What's new

Maniaczenie na Candii =)

iVizze

User
Joined
Aug 6, 2010
Messages
42
Reaction score
4
Odrazu napisze, jest to prywatny temat, tylko ja i kumple bedziemy wklejac tu SS. Jesli chcialbys dolaczyc sie do tematu, napisz na tibii / na gg, napewno sie dogadamy ;)

Lista ludzi ktorzy beda wklejac SS -
-Flaay
-iVizze
-Overnage
...


Otoz tak, mam 3 postacie,

Thornic, Royal Paladin..

Najprawdopodobniej po wyboceniu ED bede bocil nim na mutated ratach (taski), sprobuje zrobic jakiegos skrypta na RP, jesli ktos by taki skrypt mial, mila widziana pomoc.. ;x

Leilar, Elder Druid..

Dzisiaj postawilem go na bota, (Tasker na tarantulach, profit, exp 15-20k bez staminy).

Princess Abigail, Elite Knight

Zeby nie bylo, byl to char mojej siostry, ona wyskillowala go do 65/65, i potem juz nie grala, a ze ja chcialem pograc na real, zaczalem grac jej postacia (To znaczy bocic, tasker na tarantule rlz!). Kiedy bede mial troche kasy, sprobuje kupic jakies eq, i postawic na bota (Cashmaker!)..


@Oczywiscie bedzie codzienny update =)
@@Aha, mile beda widziane komentarze, oczywiscie nie oczekuje zeby ludzie walili do mnie drzwiami i oknami 10 minut po zamieszczeniu tego posta, ale po paru dniach, napewno dalo by mi to motywacje do zamieszczania tutaj skrinow! :)
 

Emroo

Advanced User
Joined
Mar 12, 2009
Messages
177
Reaction score
42
Odp: Maniaczenie na Candii =)

Tak na razie to nie ma co tu du?o m?wi?, je?eli poka?esz eq, lvl, skille to w tedy b?d? jakie? porz?dne komenty. Nic tylko gogo 80 oraz 100 i w tedy INQ oraz PoI

Regards, Emroo
 
Last edited:

Avaek

Active User
Joined
Apr 20, 2009
Messages
52
Reaction score
1
Odp: Maniaczenie na Candii =)

Noo, pokaz jakies screeny z eq itd. ;D Ogolnie to jak kolega wyzej gogo 100. I jeszcze wyzej ; )

~avk
 

Jubciek

Advanced User
Joined
Sep 25, 2008
Messages
180
Reaction score
19
Odp: Maniaczenie na Candii =)

Gz, anyway tasker na tarantulach :p?

"exp 15-20k bez staminy"
bez staminy nie ma expa?;]
 

Dareluss

Active User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
97
Reaction score
5
Odp: Maniaczenie na Candii =)

Narazie nic nie pokazales , jednakze sadze ze nie skonczysz na 80 lvlu jak nie mniej !
 

iVizze

User
Joined
Aug 6, 2010
Messages
42
Reaction score
4
Odp: Maniaczenie na Candii =)

Tak na razie to nie ma co tu du?o m?wi?, je?eli pokarzesz eq, lvl, skille to w tedy b?d? jakie? porz?dne komenty. Nic tylko gogo 80 oraz 100 i w tedy INQ oraz PoI
Regards, Emroo
EQ mam takie -
Na RP - Paladin Armor, Rh.
Na EK - Puste.
Na ED - Tutaj mam reszte eq z palla, + focus cape, hotm, northwind roda =D
Skrin eq z ED -


Gz, anyway tasker na tarantulach :p?
"exp 15-20k bez staminy"
bez staminy nie ma expa?;]
Jesli myslisz ze postawilem program o nazwie 'Tasker' na tarantulach, to musze cie zawiesc, mam elfbota =)
Tasker - skrypt, ktory chodzi, zabija tarantule, kiedy ma ich 300, idzie do grizzliego, bierze taska na Hide, i tak ciagle. Oczywiscie, wszystko jest automatyczne. Kupowanie mp, leczenie sie, synchrozowanie atakow 'ruszczki z pro evul spellami', jak i wplacanie kasy do banku, i depositowanie =)
@@Aha, i chodzilo mi o 'premium stamine' ;) Czyli 50% do expa.. :p

A tutaj maly update :)
The Snapper. Ubilem go jeszcze na max 15 levelu, kiedy gralem manualnie.. Pamietam ze nie mialem kasy na mana potiony, i nie chcialem wastowac, wiec co 3 krokodyle musialem czekac na mane XD


Tutaj taski na tarantule -


A tutaj stan moich taskow : D


Aha, i do tematu dolaczy sie 'Overnage' =)
 

Ksodio

Advanced User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
388
Reaction score
30
Age
73
Odp: Maniaczenie na Candii =)

No bardzo ?wietny zarobek, m raz z hide spad? prawie full (bez s ringa) By?em bardzo zadowolony.
Najlepiej jakby? pokazywa? og?lny stan postaci ( chodzi mi o zak?adk? skills)
No no bo? dalej.
Byle by? bana nie wy?apa?.
 

Flaay

Advanced User
Joined
Nov 23, 2009
Messages
231
Reaction score
43
Age
32
Odp: Maniaczenie na Candii =)

Zarobek nie az tak dobry, bo trzeba kupowac mp... Co 1-2 godziny.. Na knajcie pamietam bot kupowal 5 bp mp, i to starczylo na 1-2 dni bocenia ;s
Updejt!!111oneoen

Na ta chwile, mam 18 taskow. Mialbym 20, ale Overnage sie przydupil zebym mu kupil throwing stary, to wylaczylem bota jak poszedl do depot, ale najwyrazniej potem bot nie wzial nowego taska.. ;S

Aaa, i musze powiedziec, ze strasznie szybko level wpada, 2 dni temu mialem
29, i 2 taski, teraz mam 38, i 18 taskow =D Kogz!

kOmEnT?JcIe.
 
Last edited:

Flaay

Advanced User
Joined
Nov 23, 2009
Messages
231
Reaction score
43
Age
32
Odp: Maniaczenie na Candii =)

Dobra, bylem zajety troszke, ale juz updateuje!
Nie zapomnijcie skomentowac! ;F

Stan ED - Przelalem do banku 50k (Na reaktywowanie postaci, z czego zostalo okolo 12k, czyli 38k waste, ale za to mam itemy, i chce zaznaczyc ze mam dostep do djinnow, wiec kazdy item pojdzie za full cene =d)

Jak widac - czekam na stamine ;x
Aha, 37 magic, to jest z focus cape i hotm, inaczej chujowy, jak wbije 80 level, bede sie martwic o magic xddd

Ale za to, cos lepszego sie dzieje na EK =D

Wiec tak - Horned Fox zabity (5k minosow - okolo 7-12 godzin bocenia xdd)


Sprzedane itemy z minosow (te zdobyte podczas taska)


I stwierdzilem ze posiedze na minoskach do levela 60.. bo przeciez dobry exp, i dobra kasa :D
I jak tez widac na SS ponizej 4 levele left =D
Btw - Wbilem 7 leveli (od 49 do 56) w mniej niz 24 godziny bocenia.. :D


Mam tez ustawionego elfbota zeby dropil itemy.. Wyniki? ;d
02:01 You see a brocade backpack (Vol:20).
It weighs 50549.00 oz.


Na koniec - zeby bylo jasne - boce postaciami tylko w dzien, kiedy jestem w domu, kiedy wychodze z domu wylaczam bota. Z tym nowym systemem reportowania to nigdy nie wiadomo jak jakis nyggus mnie zraportuje i bedzie banik ;x

Prosze o komentarze! ;x
 
Last edited:

adammmos

Active User
Joined
Feb 5, 2010
Messages
57
Reaction score
20
Odp: Maniaczenie na Candii =)

kOmEnT?JcIe.
kOmEnT?JcIe.
kOmEnT?JcIe !!
Hmmm w pierwszym po?cie my?la?em, ?e to ?art, ale jak w drugim po?cie te? piszesz przez "?" to razi mnie to w oczy :p Jaki exp/h masz tam na tych minosach? I walisz mino/archery czy magi i guardy te?? Powodzenia we wbiciu 60 lvl.
 

Wymiar

New User
Joined
Aug 9, 2010
Messages
1
Reaction score
1
Odp: Maniaczenie na Candii =)

?wietnie Ci idzie. Exp super, kaska te?.. Nie przepadam za boterami, ale jako? to znios?.
 

Overnage

Przodownik
Joined
Jul 4, 2008
Messages
193
Reaction score
26
Age
28
Odp: Maniaczenie na Candii =)

Dobra, wi?c tak, zacznijmy od pocz?tku.Zacz??em grac na Candii postaci? Elenge wraz z Flaay'em.
Hunt na dl'ach:
17825523623017611260.jpg

Mia?em 8hp i burninga, ale da?em rade =d potem wbi?em level ; d
69376070963523547353.jpg

Potem pad?em, ale znowu odrobi?em lv:
04977834586892418448.jpg

Nast?pnie poszed?em na DC i wbi?em kolejny level:
03733770742120659948.jpg

Sko?czy?o si? na 25 lvlu, bo Flaay mi zaproponowa? 40 rp z 30-dniowym paccem, to przyj??em ofert? ; d oczywi?cie pad?em po paru godzinach expienia, ale odrobi?em szybko:
98508289466918324716.jpg

Niestety, okaza?o si?, ?e co? mam pecha do tej postaci i nie mog? przebic bariery 40rp ;d
jutro dodam ss z poniedzia?kowej nocki ; )

Enjoy!
 

Oser

Advanced User
Joined
Jan 12, 2009
Messages
445
Reaction score
89
Odp: Maniaczenie na Candii =)

nie lepiej b?dzie Ci tym rp-kiem biega? z Rs-ami ? A? tak Ci si? spieszy ? I zamiast na dragach bi? lvl to le? na Mutadet Humany i te inne pierdo?y nie Mutated Raty tylko te 1 potwory przy wejsciu oraz -1 jak dasz rade tego jest tam od zajebania a lvl Ci wpadnie jak b?dziesz my?la?em ?e dopiero zacz??e? , elo!>
 

Flaay

Advanced User
Joined
Nov 23, 2009
Messages
231
Reaction score
43
Age
32
Odp: Maniaczenie na Candii =)

Kurwa, powiem tyle. Niezle najebalem skrinow do tego tematu przed przeprowadzka, i kurwa nie wiem czy ktos je wykasowal, czy znowu kadra cos odpierdala, ale niezle jestem wkurwiony, i mysle zeby przejsc z skrinami na inne forum.. Tutaj nawet licznik postow nie jest wlaczony.. ;x
 

adammmos

Active User
Joined
Feb 5, 2010
Messages
57
Reaction score
20
Odp: Maniaczenie na Candii =)

Taa racja, mimo wszystko, ale ostatnimi czasy ostro w huja grzej?, jakie? nowe stronki, po?owiczne przerzucanie topic?w, nowi ludzie s?pi?cy na starym, dobrym TNP, te? mi si? to niezbyt podoba, co do tematu, tudno, ci?nij dalej, wrzucajcie skru\iny ty Flaay i Overnage, bo s? ciekawie, a jak ju? zmienicie forum to chocia? poinformujcie tu o tym.
 

Astroo

Banned
Joined
May 3, 2010
Messages
166
Reaction score
24
Odp: Maniaczenie na Candii =)

Tak flaay napisa?em Ci wtedy komenta do zdj?cia z GM...
Powodzenia w grze idz tym kina na ma?py zajebisty profit
 
Top