie b?dzie
 

Lepikowski

New User
Joined
Aug 12, 2010
Messages
3
Reaction score
0
Odp: TibiaServer

ej que i sessam jedziemy go w poniedzia?ek po starcie ja koluje 8 komp?w tylko robaka musze napisa?

te? tam gra?em dno jak nic ;(


@edit
kumpel flooda te? pu?ci b?dzie co krashowa? ch?opaki
 

Sajanin001

User
Joined
Mar 28, 2010
Messages
15
Reaction score
0
Odp: TibiaServer

Wy jebane Lampucery my?licie ?e napisali?cie pare post?w i mamy sie ba???? pffff Server jest zajebisty polecam (ca?y czas sie rozwija) A w przypadku tego waszego pingu te? damy rade ale to ju? przez inne ?rodki :) Wasze ip te? bedzie wiadome, A Policja i inne ?rodki te? takimi sprawami sie interesuj? :)
Pozdrawiam Was :) i zach?cam do gry :p
 

Querana

Active User
Joined
Feb 13, 2010
Messages
69
Reaction score
1
Odp: TibiaServer

@Sajanin001
Widz? ?e god ciebie przekupi? widzia?em na forum jak pisa? zeby komentowac temat pozytywanie przewidywane nagrody.

Po 1
tak du?ego pingu nie wytrzymacie :) Sasir mo?e to potwierdzi?. Elf te? tak m?wi? ?e wytrzyma i serwer pad? w 5 minut ;-)
Chyba ?e macie serwer jaki? za 10k+ z? to b?d? tylko lagi ale mo?e nie pas?

Po 2
Uwierz mi ze ip b?d? nieznane, a nawet jakby b?d? nas szukali gdzie? w Kanadzie :)

Kto chce si? przy??czy? do ddosa niech pisze widz? ?e s? ch?tni, starzy moi kumple... Jak b?dzie du?o komp?w do pingowania to rozjebiemy baze ;)

Piona
 

Sajanin001

User
Joined
Mar 28, 2010
Messages
15
Reaction score
0
Odp: TibiaServer

Nikt mnie nie przekupi? poprostu lubie ten OTS nauczy?em sie tu gra? :) i nie znasz mnie i nie wiesz co ja moge zrobi? :) mam niez?e wtyki i ?adnie Ci dupke i twoim kumlom za?atwie wi?c sie nie martwie :p Pozdrawiam :)
 

Sajanin001

User
Joined
Mar 28, 2010
Messages
15
Reaction score
0
Odp: TibiaServer

Wy myslicie ?e Sasir by traci? czas na Esia Tibie buhahahahha jakie palanty :p poprostu jeste?cie ?a?o?ni :p
 

Wdowka

User
Joined
Feb 24, 2010
Messages
46
Reaction score
3
Odp: TibiaServer

Po?yjemy zobaczymy jest nas siedmiu i gwarantuje ci to ?e zniszcze tego otsa z powodu jednego (z?odziejstwa) mo?na by tak powiedzie? ?e z?odziejem sta? si? g??wny administrator serwera ;> (jak wida? na ss 1!)
 

Esio1991

Advanced User
Joined
Oct 31, 2008
Messages
426
Reaction score
8
Odp: TibiaServer

Po?yjemy zobaczymy jest nas siedmiu i gwarantuje ci to ?e zniszcze tego otsa z powodu jednego (z?odziejstwa) mo?na by tak powiedzie? ?e z?odziejem sta? si? g??wny administrator serwera ;> (jak wida? na ss 1!)

Widocznie wolisz toczy? walk? publicznie skoro tak, ja nic nie ukrad?em sam mi da?e? map? "Twojego" serwera, a teraz twierdzisz, ?e ukrad?em skoro tak... to za nied?ugo wiele for si? wzbogaci o t? map? :curse:
 

Wdowka

User
Joined
Feb 24, 2010
Messages
46
Reaction score
3
Odp: TibiaServer

Widocznie wolisz toczy? walk? publicznie skoro tak, ja nic nie ukrad?em sam mi da?e? map? "Twojego" serwera, a teraz twierdzisz, ?e ukrad?em skoro tak... to za nied?ugo wiele for si? wzbogaci o t? map? :curse:

Nie masz mojej mapy te co ci wyslalem to gowno bylo ze starego ot od 4 mies mam now? ;) Outfity te? mam nowe ;) A to co masz mojego to ca?y magic set na 100% kupiony w sms shop kt?ry "zajeba?e?" mi z postaci :/ M?wi?c jedno faworyzujesz znajomych bo tylko oni dostan? zwrot EQ a jak sie zadaje z tob? twoja (gildia) to oni dostan? eq a my nie no nie?

aaa zapomnia?em... Pisze publicznie bo na twoim forum co zrobie konto i napisze post to mnie banujesz nie czytaj?c tematu?! Mo?e tutaj napiszesz co? ciekawego jak pad?e? na kombo (sd + vt = packa) pad?e? na kombo i zaraz wszyscy b any 24h

Unoficial software to play..... (hahahahha)
 
Last edited:

Esio1991

Advanced User
Joined
Oct 31, 2008
Messages
426
Reaction score
8
Odp: TibiaServer

Nie masz mojej mapy te co ci wyslalem to gowno bylo ze starego ot od 4 mies mam now? ;) Outfity te? mam nowe ;) A to co masz mojego to ca?y magic set na 100% kupiony w sms shop kt?ry "zajeba?e?" mi z postaci :/ M?wi?c jedno faworyzujesz znajomych bo tylko oni dostan? zwrot EQ a jak sie zadaje z tob? twoja (gildia) to oni dostan? eq a my nie no nie?
aaa zapomnia?em... Pisze publicznie bo na twoim forum co zrobie konto i napisze post to mnie banujesz nie czytaj?c tematu?! Mo?e tutaj napiszesz co? ciekawego jak pad?e? na kombo (sd + vt = packa) pad?e? na kombo i zaraz wszyscy b any 24h
Unoficial software to play..... (hahahahha)

Cz?owieku dosta?e? bana za rozsy?anie jakiego? syfa wszystkim. My?l? i tak ka?da osoba si? domy?la, ?e dziecko takie jak ty, kt?re nie zdaje przez 3 lata do 2 klasy gimnazjum musi napisa? co? najgorszego na temat super serwera w celu zniszczenia jego. Do?? stara taktyka :)

@edit
Tym bardziej, ?e by?a umowa taka, ?e jakikolwiek przekr?t na serwerze dosajesz automatycznie bana na ip do?ywotnie. Dlaczego by?a taka umowa? Ot?? kiedy? zosta? zbanowany za dok?adnie to samo pisanie g?upot oraz robienie cofek - problem zosta? rozwi?zany.
Po jakim? czasie ten TYP zadzwoni? do mnie na skype, abym go odbanowa? - jojczy? tak przez kilka dni... My?l? sobie, dobra mog? da? mu szanse - przecie? ka?dy na ni? zas?uguje lecz w?a?nie pod warunkiem, ?e nic nie b?dzie kombinowa?. Po miesi?cu oto efekt.
Jak wida?, s? osoby, kt?re doceniaj? innych, a s? osoby kt?re maj? to w dupie. Ka?da osoba, kt?ra go zna mo?e to potwierdzi?...
 
Last edited:

Wdowka

User
Joined
Feb 24, 2010
Messages
46
Reaction score
3
Odp: TibiaServer

Po 1 nie rozsy?a?em g?wna przed banem tylko po jak sie wk******* na ciebie.
Po 2 poniedzia?ek godzina 13:00 TibiaServer Own3D
Po 3 sram na ciebie i bede robi? wszystko aby ten serwer poszed? na dno (zreszt? i tak tam gra?o 13-20 os?b dziennie to ciekawe jak 50 zaloguje to nawet atak nie b?dzie potrzebny)

Jakie? pytania?
 

Old Sessam

Hello
Joined
Aug 5, 2009
Messages
445
Reaction score
56
Odp: TibiaServer

Witaj Esio!
Gra?em na twoim serwerze przed resetem ponad hmmm 8 dni... Serwer posiada nawet ciekawe po??czenie RL mapy i armoni. Nawet dobre skrypty ale lagi... Masz dedyka czy toster jak wd?wka pisze wy?ej? Bo nie da sie gra?... Pami?tam jak SeSsam dosowa? Silvenesti to sie nie da?o chodzi? nie licz?c maj?tek SeSsama crashowane itemy etc... Nie polecam tego serwera. Na pocz?tku by?o superowo gra?o si? dosy? fajnie potem pojawi?y si? lagi i crashe a teraz "LAG", chodzi? si? nie da a tym bardziej gra?... I zbalansowane profesje co knight jest nie do ubicia ma 17k hp leczy si? za full hp a shoty wchodz? w niego po 2k...

Og?lnie Nie polecam serwera Jaachuuu
By? mo?e z now? ods?on? b?dzie inaczej...
 

Wdowka

User
Joined
Feb 24, 2010
Messages
46
Reaction score
3
Odp: TibiaServer

A ja to ;D

esiok.png



@down
+ rep
 
Last edited:

Patrykoseqrox

Advanced User
Joined
Jul 12, 2009
Messages
359
Reaction score
18
Odp: TibiaServer

Chyba jednak nie wbije na tego otsa...bo to co tutaj widze /\ to mi sie wydaje ze ten ots nie bedzie taki fajny i lada moment moze padnie. Wi?c dzieki za te powyzsze posty- przynajmniej na innego se wbije :D
Pozdrawiam
 
Status
Not open for further replies.
Top