What's new

Tibia shop...

Status
Not open for further replies.

snipers

Advanced User
Joined
Oct 24, 2009
Messages
366
Reaction score
20
Witam!
Co s?dzicie o tym sklepie na tibia.com z koszulkami i innymi rzeczami z tibijskimi motywami.

I takie pytanie. Czy wysy?aj? do polski, i jakie s? formy p?atno?ci kt?re oni akceptuj?.
 

reres_111

Active User
Joined
Nov 21, 2008
Messages
131
Reaction score
5
Odp: Tibia shop...

Tego czy wysy?aj? do Polski to nie mam poj?cia bo ja i tak nie kupie bo jest za drogo tak przeliczy? na z?. to wychodzi bardzo du?o np. jedna koszulka z SD .
170969176v28_240x240_Front_Color-Black.jpg
kosztuje £16.00.
 

snipers

Advanced User
Joined
Oct 24, 2009
Messages
366
Reaction score
20
Odp: Tibia shop...

To ?e to dro?yzna to oczywiste, ale tak zrobili to ukrycie ?e domy?lnie podaje ceny w GBP, czyli funtach brytyjskich, a to s? drogie rzeczy.
 

maniek14

Active User
Joined
Dec 30, 2009
Messages
91
Reaction score
6
Odp: Tibia shop...

Ja tam my?l?, ?e cipsoft co raz wymy?la co? nowego bo dla nich kasa zawsze si? przyda ;]
Ja nie kupie takiego czego? bo nawet w tym przypa? wyj?? gdzie? ;] Po?niej na mie?cie by gadali "dziecko neo","na?ogowiec" i ,?e nawet koszulki kupuje z napisem Tibia ;]

Mi jedyne co si? podoba to pacc chocia? nie jest zbytnio tani dla niekt?rych to te? ogranicza liczb? graczy kt?rzy kupuj? pacca bo nie ma tak, ?e ka?dy mo?e sobie kupi? pacc za np.sms ;] Co jest w np. Metin2 <- nie gram w to ;p

No i to chyba tyle ;d
 

Rumble ToY

User
Joined
Aug 27, 2010
Messages
14
Reaction score
0
Odp: Tibia shop...

Bezsensu. Za drogo. A i jeszcze kto ci bd nosi? koszulke z tibi?....
 

Czempion

Senior User
Joined
May 18, 2008
Messages
656
Reaction score
71
Odp: Tibia shop...

Dok?adnie, nigdzie bym si? nie pokaza? z tak? koszulk?. W dodatku za tyle kasy mia?bym jakie? fajne ciuchy z croppa. Tylko maniak m?g?by kupi? tak? koszulk?. ;-/
 

magiel77

Senior User
Joined
Dec 13, 2009
Messages
518
Reaction score
38
Age
31
Odp: Tibia shop...

Od tego s? firmy robi?ce koszulki na zam?wienie ;)

ja mimo ?e nie jestem no lifem to bym sobie zrobi? taki wz?r :p nie wiem czemu ale mi si? cholernie podoba :p usun??bym tylko napis "Tibia" na dole :d

259048198v22_480x480_Front_Color-Black.jpg


za 2-3 koszulki z tibia shopu mo?na sobie znale?? dobre spodnie i bluz? w polsce :p
 

Basjal

User
Joined
Aug 30, 2010
Messages
40
Reaction score
1
Odp: Tibia shop...

hmm sklepik fajny mozna sobie super koszulke sprawic ;D
 

rexsio0

User
Joined
Aug 31, 2010
Messages
10
Reaction score
2
Odp: Tibia shop...

Fajne te rzeczy, ale nie warte swojej ceny...
 

Czeski Strzelayek

Advanced User
Joined
Jan 17, 2010
Messages
242
Reaction score
12
Odp: Tibia shop...

wpisz se na allegro "koszulki na zamowienie" i b?dziesz mia? do polski + za owiele mniejsz? cen?... polecam xdd
 

snipers

Advanced User
Joined
Oct 24, 2009
Messages
366
Reaction score
20
Odp: Tibia shop...

A w jakiej cenie takie rzeczy
 

kubq

Senior User
Joined
Dec 12, 2008
Messages
1,164
Reaction score
40
Odp: Tibia shop...

Dok?adnie, nigdzie bym si? nie pokaza? z tak? koszulk?. W dodatku za tyle kasy mia?bym jakie? fajne ciuchy z croppa. Tylko maniak m?g?by kupi? tak? koszulk?. ;-/


Dokladnie , ja takiej koszulki bym nigdy nie zalorzyl . Taki wstyd , co sobie mysla inni ludzie ? Ja bym mial fajne ciuchy ale z innego sklepu . Nie podam :)
(Teletubis shop , joke ^^)
 
Status
Not open for further replies.
Top