What's new

Ots - zr?bmy go razem!

Status
Not open for further replies.

Nights

Ten typ ;)
Joined
May 12, 2010
Messages
350
Reaction score
32
Siemka!

'Tworz?' serwer ots pod klienta 7.6 (w "" poniewa? traktuj? to jako zabaw?, nauk? j?zyka). Silnik to Yurek (tak, wiem, avesta lepsza ale jednak pozostan? przy yurku). Wprowadzi?em ju? podstawowe kody typu system pvp (w kt?rym b?d? jeszcze du?o rzeczy zmienia?/poprawia?); usuni?cie podstawowych rzeczy, kt?re powoduj? crashe czy debugi; ca?kowite invisible gm`a (vip; look; itp.) i tak dalej... Tak, tylko sko?czy?y mi si? pomys?y, albo ich nadmiar wywo?a? we mnie pustk? ;d Podawajcie swoje pomys?y na jakie? nowe systemy; questy; funkcje; komendy czy co?. Mo?e by?cie chcieli zobaczy? na mapie jakie? wyj?tkowe miejsce? Walcie ?mia?o. A mo?e znacie jakie? sposoby na crashe? By?bym wdzi?czny, jakby?cie si? nimi podzielili w tym temacie. Je?eli pomys? b?dzie godny uwagi i nie b?dzie wykracza? ponad miar? serwera RPG to na pewno go dodam. Tylko b?agam, bez jakich? fantazji, to jest tylko klient 7.6 ;)
 

jestemPolakiem

Advanced User
Joined
Jan 1, 2010
Messages
310
Reaction score
21
Odp: Ots - zr?bmy go razem!

Tylko b?agam, bez jakich? fantazji, to jest tylko klient 7.6
Nie rozumiem tego zdania. Dlaczego bez ?adnych fantazji? Je?li ju? zabierasz si? za klienta 7.6 musisz go edytowa? w C++. Dlaczego? Same zablokowanie takich funkcji jak - klonowanie kasy i usuwanie ?cian.
Uwierz ?e w C++ mo?esz tworzy? bardzo zaawansowane systemu nawet dla serwera protoko?u 7.6 - ja osobi?cie napisa?em w nim np. system bless?w, par? czar?w party i jeszcze par? innych rzeczy.

Silnik to Yurek (tak, wiem, avesta lepsza ale jednak pozostan? przy yurku).
Cenie to, ?e zostajesz przy Yurku, masz u mnie plusa - og?lnie masz wi?cej roboty, ale wyb?r si? bardziej op?aca.
Mo?e by?cie chcieli zobaczy? na mapie jakie? wyj?tkowe miejsce?
Je?li chodzi o moj? propozycj?, to ?eby? doda? wi?cej czar?w, je?li chodzi o czary to klient 7.6 nie jest zdumiewaj?cy.
 

Nights

Ten typ ;)
Joined
May 12, 2010
Messages
350
Reaction score
32
Odp: Ots - zr?bmy go razem!

Nie rozumiem tego zdania. Dlaczego bez ?adnych fantazji? Je?li ju? zabierasz si? za klienta 7.6 musisz go edytowa? w C++. Dlaczego? Same zablokowanie takich funkcji jak - klonowanie kasy i usuwanie ?cian.


Blokada klonowania kasy i usuwania ?cian ju? jest (nied?ugo j? jeszcze dog??bnie przetestuje ;o). Fantazji... bardziej mia?em na my?li, aby?cie nie dawali mi takich pomys??w jak np. lataj?ce pixele. Ale chyba logicznym jest, ?e skupiam si? g??wnie na c++, nie? :d

ale wyb?r si? bardziej op?aca.

Szczerze m?wi?c, s?dz?, ?e yurek jest mniej op?acalny :)
 

vonsz

User
Joined
Aug 7, 2010
Messages
13
Reaction score
0
Odp: Ots - zr?bmy go razem!

co do czarow nie zapomnij o paralizu ;)
 

Knes

Advanced User
Joined
Mar 5, 2010
Messages
216
Reaction score
15
Odp: Ots - zr?bmy go razem!

Z tego co poda?e? nie zrobi?e? nic pr?cz dodania gotowych kod?w z sieci..
Chcesz kilka pomys??w..?
- House Rent System (p?acenie czynszu za domek)
- Corpse Loot Owner (co? jak teraz na RL tibii)
 

Idk

Senior User
Joined
Aug 5, 2009
Messages
546
Reaction score
68
Age
29
Odp: Ots - zr?bmy go razem!

Du?o kod?w pod protok?? , na kt?rych mo?esz si? wzorowa? jest na otsoft xd.
 
Status
Not open for further replies.
Top