What's new

Stacja dysk?w nie czyta DVD- problem!

Status
Not open for further replies.

Heliton Pall

Advanced User
Joined
Aug 16, 2009
Messages
392
Reaction score
15
Age
26
Witajcie drodzy internauci,mam problem,poniewa? ju? prawie z rok moja stacja dysk?w nie chce si? w?a?ciwie otworzy?,musz? uderzy? z boku lub kilkana?cie razy nacisn?? by si? otworzy?a,ale to nie jest w?a?ciwym problemem.Nie czyta p?yt DVD,co jest dziwne,poniewa? p?yty CD czyta bez najmniejszego problemu.
Co? z laserem,okablowaniem?
 

Dolmet

Senior User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
757
Reaction score
55
Age
30
Odp: Stacja dysk?w nie czyta DVD- problem!

Mam to samo i powiem ci tak laser to wywalenia b?d? mo?esz przeprowadzi? na nim pr?b? kalibracji ale to mo?e kosztowa? ci? ?yciem dvd roma wi?c tw?j wyb?r ale je?eli zadzia?a po kalibracji to po p?l roku i tak padnie na zawsze ale nie tylko cd ale ca?y dvd


A to ?e musisz uderzy? z boku itp to sprawdzi?bym z?batki to co napisa?em u g?ry napisa?em te? nie dawno w innym temacie mo?esz sprawdzi? czy nie uszkodzi?a ci si? ta?ma z lasera chocia? to jest ma?o prawdopodobne a nawet wr?cz nie mo?liwe poniewa? je?eli go nie otwiera?e? to samo si? sta? nie mog?o ;d
 

Heliton Pall

Advanced User
Joined
Aug 16, 2009
Messages
392
Reaction score
15
Age
26
Odp: Stacja dysk?w nie czyta DVD- problem!

Czyli z tego co piszesz,ju? lepiej kupi? ca?e nowe DVD? To b?dzie lepsze ni? kalibracja co nie?DVD w sumie nie s? takie drogie.Zabul? z 200 z?,ale to b?dzie takie z nagrywark? :p
 

Dolmet

Senior User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
757
Reaction score
55
Age
30
Odp: Stacja dysk?w nie czyta DVD- problem!

Pr?b? kalibracji mo?esz sam sobie zrobi?

tam poradnik jest jak, pami?taj o jednym robisz to na w?asn? odpowiedzialno?? poniewa? tw?j dvd rom mo?e na tym ucierpie? jak za du?o przekr?cisz
spr?buj kalibracje jak nie uda si? to kup nowy dvd
 

19Zarius64

Advanced User
Joined
Jun 19, 2010
Messages
164
Reaction score
8
Age
32
Odp: Stacja dysk?w nie czyta DVD- problem!

Wiesz co napewno masz zepsut? t? stacje ... Laser mo?e ju? by? do?? wyczerpany ?eby czyta? DvD ... A s? takie czasy ?e lepiej wyda? 100z? i kupi? now? stacj? p?yt DvD ju? z nagrywark? . Polecam firm? Pioneer lub Sony
 

dantas

Advanced User
Joined
Dec 19, 2009
Messages
220
Reaction score
4
Age
28
Odp: Stacja dysk?w nie czyta DVD- problem!

dam ci najlepsza rade na calym tym fajnym swiecie
KUP NOWY DVD BOSHE! niemasz tych 200 zl na dvd?
JAK NIE DVD TO KUP BLUE RAYA
 

sereczek55

Active User
Joined
Feb 1, 2009
Messages
79
Reaction score
1
Odp: Stacja dysk?w nie czyta DVD- problem!

Ja te? mam taki problem, ale nie czyta mi konkretnej p?yty (z gta sa orgina?) jest to dziwne, bo graj est na 2 p?ytach z czego nie czyta tylko pierwszej -.-
 
Status
Not open for further replies.
Top